אוראל צברי

אבל אתם מכירים אותו גם כאלקנה משמשון גיבור
שחקן וכוכב רשת
תאריך לידה: 28/11/1993
מזל: קשת

אוראל צברי ב-BIGI
:

הכירו את אוראל צברי:

אוראל צברי לפני הפרסום

אוראל צברי תמיד אהב להצחיק. הפעם הראשונה שלו על המסך הייתה בשנת 2011, כשהגיע לאודישנים של כוכב נולד, שם ביצע את אחד החיקויים המוכרים שלו, מרגול, ממש מולה. במהמשך התגייס לצבא והחל ללמוד תואר ראשון בלימודי מזרח תיכון באוניברסיטת אריאל. לאחר מכן התחיל לעבוד במשרד הביטחון. 

 

אוראל צברי ב"תעשה לי סאב"

ההזדמנות הגדולה שלו הגיע כשהכיר את יוצר התוכן יוני חרל"פ (שאחראי על כמה פורמטים שבטוח צפיתם בהם, בן היתר גם עונת 2020 של "הבנים והבנות" ו"תעשה לי סאב"). אוראל צברי הצטרף לסוכנות חדשה דרך יוני חרל"פ והשתתף בסדרה "תעשה לי סאב" (ששדורה בערוץ הילדים וכעת זמינה לצפייה ישירה באתר BIGI) שם הכיר את קווין רובין. 

 

אוראל צברי עובר לטלוויזיה

אוראל צברי החל לככב בחבורת הוולוגים של קווין רובין. הוולוגים זכו להצלחה רבה ולמאות אלפי צפיות לכל סרטון. בשנת 2019 הוא כיכב על הבמה ב"פליי פסטיגל". שנה לאחר מכן החל לשחק בתוכנית "זיגי". באותה שנה הוא הוביל את תוכנית מאחורי הקלעים של "הבנים והבנות" – "הבנים והבנות – הסודות נחשפים".

 

אלקנה משמשון גיבור

בשנת 2021 אוראל צברי החל לככב בסדרה המקורית של BIGI "שמשון גיבור" לצידם של עודד פז, קווין רובין, עודד פז ועוד. במקביל החל להצטלם לעונה השנייה של הסדרה המצליחה "שבאבניקים" של HOT. בשנת 2021 הוא הצטלם לתוכנית המציאות "גולסטאר" של HOT, שם במהלך הצילומים הציע נישואין בהפתעה לבת זוגתו בשנים האחרונות, סיוון תם.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: