נלי תגר

אבל אתם מכירים אותה גם כטל מ-Oboy
שחקנית
תאריך לידה: 30/11/1982
מזל: קשת
עיר לידה: תל אביב, ישראל

נלי תגר ב-BIGI
:

הכירו את נלי תגר:

תחילת חייה של נלי תגר

נלי נולדה בתל אביב, לאם ילידת הארץ ואב שנולד בבולגריה. כשהייתה בת 18 אביה נפטר והשאיר מאחוריו את אימה של נלי ואת שני אחיה. השם "נלי" ניתן לה על שם סבתה מצד אביה. כבר שהייתה בתיכון החלה לשחק כחלק ממגמת התיאטרון בה הייתה. ב-2001 התגייסה לצה"ל ושירתה בתור מש"קית חינוך. אחרי שחרורה התחילה ללמוד בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין. 

 

תחילת הקריירה של נלי תגר

כבר כשהייתה בת 10 השתתפה לראשונה בסרט הקצר "חברות", כשהייתה בת 18 שיחקה בסרט "אחות זרה". תוך כדי לימודיה בבית הספר למשחק שיחקה בסרט "ידיים קשורות" וגילמה את שירן בעונה השניה של הסדרה "מעורב ירושלמי".

 

נלי תגר בטלוויזיה

לאחר שסיימה את לימודי המשחק, החלה לשחק בסדרה "שירות חדרים" שם גילמה את שימי. שנה לאחר מכן גילמה את חני כ"ץ ואת נישל בן יעקב בסדרה "15 דקות". בשנת 2011 הייתה חלק מהפאנל של תוכנית הבידור "מ'שתגידי". באותה שנה שיחקה גם בעספור. 

 

לנלי תגר רזומה עשיר של תפקידים בסדרות טלוויזיה שונות, הבולטים שבהם הם: רננה ב"יום האם", מיה ב"ניויורק", הדס ב"אחת אפס אפס", נטלי ב"האחיות המוצלחות שלי" (עליו זכתה בפרס השחקנית הקומית הטובה ביותר של האקדמיה הישראלית לטלוויזיה) ועוד. בנוסף השתתפה גם בפאנל "גב האומה".

 

ב-2016 החלקה לשחק בסדרה "Oboy" של ערוץ הילדים. ב"אובוי" שיחק את תפקידה של טל קוטלר, המייסדת של הלהקה. נלי היא חברת פאנל קבועה בתוכנית הסאטירית "עד כאן!" של כאן 11.

 

נלי תגר בקולנוע

גם בקולנוע יש לנלי רזומה עשיר של תפקידים, אחד הבולטים שבהם הוא התפקיד הראשי בקומדיה "אפס ביחסי אנוש". הסרט זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל הסרטים טרייבקה. במשך השנים שיחקה גם בסרטים: "אני לא מאמין, אני רובוט?!", "החטאים" של אבי נשר, ו-"בשורות טובות".

 

נלי תגר בתאטרון

נלי לא פסחה גם על במות התאטרון. כבר עם סיום בית הספר למשחק ב-2008 שיחקה בהצגה "אוגוסט: מחוז אוסייג" של תאטרון הבימה. שנה לאחר מכן שיחקה בהצגה "לילה במאי", וב-2010 שיחרה בהצגה "מישהו ימות בסוף" שכתב וביים מאור זגורי. ב-2011 שיחקה בתאטרון הקאמרי את תפקידה של יוליה בהצגה "רומיאו ויוליה" של שייקספיר. 

 

בין תפקידיה הנוספים בתאטרון ניתן למצוא השתתפות בהצגות: "ילדה טובה", "אהבה הדסה", "הקמצן" ו"הבחירה". ב-2016 חזרה אל במות התטארון בהצגה "פליישר" של תיאטרון הבימה ושנה לאחר מכן שיחקה בהצגה "אמא אמרה שאסור". ב-2019 החלה לשחק במחזמר "בילבי" בתפקיד הראשי. 

 

נלי תגר השתתפה בקמפיינים רבים במהלך השנים והייתה לפרזנטורית של חברות שונות. בשנת 2020 החלה להגיש תוכנית רדיו יומית ברדיו תל אביב לצד לירון ויצמן. לנלי תגר יש מופע סטנד-אפ על חוויות מהחיים, המשפחה והשקפת עולמה. היא נשואה לאיתן שריד, להם בן ובת.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: