דוד שאול

אבל אתם מכירים אותו גם כנדיר מגרעינים
שחקן
תאריך לידה: 19/05/1989
מזל: שור
עיר לידה: ראשון לציון, ישראל

דוד שאול ב-BIGI
:

הכירו את דוד שאול:

דוד שאול ב-100 בתנ"ך

דוד שאול נולד בראשון לציון. בגיל 6 הוא החל ללמוד פסנתר קלאסי, והמשיך ללמוד במשך 11 שנה. בשנת 2010, עוד לפני לימודי המשחק שלו, החל לשחק בסדרה "100 בתנ"ך" ששודרה בערוץ לוגי וזמינה לצפייה ב-BIGI. בשנת 2011 החל ללמוד בבית הספר למשחק של "ניסן נתיב". את שירותו הצבאי עשה בתיאטרון צה"ל ובלהקת הנח"ל.

 

דוד שאול בטלוויזיה

עם סיום לימודי המשחק שלו, החל לשחר בתפקיד אליאב בסדרה "בלו נטלי". באותה תקופה החל לשחק גם בקומדיה "השועלים" ובעונה השנייה של הסדרה "יוני והמחוננים". דוד המשיך לשחק בסדרות רבות ובמשך השנים שיחק גם ב: "פרופיל 64", "ניו יורק" וסדרות ילדים נוספות. 

 

דוד שאול בגרעינים

בשנת 2016 החל לשחק בקומדיית המצבים "גרעינים" ששודרה בערוץ הילדים וכעת זמינה לצפייה ישירה גם ב-BIGI! שנה לאחר מכן החל לשחק בסדרה "הרמון". ובהמשך גם בסיטקום: "זה לא הגיל". בשנת 2020 החל לגם את ליעם בסדרה "הבאר".

 

דוד שאול בקולנוע

עם סיום הלימודים בבית הספר למשחק דוד שיחק בסרטים "הפנטזיה הגדולה של סימיקו הקטן" ו"מורעלים". בשנת 2012 שיחק בסרט "העולם מצחיק" בתפקיד יקיר. בשנת 2014 שיחק בסרט "מפריח היונים", ושנתיים מאוחר יותר בסרט "עמק".

 

דוד שאול בתיאטרון

במקביל להופעתיו בתוכניות טלוויזיה וסרטים מצליחים, דוד שיחק בהצגות רבות בתיאטרון הקאמרי: "גם הוא באצילים", "ארוחת טעימות", "פשוט לאהוב" (עליה זכה בפרס השחקן המבטיח של קרן רבינוביץ'), "יעקובי ולידנטל", "רומיאו ואמא", "מתאבל ללא קץ" ועוד. 

 

דוד שאול לא רק שחקן – גם זמר

במהלך השנים דוד נגע גם בעולם המוזיקה. בשנת 2017 הוא הוציא את אלבומו הראשון "צעדים עוקבים" ממנו בלט במיוחד השיר "מהר מידי". בהמשך החל להוציא סינגלים שונים לקראת הופעת השקה לאלבום חד. הסינגל האחרון שלו יצא בשנת 2019 והוא נקרא "לראות אותך" אותו כתב והלחין.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: