הפיג'מות

2003 |

9 עונות

הפיג'מות, המסיבה שנמשכה 9 עונות, מגיע ל-BIGI ואתם מוזמנים לבינג'! הפיג'מות היא קומדיית מצבים ישראלית, שעוקבת אחרי שלושה חברים של בלהקה כושלת. שלושתם עוברים מנתניה לתל אביב, שם הם פוגשים דמויות נוספות. הסדרה נחשבת לקומדיית המצבים הישראלית ה-2 באורכה ומכילה 9 עונות שבהם 223 פרקים!

הסדרה מתחילה עם המעבר של הלהקה לתל אביב. החברים קובי ועודד מגיעים לדירתה של דודה של אילן שבתל אביב ברחוב מזא"ה פינת מאפו (מצטערים לבאס, אבל במציאות הרחובות האלה כלל לא מתחברים…). מתחת לבניין שלהם קיימת המבורגריה כושלת אותה מנהל גרי המבורגרי שהוא גם דודו של קובי. 

הכירו מקרוב את דמויות הסדרה:
אילן (אילן רוזנפלד) – קלידן וסולן הלהקה, כותב השירים הלא כל כך מוצלחים שלה. אדם ביקורתי ולא ממש אופטימי.
קובי (קובי פרג') – הגיטריסט, סובל מהפרעת זהות דיסוציאטיבית (פיצול אישיות) ובמהלך הסדרה הוא חושף בפנינו את שלל הדמויות שקיימות בו. בין הבולטות שבהן נמצאים פרדי נייס-טו-מיט האמרגן, ונג'י קומרדין ג'קסון, ראש האגודה לתרבות הדיור.
עודד (עודד פז) – המתופף הלא כל כך חכם של הסדרה. עובד בהמבורגרי. עודד הוא תמים, טיפש ומצחיק. 

חברה נוספת בלהקה מהעונה הראשונה ועד השלישית היא אלונה טל, אלונה היא זמרת ליווי בלהקה, היא אמנם מאד יפה אבל יכולות השירה שלה, לעומת זאת, לוקות בחסר.
גרשון (גרי) מנדלבאום (יניב פולישוק) – הדוד של קובי והבעלים של ה"המבורגרי" הכושל. ילדותי, שונא את העבודה שלו ואת אישתו.
רוני מנדלבאום (אלי קרן-אסף) – ביתו של גרי, ילדה קטנה ומעצבנת, מניפולטיבית ומנצלת הזדמנויות.

החל מהעונה הרביעית:
הסדרה זכתה לפופולריות רבה ולכן בניגוד לתכנון המקורי הוחלט להחזיר אותה ולצלם עונות נוספות. בעונה הרביעית השתנתה התפאורה, ההסבר שניתן בסדרה היה שריפה שפרצה. אתגר נוסף היה המעבר של אלונה טל להוליווד, ולכן בעונה הרביעית היא מופיעה בהופעות אורח בלבד. בעונה הרביעית הצטרפו דמויות חדשות:

ימית סול – נגנית כלי הקשה, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית (בדומה לחיים האמיתיים).
נתן קופרמן (יובל סגל) – בן דודו של אילן שמופיע לראשונה בעונה השניה, ה-DJ של הלהקה.
בעונה החמישית מצטרפת גם דנה פרידר אל הסדרה, היא בסיסטית בלהקה ומנהלת החשבונות של ה"המבורגרי" והאחיינית של שפרה, אישתו של גרי. 

בסדרה השתתפו המון שחקנים אורחים מוכרים ביניהם: נינט טייב, יהורם גאון, טל מוסרי ורן דנקר. עוד הופיעו: צביקה הדר, רוני דואני, גלית גוטמן, גיא זו-ארץ, קובי מחט, עודד מנשה, נלי תגר, מירב פלדמן, תום אבני, לי בירן, עדי הימלבלוי ועוד!

את הסדרה מלווים שירים מקוריים של להקת הפיג'מות שהפכו למוכרים בכל בית. הסדרה נוהגת לשבור רבות את הקיר הרביעי ולכן הדמויות מודעות לקיומה של מציאות שהיא חיצונית לעלילה והם מתייחסים אל ההפקה, לקהל ולבמאי לעיתים קרובות. 

מאפיין בולט בסדרה הוא המסך הלבן, המקום בו הדמויות מדברות ישירות לצופה (בדומה לתוכנית ריאליטי). המסך הלבן הוא הזדמנות לעצור לרגע, להתנצל או להסביר. מהעונה הרביעית קיים מסך נוסף בסדרה – המסך השחור של גרי, בו הוא בעיקר מתלונן. 

אין ספק שעם 9 עונות הפיג'מות היא אחת מקומדיות המצבים האהובות והמוכרות בישראל. הסדרה עלתה לשידור לראשונה ב-2003 וירדה משידור ב-2015 ובטווח השנים האלה בני נוער רבים גדלו על הסדרה. הסדרה חוותה הצלחה גם ב-VOD וכעת נוחתת ב-BIGI, לבינג' האולטימטיבי!

שחקנים:

קובי פרג', אילן רוזנפלד, עודד פז, אלונה טל, יניב פולישוק, אלי קרן-אסף, ימית סול, דנה פרידר ויובל סגל.

פרקי העונה

הקומדיה המטורפת והמצליחה של ערוץ הילדים במרכזה קובי, עודד ואילן, הלא הם להקת הרוק הכושלת "הפיג'מות". השלישייה עברה מנתניה לתל אביב כדי להצליח בגדול. הם גרים בדירה ישנה של הדודה של אילן ושם פוגשים את השכנה היפה, אלונה, שמצטרפת ללהקה ומשתלטת להם על החיים. את רוב ימיהם הם מבלים בניסיון למצוא את הלהיט הבא, אך בעיקר מוצאים עצמם משתדלים להתפרנס בדוחק בשטיפת כלים בהמבורגריה השייכת לדוד של קובי, גרי הרשע והבלתי מפרגן. בכל העונות משולבים שירים.
עונה חדשה לקומדיה המצליחה של ערוץ הילדים. העונה מתחילה בהמבורגרי כאשר גרי ורוני מגלים שלא הודיעו לפיג'מות על תחילתה של העונה השנייה. בינתיים חברי הפיג'מות עובדים במלון קליפורניה אשר בנתניה ולא מרוצים מעבודתם. בהמשך העונה החברה מגיעים חזרה לתל אביב ועוברים הרפתקאות כהרגלם.
עונה שלישית לסיטקום המצליח של ערוץ הילדים. בעונה החדשה עודד, אילן וקובי ממשיכים לחלום על ההצלחה המוסיקלית של להקת "הפיג'מות". אילן מתחיל להגיש תוכנית רדיו, קובי נתקל בדמות תאום לנאג'י, אלונה נוסעת לחו"ל ועודד מתאהב בדיירת החדשה. רוני משחקת בטלנובלה וגרי מתמודד על ראשות העיר. בעונה כמובן שירים חדשים!
הפיג'מות חוזרים ובגדול! לאחר 3 עונות מוצלחות בערוץ הילדים, חוזרים הפיג'מות לעונה רביעית וחדשה. התוכנית עוקבת אחר חברי להקת רוק כושלת שעוברים מנתניה לתל אביב על מנת לנסות את מזלם, אך כל ניסיונותיהם נגמרים בסופו של דבר מעל עמדת שטיפת הכלים של גרי המבורגרי. את מקומה של אלונה טל, שהחליטה לטפח קריירה בהוליווד, מחליפה ימית סול, שבין סיום תואר ראשון להתחלת לימודי תואר שני בפסיכולוגיה, מצטרפת כצלע הנשית והמתבקשת של אילן, קובי ועודד. הסלון של הפיג'מות יפתח העונה לאורחים רבים בינהם: יובל סגל, עידו תדמור, אפרת בוימולד, עומר ברנע, יובל אברמוביץ', ענת מגן-שאבו, דון לני גבאי, ידידה ויטל ועוד.
סדרת הילדים שהפכה לקאלט בקרב צופיה חוזרת לעונה חמישית! עם 36 פרקים חדשים. הסדרה ממשיכה את סיפורם של חברי הפיג'מות - להקת רוק כושלת (עודד פז קובי פרג' ואילן רוזנפלד) שעברו מנתניה לתל אביב על מנת לנסות את מזלם, גם בעונה זאת הם מנסים ונכשלים בהומור רב. את זמנם הם מבלים במקלט החזרות שלהם ובהמבוגרי של גרי (יניב פולישוק) הממשיך לנסות ולהביא לקוחות, ללא הצלחה, יחד עם ביתו המרדנית רוני (אלי אסף). בעונות הראשונות היתה זו אלונה טל שהיוותה את הצלע הנשית ולאחר המעבר של אלונה להוליווד החליפה אותה ימית סול. בעונה החמישית תהיה זו דנה פרידר שמצטרפת לסדרה לצידה של ימית.
הפיג'מות חוזרים! ובגדול! בעונה השישית של הקומדיה המצליחה, ימית סול ונתן קופרמן חוזרים, להקת הפיג'מות ממשיכה להיכשל והעולם עדיין מתעלל בגרי מנדלבאום. בעונה הזאת תזכו סוף סוף לפגוש את דודה מלכה של אילן.
בהמשך ל-6 העונות הקודמות, גם העונה החדשה היא קומדיה מטורפת ומצליחה במרכזה קובי, עודד ואילן, הלא הם להקת הרוק הכושלת "הפיג'מות". השלישייה עברה מנתניה לתל אביב כדי להצליח בגדול. הם גרים בדירה ישנה של הדודה של אילן. את רוב ימיהם הם מבלים בניסיון למצוא את הלהיט הבא, אך בעיקר מוצאים עצמם משתדלים להתפרנס בדוחק בשטיפת כלים בהמבורגריה השייכת לדוד של קובי, גרי הרשע.
בעונה החדשה של הפיג'מות מצטרפים שייקה, פולי וגברי, השלישיה של גרי ושיפרה, לקאסט ועושים צרות לגרי. הלהקה נזכרת שהיא כבר לא מתנהגת כלהקה ולא עוסקת בניסיונם להצליח. האם יצליחו לפרוץ? לא.
בהמשך ל-8 העונות הקודמות, גם העונה החדשה היא קומדיה מטורפת ומצליחה במרכזה קובי, עודד אילן, ימית , דנה ונתן, הלא הם להקת הרוק הכושלת "הפיג'מות". הם גרים בדירה ישנה של הדודה של אילן. את רוב ימיהם הם מבלים בניסיון למצוא את הלהיט הבא, אך בעיקר מוצאים עצמם משתדלים להתפרנס בדוחק בשטיפת כלים בהמבורגריה השייכת לדוד של קובי, גרי הרשע והבלתי מפרגן.
הפיגמות-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - איך הכל התחיל
אילן עודד וקובי הם הפיג'מות, להקה נתנייתית אנונימית. דודה של אילן נוסעת לשליחות בחו"ל ומשאירה מפתח לאילן כדי שידאג לעציצים. אילן עובר לגור בדירה ומביא איתו את שני חבריו ללהקה. ביחד הם מנסים לכבוש את העיר הגדולה. בפרק זה הם פוגשים את השכנה היפה אלונה, ומתכוננים להופעה הראשונה שלהם בהמבורגרי השייך לגרי, הדוד של קובי.
24 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - לחם עבודה
לשלושה נגמר האוכל וכבר לא נעים לנסוע ולבקש עוד מההורים. הם פונים בבקשת עזרה לגרי, דוד של קובי. במקביל גרי פוגש את עודד מנשה ונזכר בימי הזוהר שלו כשניגן בלהקה עם עודד. הוא מחליט לקחת את השלישייה תחת חסותו והופך להיות האמרגן שלהם. גרי מצרף את אלונה ללהקה כזמרת רקע. החבורה מגלה שיש עוד קהל חוץ מהצעירים של תל אביב.
26 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - כולם אוהבים את אלונה
השלושה מתאהבים באלונה. הם מתחרים על ליבה, דבר שמעמיד את החברות שלהם והלהקה בסכנה. גרי מדכא את העובד שלו. רוני, בתו של גרי, עוזרת לעובד להתפטר. גרי זקוק לעובד חדש בדחיפות.
23 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - רוקומנטרי
רוני עושה סרט דוקומנטרי על להקת הפיג'מות לעבודה בבית הספר. המצלמה של רוני עוקבת אחרי הלהקה בחזרות ובחיים ומגלה שלא קל להיות להקת רוק ובסרט ישולבו ראיונות עם המוזיקאים וקטעים מתוך ההופעה שלהם בהמבורגרי .
29 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - שיר המכולת
הזמר טל שגב מופיע בחלומו של אילן ונותן לו במתנה שיר, אבל אילן לא מצליח לזכור איך השיר הולך. בינתיים קובי מארגן צילומי קליפ בהמבורגרי, ועודד מנסה להוכיח לרוני שהוא יותר מוצלח ממנה.
25 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - הארנק
באמצע חזרה להופעה המגבר של אילן נשרף. בינתיים, מוצא עודד בהמבורגרי ארנק עם 4000 שקל. ביחד עם קובי, אילן, ואלונה הוא מתלבט מה לעשות עם הארנק. לבסוף, בעל הארנק מופיע ומציע להם פרס! החבר'ה שציפו לפרס כספי מתאכזבים לגלות שהוא כולל רק קפה ועוגה ומחליטים ללמד את בעל הארנק לקח. האם בסופו של דבר יצליחו לקנות מגבר ולהגיע להופעה ? ואם כן, האם יישאר להם כסף למונית ?
25 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - רדיו אקטיבי
להקת הפיג'מות מוזמנת להופיע ברדיו. האם הם יצליחו להיות הדבר הבא ברוק הישראלי?
25 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - הסיפור האמיתי
מה היה קורה אם הפיג'מות היו באמת להקה מצליחה? איך היה נראה העולם אם כולם היו מוצאים אהבה? מה היה קורה אם סאדאם חוסיין היה מנצח במלחמת המפרץ? ומה קרה באמת?
24 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - מי גבר
אלונה המיואשת בגלל חבר שנטש אותה פוגשת בהמבורגרי פרחח שמנסה להתחיל אתה. אילן מחליט שהגיע הזמן שבפעם הראשונה בחיים שלו הוא יצא גבר, ובפעולה הירואית הוא מנסה להציל את אלונה מההצקות של הפרחח. המצב מסתבך כשהפרחח מגלה שאילן שהציג את עצמו כחבר של אלונה ממש אינו כזה.
25 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - מה עודד אמר
רוני יושבת מדוכאת בהמבורגרי, היא קבלה "רק" 70 במבחן בחשבון ועכשיו אין לה עתיד כמו...החבר'ה. קובי מחליט לנסות לעודד את רוני, ולהתחפש לעודד מנשה. עודד שבטעות חושב שקובי הוא פורץ נותן לו מכה. כשקובי מתעורר מהמכה הוא בטוח שהוא עודד מנשה, הוא מגיע לערוץ הילדים ומעורר שם מהומות.
25 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - הפליפר
עברו חודשיים מאז שהשלישייה הגיעה לתל אביב. עודד מרגיש צורך לציין את המאורע וקונה, בכסף שמיועד לתשלום החשבונות, מכונת פליפרים. הם מצליחים להסתדר בלי מים וטלפון, אבל כשמנתקים להם את החשמל, לא נותרת להם ברירה והם יוצאים לעבוד ולהשיג כסף. רוני שורפת בטעות את מעבדת הכימיה בבית הספר. היא מוכנה לעשות הכל כדי שאבא שלה לא ישמע על זה.
27 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - שיבוט משובש או שיבוש משובט
רוני מספרת לעודד סיפור אימה על אילן שמחפש עבודה כשפן נסיונות באוניברסיטה . במקביל פוגש אילן פרופסור מוטרף שעורך עליו ניסיונות בשיבוט. אולם, מכונת השיבוט אינה תקינה והיא משבטת ומשכפלת אותו בלי ידיעתו ולתוך הפרק צצים עוד ועוד אילנים, שמבלבלים אותו ואת חבריו.
25 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - אילן הכוכב א'
רותי, בת הדודה של קובי מגיעה לביקור ומתאהבת בעודד, לצערו של קובי שמנסה להפריד בינהם. במקביל החברה מדוכאים, הם לא מצליחים להמציא שיר וככה הם בחיים לא יצליחו! לפתע בשורות טובות, מפיק שגרי מכיר, מגיע להמבורגרי. החברה מחליטים לנצל את ההזדמנות ולהרשים את המפיק- "בדש" (שגרי טוען שהוא השטן). בדש מציע לאילן לפרוש מהלהקה, כי רק הוא יכול להיות כוכב. אילן ניצב לפניי בחירה קשה.
25 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - אילן הכוכב ב'
אילן פורש מהלהקה, צובע את שערו ומצטרף ללהקת הבנים אין שטינק. אלונה מכריחה את קובי ועודד להשלים. עודד מבטיח לא להתראות שוב עם רותי שוב. להקת הפיג'מות מוקמת מחדש אבל הפעם בתור "השמלות" שהסולנית שלה היא אלונה. קובי ועודד לא מרוצים ומנסים למצוא בסתר מחליף לאלונה. החברה מחרימים את אילן, שבסופו של דבר מפוטר מלהקת הבנים כי אינו יודע לרקוד. ברוב יאושו הוא לוקח שיעורי ריקוד אצל ברכה. אילן מנסה לחזור ללהקה אך נתקל בקשיים.
25 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - להיות טל מוסרי
עודד מוצא את הדלת הסודית לראשו של טל מוסרי. בעקבותיו כל החבורה מטיילת להנאתה בתודעתו של טל. הלהקה מנסה לנצל את טל ולגרום לו להזמין אותם להופיע בתכנית החדשה שלו.
26 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - פסיכולוגיה הפוכה
אחרי רומן בזק עם בחורה שהוא לא מעוניין בה, לאילן נמאס שתמיד לא מצליח לו עם בנות, וכולם מנסים לעזור לו עם עצות שרק מסבכות אותו עוד יותר. גרי מחליט להפוך את ההמבורגרי להמבורגריה הציונית הראשונה!
26 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - שוליית הקוסם
החבר הקוסם של אילן מגיע לביקור, וקובי ועודד מצליחים להעלים את אלונה, אבל לא להחזיר אותה. אילן מחליט להפוך לנזיר עד שהוא יכתוב שיר (מה שיכול לקחת הרבה זמן). המורה של רוני מכריחה אותה לבלות עם אבא שלה.
26 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - 24+
גברת ברכה קוראת לאספת דיירים שבה היא רוצה לגרש את אלונה מהבניין , החבורה נלחמת חזרה ומתפתח קרב על ראשות הוועד.
28 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - קצר במוח
חברי הלהקה במאמץ נואש למצוא לעצמם מקום להופיע בו. במהלך החיפושים מיקי גבע פוגע ברכב של אלונה, והרביעייה מנצלת את המצב על מנת לסחוט אותו ולהופיע בתכניתו. העינינים משתבשים כשהמגבר, שוב, עושה בעיות ומחשמל את כולם.
28 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - פרוייקט המכשפה מביה"ס בבלי
קובי ואילן מגלים שהשכנה החדשה בבניין היא המורה למתמטיקה שלהם. בגלל שהם בטוחים שהיא מכשפה, הם מנסים בכל כוחם להעיף אותה מהבניין. גרי מבואס שלכולם יש שיער ורק לו אין. מה בכוונתו לעשות בנדון?
25 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - כרטיס ביקור
דודה של אילן עומדת להגיע. הם חייבים לפנות את הדירה. בנסיון אחרון להתפרסם הם מנסים להתקבל לכוכב נולד. גרי מנסה להיכנס לספר השיאים של גינס עם הקציצה הגדולה בעולם.
25 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - סוף עונת הפיג'מות
דודה של אילן מגיעה ועודד וקובי חייבים להסתתר. הדודה בטוחה שאלונה היא החברה של אילן. במקביל הם מנסים להכריח את צביקה הדר לתת להם לשיר בתכנית שלו - לא נפסיק לשיר..
26 דק'
הפיגמות-עונה-1-פרק-23
פרק 23 - הפרק שהכי אהבתי - פרק לקט
בפרק זה, כל אחד ממשתתפי הסדרה בוחר את הקטע שהכי אהב, אסור לפספס.
27 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-24
פרק 24 - צוות לעניין - חלק א'
הפיג'מות מצאו עבודה כצוות בידור במלון בנתניה. עד מהרה הם מגלים שהם עושים הכל במלון, מאגדודו בבריכה ועד שטיפת כלים. האורחים, הילדים, ובעל הבית מתעמרים בהם, ומאמללים אותם. בניסיון להוכיח את עצמם הם מכינים מופע מיוחד לאורחי המלון, ערב שנקרא - "סיבת המוות רצח". עודד שאמור לשחק את הנרצח מגלה שדברים השתבשו.
25 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-25
פרק 25 - צוות לעניין - חלק ב'
יש רוצח בבית המלון. הפיג'מות הופכים לחשודים המיידיים, עקב היחסים הרעים שהיו להם עם בעל המלון. השוטר שמגיע לחקור את הפרשה מתקשה בפיצוחה ונעזר בגרי שלא מפסיק להפליל את עצמו.
25 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-26
פרק 26 - ההמבורגר מת מצחוק
הדירה מסריחה מאד ואף אחד לא יודע למה. בחיפושים אחר הריח עודד נזכר שהיום יש לו יומולדת ומחליט לעשות מסיבה מדהימה - כמובן שלא בדירה המסריחה, אלא בהמבורגרי. הוא אינו יודע שאבא שלו, רופא שיניים מכובד, הגיע במיוחד בכדי לעשות לו מסיבת הפתעה משלו. אילן וקובי מכינים את אלונה לאודישן שיתקיים גם הוא בהמבורגרי. וכששתי מסיבות, אודישן, סרחון דירה וגז צחוק של רופא השיניים נפגשים יחד- הבלגאן רק מתחיל.
25 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-27
פרק 27 - סיאנס
אף אחד מחברי להקת הפיג'מות לא מרוצה ממה וממי שהוא והם מנסים להעלות בסיאנס רוח שתעזור להם להשתנות. שחקנים אורחים: יותם שור ורבקה גור.
27 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-28
פרק 28 - קחי אותי אלונה
לאלונה נמאס מדיטיים, היא מחפשת חבר קבוע ומחליטה לעשות שעשועון כמו קחי אותי שרון, כמובן שכל אחד מהשלישיה מת להיות החבר הקבוע הזה אבל אלונה מצידה לא תעשה להם חיים כל כך קלים, היא רוצה לבחור את הבחור הכי טוב, הכי שווה, הכי רודריגו? שחקנים אורחים: קובי מחט ורודריגו גונזלס.
26 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-29
פרק 29 - חייזרים
אלונה מפגישה את החבר החדש שלה, קובי מחט עם שאר חברי להקת הפיג'מות. גרי ורוני מחפשים את המתכון לפשטידת בקר בלי בשר בקארי. שחקן אורח: קובי מחט.
25 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-30
פרק 30 - פיג'מות ברשת
הפיג'מות רוצים להנחות תכנית טלוויזיה באינטרנט, ומנסים לגרור לשם את החבר של אלונה, קובי מחט. גרי שוכח את יום הנישואים שלו ושל שפרה, ומנסה להתחנף בכל כוחו. שחקנים אורחים: קובי מחט, ירדן ארד.
27 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-31
פרק 31 - תנועת הצופים
הפיג'מות מנחים תכנית טלוויזיה באינטרנט, והם חייבים לעשות הכל כדי לשמור על רייטינג גבוה. גרי מנסה לחבל בקשר בין רוני ואלעד ומצליח רק לקרב אותם יותר ויותר. שחקנים אורחים: קובי מחט, ירדן ארד.
25 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-32
פרק 32 - סופר רוני
רוני משתלטת על תכנית האינטרנט של הפיג'מות. הפיג'מות מנסים להחזיר לעצמם את התכנית שלהם, אבל מגלים שלרוני יש כוחות על-טבעיים. גרי ואלעד צריכים לבלות זמן ביחד. האם זה יעבור בשלום? שחקן אורח: אלעד ארד.
25 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-33
פרק 33 - בליינד דייט
גרי קונה להמבורגרי מקרופון על מנת שעודד ישמע במטבח מה מזמינים מבלי לצעוק. אבל מסתבר שהרעיון של גרי והרצון של המקרופון מנוגדים זה לזה, והמקרופון מסרב לפעול. דבר שמביא את גרי מכריז מלחמה על המכשיר החשמלי העקשן. במקביל מסתבר שאפילו אימא של אילן לא סומכת עליו שישיג בחורה אז היא מסדרת לו פגישה עיוורת עם הבת דודה של מישהי מהעבודה שלה. לא תאמינו מי מגיעה בסוף...שחקנים אורחים: קובי מחט, נינט טייב, רבקה גור.
26 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-34
פרק 34 - הפרק האחרון?
החבר'ה מגלים להפתעתם שאין יותר צופים לסדרה. הם ביחד עם המפיק המסתורי של הערוץ מחליטים לנסות ולעשות כל דבר אפשרי בכדי להחזיר את הצופים לסדרה. במקביל נוצר מתח רב בין קובי מחט ואלונה - החברים הטריים. שחקנים אורחים: קובי מחט, תום אבני ואילן וייס.
25 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-35
פרק 35 - סרט יפני
התקופה בארץ קשה והמצב גרם לאירגוני מאפיה זרים לחדור לגבולותינו. גרי ועודד, אלונה וברכה מתמודדים כל אחד בדרכו עם האורחים הלא צפויים. שחקנית אורחת: רבקה גור.
25 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-36
פרק 36 - הטברנה של גרי
אלונה מציגה בפני החברים את אדם הבחור החדש שהיא יוצאת איתו ומסתבר שהוא חברותי יתר על המידה. במקביל גרי מחליט לשדרג את ההמבורגרי למשהו יותר עממי ומבקש את עזרתו של פרדי בלהפוך את ההמבורגרי לטברנה ים תיכונית. קובי מעביר את אילן קורס מזורז ב"איך להיות זמר ים תיכוני" וזה עוד כלום ליד מה שעודד הופך להיות במהלך הפרק. שחקן אורח: גיא זוארץ.
26 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-37
פרק 37 - בעל הבית בא
בעל הבית של אלונה מגיע ומסלק אותה מהדירה. בלית ברירה היא מתכוננת לעבור לגור עם הבנים. אסף אשתר מגיע להמבורגרי ומנהל עם גרי קרב ידיעת שירים. שחקנים אורחים: אסף אשתר, מוטי גלעדי.
26 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-38
פרק 38 - בעל הבית הולך
כולם מנסים לעזור לאלונה להיפטר מבעל הבית שלה. הוא משגע את הבנים, וגורם לגרי לרצות לשנות את חייו. מה שמביא את רוני להצטרף אליהם. רוני מבלה את היום עם גרי במסגרת יום קריירה מטעם בית הספר. היא צריכה ללמוד על הקריירה של גרי ולהכין עבודה. היא כמובן תצטרך להמציא משהו... שחקנים אורחים: מוטי גלעדי, מיכל ורד.
26 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-39
פרק 39 - הנסיכה הפורץ והבכיין
נתן, בן דוד של אילן מבאר שבע, ברח מהבית ומגיע לאילן. נתן הוא די ג'יי והוא רוצה להיות חלק מהפיג'מות. בצירוף מקרים נדיר החבר'ה רואים בחדשות שארע שוד בנק בבאר שבע, והתיאור של השודד תואם לתיאורו של נתן, במקביל אלונה נתקעת בשירותים של ההמבורגרי ולא יכולה לצאת, האם נתן הוא השודד? ומי יהיה הגיבור שישחרר את אלונה? שחקנים אורחים: יובל סגל, רבקה גור ואברי גלעד.
