Meאני

2014 |

2 עונות

התוכנית שנותנת לכם לקבל הצצה לחיים של הכוכבים הכי נוצצים על המסך נוחחת ב-BIGI! בכל פרק ב-Meאני תתמקדו במפורסם אחר. תכירו את המשפחה, החברים והבית. וגם תקבלו הצצה לסדר היום שלהם ולמה שקורה מאחורי הקלעים בעבודה שלהם.

בכל פרק מתמקדים באישיות אחרת והיא צריכה לבחור את התמונות שלה שהיא הכי אוהבת. מתוך התמונות אנחנו יוצאים למסע אל מול המצלמה על אורח החיים שלהם. סוף סוף תוכלו לקבל תשובות לשאלות הכי מעניינות עם כל מה שרציתם לדעת על אותה אישיות.

בעונה השניה של הסדרה תקבלו הצצה למאחורי הקלעים של התוכנית "אלישע" של ערוץ הילדים. תקבלו סיור על הסט משחקני הסדרות (יובל סמו, דנה פרידר, עודד פז, טל מוסרי ועוד), תשמעו את הסודות ממאחורי הקלעים ותבינו איך בכלל מצלמים סדרת טלוויזיה?

שחקנים:

דנה פרידר, דניאל מורשת, אביב בן אור, אליאנה תדהר, טל מוסרי, עודד פז, שירן סנדל, יהונתן בשן, עדי הימלבלוי, רוני דלומי, דניאל גד, מור פולנוהר, טום באום, יובל סמו, אודי כגן, מלי לוי, עלמה זק, רבקה מיכאלי.

