תעלומות מתחת לאף

2010 |

1 עונות

חולמים להיות בלשים? אוהבים לפתור תעלומות? החברים בתעלומות מתחת לאף משתמשים בשיטות ובטכניקות של המקצוענים ביותר כדי לגלות את האמת ולפתור את התעלומות והפשעים.

קבלו הצצה מיוחדת אל שיטות של חוקרים ומדענים פליליים כדוגמת ציור קלסטרונים, שחזור זירת פשע, התאמת צבעים, DNA ועוד! בואו ללמוד על עולם החקירות ב-BIGI! בהנחיית מירב פלדמן ובן פרי.

פרקי העונה

עונה 1
איך פותרים תעלומות? כיצד מפענחים פשעים? איך מגלים מי האשם בביצוע עבירות? החברים ב"תעלומות מתחת לאף" משתמשים באותן שיטות ובאותן טכניקות שבהן משתמשים חוקרים ומדענים פליליים אמיתיים על מנת לגלות את האמת ולפתור את התעלומות ואת הפשעים שבהם הם נתקלים בחיי היום יום, וכל זה קורה כאן, ב"תעלומות מתחת לאף".
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-1
פרק 1
מישהו משחית דברים בחצר בית הספר. האם נצליח לזהות את העבריין בעזרת קלסתרון? האם נספיק לגלות מיהו גנב האוכל לפני שכל האוכל יגמר? האם סוחר התכשיטים מוכר ברחוב יהלומים מזויפים? או שאולי הם אמיתיים? ו... קטסטרופה במטבח. האם תבנית הנתזים תביא ללכידת העבריין? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
26 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-2
פרק 2
תאונת פגע וברח ברמפת הסקייטבורדים. האם הבלשים שלנו בזירה יצליחו לגלות את הפושע? פשע מזעזע עם עבריין מפתיע. מישהו בלשכת ראש העיר מדליף סודות, וליאם ובן מנהלים חקירה. הפוך לגמרי. האם דון תצליח למצוא את האחראי לבלאגן בחדר השינה? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
25 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-3
פרק 3
משחית וצייר גרפיטי מסתובב בשכונה. אור וירדן דולקים בעקבותיו. האם הם יחשפו אותו? חוליגניות גם בלב ים. האם יצליחו מומו ודינה לתפוס את האשם? מישהו גנב את המתכונים של המאפינס. האם יסמין וזואי יכולות להציל את המאפייה של אבא? והמקרה המסתורי של מצלצל הפעמון הנעלם! האם עבודת רגליים מקצועית תעזור ללכוד את העבריין? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
25 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-4
פרק 4
איך פותרים את תעלומת הגולגולת המסתורית בעזרת שיחזור פנים?. מי פרץ את המנעול של היומן הסודי ביותר והציץ בתוכו? נזק רציני באזור הפיקניקים. האם יצליחו הילדים לגלות את העבריין? ואיך מוצאים רכוש גנוב בעזרת אור אולטרה סגול. כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
25 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-5
פרק 5
מי גונב את האוכל מהמזנון בבית הספר? האם טביעות אצבעות יעזרו לתפוס את העבריין? מי דרס את הפרח האהוב על אמא? ומי הרשע שזרק את האופניים בבוץ? מי אחראי לכתם הנורא על בגד הבלט? והאם נצנצים יגלו את האשם? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
25 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-6
פרק 6
האם הציור המפורסם מזויף או אמיתי המזוהמת. מי יכול לבצע פשע חסר רגש כמו זיהום קערת המים? מי קבר את מפתחות המכונית בחוף הים? ואיך לתפוס גנב שוקולד בעזרת מכונת אמת תוצרת בית. כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
25 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-7
פרק 7
איך רמז אחד קטן יכול לפענח גניבת ב??יצ?ה גדולה. מי בילגן את הסלון? האם שחזור של זירת הפשע יעזור לתפוס את העבריין? איך כלב גישוש עוזר בפתרון תעלומת שוד בית הקפה. ואיך לתפוס רמאים בקלפים לפי תנועות הגוף שלהם. כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
25 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-8
פרק 8
איך כימיקלים על השטיח יכולים לעזור לתפוס גנב טלפונים. איך קרה האסון בערוגת הפרחים, ומי האשם? איך מפצחים רשת פורצים שכונתית על ידי פתיחת רמז מקומט. ואיך יצליחו הבלשיות החכמות שלנו לתפוס את האשם בקטסטרופה במטבח? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
25 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-9
פרק 9
"פתק סודי בתא בבית הספר. האם איתור מכונת הכתיבה יחשוף מי כתב אותו? האם חוקרי זירת הפשע יגלו את האחראי לעסק המלוכלך בחצר. אוסף מטבעות יקר ערך נעלם. איך יגלו הבלשים החכמים שלנו את העבריין? ומישהו פשט על המטבח. מי עשה דבר כזה? כל זה ועוד נגלה הפעם ב""תעלומות מתחת לאף"". "
25 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-10
פרק 10
"מי השחית את גביע המנצחים? האם טביעות שפתיים יעזרו לתפוס את הנשקן הנעלם? יש משהו מגעיל בדגני הבוקר. איך יגלו הבלשים הפליליים שלנו את העבריין. חבלה באולפן ההקלטות. האם הצליל של צעדים יעזור לתפוס את האשם? ואיך חומר דביק על גלגל האופניים חושף מי מבריז מהלימודים? כל זה ועוד נגלה הפעם ב""תעלומות מתחת לאף"". "
26 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-11
פרק 11
"מי הוציא את הפרות מהמכלאה? האם הילדים שמטפלים בנושא יתפסו את העבריין? איך לתפוס את הגנב ששדד הליקופטרים בצהרי היום, ועוד על חם. מישהו מחבל בקונצרט של בית הספר. האם אפשר יהיה למצוא את העבריין לפני החזרה הגנרלית? ואיך נגלה מי קלקל את ההפתעה של המסיבה בעזרת טביעות אוזניים? כל זה ועוד נגלה הפעם ב""תעלומות מתחת לאף"". "
26 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-12
פרק 12
מישהו פרץ למאפיה. איך נחשוף את העבריין בעזרת קמח? מי שלח את הגלויה המסתורית? המפתח נמצא בכתב היד. יער שנשרף לגמרי. האם הבלשים שלנו יצליחו לגלות את המצית? ומסיבת תה תחת התקפה. איך אפשר לגלות מי היה מפציץ המים. כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
26 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-13
פרק 13
עגל קטן ונחמד נחטף לאור היום. מיהו שודד הבקר המסתורי? איך נגלה בעזרת כימיה מתוחכמת מי נישק את התמונה של סבא? כלבלב אהוב נחטף באמצע היום. איזה מהעדים אומר את האמת? ומי גנב את המתכון הסודי ביותר? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
26 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-14
פרק 14
והיום, ב"תעלומות מתחת לאף": איך נתיחה לאחר המוות יכולה לחשוף רמזים לתפיסת סוחר דגים רמאי. איך לתפוס את העבריין שטינף את פד העכבר בעזרת טביעת כף יד בדיו? איך עובדים על מפציץ מים מסתורי בעזרת פתיון מתוחכם? ומישהו מואשם שהוא לא ניקה את המקלחת. האם יצליחו הבלשים החכמים שלנו להוכיח את האשמה? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
26 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-15
פרק 15
מי טינף את פארק הגולשים? הבלשים שלנו הופכים לסמויים כדי לחשוף את חבר הכנופיה האשם. איך נגלה מי העבריין שגנב את המזלות מעוגיות המזל לפי הצפורניים שלו? חוטף ארנקים במרוץ השדה. האם זרעי הדשא יצילו את המצב? ומי מבצע הונאה בזמן ההתרמה בעזרת שטיפת החלונות? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
26 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-16
פרק 16
מישהו הרס את המגדלור. האם פריסקופ יעזור לזהות את העבריין? איך לתפוס פושעים בעזרת עובדות ברורות וחדות ממצלמות בזירת הפשע. המקרה המסתורי של תיבת הדואר שהושחתה. האם הבלשיות המבריקות שלנו יצליחו לתפוס את הפושע? ואסון באתר הצילומים של סרט דרקולה. האם תייל ממעיד יעזור ללכוד את גנב העוגיות? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
26 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-17
פרק 17
שמלת הכלה נגנבה! האם יצליחו הבלשים שלנו להציל את החתונה? בלאגן מזעזע במטבח! האם סימני השפשוף יחשפו את העבריין? תעלומת אמבטיית הציפורים המנותצת. מי זרק את האבן המסתורית? ו... מישהו גונב את העגבניות המיובשות בשמש. האם מארב ערמומי יגלה את הגנב? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
