הצלצול האמיתי

2016 |

2 עונות

בית הספר של ערוץ הילדים מציג לכם שתי כיתות וקפטנים שרוצים לקחת את כל הכיתה שלהם לחו"ל! בכל שבוע שתי הכיתות מתחרות אחת נגד השניה בדו-קרב יחד עם משימות אישיות של הקפטנים.

בסופו של דבר, כל אחד מהמתמודדים יבחר לוקח בו מספר אקראי של נקודות. שני הקפטנים עם מספר הקודות הקטן ביותר יגיעו למשימת ההדחה. את התוכנית הנחו עודד פז, דנה פרידר, טום באום, עומר דרור ומעיין רובין.

פרקי העונה

ברוכים הבאים לבית הספר הכי מופרע שיש. 20 קפטנים מכל רחבי הארץ יכולים להטיס את הכיתה שלהם לחופש הכי גדול שיש- ולזכות בטיסה לחו"ל! אבל לא לפני שיצחקו יתלכלכו ירטבו יזיעו ישמחו ויבכו כל הדרך לאיטליה!
בית הספר הכי מטורף בטלוויזיה חוזר לעונה חדשה. "הצלצול האמיתי" חוזר עם מחזור חדש של קפטנים, משימות מטורפות יותר וטיסה אחת לחו"ל שכיתה שלמה תזכה לטוס אליה בסוף הקיץ. "הצלצול האמיתי" מתרחש בבית הספר הכי מופרע שיש, כי אחרי הצלצול האחרון ונעילת השערים בבית ספר שאתם מכירים, בית הספר שלנו מתעורר ועושה בלגן על המסך שלכם. 18 קפטנים, שמייצגים כיתות שונות מכל רחבי הארץ, יתחרו בכל תכנית במשימות שונות, מאתגרות ומשוגעות במטרה לזכות בפרס הגדול- טיסה שווה לחו"ל לכל הכיתה בחופש הגדול. לירון רביבו ויהונתן בשן מנחים את העונה החדשה. נועה פילטר, כוכבת הרשת של השנה בטקס נבחרי הילדים, תצטרף גם השנה לבית הספר כדי לבדוק את כל הדברים הכי משוגעים שרק היא מסוגלת לחשוב עליהם כמו תוך כמה זמן יקח לה לסיים 30 קרמבואים בבת אחת או כמה זמן יקח לה לחדד 20 עפרונות.
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-1
פרק 1
תגידו יפה שלום לבית הספר הכי מטורף בסביבה, בית הספר של "הצלצול האמיתי" מי מהקפטנים יעברו את המשימות המטורפות שהכינו להם דנה ועודד ויתפסו מקום בנבחרת? והופעת בכורה לפינת "המנחה האמיתי" עם נועה פילטר.
43 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-2
פרק 2
תשעה קפטנים חדשים מנסים לתפוס את מקומם בבית הספר המטורף של "הצלצול האמיתי", הם יתחרו במשימות ברחבי בית הספר תחת עיניהן הפקוחות של דנה ועודד. ואיך תחליט נועה פילטר במי לבחור? בטום באום או בעומר דרור.
42 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-3
פרק 3
הלם! שתי כיתות הקפטנים מגלות לראשונה אחת על קיומה של השנייה ונחשפות לחוקים החדשים בתכנית ולעובדה המכרעת כי התחרות על המקום הראשון מתקיימת בינם לבין עצמם אך גם בין כיתה לכיתה כל הדרך לפרס הגדול באיטליה
31 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-4
פרק 4
"כיתת הצלצול 1" מתחרה בפרק זה בינה לבין עצמה ב "משימת העולמות", משימה מגעילה במיוחד. וגם איך מתקדמת התחרות ב"מנחה האמיתי"? האם נועה פילטר תמצא דרך להחליט מי ינחה איתה? עומר דרור או טום באום?
32 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-5
פרק 5
הקפטנים מ"כיתת הצלצול 2" מתחרים על מקומם בתכנית בינם לבין עצמם במשימת ארגז האבדות! למי זה יהיה הצלצול האחרון? וגם נברר מה חדש עם עומר נועה וטום. בואו, דנה ועודד כבר שם.
31 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-6
פרק 6
"שתי כיתות הצלצול ראש בראש, אחת מול השנייה במשימה מותחת במיוחד שדורשת חשיבה, שיתוף פעולה ועבודה קבוצתית- למי זה יהיה הצלצול האחרון? דנה ועודד מחכים לכם, אתם באים? וגם, מה קורה עם טום נועה ועומר? "
28 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-7
פרק 7
הקפטנים של "כיתת הצלצול 1" מתחרים אחד מול השני אך נעזרים בסגנים שלהם. הם עוברים משימה בה הם צריכים לנפץ כדים בעזרת רוגטקה ולצבור מספיק נקודות עבור השלב הבא. מי יגיד שלום לחופשה החלומית באיטליה?
31 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-8
פרק 8
דנה ועודד מחכים לכם בבית הספר המטורף של "הצלצול האמיתי" ואיתם "כיתת הצלצול 2" שנאבקת על מקומה במשחק. הקפטנים נאלצים לעבור משימה קשה במיוחד הבודקת את כוח הסיבולת שלהם. וגם, המשך עלילות "המנחה האמיתי".
32 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-9
פרק 9
פרק מיוחד של "הצלצול האמיתי"! הקפטנים שעזבו את בית הספר זוכים להזדמנות חד פעמית לחזור למשחק. הם מגיעים להרוויח את מקומם חזרה בתכנית ועוברים משימת זיכרון שעוברת דרך הבטן. וגם- מה חדש עם נועה טום ועומר?
31 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-10
פרק 10
שתי כיתות הצלצול הולכות להיות מופתעות מחזרתה של אגם למשחק. לאיזה כיתה תחזור אגם ואיזה כיתה תפסיד בדו קרב ותעלה לארון הלוקרים?
29 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-11
פרק 11
דנה ועודד כבר מחכים לכם בבית הספר של הצלצול האמיתי יחד עם תלמידי כיתת הצלצול 1 שיתחרו ביניהם על מקום בתכנית. הפעם הם מתמודדים במשימה מיוחדת שתכין אותם לקראת הפרס הגדול- טיסה לאיטליה.
31 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-12
פרק 12
כיתת הצלצול 2 כבר נערכת לזכייה בפרס הגדול- טיול לאיטליה ומתמודדת הפעם על הכנת פיצות. וגם, נועה פילטר וטום באום הולכים להיות מאוד מופתעים כשיגישו היום לראשונה את הפינה החדשה שלהם.
31 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-13
פרק 13
התרגשות גדולה בבית הספר של הצלצול האמיתי: שתי תלמידות חדשות מגיעות לבית הספר. איך יגיבו שאר התלמידים? ואיזה כיתה תאלץ לאבד היום חבר כיתה נוסף? בואו, דנה ועודד כבר שם.
31 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-14
פרק 14
כיתת הצלצול 1 מגיעה להתמודד הפעם במעבדה במשימה שדורשת יכולת ריכוז ואסטרטגיה. וגם, עומר דרור וטום באום עומדים להגיש את הפינה הראשונה שלהם ביחד אבל הם מגלים פעם נוספת שלא הכל עובד לפי התכניות.
28 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-15
פרק 15
רגע לפני רבע הגמר, הקפטנים של כיתת הצלצול 2 מגיעים להתחרות על מקומם בשלבים האחרונים של התחרות. וגם האם נועה פילטר, עומר דרור וטום באום יצליחו סוף סוף להגיע להסכמה על מי יגיש את הפינה? דנה ועודד כבר מחכים לכם!
27 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-16
פרק 16
רבע הגמר!!! הקפטנים של שתי הכיתות מגיעות לדו קרב גורלי שיקבע איזה כיתה תאבד קפטן נוסף רגע לפני חצי הגמר. עודד כבר מחכה לכם עם אחד הפרקים המותחים של העונה.
29 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-17
פרק 17
חצי הגמר!!! רגע לפני הגמר הגדול, הקפטנים מגלים שרק שלושה מהם יגיעו להתחרות בגמר הגדול ושהפעם כל קפטן נלחם למען עצמו. בואו לגלות מיהי שלישיית הגמר של המחזור הראשון של בית הספר של הצלצול האמיתי.
30 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-1-פרק-18
פרק 18
הגמר הגדול! רק קפטנית אחת תיקח את הכיתה שלה לחופש הכי גדול שיש! הצלצול האמיתי סוגר את שנת הלימודים והמתח עולה. דנה ועודד מארחים את נועה פילטר, עומר דרור טום באום ובויבנד בגמר מטורף ומרגש במיוחד.
49 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-1
פרק 1
"הצלצול האמיתי" חוזר עם מחזור חדש של קפטנים, משימות מטורפות וטיסה לחו"ל שכיתה שלמה תזכה לטוס אליה בחופש הגדול. תכירו את שמונת הקפטנים הראשונים של ביה"ס ואת המנחים החדשים שלנו- לירון רביבו ויהונתן בשן.
44 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-2
פרק 2
שמונה קפטנים נוספים מנסים לתפוס את מקומם במחזור ב' של הצלצול האמיתי. גם הפעם הם יתחרו במשימה גורלית שמכינים להם לירון ויהונתן. ומה הולכת לבדוק הפעם נועה פילטר?
44 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-3
פרק 3
מזל טוב, מחזור ב' של הצלצול האמיתי יוצא לדרך- יש לנו שתי כיתות! בפעם הראשונה נפגשות שתי הכיתות, למשימה שתגרום להם להיות שבעים להרבה מאוד זמן ובסופה קפטן אחד יאלץ להיפרד מבית הספר של הצלצול האמיתי.
32 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-4
פרק 4
אחרי הדחה כואבת, שתי הכיתות נפגשות למשימה חדשה שיכולה לשנות את כל התמונה. וגם, כמה זמן יקח לנועה פילטר לפורר מחק שלם? הצטרפו עכשיו ללירון ויהונתן שכבר מחכים לכם בבית הספר.
35 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-5
פרק 5
אל תספרו לאף אחד אבל יהונתן עורך ללירון מסיבת הפתעה ליום ההולדת שלה וגם הכיתות שלנו יתחרו במשימה אחת מטורפת שכולה משחקי יום הולדת. מי יהיה הקפטן שיעזוב את בית הספר ומה הולכת לבדוק הפעם נועה פילטר?
35 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-6
פרק 6
שתי הכיתות של הצלצול האמיתי נפגשות למשימת חסינות שתבחן את עד כמה החושים שלהם מחודדים. תתכוננו לפרק מפחיד ומצחיק במיוחד. מי יעזוב בסוף היום את בית הספר של הצלצול האמיתי?
30 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-7
פרק 7
יום דרמתי בבית הספר של הצלצול האמיתי. המנהלת תמסור הודעה שתטלטל את הקפטנים שלנו. וגם, נועה פילטר הולכת לבדוק את גבול היכולת שלה בעוד ניסוי שרק היא מסוגלת לבדוק. ליר וג'וני מחכים לכם כבר ליד הלוקרים. בואו.
26 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-8
פרק 8
ליה ומאיה מנסות להתרגל למצב החדש ולראשונה הן משתתפות במשימת החסינות בכיתות החדשות שלהן. הפעם המשימה תבדוק עד כמה הקפטנים שלהו קשורים אחד לשני. וגם, נועה פילטר הולכת לבדוק כמה קרמבואים היא מסוגלת לאכול. אתם חייבים לבוא.
31 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-9
פרק 9
אחרי ההדחה הכואבת כיתת הצלצול 1 ביתרון מספרי אבל הכל יכול להשתנות אחרי משימת החסינות. מי הקפטן שיפרד מבית הספר ומה תבדוק הפעם נועה פילטר. ליר וג'וני כבר מחכים לכם. הצלצול הוא בשבילכם!
30 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-10
פרק 10
ברוכים הבאים למכביפצפץ הראשונה בעולם- הקפטנים שלנו עומדים להתחרות בכל ענפי הספורט כשהם עטופים בשכבות של פצפצים. תכינו את הפצפצים שלכם! מי יהיה הקפטן שיעזוב הפעם את בית הספר?
31 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-11
פרק 11
פרק גלגל הצלה. הקפטנים שעזבו את בית הספר זוכים להזדמנות חד פעמית לחזור לתחרות במשימה שתביא אותם עד הקצה. מי הקפטנים שיחזרו לענוד את מפתח הלוקר? וגם, מה הולכת לבדוק הפעם נועה פילטר?
30 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-12
פרק 12
הקפטנים מופתעים לגלות מי הקפטנים שחוזרים לבית הספר אבל זה עוד כלום לעומת הבשורה ששתי הכיתות עומדות לקבל. ליר וגו'ני מחכים כבר מחכים לכם.
33 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-13
פרק 13
אחרי האיחוד המרגש של כיתות הצלצול האמיתי, כל קפטן נלחם כעת על מקומו בבית הספר. אבל מה שהם עוד לא יודעים ששני קפטנים יעזבו היום את בית הספר. מי הם יהיו? תתכננו לפרק מותח במיוחד.
32 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-14
פרק 14
הקפטנים מתחילים להריח את הגמר והפעם שני קפטנים יזכו לחסינות ויבטיחו את מקומם בתכנית רבע הגמר. איך הם יגיבו כשיגלו שכדי לזכות בחסינות הם צריכים להכניס את הראש לאקווריום מלא חרקים? תתכוננו לפרק צרחות!
32 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-15
פרק 15
רבע הגמר. חמישה קפטנים נותרו בתחרות והם עומדים לגלות שנשאר להם לסמוך רק על עצמם ועל המזל שלהם כי הפעם הם עומדים לעבור משימה שבה רק המזל משחק תפקיד. מי יהיו ארבעת הקפטנים שיעלו לחצי הגמר? ומההולכת לגלות הפעם נועה פילטר?
30 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-16
פרק 16
חצי הגמר. ארבעה פיינליסטים רק שלושה מהם יעלו לגמר הגדול של מחזור ב של הצלצול האמיתי ובשביל זה הם יצטרכו להתלכלך הרבה... מי תהיה שלישיית הגמר?! צלצול ומתחילים.
40 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-17
פרק 17
רגע לפני הגמר הגדול, ליר וג'וני מגיעים לבית הספר להיזכר ברגעים הגדולים של העונה המטורפת הזאת. מה היה הרגע המצחיק ביותר, מה הייתה המשימה המפחידה ביותר ומה הניסוי הכי מצחיק שנועה פילטר ערכה העונה. בואו לצחוק ולהתרגש איתנו רגע לפני הגמר.
32 דק'
הצלצול-האמיתי-עונה-2-פרק-18
פרק 18
הגמר הגדול הגיע! אחד מחברי שלישית הגמר שלנו יטוס הקיץ עם כל הכיתה שלו לחו"ל. ליר ג'וני מודד ופילטר בגמר ענק ומותח. והופעת אורח של אגם בוחבוט. הצלצול האמיתי, בפעם האחרונה לשנת הלימודים הזו- עופו על זה.
62 דק'

סדרות נוספות