פרקי העונה

רוצים להכיר הכי מקרוב את הכוכבים שאתם הכי אוהבים? me החברים הכי טובים שלהם? me הם בתוך המשפחה שלהם? ואת me הם הכי אוהבים בעולם? כל התשובות וכל הסודות ב meאני.
עונה חדשה עם כוכבים חדשים! Me משתתף בעונה החדשה? רוני דלומי, השחקנים של "אלישע", דניאל גד, טום באום, מור פולנוהר, והצצה לצילומים של הנדחפים.
Meאני-עונה-1-פרק-1-1
פרק 1 - דנה פרידר
me אני מכירה לכם מקרוב את הכוכבים שאתם הכי אוהבים! והיום בתוכנית-דנה פרידר. מי החברות הכי טובות של דנה? מי ינצח במשחק כדורסל בינה לבין אחיה הגדול? את מי היא מלמדת לרקוד? ומי מלמד אותה לשבור את הגלים?
23 דק'
Meאני-עונה-1-פרק-2-1
פרק 2 - דניאל מורשת
היום ב me אני- דניאל מורשת!מי החבר הכי טוב של דניאל שגם אתם מכירים מצוין? (רמז: הוא גם משחק בגאליס והשם שלו מתחיל באות ת') מי שר טוב יותר דניאל או האחים הקטנים שלו? ומי הפיל את דניאל מהכיסא?
26 דק'
Meאני-עונה-1-פרק-3-1
פרק 3 - אביב בן אור
me אני מכירה לכם מקרוב את הכוכבים שאתם הכי אוהבים! והיום- אביב בן אור. מי החברים הכי טובים שלו ולמה הם גרמו לו לאכול בצל חי? מה החפץ הכי חשוב לו בבית? ומה אחותו חושבת על ההצלחה הגדולה?
22 דק'
Meאני-עונה-1-פרק-4-1
פרק 4 - אליאנה תדהר
מי החברה הטובה של אליאנה שגם אתם מכירים מצוין? מה אמא שלה חושבת על הקריירה שלה ומה המאכל שאליאנה הכי אוהבת שהיא מכינה לה? וגם, מה קרה כשאליאנה ותובל שרו יחד בחזרות?
23 דק'
Meאני-עונה-1-פרק-5-1
פרק 5 - טל מוסרי
היום ב me אני - טל מוסרי! מי ינצח בפנדלים- טל או אחיו עידו? איזה שיר איזי הראפר כתב לטל במיוחד? מי מלמד אותו אומנות לחימה מיוחדת? וכמה סלפי טל מסוגל לעשות בהופעה אחת?
22 דק'
Meאני-עונה-1-פרק-6-1
פרק 6 - עודד פז
מי החבר הכי טוב של עודד מהפיג'מות? איך עודד נראה בתפקיד הראשון שלו בטלוויזיה בגיל 12? מה הדבר המפתיע שלא ידעתם על אבא שלו? ומה שם הרחוב שעודד המציא בעצמו ובו הוא גר?
24 דק'
Meאני-עונה-1-פרק-7-1
פרק 7 - שירן סנדל
מי האחות הספורטאית של שירן סנדל ומי מבין השתיים ניצחה בטורינר באולינג? איך נראית הדירה של שירן ומה הפינה שהיא הכי אוהבת בבית? מה שירן אוהבת לעשות יותר מהכל ולמה אליאנה ותובל צחקו עליה בחזרות של גאליס?
22 דק'
Meאני-עונה-1-פרק-8-1
פרק 8 - יונתן בשן
מי הם חברי הילדות של יונתן בשן ומה הם חושבים על החבר שהפך לכוכב? מה קרה בהקרנת פרק הסיום של שוברי גלים? וגם- איך נראה החדר שלו בבית ומי המעריצים שקיבלו איתו יום כיף מיוחד? (רמז: הם המשפחה שלו :) )
25 דק'
Meאני-עונה-1-פרק-9-1
פרק 9 - עדי הימלבלוי
היום ב me אני - עדי הימלבלוי. מי הבוקסרית של עדי שמושכת אותה בפארקים? איך עדי מעצבת את הנעליים של עצמה? מי החברה הכי טובה שלה מהשמינייה? ומה ריגש את עדי עד דמעות?
23 דק'
Meאני-עונה-1-פרק-10-1
פרק 10 - me המשפחה שלי
פרק המשפחות המיוחד של me אני.בואו להיזכר בביצוע המרגש של האחים של דניאל מורשת לשיר "ילד של אבא", לפגוש האח הגדול של דנה פרידר, את האמא המצחיקה של אליאנה תדהר ועוד.
29 דק'
Meאני-עונה-2-פרק-11-1
פרק 11 - רוני דלומי
מי החבר הכי טוב של רוני שאתם מכירים מצויין? מי שרה טוב יותר רוני או אמא שלה? מה רוני הכי אוהבת לעשות בבית, על מי היא חושבת כשהיא שרה בהופעה ועוד..
25 דק'
Meאני-עונה-2-פרק-12-1
פרק 12 - אלישע
למה יובל סמו פחד להיות שחקן מפורסם? איזה מקצוע מלי לוי ואודי כגן הכי לא אהבו בבית ספר? איך העתיקה עלמה במבחנים?מי הכי מצחיק את כולם מאחורי הקלעים? ומי הצופה שהכי חשוב ליובל?
22 דק'
Meאני-עונה-2-פרק-13-1
פרק 13 - דניאל גד
מי רצה שדניאל יהיה בכלל כוכב כדורגל, מי הילדים שזכו לפגשו את דניאל במקום בו גדל, מי החברים הכי טובים שלו, מה החלום הכי גדול שלו ועוד..
20 דק'
Meאני-עונה-2-פרק-14-1
פרק 14 - טום באום
מי הכי התרגש לראות את טום בשדה התעופה, מי החברה הכי טובה של טום, מה באמת קורה בהכל טום לפני ואחרי הצילומים, את מי פגש על הסט של גאליס, הצצה לבית של טום ועוד..
22 דק'
Meאני-עונה-2-פרק-15-1
פרק 15 - מור פולנוהר
מי הכי התרגשה לקבל את מור חזרה לגאליס. מי מכוכבי הסדרה גר איתה בבית? מי היא הסבתא המגניבה שלה שדוברת ספרדית ועוד..
19 דק'
Meאני-עונה-2-פרק-16-1
פרק 16 - נדחפים
אז me הם באמת הנדחפים? מי פגש את צופי התכנית באולפן? מי הגשים חלום בספארי? מי חובב קומיקס מושבע? האם הם באמת כאלו נדחפים או רק דמויות? הכל ועוד בפרק מיוחד של me אני נדחפים.
21 דק'

סדרות נוספות