26 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-18
פרק 18
המקרה המסתורי של הדג המת. איך הוא מת? ומי היה יכול לעשות את זה? חולצה עם כתם אדום הושארה בזירת הפשע. האם פטל מעוך יעזור לגלות מי העבריין?. האם יצליחו הבלשים החכמים שלנו לפצח את גניבת המנגו הגדולה בחנות הפירות? והמקרה המוזר של המכוניות החטופות. איך נפתור אותו בעזרת אנרגיה סולארית? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
26 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-19
פרק 19
הברחות בשדה התעופה! האם הבלשים שלנו יצליחו ללכוד את המבריח החמקן? מי שדד את המטעמים של הפיקניק? נלך בעקבות העבריין. מישהו מוכר ביצי חופש לא כל כך טריות! האם חקירה פלילית מתוחכמת תפצח את התעלומה? ועוגת יום ההולדת של אבא נעלמה כמו בקסם! האם נגלה מי העבריין בעזרת דיו סתרים? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
26 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-20
פרק 20
המקרה המוזר של הקליגרפיה הגנובה. האם החברים שלנו בזירת הפשע יצליחו לפתור אותו? מי הפושע החמקמק שגנב את מלכודת החלזונות מאדנית החסה של אבא? תוכניות גנובות של סופר יאכטה חדשה. האם הבלשים שלנו יכולים לפענח את התעלומה ולהחזיר את השרטוטים? ומישהו קצץ חתיכה מצמח יקר. האם המזמרה תעזור לפענח את הפשע? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
26 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-21
פרק 21
שוד נועז במסעדה. "המקרה של האגרטלים הגנובים". מי שרט את סירת הדיג האהובה של אבא? גניבה רצינית בחווה של סבתא. מי גנב את תפוחי האדמה המעולים שלה? ומישהו התעסק עם דואר מאד חשוב. האם הבלשים החכמים שלנו ימצאו את העבריין? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
26 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-22
פרק 22
התעלומה של הילדה שנעלמה מזמן. האם יומן סודי הוא המפתח לפתרון? האם הבלשים חדי העין שלנו יגלו אם הכסף מזוייף או לא? המקרה המוזר של המסר המסתורי. האם יצליחו הבלשים החכמים שלנו לפצח את הקוד? ומי מסתובב בחצר שלנו? האם חבלים יסגירו את העבריין?כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
26 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-23
פרק 23
מישהו מוכר דגים בסכנת הכחדה. איך יתפסו הילדים את הפושע הערמומי? המאפינס נעלמו! פתרון תעלומה מדהים עם חשודות מפתיעות. כלב הולך לאיבוד במחנה. איך צוות החיפוש יעלה על עקבותיו? ושערוריה במועדון הבולים! מישהו מוכר זיופים, אבל מי? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
24 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-24
פרק 24
נהג ערמומי בתחרות הקרטינג. האם מישהו שיחק עם התוצאות של המוקדמות? ארנב מחמד אהוב נמלט. איך הבלשים שלנו יעלו על עקבותיו? גניבת ענק באולם הקולנוע. מי גנב את הנקניקיות? ומישהו חדר לסירה. האם הבלשים הימיים שלנו יצליחו לגלות מי זה היה? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
26 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-25
פרק 25
פריצה באולם הבאולינג! איך השחקנים שלנו יילכדו את הפורץ? מי גנב את משקפי מגן הגאמה? שערוריה במפרץ החולות. מי משליך את הפסולת שלו למים? והמקרה המוזר של האפרסק הרקוב. כמה זמן הוא נמצא כאן? ומי זרק אותו? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
26 דק'
תעלומות-מתחת-לאף-עונה-1-פרק-26
פרק 26
סוכריות מזוייפות בבית החרושת לממתקים. האם התאמת צבעים תלכוד את העבריין? המקרה המוזר של המשוטים שנעלמו. האם דגלי ס?מ?פו?ר יעזרו לתפוס את הפושע? מישהו תופס סרטנים באופן לא חוקי. אבל האם טביעת מגף תצביע על האשם? האם סימני עלים מפלילים יכשילו את העבריין שהתעסק עם הבצק של הפסטה? כל זה ועוד נגלה הפעם ב"תעלומות מתחת לאף".
26 דק'

סדרות נוספות