בוא
נה
,
זה ענק
!
בוא
נה
,
  זה ענק
!

הבנים והבנות 2020

2020 |

7 עונות

אחרי הפסקה של שנה היא חוזרת!!! העונה החדשה של הבנים והבנות! התוכנית עוקבת אחרי שתי קבוצות נערים: קבוצת הבנות, וקבוצת הבנים. הקבוצות מתחרות ביניהם במשימות שונות, כשבסוף העונה נגלה מי שלטי הקיץ, הבנים או הבנות?

המתמודדים צריכים לתת את כל כולם במשימות כדי להוכיח את עצמם ולהמנע ממעמד ההדחה. כל משתתף יצטרך לבחור שני משתתפים שהוא רוצה שימשיכו לתוכנית הבאה. מי שמקבל את מספר הקולות הנמוך ביותר “שוחה הביתה” ועוזב את התוכנית. התוכנית עלתה לראשונה עם סיום שידור התוכנית “מסע קיץ”, ששודרה משנת 2000 עד שנת 2012.

וכעת, בעונה גדולה יותר, מפתיעה יותר, מלאה בדרמות, הצלחות וקשיים הגיע הזמן שתכירו את חברי הנבחרת החדשים! בעונה השביעית של הבנים והבנות משתתפים שחר שלמון, תומר אלמוג, יניר כהן, טדילה טירונך, מרום בן דוד, ליאב יחזקל והודיה פינטו. וכמובן גם רום סמדג’ה, נועה אפללו, עמית צמח, מתן עסיס, מישל דדשב, ריף גרינפלד, מיכל בן דוד, יוחנן טוינה, אביגיל מרגוליס ורואי חזן. 

את העונה הזאת מנחים עודד פז, בן זיני והמתמודדת מעונה 2014 – אנה זק! בנוסף לפרקים הרגילים, את עונה זו מלוות גם התוכנית “הבנים והבנות: הסודות נחשפים”. התוכנית מציגה את מאחורי הקלעים של הפקת התוכנית בהנחיית אוראל צברי.

העונה הזאת כוללת אתגרים מטורפים, הפתעות מוגזמות ומתמודדים חזקים ומוכשרים. מי יהיו שליטי הקיץ לשנת 2020?

שחקנים:

עודד פז, אנה זק ובן זיני

פרקי העונה

עונה 1
נגן טריילר
הבנים והבנות חוזרים בעונה גדולה יותר, מטורפת יותר, מלאה בדרמות, אהבות, אתגרים, ומתח שיא. מי יצליח לעמוד מול המשימות הכי קשות שנראו עד היום בבנים והבנות ומהי ההפתעה הגדולה שמחכה להם במהלך העונה? השנה כל החוקים משתנים, והמתמודדים יצטרכו להתמודד מול הפחדים והקשיים הגדולים ביותר שלהם כדי לא לשחות הביתה ולזכות בתואר שליטי קיץ 2020. אנה זק, בן זיני ועודד פז כבר מחכים לכם בוילה - הבנים והבנות 2020 מתחילים!
הבנים-והבנות-2020-פרק-1
פרק 1 - הבנים והבנות 2020
העונה הכי גדולה, מפתיעה ומטורפת מתחילה, מי הם המתמודדים החדשים של העונה? מהי המשימה הגדולה שמחכה להם? ומי ייכנס לנבחרת? אנה זק, בן זיני ועודד פז משיקים את עונת 2020 ועושים סדר בכל השאלות.
34 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-2
פרק 2 - ראש בראש
משימת הכניסה לנבחרת מתחילה – מי מהבנות ומהבנים יישאר אחרון כדי להתמודד באתגר המפתחות ראש בראש?! המתח והדרמה מגיעים לשיאם, אף אחד לא רוצה לשחות הביתה ראשון.
35 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-3
פרק 3 - מדרון חלקלק
הבנים והבנות במשימה מחליקה ודוחה במיוחד. הקרב על מקום סופי בנבחרת ממשיך והפעם שהזוג שיסיים אחרון את המשימה ישחה הביתה. המנחים מודיעים על הפתעה גדולה שיכולה להפוך את המשחק, ומשאירים את המתמודדים בשוק.
29 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-4
פרק 4 - קפטנים
נבחרת הבנים והבנות הסופיות בקרב ראשון על כפכפים והפעם במשחק כדורגל מריצות. הבנים בטוחים שהיתרון במשימה שלהם אבל הבנות מראות להם שהמשחק רק התחיל. הנבחרות מגלות שההפתעות בעונה רק התחילו.
34 דק'
הבנים-והבנות-2020-פרק-5
פרק 5 - יום הכן
"יום הכן" בוילת הבנים והבנות התחיל והנבחרות צריכות להוכיח שכדי לנצח ולא להגיע למעמד הדחה הם יצליחו להגיד כן ולנצח את פחדים הכי גדולים שלהם.
28 דק'

סדרות נוספות