26 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-40
פרק 40 - הפיג'מטרון
קובי מקבל מכתב מעורך דין שמודיע לו שבת דודה של סבא רבא שלו נפטרה והיא הורישה לו מיליון פסיק שישה שקלים. אלונה מקבלת מכתב שמודיע שדוד שלה מיכה מהקיבוץ בא להתארח אצלה הערב כשהוא מגיע היא משכנעת אותו לישון אצל אילן, דבר שגורם לאילן לבלות לילה שלם ב"קיבוץ". עודד רב עם גרי ומחליט לבקש הלוואה מקובי על מנת לפתוח מקום משלו. גרי לא מוותר לו ומגייס את נתן לעזור לו לרגל אחרי עודד. אההה...חשוב לזכור שנתן לא פרה!!!! שחקנים אורחים: יובל סגל, רועי איילון וחנן גולדבלט.
27 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-41
פרק 41 - M טבעי
אלונה מתכוננת לבחינות למנחים באם טבעי ולכן דורשת לדבר איתה רק אנגלית, שפה שהפיג'מות שולטים בה אבל לא יודעים לדבר. גרי מספר לעודד שהוא חשב להביא מארחת להמבורגרי ועודד תומך מאד ברעיון...אפילו תומך מידי. אילן שסובל מכאב ראש נוראי פוגש את הרצון של מר לטין להיות כדורסלן במכבי תל אביב. פרדי מנסה להשיג לנתן חוזה של די-ג'י, וכשהוא נכשל ומבין שזה מעט גדול עליו, הוא מביא לעזרה את אדי האח העדין של פרדי. איך זה נגמר? באם טבעי- אירופה. שחקנים אורחים: סימון רוזנפלד ויובל סגל.
25 דק'
הפיגמות-עונה-2-פרק-42
פרק 42 - פיג'מת הזהב
בפעם הראשונה בהסטוריה מקיימת סדרת הפיג'מות טקס פרסים משלה - פיג'מת הזהב. מנחה הערב הוא יוני בלוך, מי יבחר לשיר העונה? מי יהיו שחקן ושחקנית העונה? כל זאת ועוד בטקס הכי נוצץ בטלויזיה.שחקן אורח: יוני בלוך.
26 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-43
פרק 43 - סרט מצוייר
הפיג'מות נשאבים לתוך משחק טלוויזיה מרושע והופכים למצויירים. עכשיו הם צריכים להילחם בג'רי, לעבור את כל השלבים ולהציל את אלונה, אחרת הם יישארו מצויירים לתמיד.
22 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-44
פרק 44 - אירוביזיון
חברי הלהקה רוצים לשלוח שיר לתחרות קדם האירוביזיון ומפנטזים על זכיה במקום הראשון. רוני הולכת להיבחן לטלונובלה חדשה ביחד עם האב התומך, גרי.
26 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-45
פרק 45 - שלח לי מלאך
לאילן נמאס מהזלזול של החבורה. הוא מחליט לפרק את הלהקה ולזרוק את החברים מהבית. הוא מצטער על היום שהוא הכיר אותם. המלאך השומר של אילן מופיע כדי להראות לו שהמצב היה יכול להיות הרבה יותר גרוע.
24 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-46
פרק 46 - פיג'מות חסרי המוח
רוני התקבלה לטלנובלה וגרי נרגש מאד ומציע לעזור לה עם הטקסט. הוא מגלה שרוני אמורה להתנשק עם שגיא בר-נוי, שחקן טלנובלה ידוע והוא אוסר על רוני להשתתף בסדרה. בינתיים, השלישייה טוענים שטלנובלה זו לא אומנות וגרי המרוגז אוסר עליהם להיכנס להמבורגרי. משעמום השלישייה מתחילים לשחק במשחק "פלייסטיישן", אך מכיוון שאין להם "פלייסטיישן" הם עושים זאת על אמת, בדירה. האם ישלימו גרי ורוני? האם המשחק יסתיים ברע? האם השלישייה תאכל שוב בהמבורגרי? מי יודע..
25 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-47
פרק 47 - מיוממה
אילן ועודד מבטיחים לאדווה הנכדה של מר לטין לארגן מסיבת יום הולדת נוצצת לסבא שלה, בכיכובם של פרדי, נג'י ומרסל. אך מה קורה כשקובי חולה ולא יכול למלא את חלקו במסיבה ? בינתיים גרי מתמודד עם בן זוגה החדש של רוני לטלנובלה - התוכי שרגא.
25 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-48
פרק 48 - יש דברים שרציתי לומר
הפרק האחרון של הטלנובלה שבו משתתפת רוני. גרי מנסה לשנות את רוע הגזרה. חברי הפיג'מות צרודים בגלל שיר חדש " שיר הצעקה".
26 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-49
פרק 49 - הרדיו הישן
קוריש אילן עושה סדר בבוידעם ומוצא משדר רדיו ישן, והוא מתחיל לשדר כל מיני תכניות. אלונה מחפשת עבודה ומחליטה להיות דיילת, עכשיו עליה רק לעבור מבחן- הבעיה שקובי ועודד "עוזרים" לה. במקביל נאג'י נבהל מברכה שהכינה לשניהם ארוחה רומנטית...הוא בורח, וברכה במטרה להחזיר אותו מכירה את עזרא (סגן יו"ר רשות השידור) שבמקרה נראה ומתנהג כמו נאג'י, איך נאג'י יגיב שיפגוש את "מחליפו"?
25 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-50
פרק 50 - צמחוני נגד מנדלבאום
גרי מגיע להמבורגרי עם כאב ראש טורדני, הוא נוכח לדעת שלא פינו את הזבל, ויש רעש ברחוב. גרי מחליט להתמודד לראשות העיר, בדרך הוא נאלץ להתמודד נגד יריבו הנצחי מהתיכון מר שמעון צימחוני. במקביל אילן מחליט ללכת למשרד שידוכים, ולמצוא את אהובת ליבו.
26 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-51
פרק 51 - אדוני ראש העיר
גרי רץ לראשות העיר ואין לו מושג מה עושים. אילן, קובי, עודד ואלונה מחליטים לעזור ומקימים את "מטה בחירות - גרי מנדלבאום", הם יעזרו לגרי להיבחר ובתמורה גרי יפרסם את "הפיג'מות". אך לצמחוני, המתמודד מול גרי ואויבו המושבע מהילדות, יש תכניות אחרות - הוא יעשה הכל כדי שגרי לא ייבחר. כשמועד הבחירות מתקרב כל מה שתוכנן משתבש, צמחוני כמעט ונוקם את נקמתו אך במפתיע גרי מציל את המצב. כעת, יש לחכות לתשובות מהקלפי.
26 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-52
פרק 52 - אני אוכל כדי לזכות
הפיג'מות אוכלים המון יוגורט לא טעים כדי לזכות בטיסה לקוסטה ריקה, אבל מישהו לוקח להם את המכסים. למה עודד עזר להם? מה קרה לחוש הטעם של גרי? ומי יטוס בסוף לחופי קוסטה ריקה??
26 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-53
פרק 53 - לגור איתו
לעודד נמאס שקובי ואילן צוחקים עליו שהוא לא החלטי והוא מחליט לעבור לגור בדירה של אלונה. הבעיה היא שגם דידי, חברה של אלונה, עוברת לגור שם, והם צריכים ללמוד להסתדר. בינתיים אילן שכותב יומן אישי באינטרנט מחפש לעצמו חיים כדי שיהיה לו מה לכתוב, וגרי סובל מפיצול אישיות.
26 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-54
פרק 54 - נג'ימניה
עודד רוצה שאילן ילמד אותו לכתוב שירים. אילן וקובי מתערבים האם הוא יוכל ללמד אותו. אילן עושה כמיטב יכולתו, אבל עודד הוא תלמיד לא קל. יועצת בית הספר של רוני, מאבחנת אצלה קשיים לפי הציור של גרי. גרי שמוחמא מהיחס לציוריו כיצירת אומנות, מתמכר לביקורות של היועצת ומזמין אותה לראות עוד ציורים שלו. קובי הולך לאכול אצל ברכה, אך ברכה מבהילה אותו וגורמת לו להיתקע בדמותו של נג'י. האם יצליח קובי להיות הוא עצמו? האם יצליח עודד לכתוב שיר? האם גרי יאובחן כפסיכופת?
26 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-55
פרק 55 - אלונה חוזרת לחזרות
אלונה חוזרת מחו"ל ומגלה שהחבר'ה רבו אחד עם השני, היא מחליטה לקחת את העניינים בידיים ולהשלים בין כולם בכדי שהלהקה לא תתפרק ובכדי שהיא תוכל לחזור לחזרות. במקביל גרי ורוני מנסים להתמודד עם פלישת משפחת עכברים להמבורגרי.
25 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-56
פרק 56 - מסטיק מזל
עודד מהרהר בחייו ומגלה שתמיד ליווה אותו מזל רע, הוא מחליט להביע משאלה שמזלו ישתנה גם אם זה אומר שהוא צריך להתחלף במזל עם מישהו, המישהו הזה מתגלה כאילו שמתחיל להיות לו מזל רע נוראי ולעודד מתחיל להיות מזל טוב. במקביל קובי יוצא עם בחורה שמזכירה לגרי את שיפרה כשהיא הייתה צעירה.
25 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-57
פרק 57 - הפתעת שווא
כרגיל קובי עודד ואלונה שוכחים את יום הולדתו של אילן, הם מנסים להסתיר את הפדיחה ולארגן לאילן מסיבת הפתעה, במקביל אילן שנסע להורים שלו לקבל מהם מתנת יום הולדת נתקע במעלית עם בחורה מהחלומות. גרי ורוני צריכים להתמודד עם אזעקה מהסיוטים שלהם.
25 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-58
פרק 58 - לפרק את גרי
השלישיה צוחקים על שיר שאלונה כתבה וכאן מתחיל הבלאגן. אלונה מחליטה לעזוב את הפיג'מות ולעבור ללהקת בנות קצת יותר "מושלמת", הבנים בעקבות עזיבתה של אלונה מנסים לפצח את סוד ההיגיון הנשי. גרי בעזרת פסיכולוג מנסה להתחבר עמוק לתוך תוכו ולמצוא את הצד שאף פעם לא יצא החוצה, אולי כי הוא לא קיים?
25 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-59
פרק 59 - ושוב לפני סיום
בית הספר התיכון שבו למדו הפיג'מות בסכנת סגירה. כדי לגייס כספים הפיג'מות מחליטים לאחד את הלהקה שהקימו בתקופת התיכון, והם יוצאים לחפש אחרי חבריהם ללהקה. גרי מנסה למלא את ההמבורגרי ומפרסם מודעות בעיתונים קטנים ומוזרים.
25 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-60
פרק 60 - סוף סוף
פרק סיום העונה. הפיג'מות עורכים מסיבת סיום בהמבורגרי, מחפשים סוף הולם לעונה השלישית, ובדרך מנסים לאחד את הלהקה הישנה שלהם "הקסדות" ולהציל את בית הספר התיכון שלהם. האם הם יצליחו פעם אחת שלא לרחוץ כלים בסוף הפרק?
26 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-61
פרק 61 - האמת לאמיתה
פרק דוקומנטרי העוקב אחר התחושות, המחשבות והמתרחש מאחורי הקלעים של הפקת הפיג'מות.
24 דק'
הפיגמות-עונה-3-פרק-62
פרק 62 - זה זה או זה זה
שעשועון בנוסח הפיג'מות. בהנחייתו של יואב צפיר - שאלות, התקלות שירים ושעשועים.
22 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-63
פרק 63 - מה?
הפרק הראשון והלא מתוכנן של העונה. מר לטין תובע את הסדרה על עוגמת הנפש והשחתת התרבות ובעיקר על ביטול הסדרה הקומית שלו עצמו - "מה?"
25 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-64
פרק 64 - צופן הפיג'מות
השלישייה לא רוצים שנתן יגור איתם וכאשר נפטר אחד הדיירים בבניין הם יעשו הכול כדי שנתן יכנס לדירה שהתפנתה . במקביל גרי מחליט לסגור את ההמבורגרי.
25 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-65
פרק 65 - תחרות כשלונות
הפיג'מות מנסים לזכות בתחרות כישרונות. ימית מנסה להתקבל לפיג'מות, נתן מנסה לרהט את ביתו החדש וגרי מנסה להיות סטנד-אפיסט.
26 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-66
פרק 66 - חנוכת בית
גרי מנסה להשכיר את המרתף המיטונף. נתן קופץ על ההזדמנות ומציע לנקות את המחסן ובתמורה גרי ייתן לו לעשות שם את מסיבת חנוכת הבית שלו.
26 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-67
פרק 67 - פרדי על הבוקר
החבורה מפטרת את פרדי רק שאז בדיוק צריך מפיק. גרי מנסה להתחמק מההבטחה שנתן לרוני לנסוע לחו"ל.שחקנים אורחים: רבקה גור, רובי דואניאס.
25 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-68
פרק 68 - הדור הבא
הפיג'מות מתכננים קליפ לשיר החדש שלהם "שיר כאב". גרי בעידודה של רוני קונה טלפון חדש מהדור הבא.שחקנים אורחים: אלונה טל, רובי דואניאס
25 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-69
פרק 69 - כן לא שחור לבן
ימית מזמינה את הפיג'מות אליה לדירה. גרי מחליט להצטרף לחוג לצילום אומנותי ולרוני יש חבר חדש.
24 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-70
פרק 70 - עכבר
גרי לא מקבל את העובדה שהוא מקריח ועובר בדיקות. בשעה שהוא מחכה לתוצאות הוא הורג בטעות את חיית המחמד של רוני. ימית ונתן לא מרוצים מהדמויות שלהן בסדרה.
24 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-71
פרק 71 - מ.ס מנדלבאום סרט מלחמה
גרי רושם את הלהקה כקבוצת כדורגל בליגה למקומות עבודה. סוחר הנשק המיליונר יורי גרך גרוסביץ מעוניין לרכוש אותה.
25 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-72
פרק 72 - לוק סטוק ושתי מכונות כביסה
אילן מגלה שמכונת הכביסה השתגעה. גרי וקובי מגלים שהם יכולים לייצר יין משובח במרתף של ההמבורגרי ונתן מתגלה כגאון במשחקי קלפים.
24 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-73
פרק 73 - הניצב והיתר
הפיג'מות מתקבלים לעבודה בסוכנות ניצבים והולכים לשחק ב"שמינייה" . לנתן יש בפעם הראשונה בחייו דייט, ואת שייקה,בנו המופרע של גרי, זרקו מהגן.
24 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-74
פרק 74 - המבורגריה קטנה בטירוף
נתן ואילן כותבים עיבוד למחזמר "חנות קטנה ומטריפה". רק שאצלהם זו נקניקיה מוזרה שמנסה להשתלט על העולם. פרק שכולו שירים ריקודים והמון דברים מוזרים.
25 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-75
פרק 75 - שיר מקורי
תוכנית טלוויזיה בהנחיית חמי רודנר עוקבת אחרי להקת הפיג'מות ומנסה לגלות מי המנהיג שלה. באותו הזמן הלהקה צריכה לכתוב שיר מקורי. שחקנים אורחים: אלונה טל, חמי רודנר, רבקה גור.
26 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-76
פרק 76 - התחתונים
נתן מגלה שהתחתונים של גב' ברכה נפלו מחבל הכביסה אל החלון שלו. גרי מעסיק את קובי ועודד בתור שליחים ומריץ אותם ברחבי ת"א. שחקנים אורחים: רן דנקר , רבקה גור, רובי דואניאס.
24 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-77
פרק 77 - צימחוני נגד מנדלבאום חלק ג'
חלק שלישי בעימות בין גרי לצימחוני. אלא שהיום צימחוני עובד כראש מחלקת הגבייה בעירייה. רק כוחות המשטרה יעזרו לגרי במלחמתו בבירוקרטיה המנוווולת. שחקן אורח: ניר רון.
24 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-78
פרק 78 - שם קוד " מוסטש"
המוסד רוצה את אילן ועודד רוצה להיות ג'יימס בונד. נתן רוצה שאחותו תלך, קובי רוצה את אחותו של נתן וגרי רוצה להתקין מצלמות אבטחה. ומי רוצה לעשות למי "שם קוד מוסטש"?
24 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-79
פרק 79 - הישרדות
הפיג'מות כלואים בדירה, בלי אוכל ומים כמו בתוכנית המציאות "הישרדות". במקביל גרי מנסה למצוא מנה ייחודית להמבורגרי.
26 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-80
פרק 80 - רינגטון
גרי כותב את ההספד של עצמו והפיג'מות מנסים לייצר רינגטונים בכדי להתפרסם. נא להצטייד במכשירי הקלטה! שחקנים אורחים: רבקה גור, סימון רוזנפלד.
25 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-81
פרק 81 - להתחיל מחדש
תוכנית טלוויזיה בערוץ החיים הנפלאים סוחפת את כולם להתחיל דף חדש בחייהם. קובי מחליט להשלים בגריות, אילן מתנדב בקהילה, עודד לומד נהיגה וימית מנסה לעבור את הפסיכומטרי.
24 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-82
פרק 82 - סנו-קר
טורניר הסנוקר שנערך בהמבורגרי מצולם לערוץ חמש מינוס. סיפורם של ארבעת המתמודדים שהגיעו אל חצי הגמר: קובי, ימית, גרי והזמרת רונית מגה-סטאר. שחקנית אורחת: אפרת בוימוולד.
25 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-83
פרק 83 - נקמת הפוזלת ממצרים
השגרירות המצרית עוברת אל מול ההמבורגרי. גרי, נתן ואילן יורדים לסיני לחפש פוזלת ועודד וקובי הופכים את ההמבורגרי לחומוסיה. שחקנים אורחים: ענת מגן - שבו, מתי סרי.
26 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-84
פרק 84 - ההפך הוא הנכון
שגיב חבר הילדות של נתן מגיע לתל אביב ונתן מציע לו להתארח אצלו. במקביל, גרי משכיר את מרתף החזרות של הפיג'מות לחברה סלולרית אשר מתקינה שם אנטנה. שחקנים אורחים: רבקה גור, עומר ברנע.
24 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-85
פרק 85 - הבז'ראנוס
לבניין עובר מאפיונר מפחיד ומשליט סדר חדש בוועד הבית בהמבורגרי ואפילו בלהקה. לימית נמאס מתפקידה בסדרה והיא מחליטה לנצל את כישוריה כפסיכולוגית. שחקנים אורחים: יובל סמו, רבקה גור.
26 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-86
פרק 86 - חלליות או לא להיות
אילן וימית יוצאים לצלם מפורסמים. נתן ונג'י יוצאים לטורניר שש-בש וגרי לא מנסה להתחמק משפרה הוא באמת נחטף ע"י חייזרים. שחקן אורח: עמוס שוב.
26 דק'
הפיגמות-עונה-4-פרק-87
פרק 87 - מכירת חיסול סוף עונה
פרק הסיום. לאט לאט מגלים שחקני הסדרה שהדמויות שלהם מחוסלות אחת אחרי השניה. האם תהיה עונה חמישית? שחקנים אורחים: רבקה גור, ניר רון.
24 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-88
פרק 88 - הפיג'מות חוזרים
פרק פתיחה חגיגי בו נגלה למה, איך, ומי עוזר לדמויות הסדרה "הפיג'מות" לחזור להיות משודרות , אחרי שבסוף העונה הקודמת כולם מתו... שחקנים אורחים: ישראל אהרוני, אריה צ'רנר, איתי שגב, תום אבני, דון לני גבאי, מירב פלדמן, הדר לוי, נדב אסולין, שגב נווה
24 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-89
פרק 89 - פרק עם פוטנציאל
המקום כמו בכל תחילת עונה בשיפוצים . גרי סובל מבת אחותה של שפרה - דנה . והפיג'מות שוקלים לפרק את הלהקה... ולוותר על הסדרה . שחקנים אורחים: אריה צ'רנר, רובי דואניאס
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-90
פרק 90 - קלאסי
בשעה שימית מספרת לדנה על הסדרה ודמויותיה, שודד משתלט על ההמבורגרי ולמי מתפתחת תסמונת שטוקהולם . שחקנים אורחים: סימון רוזנפלד, עידו מוסרי, אדר אשתר
24 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-91
פרק 91 - בלתי מושגת
גרי ורוני מנסים להרוויח כסף על גבם של הפיג'מות המחזרים אחרי דנה. כולל צילומים נדירים מתוך השירותים של חדר החזרות של הלהקה.
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-92
פרק 92 - דפקט הפרפר
בשעה שעודד בודק את האפשריות הגלומות באפקט הפרפר אילן ומרסל פוארו מחפשים אשמים למצב העגום של הלהקה . שחקן אורח: אלי דראי
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-93
פרק 93 - שרה טבעות
להצטייד במכשירי הקלטה ! פרק שבו הקהל שהקליט את הפרק יוכל להרכיב לעצמו את העלילה שהוא בוחר בה. ועם איזו דמות הוא רוצה להמשיך בסיפור תעלומת הטבעת. שחקנים אורחים: אריה צ'רנר, נויה מנדל
24 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-94
פרק 94 - דיסאוריינטציה
הפרק שבו חברי להקת הפיג'מות לא ילמדו אתכם איך באים ילדים לעולם או איך זוכים במיליון לירות שטרלינג. שחקנית אורחת: הילה ערן
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-95
פרק 95 - גשר
ימית עומדת לסיים קורס בגישור, ובשעה שהיא מנסה לגשר בין קובי לעודד גרי מנסה לגשר בין אילן לסיוון, ההיא שאילן כמעט והרג את אחיה ... שחקנית אורחת: כנרת לימוני
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-96
פרק 96 - צימחוני נגד מנדלבאום חלק ד'
האם באמת הבוקר הוא טוב? בדש השטן משתלט על העולם משחרר את צימחוני מהכלא וגרי מתמודד שוב עם הגדול שבאויביו . האם הוא יצליח לנקום בלהקת הפיג'מות בגלל משהו שקרה בעונה ארבע ? שחקנים אורחים: נדב אסולין, ניר רון
24 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-97
פרק 97 - מתנות בחינם
לאילן יש חברה חדשה שמאמינה בפאנג שוואי שמשגעת את קובי . ועודד וגרי מנסים להתעשר בהדרכת הספר של קוואסקי . ולדנה יש קופון למספרה . שחקנית אורחת: מירב פלדמן
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-98
פרק 98 - הצרפתים באים
( חלק א' ) הרבה תיירים מגיעים מצרפת מישהו יכול וצריך לעשות מזה המון כסף . חושבים גרי, חברי להקת הפיג'מות והבמאי . ומקימים את מלון הבוטיק "פרדי'ז הוטל" קריזינס קלאב . שחקנים אורחים: רובי דואניאס, אלברט אילוז, שירן זהבי
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-99
פרק 99 - הצרפתים הולכים
גרי וחברי הפיג'מות לוקחים את הצרפתים לטיול בכור האטומי של מדינת ישראל . האם יחשפו סודות מדינה ? מי יפעיל את המתקן של המים הכבדים ? שחקנים אורחים: רובי דואניאס, אלברט אילוז, שירן זהבי
24 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-100
פרק 100 - פרק 100מם
פרק חגיגי פרק המאה של הפיג'מות . המון אורחים שמגיעים למסיבת ההפתעה שמאורגנת . וההפקה נותנת מתנה לוותיקי הסדרה . שחקנים אורחים: אריה צ'רנר, טל מוסרי, תום אבני, קובי מחט, נדב אסולין, ניר רון
24 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-101
פרק 101 - פיתוח קול
בגלל ביקורת נוקבת חברי הלהקה הולכים ללמוד פיתוח קול וגרי לוקח קורס בבישול מולקולארי . האם ההצלחה מחכה להם ? שחקנים אורחים: רובי דואניאס, יובל שם טוב
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-102
פרק 102 - המבול
גשם עז לא מפסיק לרדת והעולם מוצף. האם מישהו ינצל? האם יצליח עודד לשחזר את ההישג המקראי של נח?
24 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-103
פרק 103 - פרק כשר
גרי רוצה להשיג להמבורגרי תעודת כשרות ולהרחיב את קהל הלקוחות שלו . והפיג'מות מחליטים לגייר את השירים שלהם ... ויאמרו : סבבה ! שחקנים אורחים: אסף אשתר, ייפתי
23 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-104
פרק 104 - כה אמר זרתוסתרא
חברי להקת הפיג'מות וגרי מנסים להמציא פורמט חדש לשעשועון ידע . למי מהם יהיה את הרעיון המקורי שיכניס להם כסף.
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-105
פרק 105 - אבא'לה
הפיג'מות חוזרים הביתה ומגלים ישיש יושב במטבח . גרי בוכה בהמבורגרי מה קרה לו ? והאים השחקנים יצליחו להשתלט על הסדרה בחזרה ? שחקנים אורחים: טוביה צפיר, סימון רוזנפלד, יוסי סגל
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-106
פרק 106 - פיק פיק פוק
פרק צבעוני ומיוחד מלא בשירים . הפיג'מות וגרי מפיקים קלטת ילדים לטף "פיק פיק פוק " רק בגלל שזאת לא בעיה כל כך גדולה . שחקן אורח: רובי דואניאס
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-107
פרק 107 - תעלומת הטמגוצ'י
לגרי סגרו את ההמבורגרי והוא פונה לקריירה חליפית כבלש פרטי . בפרק נגלה מה קורה מאחורי הקלעים של הסדרה . שחקן אורח: רובי דואניאס
24 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-108
פרק 108 - עסק מסריח
פרק מיוחד עם ריחות . בתחילת הפרק הפיג'מות יבקשו מהקהל להביא לצורך הצפייה במפיצי ריח שונים, הצטיידו באמצעי כתיבה. במהלך הפרק ישולבו הריחות והקהל יוכל להשתתף בחוויה .
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-109
פרק 109 - ארצה
גרי מאבד את החולצה שלו . והפיג'מות פוגשים במהפנט ומבינים למה אסור להשתמש בזה לפי חוק . שחקן אורח: שי פלד
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-110
פרק 110 - מסודרים
במסגרת הייעול של ההמבורגרי מגיע למקום ערן זרחוביץ' השחקן מהסדרה "מסודרים" וחברי הלהקה רוצים להסתדר כמוהו . איך ישפיע עליהם העושר המופלג ? שחקנים אורחים: שרון טייכר, ערן זרחוביץ'
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-111
פרק 111 - סוף העולם
הדמויות בסדרה הפיג'מות מתמודדות עם הידיעה שעוד ארבע ימים מטאור גדול עומד לפוצץ את כדור הארץ . כל אחד בדרכו המיוחדת . שחקנים אורחים: ישראל אהרוני, סימון רוזנפלד, אריה צ'רנר, טל מוסרי, קובי מחט, תום אבני, ליהי אלון, נדב אסולין, ניר רון
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-112
פרק 112 - גיבורי העל - אק
בוקר אחד קמו הדמויות בסדרה הפיג'מות וגילו שיש להם כוחות על . האם הם יצליחו להיטמע באוכלוסיה? האם הם יצילו את העולם מהארכי-רשע גרי ? ומה הכוח של ימית ?
24 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-113
פרק 113 - אח שלו
חברי להקת הפיג'מות פוגשים מתקשרת עם רוחות שמשנה את חייהם, אילן מנסה לעשות תחקיר לעיתון ולגרי יש אורח מפתיע . שחקנית אורחת: שרית וינו אלעד
24 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-114
פרק 114 - סלברקה
מה קורה שעודד הופך למפורסם בגלל שהוא יוצא עם כוכבת . ואיך כולם כולל גרי מנסים לנצל אותו ואת המצב . שחקנים אורחים: אליענה בקייר, יוני גרא
24 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-115
פרק 115 - הפרק שלכם
מבוסס על 3 סיפורים של המבצע שהיה עם ערוץ הילדים שהכותבים שלהם זכו בתחרות . "התנדבות עולה בבריאת " "מי הסגיר את הקציצה שלי ?" ו"פרסומת בפיג'מה" שחקנים אורחים: גדי רבינוביץ', רובי דואניאס
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-116
פרק 116 - אפס אפס אפס
פרק מתח העוסק בפרשיית ריגול המתחילה עוד בסוף המאה הקודמת . יש בתוכנית סוכן רדום . האם המוסד יתפוס אותו ? שחקנים אורחים: סימון רוזנפלד, אייל נחמיאס
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-117
פרק 117 - כל האמת
גרי מדגים לדנה איך לחסוך על חשמלאי . וחברי הפיג'מות מתמודדים עם המטופל של ימית שהחליט להיות שף שחקן אורח: רובי דואניאס
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-118
פרק 118 - במדבר
בסוף ליל הסדר נפגשים כולם בהמבורגרי ומבינים למה בכל דור ודור חייב אדם לראות את עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-119
פרק 119 - מזל סרטן
ימית והפיג'מות מגלים את האמת על עודד. שמצדו מחליט לגדל חיית מחמד . גרי נקרא להתייצב לשרות מילואים הפטור של נגמר.
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-120
פרק 120 - משפחה חורגת אותך
קובי אילן ועודד נפגשים עם הבנות מפורום השירה. ודנה מסדרת לגרי את הקואצ'ר : אלון דל, מהתוכנית "משפחה חורגת אותך".
25 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-121
פרק 121 - חצילו!
העירייה מתריעה הבניין לפני קריסה ! האבא של אילן מגיע לדירה של הפיג'מות. וקובי ועודד מנסים לעזור לגרי להפוך את המקום למצליח.
24 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-122
פרק 122 - חתונת הכסף
דוד רפאל עומד להגיע לארץ . כדי להיכנס לירושה חוגגים גרי ואישתו את חתונת הכסף שלהם בהמבורגרי . האם זה יהיה הפרק שבו נכיר את שיפרה ?
24 דק'
הפיגמות-עונה-5-פרק-123
פרק 123 - לא מצחיק
פרק סיום לא מיוחד ולא חגיגי . פשוט לתסריטאים נגמרו הרעיונות ולא היה להם ממש מה לכתוב שחקן אורח: רובי דואניאס
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-124
פרק 124 - מלכה קופרמן!
הפיג'מות חוזרים! אבל לא רק הם, גם הדודה של אילן חוזרת מהשליחות בוינה, האם תהיה עוד עונה ?
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-125
פרק 125 - משהו שקרה בין העונות
פרק שבו נלמד מה היה בין עונה חמש לשש, ולמה נתן חזר לסדרה . אורחים : נדב אסולין , ירמי קפלם
24 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-126
פרק 126 - קלאסי
מה קורה כשגרי משנה את ההיסטוריה . האם הוא יצליח לשנות את הכל בחזרה? אורחים : ניר רון , טל מוסרי .
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-127
פרק 127 - אילי שח מט
ההמבורגרי מארח טורניר שח מט . כשהעולם התחתון נכנס למקום ומנסה לקבוע את זהות המנצחים.אורחים : שלומי קוריאט, יוני גרא.
24 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-128
פרק 128 - אדי-פולישוק
הפיג'מות כותבים יצירה למחול לבנות הסטודיו של אתי פולישוק, רק שאדי גוד טו סי מחליט לגנוב את הבנות .אורחים : ישראל קטורזה, אתי פולישוק , ליאור פאוקר.
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-129
פרק 129 - ג'ינה
בשעה שאילן מנסה להתקבל לפסטיבל הפסנתר יוצאת שדה מהמנורה שאותה קנה נתן . אורחים : רותם אבוהב , נדב אסולין .
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-130
פרק 130 - עולם חכם
בבניין של הפיג'מות מותקנת מערכת מחשוב חכמה ששולטת על הכל . גם על הפיג'מות ... אורחים : גולן אזולי, רבקה גור, סימון רוזנפלד.
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-131
פרק 131 - תעשה לי טובה
חברי הפיג'מות מבקשים זה מזה להגן ולשקר אחד עבור השני והכל מסתבך. אורחים : רובי דואניאס
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-132
פרק 132 - פינג
הפיג'מות שכחו את יום ההולדת של איינשטיין . ומארגנים לו טורניר פינג בחסות "דונג" בהמבורגרי אורחים : סמי הורי, אריה צרנר , אלי דרי.
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-133
פרק 133 - אחד באפריל
אחד באפריל זה לא רק זמן נהדר לעבוד אחד על השני אלא גם יום ההולדת של הלהקה, אבל המתיחות יוצאות משליטה. אורחים: רבקה גור, אריה צ'רנר, שי גולדשטיין.
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-134
פרק 134 - צמחוני נגד מנדלבאום חלק ו'
לפיג'מות אין עלילת משנה כי גרי נעלם , האם יהיה אפשר להציל אותו מצמחוני שבכלא? . אורחים : ניר רון , רובי דואניאס, נדב אסולין, רבקה גור.
24 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-135
פרק 135 - אגדה יפנית
בשעה שגרי פותר את משבר המים של ישראל אילן מחזר אחרי זמרת יפנית שמגיעה לארץ ורוצה שהפיג'מות ילוו אותה בהופעותיה . אורחים : אריה צ'רנר , עדן צוקהירה.
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-136
פרק 136 - צר עולמי
עודד מגדל נמלים. ימית מטפלת בגרי בעזרת דמיון מודרך בשעה שנתן וקובי ממציאים מנוע ירוק . אורחים : אריה צ'רנר.
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-137
פרק 137 - אומנות הפיתוי
ימית יוצאת עם כדורגלן מפורסם רק שהיא לא מבינה בספורט הזה בכלל, ואמא! לנתן שוב יש דייט...
24 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-138
פרק 138 - ג'ורה
הפיג'מות מייצרים קלטת חינוכית לילדים ללימוד התרבות העיראקית. אורחים :רובי דואניאס, רבקה גור .
24 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-139
פרק 139 - וולמן
אחרי שאילן וקובי מכבסים בטעות את ארליך, מגיע לשבעה הדוד שלו, וולמן .
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-140
פרק 140 - פעילויות על טבעיות
חלק א-ימית מנסה להכין סרט דוקטורומנטארי אבל פעילויות על טבעיות מפריעות לה .אורחים :רובי דואניאס, רבקה גור.
24 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-141
פרק 141 - על פעילויות על טבעיות
חלק ב- גרי מכין סרט דוקומנטארי על הסרט הדוקטורומנטארי של הפיג'מות .
24 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-142
פרק 142 - תוציא את זה החוצה
הפיג'מות מתוסכלים, עצבניים ולא מוכנים לספוג את זה יותר !! . שחקן אורח: יוני גרא.
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-143
פרק 143 - X
האקס של דנה מחליט להשקיע בלהקת הפיג'מות וגם בסדרה אבל דנה יכולה למצוא עצמה בחוץ אורחים : סימון רוזנפלד, רובי דואניאס,בן סער.
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-144
פרק 144 - מציאות דמיונית או דמיון מציאותי
הפיג'מות משחקים בעולם הווירטואלי של נתן במשחק חדש שלומד ומתפתח . שחקנים אורחים: סימון רוזנפלד, רבקה גור.
24 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-145
פרק 145 - XO
הפיג'מות עורכים שעשועון ידע בנושא הפיג'מות עם זוכי שעשוען ידע בנושא הפיג'מות. אורחים : רובי דואניאס.
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-146
פרק 146 - הכל בכוכבים
ימית לא מאמינה באסטרולוגיה האם דנה והפיג'מות יצלחו לשכנע אותה שיש בזה משהו? אורח : רובי דואניאס .
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-147
פרק 147 - הפרק הלפני אחרון
חלק א- הפיג'מות מכינים את עצמם לסוף העונה השישית, וממציאים סופים מותחים לסדרה .אורחים : רז שפירא, רובי דואניאס, סימון רוזנפלד , רבקה גור.
25 דק'
הפיגמות-עונה-6-פרק-148
פרק 148 - הפרק שאחרי הפרק שלפני
חלק ב- הפיג'מות פותרים את כל העלילות ומאפסים הכל לקראת העונה הבאה . אורחים : סימון רוזנפלד, רבקה גור.
24 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-149
פרק 149 - אילן בממלכת ההמבוגרים
פרק פתיחה חגיגי לעונה שבע, בו נגלה מה קורה באמת במטבח של ההמבורגרי .
25 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-150
פרק 150 - "יאללה הפקות"
פרדי פותח את חברת "יאללה הפקות" וההפקה הראשונה היא "הדרדסים הדור הבא"
24 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-151
פרק 151 - הוא בא.מה?
הנשיא האמריקאי אובאמה מגיע לביקור בישראל וארוחת צהריים בהמבורגרי.
25 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-152
פרק 152 - הפרק הקצר ביותר אי פעם
פיג'מות מנסים לייצר את הפרק הקצר ביותר ששודר אי פעם בטלביזיה.
23 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-153
פרק 153 - מיתפוטר
הקרב על כספי הפיצויים אותם יקבל עודד מגרי במידה ויפוטר .
24 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-154
פרק 154 - אחות שלה
אגמית, אחותה של ימית מגיעה במפתיע לביקור מולדת.
24 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-155
פרק 155 - מי גנב ת'עוגיות?
הבלש מרסל פוארו והבלש גרי מנדלבאום מתחרים ומתחרעים על חידה בלשית.
25 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-156
פרק 156 - צמחוני- אלה הם חייך
צמחוני נפרד מהפיג'מות בתוכנית חגיגית וממלכתית בהנחיית יהורם צוברבולר.
23 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-157
פרק 157 - 3333
בשנת 3333 לספירה תגיע חבורת ילדים לבקר במוזיאון ההולוגרמי של הפיג'מות.
22 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-158
פרק 158 - היצ'קוק
הפיג'מות מצדיעים לאומן המתח והמיסתורין אלפרד היצ'קוק בפרק שחור לבן .
25 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-159
פרק 159 - חדשות טובות
צוברבולר מעלה תוכנית חדשות לערוץ החיים הנפלאים, מי תהיה המגישה ימית או דנה?
23 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-160
פרק 160 - הומור
חברי הפיג'מות ידגימו, יסבירו וילמדו איך כותבים קומדיה ובדיחות .
23 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-161
פרק 161 - פלאש
עכברובוט מצליח לעוור את רוב השחקנים בסדה, וגרי מנצל את זה לטובתו.
25 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-162
פרק 162 - החלום ושברו
שלום הגעתם לגרי מנדלבאום,עבודה בעיניים, מנכ"ל החברה "החלום ושברו" בע"מ . ני ני ני ני .
23 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-163
פרק 163 - פרק מצולם
אילן, קובי ועודד נתקעים בפרק הפתיחה של עונה שלוש, מי תהיה אלונה ?
23 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-164
פרק 164 - סודות של שתיקה
גרי שותק ליום אחד ותראו מה קורה. ומי זו חגבית נחמקין?
25 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-165
פרק 165 - אושן
בפעולת עוקץ מדהימה מצליחים חברי הפיג'מות לגלות מאיפה לנתן יש כל כך הרבה כסף.
25 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-166
פרק 166 - פספוסים מפוספסים
פרק מיוחד עם הסברים על פספוסים וקטעים שנאספו לאורך העונות ומעולם לא שודרו!!
26 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-167
פרק 167 - חסידות סבבה
גרי פותח חצר חסידות בהמבורגרי בהנהגה הרוחנית של הסבבה סאלי כשימית נבחנת למגישת חדשות .
23 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-168
פרק 168 - 20,000$
בפעם הראשונה בסדרה הפיג'מות יצליחו והם מרוויחים 20,000 $ על שיר שהם כתבו .
24 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-169
פרק 169 - תפקיד
דנה וימית מתחרות על תפקיד בסרט הולוודי שיצולם בפטרה הרחוקה. למי מהן יהיה מורה למשחק טוב יותר.
24 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-170
פרק 170 - ז'רגון
הפיג'מות מנסים להשתלט על עולם הפירסום .
23 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-171
פרק 171 - שפיות רגעית
ימית מגלה למה לא חוגגים בר מצוות בהמבורגרי .
23 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-172
פרק 172 - מאמץ אחרון
האם הפיג'מות קצת לפני סוף העונה יצליחו לארגן את ההופעה האחרונה.
24 דק'
הפיגמות-עונה-7-פרק-173
פרק 173 - אחרון ודי
פרק סיום חגיגי וסופי של שמסכם את כל שבע העונות של הפיג'מות .
24 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-174
פרק 174 - כשנתן פגש את דנה
"הפיג'מות" חוזרים לערוץ הילדים לעונה חדשה היישר מהמחזמר שהם העלו בין העונות .
