מגע קסם עם חזי דין

2021 |

1 עונות

חזי דין חוזר ל–BIGI וערוץ הילדים בסדרה חדשה וקסומה במיוחד. תוכנית הקסמים החדשה "מגע קסם" מציגה את הקסמים האהובים, החל מקסמים קלאסיים של ״פעם״ ועד לקסמים חדשניים ומטורפים. 

חזי דין הוא קוסם ישראלי, שיאן גינס (על השהייה הארוכה ביותר בתוך קוביות קרח), שהתחיל את דרכו בגיל 15. חזי מתמחה במגוון רב של של קסמי רחוב, קסמי במה, אשליות, אומנות חודשים ועוד. 

בסדרה החדשה חזי דין מציג קסמים חדשים, יחד עם אורחים מעניינים. בנוסף, תוכלו ללמוד ב"מגע קסם" קסמים שתוכלו לבצע לחברים ולמשפחה בבית! מוכנים להשבות בקסם? התחילו לצפות ב"מגע קסם עם חזי דין" בצפייה ישירה ב-BIGI.

שחקנים:

חזי דין

פרקי העונה

עונה 1
חזי דין הקוסם האהוב חוזר לערוץ הילדים ומביא תכנית קסמים ואשליות מיוחדת במינה. התוכנית מאגדת את כל סגנונות הקסמים, מישן למודרני, קסמי רחוב לבמה ומאמנות חושים לקסמים מטורפים. עם אורחים מעניינים ולימוד של קסמים שעושים בבית.
מגע-קסם-עם-חזי-דין-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - הליכה על המים
הקוסם חזי דין הולך על המים, מבצע קסמי רחוב מדהימים, מלמד את הצופים טריק שיוכלו לבצע בבית ומעלים רכב ספורט במשקל שניים וחצי טון
19 דק'
מגע-קסם-עם-חזי-דין-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - קפיצת בנג'י מטורפת
הקוסם חזי דין חוצה את עוזרת הקוסם לשלושה חלקים, גורם לבתו התינוקת לרחף באויר, מלמד את הצופים קסם שניתן לבצע בעזרת אביזרים פשוטים ובסוף התכנית מבצע את קסם הקלפים המסוכן ביותר בעולם תוך כדי קפיצת בנג'י מטורפת.
20 דק'
מגע-קסם-עם-חזי-דין-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - היחלצות ממיכל מים
הקוסם חזי דין עובר דרך מאוורר תעשייתי, מבצע קסם בו הוא חוצה את בתו התינוקת לשניים , קסם מיוחד על משטח קרח, ומשחזר אתגר היחלצות מתוך מיכל מים אטום ונעול.
19 דק'
מגע-קסם-עם-חזי-דין-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - ריחוף באוויר
הקוסם חזי דין קורא מחשבות, מייצר כסף מניירות, גורם לחפצים לרחף באויר ובסוף הפרק גם מרחף בעצמו.
19 דק'
מגע-קסם-עם-חזי-דין-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - נהיגה בעיניים עצומות
הקוסם חזי דין הופך שטר כסף לביצה, מלמד את הצופים קסם מהמם עם חבלים ונוהג ברכב כשהוא עם עיניים מכוסות- אל תנסו את זה בבית!
21 דק'
מגע-קסם-עם-חזי-דין-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - הפתעה לחיילי צה"ל
הקוסם חזי דין, עוזר לבחור להציע נישואים בעזרת קסמים, מלמד את הצופים איך להעלים מטבע מתחת לכוס, ומבצע אשליה בה רקדנית מוכשרת עוברת דרך הגוף שלו.
27 דק'
מגע-קסם-עם-חזי-דין-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - הצעת נישואים מטורפת
הקוסם חזי דין מכווץ את עוזרת הקוסם אל תוך קופסה, מעביר את היד דרך זכוכית אטומה ומפתיע את חיילי צהל בקסם נבואה מרגש ועוצר נשימה
22 דק'

סדרות נוספות