המתבגרים

2015 |

1 עונות

סדרת הדוקו הכי חשופה שיש. המתבגרים עוסקת בחינוך מיני ובגיל ההתבגרות ובכל פרק תעלה סוגיה אחרת שמעניינת בני נוער. בכל פרק יתארחו כוכבי רשת לשיחה על נושא הפרק.

הסדרה נוגעת בנושאים הכי חשובים לבני נוער כמו יחסי מין, מחזור, דימוי גוף, הטרדות מיניות ועוד. כל זה במטרה לעודד שיח בריא על מיניות וגיל ההתבגרות בקרב בני נוער.

שחקנים:

אדוה קסאי, טופז וליפז חלפון, ירדן אמיתי, ליפז קוליאז, מיכאל גלנסקי, עדי בוסקילה, קים אור אזולאי, רון אלג'רסי, שקד רז ותומר טליאס

פרקי העונה

עונה 1
אם הגעתם לגיל שאפשר להתחיל... לדבר על הכול, אז אתם במקום הנכון! איך מתחילים עם הצד השני? איך מתמודדים עם חצ'קון ענק שצומח על הפרצוף? מתי מתנשקים? המתבגרים עונים על כל השאלות ומדברים על הדברים הכי מעניינים בגיל ההתבגרות.
המתבגרים-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - אהבה וזוגיות
מה המתבגרים חושבים על אהבה? במי אפשר להתאהב? איך מתחילים עם הצד השני? איך מממשים אהבה? ומה קורה כשאהבה נגמרת...?
22 דק'
המתבגרים-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - שינויים בגוף- חלק א'
מהם ההבדלים בין בנים לבנות? מה קורה לקול של הבנים המתבגרים? איך אנחנו מריחים אחרי שיעור ספורט? איך זה מרגיש לקום עם חצקון על האף בבוקר? ומה זה קרי לילה...?
22 דק'
המתבגרים-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - שינויים בגוף- חלק ב'
"מה הבנים המתבגרים יודעים על השינויים אצל הבנות המתבגרות? והאם הם אוהבים להקשיב לשיחות שלהם..? מה עושים בזמן המחזור? מתי ואיפה צומח לנו שיער? ומה זו עוררות מינית...? הצפייה מומלצת מגיל 10 ומעלה."
25 דק'
המתבגרים-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - דימוי גוף
מה זה בכלל דימוי גוף? איך אנחנו מרגישים עם הגוף שלנו ואיך זה משתנה בגיל ההתבגרות? ממה מושפע דימוי הגוף? מה אנחנו מחפשים בבני ובנות הזוג שלנו? ומה חשוב באמת...?
24 דק'
המתבגרים-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - נזקי הפורנוגרפיה
מה זה בכלל פורנו? מה ההבדל בין סרטים פורנוגרפיים למציאות? מה חושבים המתבגרים על צפייה בפורנו? והאם יש נזקים בצפייה כזו...?
22 דק'
המתבגרים-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - פגיעה מינית
מה נחשב לפגיעה מינית? מי אשם במקרה של פגיעה כזו? מה צריך לעשות במקרה שחבר שלכם או אתם נפגעתם? והאם פגעה מינית יכולה לקרות גם במשחקים כמו ""מה הסיכויים" ו"שבע דקות בגן עדן"...?
26 דק'
המתבגרים-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - סטריאוטיפים וזהות מינית
מה זה זהות מינית? מה נחשב לנשי ומה לגברי והאם זה באמת ככה? מה זה להט"ב? מהי המציאות איתה מתמודדים תלמידים מהקהילה הגאה? ומה זה הומופוביה...?
24 דק'

סדרות נוספות