25 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-175
פרק 175 - מיסטר שף
איך תוכנית מציאות על אוכל שולפת מקובי דמות חדשה, ללקק אותה.
24 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-176
פרק 176 - קלאסי
הפרק שבו מכירים את הנפשות הפועלות בסדרה , רק שהפעם הנפשות מציגות את עצמן.
24 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-177
פרק 177 - אייפיג'מות
מה קורה שעודד ונתן משתמשים בטכנולוגיה כדי להתחלף בתפקידים.
23 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-178
פרק 178 - שושנת בגדד השעירה
מה קורה שעודד מנסה להושיב את פולי הקטן מול התוכנית "ג'ורה" שמשודרת בטלוויזיה החדשה שהפיג'מות קנו מקוסם.
24 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-179
פרק 179 - לחמנייה עבודה!
דנה פוטרה מההמבורגרי ולגרי נתקעו לחמנייה ורשג"ד מתחת למקרר .
25 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-180
פרק 180 - גנוז
יואב קוטנר מראיין את חברי הפיג'מות על האלבום והשירים שהם גנזו בין עונה שבע לשמונה.
24 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-181
פרק 181 - פרק ספיישל
הפיגמות מנסים את כוחם בהמצאת פורמטים לתוכניות מציאות .
24 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-182
פרק 182 - תתארו לכם
האם יצליח מרסל פוארו לגלות לאן נעלם השיר שכתב אילן על אחווה רעות ושלום.
25 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-183
פרק 183 - אתה Tube
מה קורה שהפיג'מות מתחרים מי יצור את הסרט הוירלי שיזכה למירב הצפיות .
25 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-184
פרק 184 - אתה גם Tube
תוכניות האירוח של מני פירה כובשות את הרשת...
24 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-185
פרק 185 - אתה לא Tube
ההכנות וצילומי הפיילוט לתוכנית הפריים טיים "לקק אותה"
23 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-186
פרק 186 - חש-ללמפח"א
גרי במקרה לא חש בטוב בדיוק שנתן מקבל מנאס"א את החש- ללמפח"א . החללית המתמזערת.
24 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-187
פרק 187 - הפתעה
לנתן יש יומולדת, איזה הפתעות יכינו לו משתתפי הסדרה הפיג'מות.
24 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-188
פרק 188 - דבר עברית!
פרק דובר עברית צחה וברה שנכתב על ידי יהורם צוברבולר
23 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-189
פרק 189 - הארטיסטים
בעיקבות צפייה בסרט האילם "הארטיסט" החליטו הפיג'מות לעשות "פרק אילם"
22 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-190
פרק 190 - אוף גוזל
לנתן יש משחק חצים חדש במציאות המדומה ולימית יש שותפה חדשה במציאות הכואבת .
24 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-191
פרק 191 - החבורה הקסומה
פולי חולה וגרי מספר לו את הגירסה של הפיג'מות לחבורת הסוד המוחלט .
24 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-192
פרק 192 - משחקי תפקידים
מה קורה שחבר לשעבר של ימית בה להחזיר את הסוודר ואילן היה במקלחת .
25 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-193
פרק 193 - התלהבות
הפיג'מות מנסים סולן חדש . ודנה וגרי מגלים מה הדבר שהם הכי טובים בו .
24 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-194
פרק 194 - מעליות
הפיג'מות מנסים את דרכם בעולם של מוזיקת המעליות .
24 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-195
פרק 195 - דוקטור דוקטור!
הפיג'מות צופים במסגרת ניסוי שעורכת ימית בפרק של הפיג'מות "האנטומיה של אילן חלק א'"
23 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-196
פרק 196 - האנטומיה של אילן - חלק ב'
משתתפי התוכנית להבין מה קרה לאילן ומנסים להציל אותו מגורלו ההדרי .
22 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-197
פרק 197 - פצפוץ חברתי
בעיקבות סגירת מפעל פץ שבצפון עודד גורר את חברי הפיגמות למאבק חברתי
25 דק'
הפיגמות-עונה-8-פרק-198
פרק 198 - בדרך לחופשה עוצרים בהמבורגרי
הפיג'מות יוצאים לחופשה ומאבדים את הזיכרון ואת אילן, מה קרה להם בדרך והאם אלונה תחזור?
25 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-199
פרק 199 - פרק אמריקאי
ההפקה מנסה למכור לטלוויזיה האמריקאית את הסדרה הפיג'מות רק בלי השחקנים המקוריים..
22 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-200
פרק 200 - הפרק ששפרה באה
פרק מאתיים חגיגי בו בפעם הראשונה תגיע שפרה לסדרה
22 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-201
פרק 201 - הקוסם מארץ עוץ
נתן מתכנת לדנה את המחזמר הקוסם מארץ עוץ למציאות המדומה שלו .
24 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-202
פרק 202 - הפסקת החשמל הגדולה
אילן מזמין מישהי לדייט , אלא שאז נופל החשמל והבשר במקררים של גרי מופשר...
24 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-203
פרק 203 - צמחוני נגד מנדלבאום- חלק ט'
שובו של צימחוני הזועם שלא היה צמחוני נגד מנדלבאום חלק ח'
25 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-204
פרק 204 - רדיו צנרת
הפיג'מות פותחים תחנת רדיו פיראטית המשודרת דרך צינורות הביוב לשירותי השכונה.
25 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-205
פרק 205 - תולדות האומנות
אילן מסביר על תולדות האומנות מהמערות והאדם הקדמון דרך יוון שייקספייר ועד לפיג'מות .
23 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-206
פרק 206 - הרשימה
בשעה שנתן דנה וימית מנסים להגשים את המשאלות של גרי .. אילן וקובי מלמדים את עודד לקרוא.
24 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-207
פרק 207 - גרסת כיסוי
מאחר ורק ללהקות גדולות עושים גירסאות כיסוי לשירים , הפיג'מות מקימים את הBיג'מות לשיר את גרסאות הכיסוי לעצמם.
24 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-208
פרק 208 - מפולי שלג
גרי צריך להגיע לחתונה משפחתית ומבקש מעודד לשמור על פולי ומשם הכל מדרדר
25 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-209
פרק 209 - התא
האם גרי יצליח לחיות בתא מזכוכית המבורגרי מבלי לצאת שבוע .
25 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-210
פרק 210 - זה לא מופרך
הפיג'מות מנסים לעשות סרט טבע בהמבורגרי ונתן מחפש מי הוא באמת .
24 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-211
פרק 211 - עצת אחינועם
אילן רוצה להשלים עם אחינועם היפה . וכל אחד נותן לו עצה ודרך מיוחדת לעשות זאת.
24 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-212
פרק 212 - נאג'יג'וס
מלכה קופרמן מורישה את הדירה לאילן בתנאי שהוא לא ישנה אותה ואילן מצליח להרגיז את המתים .
23 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-213
פרק 213 - עלייתו ונפילתו של מני פירה
מני פירה מגלה שהוא הדמות המצליחה ביותר בכל הסדרה הזאת והוא משתלט על קובי ועוזב את הדירה.
23 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-214
פרק 214 - המבורגרוני
גרי רוצה שיר לקידום ההמבורגרי ,הפיג'מות הלחינו ורוני דואני תשיר .. אבל בדרך לצילומים כולם נתקעים .
23 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-215
פרק 215 - ג'ורה מכה שנית
ג'ורה ובוצק מתמודדים בבית המשפט מול דייבו ועריסה על הזכות לקבל את הסביח של גרי .
23 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-216
פרק 216 - סינדרום ירושלים
ימית ודנה מקימות את הבוטיקפה בירושלים, והפיג'מות והסבבה סאלי באים לביקור.
24 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-217
פרק 217 - שנקל
גרי אוסף שקל לשקל כדי לקנות את ההמבורגרי במקום לחכור אותו.. וכולם, תמורת אחוזים, עוזרים .
23 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-218
פרק 218 - אומ-ללה
כולם מתגייסים ומנסים לעזור לגרי לזכות בתחרות האומלל העולמי ...
23 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-219
פרק 219 - פספוסי פספוסים
עוד תוכנית פיספוסים מבית היוצר של נתן קופרמן האוגדת פיספוסים מהעונות האחרונות .
25 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-220
פרק 220 - מוזות
מסתבר שהמוזות מהמיתולוגיה היוונית , באמת קיימות ... כשאילן מחליט להיפרד מהמוזה שלו .
24 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-221
פרק 221 - רדיו צנרת - הסרט
הבמאי אבי עייט מחליט לעשות סרט על הפרק 204 של הפיג'מות . רדיו צנרת .
23 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-222
פרק 222 - הלחשן
מסתבר שעודד מהפיג'מות לא באמת יודע את הטקסטים שלו ויש לו לחשן .
25 דק'
הפיגמות-עונה-9-פרק-223
פרק 223 - התנשאי לי
כל משתתפי הסדרה מנסים לעזור לנתן לעמוד בהבטחתו ללי בירן בפרק סיום חגיגי.
26 דק'

סדרות נוספות