בוא
נה
,
זה ענק
!
בוא
נה
,
  זה ענק
!

הבנים והבנות 2020 - הסודות נחשפים

2020 |

1 עונות

אחרי הפסקה של שנה הבנים והבנות חזרה! התוכנית עוקבת אחרי שתי קבוצות נערים: קבוצת הבנות, וקבוצת הבנים. הקבוצות מתחרות ביניהם במשימות שונות, כשבסוף העונהנדע מי שלטי הקיץ, הבנים או הבנות?

ועכשיו, בפעם הראשונה בתולדות הבנים והבנות אנחנו נותנים לכם הצצה למאחורי הקלעים של התוכנית! בואו לגלות על מה הבנים והבנות מדברים כשהמצלמות נכבות, מה קורה בוילה של הבנים והבנות ואיך מכינים משימות?

במהלך העונה המתמודדים צריכים לתת את כל כולם במשימות כדי להוכיח את עצמם ולהמנע ממעד ההדחה. כל משתתף יצטרך לבחור שני משתתפים שהוא רוצה שימשיכו לתוכנית הבאה. מי שקיבל את מספר הקולות הנמוך ביותר “שוחה הביתה” ועוזב את התוכנית.

בתוכנית “הבנים והבנות 2020 – הסודות נחשפים” אוראל צברי חושף את כל מה שלא תראו בעונה עצמה. יחד עם יועד דץ שמאחורי המצלמה הם מדברים עם המתמודדים, הצוות, המנחים וההפקה. יחד הם מביאים לכם את הסודות הכי גדולים של העונה הזאת של הבנים והבנות! הגיע הזמן לגלות את הכללל עם BIGI.

שחקנים:

אוראל צברי

פרקי העונה

עונה 1
רוצים לדעת איך עושים עונה של הבנים והבנות? אוראל צברי ויועד דץ בסדרת וולוגים חדשה ובלעדית ל-BIGI שתתן לכם הצצה למאחורי הקלעים של עונת 2020 של הבנים והבנות! מה קורה כשהמצלמות נכבות? איך יוצאים משימות? ומה המתמודדים עושים בזמן הפנוי שלהם? מי שלא צופה בסודות נחשפים, לא רואה את התמונה המלאה!
הבנים-והבנות-הסודות-נחשפים-עונה-1-פרק-1
פרק 1
הפרק הראשון של הבנים והבנות - הסודות נחשפים! בואו לגלות מה קרה בשבוע הראשון לתוכנית, איך נראות המשימות מהצד השני וגם שיחה ראשונה עם המודח או המודחת הטריים.
12 דק'
הבנים-והבנות-הסודות-נחשפים-עונה-1-פרק-2
פרק 2
הגיע הזמן להכיר את אירית מתאמת ההפקה! אירית עושה בלאגן על הסט ומכעיסה את עודד פז. ובפעם הראשונה לעונה זו - במי בחרו הבנים והבנות לקפטנים הראשונים של העונה?
11 דק'
הבנים-והבנות-הסודות-נחשפים-עונה-1-פרק-3
פרק 3
אנה ובן זיני ממציאים את הריקוד לאתגר הטיקטוק של הבנים והבנות, הבנים והבנות מחליפים צבעים במשימה שלא תשכחו לעולם ומה הקשר בין רואי חזן לגמבה? כל הסודות נחשפים בפרק חדש!
12 דק'
הבנים-והבנות-הסודות-נחשפים-עונה-1-פרק-4
פרק 4
ערב שישי בוילת הבנים והבנות וזה הזמן להעלות את הרמה! הבנים והבנות במשחק אמות או חובה חושפני, המתמודדים מקבלים מסר מהבית ואוראל מקבל הצעה מיוחדת מבן זיני ועודד.
13 דק'
הבנים-והבנות-הסודות-נחשפים-עונה-1-פרק-5
פרק 5
אנה זק נשברת מול המצלמות, סבתא של רואי מגיעה לוילת הבנים והבנות ותומר ומיכל מציגים יכולות חדשות! וגם, אביגייל חושפת את הנעליים שעיצבה במיוחד לאחת הכוכבות הגדולות במדינה!
11 דק'

סדרות נוספות