רוני דואני-מונצ׳ז

אבל אתם מכירים אותה גם כרוני סופרסטאר
זמרת, מנחה, שחקנית ויזמית
תאריך לידה: 10/03/1986
מזל: דגים
עיר לידה: ראשון לציון, ישראל

רוני דואני-מונצ׳ז ב-BIGI
:

הכירו את רוני דואני-מונצ׳ז:

תחילת הקריירה של רוני דואני

רוני נולדה וגדלה בראשון לציון. אחותה היא השחקנית יעל דואני. כבר בגיל צעיר היא החלה ללמוד ריקוד והתמקדה בתחום המחול בין היתר כרקדנית בתוכנית של מיכל ינאי וכמעודדת במכבי ראשון לציון ומכבי תל אביב. בשנת 2002 הוחתמה על חוזה בחברת ״פופ-ארט״ במסגרתו חברת התקליטים ״הליקון״ הפיקה לה את אלבומה הראשון. 

 

הפריצה של רוני דואני

במשך שנתיים היא למדה משחק, פיתוח קול והתאמנה על עמידה על במה. בשנת 2004 יצא אלבומה הראשון ״עולם שלם בחוץ״, בו גם הסינגל ״סופרסטאר״ שהפך ללהיט. באותו אלבום יצא גם חידוש לשיר ״סוד״ של הזמר אדם – גם הוא הפך ללהיט. באותה שנה השתתפה ב״לא יאומן כי פסטיגל״ וזכתה בפרס זמרת השנה בטקס נבחרי הילדים של ערוץ הילדים. 

 

האלבום השני של רוני דואני

בשנת 2005 יצא אלבומה השני של רוני, בשני חלקים, הנושא את השם ״לא עוצרת״. באותה שנה הופיע ב״פסטיגל גיבורי על״ עם שיר בעל אותו שם. בשנת 2006 יצא הסינגל שלה ״סוכרייה״ שפתח את החצי השני של האלבום. בנוסף באותה שנה היא גילמה את דורותי במחזמר ״הקוסם!״.

 

 בשנת 2007 הוציאה סינגל נוסף שנקרא ״צפוף״. בשנת 2008 לקחה הפסקה מהמוזיקה. באותה תקופה החלה רוני גם לדגמן והייתה לפרזנטורית של חברות רבות. בנוסף היא דיבבה לעברית בסרט האנימציה ״מעבר ליער״. בנוסף בשנת 2010 היא דיבבה דמות המבוססת על עצמה בתוכנית ״הקרמבויז״.

 

רוני דואני בערוץ הילדים

בשנת 2007 רוני דואני החלה לשחק בסדרה ״ראש גדול״ ששודרה בערוץ הילדים. בשנת 2010 הצטרפה רוני אל צוות מנחי ערוץ הילדים, שם הנחתה בין היתר את התוכניות ״המקום האמיתי״ ו״ששטוס״. בשנת 2012 היא החלה לשחק בסדרה ״אליפים״ (שזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI).

 

הקאמבק של רוני דואני

בשנת 2008, במהלך הפסקתה מיצירת מוזיקה, היא הופיעה ב״פסטיגל-תפוס ת׳פסטיגל״. בשנת 2010 היא חזרה למוזיקה והוציאה את הסינגלים ״לא שם״, ״אל תוך הלילה״ ו״אוהבת, עוזבת״. באותה שנה הופיעה שוב בפסטיגל ואף זכתה בו במקום הראשון עם השיר ״שיר אהבה צרפתי״. בהמשך הופיעה גם במחזות הזמר: ״סינדרלה״, ״שכחו אותי בבית״, ״פיטר פן״ ו״שלושת המוסקטרים״.

 

בשנת 2013 הוציאה את האלבום ״אוסף פרטי״ הבנוי מגרסאות כיסוי ללהיטי פופ משנות ה-80. בשנת 2015 הופיעה במופע ״מותק של פסטיבל״. בשנת 2019 שימשה כמנטורית בדוקו-ריאליטי ״קאמפ BFF״ שמכשיר את להקת הפופ הצעירה החדשה של ישראל.

 

רוני דואני מפסיקה להופיעה

בשנת 2018 רוני דואני הודיעה שהיא לוקחת הפסקה ופותחת מכון כושר. ההפסקה לא בוצעה במלואה בסופו של דבר ורוני ממשיכה להופיע באירועים פרטיים ובנוסף היא הופיעה גם בחגיגות ה-40 שנים לפסטיגל ולאחרונה הוציאה את השיר ״צ׳יל״.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: