מירב פלדמן

אבל אתם מכירים אותה גם כדפי מהשמיניה
שחקנית ומנחה
תאריך לידה: 30/07/1985
מזל: אריה
עיר לידה: כפר סבא, ישראל

מירב פלדמן ב-BIGI
:

הכירו את מירב פלדמן:

מירב פלדמן מנחה בערוץ הילדים

מירב נולדה בכפר סבא, כבר בשנת 1996 הופיעה לראשונה על מסך הטלוויזיה בסדרה "החברים של שוש". בצה"ל שירתה בלהקה היצוגית של צה"ל. עם סיום שירותה נבחנה לתוכנית "השיר שלנו" אליה לא התקבלה.

 

היא אמנם לא התקבלה ל"השיר שלנו", אך בעקבות האודישן נבחרה להצטרף אל צוות המנחים של ערוץ הילדים, אליו הצטרפה ב-2006. במהלך השנים הנחתה תוכניות רבות כמו: "מסע קיץ", "ששטוס", "אולפן ערוץ הילדים" ועוד. 

 

דפי מהשמיניה

בשנת 2006 קיבלה את התפקיד המשמעותי הראשון שלה בתוכנית טלוויזיה כשהחלה להשתתף בעונה השלישית של "השמיניה", של ערוץ הילדים (שזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI). מירב שיחקה את תפקידה של דפי, סוכנת המועצה, שעובדת עם השמיניה.

 

שנה לאחר מכן השתתפה ב"פסטיגל על הזמן" ובעונה הרביעית של"ראש גדול", שגם היא שודרה בערוץ הילדים. מירב הופיעה בסדרות רבות של ערוץ הילדים, בניהן: "האי", "הפיג'מות", "מנדלבאום בלש פרטי", "דאוס" וגם בסדרות ערוץ לוגי, בניהן: "מבצע קיפוד", "בית ספר למכשפים" ו"תעלומות מתחת לאף״. 

 

מירב פלדמן בטלוויזיה

מלבד תפקידיה בערוץ הילדים, מירב שיחקה גם ב"הבורר", בסרט "חסר מנוחה" ובסדרות וסרטים נוספים. בשנת 2012 החלה לשחק בסדרת הפשע "נויורק". החל משנת 2015 היא משתתפת בתוכנית הבידור "מלחמת המינים".

 

בשנת 2017 עלתה לשידור הסדרה הקומית "נבסו" בה היא משחקת בתפקיד הראשי. הסדרה זכתה בפרס האמי הבינלאומי לסדרה הקומית הטובה ביותר לשנת 2018. בשנת 2019 שיחקה בסרט "מבצע שלאגר". כיום מירב פלדמן משתתפת בתוכניות של הערוצים "כאן" ו"כאן חינוכית". 

 

קריירת השירה של מירב פלדמן והופעות על במות

בשנת 2009 החלה מירב פלדמן ללמוד תואר ראשון בתיאטרון באוניברסיטת תל אביב. באותה שנה גילמה את לואיסה במחזמר "זורו". בשנת 2011 שיחקה במחזמר "סימבה מלך הספארי" ושנה לאחר מכן סיימה את לימודי התיאטרון שלה בצטיינות. 

 

בשנת 2012 שיחקה בהצגה "משומשים" בתיאטרון צוותא. שנה לאחר מכן החלה לעסוק בשירה ואף הוציאה שלושה סינגלים לצד סיבוב הופעות. בשנת 2015 הצטרפה אל תיאטרון הקאמרי והחלה לשחר במחזמר "שיער". שנה לאחר מכן החלה להחליף את אלינור אהרון ב"עוץ לי גוץ לי".

כוכבים נוספים ב-BIGI
: