מבצע קיפוד

2010 |

3 עונות

סדרת ההרפתקאות של ילדי חבורת "נשרים". בסדרת הבת מבצע קיפוד אודי (אורי בן ברוך), שחר ושחר (להב גולן ומורין אמור) מגיעים לעבוד בבית החולים להצלת חיות בר. לאט לאט הם מבינים שמשהו בבית החולים לא קשורה ושהוא נמצא בסכנה. בסדרה הופיעו גם שחקנים נוספים: להב גולן ועדי דבש.

בעונה השניה, אחרי העבודה בבית החולים לחיות, הם מגיעים אל המרכז לצבי ים. שם במקום שההרפתקאות יגיעו אליהם, הם מסתכנים ומחפשים אותן בעצמם…

העונה השלישית מתרחשת בחי בר. אודי, שחר ושחר מגלים שמישהו מנסה לפגוע בחיות שביער. האם הם יצליחו להציל את המצב? שלושת העונות של מבצע קיפוד מחכות לכם עכשיו ב-BIGI!

שחקנים:

אורי בן ברוך, מורין אמור, להב גולן ועדי דבש.

פרקי העונה

ילדי חבורת "נשרים" יוצאים לחפש הרפתקאות חדשות, כשהם מגלים שבית החולים לחיות בר נמצא בסכנה. האם הם יצליחו להציל את בית החולים ואת כל החיות? הצטרפו למבצע קיפוד ותגלו!
אחרי שביקרו בשמורת גמלא ב"נשרים", ובבית חולים לחיות בר ב"מבצע קיפוד" ממשיכים אודי, שחר הבת ושחר הבן בהרפתקאות חדשות ומסעירות, והפעם במרכז להצלת צבי ים. יחד עם אלה, איתה חברו בעונה הקודמת, הם מגיעים למרכז על מנת לסייע בטיפול בצבי הים, אך במהרה מגלים שהם עומדים מול צרה סבוכה בהרבה. על מנת להציל את חיי הצבים חייבים הילדים לצאת למבצע נוסף!
חבורת קיפוד מגיעה לטפל בחיות הבר בחי -בר כרמל, אלא שאורחים בלתי קרואים גוררים אותם להרפתקה חדשה. בן דודו הצעיר של אודי, יואב, מגיע עם חבורתו ומסבך את כולם.
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - חופש גדול
אודי והשחרים נפגשים ביום הראשון לחופש הגדול ומתכננים מה לעשות בחופש. בעודם יוצאים לחפש הרפתקאות קורית תאונה איומה- הם דורסים קיפוד. הם מפנים את הקיפוד הפצוע לבית החולים לחיות בר, אלא ששם העניינים מסתבכים...
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - הווטרינר
אודי והשחרים נתפסים ומשקרים שמצאו את הקיפוד פצוע. הם מחליטים להישאר למרות שגבעון דורש מהם לצאת מביה"ח. אלה ודולב מנסים לגרש את אודי והשחרים מביה"ח. אלה מאיימת לחשוף את הסוד שהם דרסו את הקיפוד.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - כלובים
בני משאיר את אודי והשחרים לבד בכלובים. הם מנסים להאכיל את הנשר אבל זה לא מצליח... אלה ודולב מנסים לשכנע את שוש וגבעון לגרש את הילדים הזרים שדרסו את הקיפוד.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - תולעים
אודי והשחרים מתקבלים לעבודה בביה"ח, אבל אלה, שאמורה להדריך אותם, מתנכלת להם. קורל ורשף מגיעים לביקור, שוש משוכנעת שהם מתכוונים לתרום לביה"ח ועורכת להם סיור, אלא שהוא מסתיים באופן מפתיע...
14 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - העטלף
שחר הבן ודולב מנקים יחד ומתחילים להתיידד, אבל אלה ממשיכה להתנכל לאודי ושחר הבת. שוש וגבעון מגלים שקורל לא מתכוונת לתרום לביה"ח. לה ולרשף יש תוכנית אחרת לגמרי...
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - האורתודנט
שוש וגבעון דנים בהצעה של קורל ורשף. שחר הבן ודולב עוזרים לבני במעבדה. שחר הבת רבה עם אלה ומצטרפת לשחר הבן ודולב. אודי מתעקש להוכיח לאלה שהוא טוב ממנה..
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - חזיר בר
השחרים כועסים על אודי שהבריז להם. הם מגלים שהכלובים נשארו פתוחים בלילה וכל החיות נעלמו. שוש מאשימה את אודי שלא נעל את הכלובים. כולם מנסים להחזיר את החיות למקומם.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - קרקל
בני משחרר את שחר הבת והיא מצטרפת אליו בחיפושים אחר הקרקל שנעלם. אודי ואלה מחפשים גם הם את הקרקל ומוצאים עקבות. שוש מגלה שברונו העטלף עדיין בכלוב ודורשת מדולב לשחרר אותו אבל דולב עוד לא מוכן.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - הפסקת חשמל
תקלה מסתורית גורמת לניתוק החשמל בביה"ח, וכולם מתגייסים לעזור. דולב ושחר הבן חוששים שבגלל הקצר שוש תגלה את העטלף שהחביאו בארון החשמל.
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - סוד
שוש וגבעון מודאגים מהנזק הכלכלי שהתקלה בחשמל גרמה. שחר הבת רבה עם אלה ואודי ומצטרפת לשחר הבן ודולב בחיפושים אחר ברונו. דולב והשחרים חושדים שמישהו גורם בכוונה לקלקולים בביה"ח אבל מחליטים לשמור זאת בסוד.
11 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - יעל
דולב והשחרים עוזרים לבני לשחרר את הקיפוד חזרה לטבע. יעל העיתונאית מגיעה לסקר שחרור של צביה לטבע ומראיינת את הילדים. אודי מנסה לגלות את הסוד של השחרים...
14 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - צבי
השחרים ודולב מנסים לשכנע את יעל לכתוב בעיתון על חשדותיהם בקשר לקלקולים בביה"ח. אלה מתעמתת עם גבעון שמבטיח שביה"ח לא עומד להסגר. דולב והשחרים חוקרים אך לא מצליחים למצוא הוכחות.
11 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - הרעלה מסתורית
הילדים מגלים שהחיות בביה"ח חולות במחלה מסתורית. אלה לא מרשה לדולב והשחרים לעזור לטפל בחיות. דולב והשחרים יוצאים לחקור את הסיבה לכך שהחיות חולות. הם מגלים שמאגר המים של ביה"ח הורעל באופן מסתורי.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - מים
צוות ביה"ח מנסה להציל את החיות מנזקי ההרעלה. יעל מגיעה במפתיע לביקור ושומעת מבני מה קרה. השחרים ודולב בטוחים שמי שאחראי לקלקולים בביה"ח גם הרעיל את המים.
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - יום פתוח
שוש מארגנת יום פתוח בכדי לגייס תרומות לביה"ח שנמצא במצוקה כלכלית. אלה ודולב נוסעים עם גבעון לטפל בזאב פצוע בספארי. אודי והשחרים עוזרים לשוש ביום הפתוח. הם חושדים ביעל שהגיעה ליום הפתוח ועוקבים אחריה.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - בדרך
אלה ודולב עוזרים לגבעון להעביר את הזאב הפצוע לביה"ח ונתקעים בדרך בלי דלק. היום הפתוח יוצא משליטה והמבקרים גורמים נזקים לחיות. שוש מגלה שלא הצליחה לגייס תרומות. גבעון ושו מחליטים החלטה גורלית.
14 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - הכתבה
בעיתון מתפרסמת הכתבה של יעל שמאשימה את ביה"ח בהזנחה ובהתעללות בחיות. אלה מאשימה את דולב והשחרים שדיברו עם יעל. השחרים ודולב חושדים שיעל גרמה את הקלקולים בביה"ח. בני בטוח שהוא אשם בכתבה ובתקלות שקורות בביה"ח.
14 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - מלחמה
שוש וגבעון נפגשים עם קורל ורשף בכדי לדון במכירת ביה"ח, אבל הם נאלצים למכור להם את ביה"ח במחיר נמוך בגלל הכתבה השלילית בעיתון. הילדים נשארים לבד עם בני בביה"ח והמלחמה בין החבורות מגיעה לשיאה.
15 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - סוגרים
צוות ביה"ח מפנה את החיות לקראת הסגירה. אלה מתעמתת עם אביה שהפר את הבטחתו. יעל ששמעה על סגירת ביה"ח מגיעה לבקר והילדים תוקפים אותה. הילדים מבינים שקורל ורשף אחראים לקלקולים בביה"ח. החבורות מתאחדות למבצע משותף להצלת ביה"ח.
14 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - מבצע
הילדים נפגשים בשבת ופורצים לתוך המשרד של קורל בחיפוש אחר ראיות שיפלילו את קורל ורשף. הם מגלים שקורל מתכוונת להרוס את ביה"ח, אבל לפני שהם מוצאים הוכחות שמרשיעות אותה הם נתפסים...
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - המלכודת
בבוקר סגירת בית החולים, קורל מגיעה לחתום על חוזה המכירה. החבורה מחליטה לעצור את מכירת ביה"ח בכל מחיר - אבל האם הם יצליחו?
11 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - הוכחות
פרק הסיום המפתיע! הילדים מצליחים למצוא הוכחות לפשעים של רשף וקורל - אבל האם אפשר עוד להציל את בית החולים?
15 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-23
פרק 23 - הסיפור האמיתי חלק א'
הצצה אל הסודות שמאחורי מבצע קיפוד. הידעתם שבית החולים לחיות בר שבסדרה מבוסס על מקום אמיתי? בואו להציץ מאחורי הקלעים לחזרות ולצילומים, וכמובן - לפגוש מלא חיות!
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-1-פרק-24
פרק 24 - הסיפור האמיתי חלק ב'
הצצה אל הסודות שמאחורי מבצע קיפוד. הידעתם שבית החולים לחיות בר שבסדרה מבוסס על מקום אמיתי? בואו להציץ מאחורי הקלעים לחזרות ולצילומים, וכמובן - לפגוש מלא חיות!
11 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-25
פרק 25 - המרכז להצלת צבי ים
אודי, שחר הבן ואלה מגיעים למרכז להצלת צבי- ים, שם יבלו את החופש בטיפול בצבים. הם פוגשים את גיא, יסמין ודנה שהגיעו גם הם להתנדב במרכז. אודי מחכה בקוצר רוח לשחר הבת, אך מגלה, לצערו, שהגעתה מוטלת בספק.
11 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-26
פרק 26 - המגדלור
אודי מנסה לשכנע את החבורה לצאת ולחקור את הסביבה החדשה בניגוד להוראות המדריכה. שחר הבן מסתכסך עם גיא וחושש מפניו, במיוחד לאור העובדה שהוא ואודי חולקים עם גיא את חדרם.
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-27
פרק 27 - קדימה לעבודה
אודי ושחר הבן נופלים קורבן לתעלול של גיא, אך החבורה מחליטה לא להתלונן עליו בפני טל המדריכה. יום עבודה ראשון במרכז - טל מציגה לילדים את מטלותיהם ומחלקת אותם לצוותים. אלה "נתקעת" עם גיא בצוות, ושחר הבן מתמרמר על החלוקה.
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-28
פרק 28 - הסירה הנטושה
אודי שוב משכנע את החבורה לצאת להרפתקה סודית והפעם - במעגן הסירות הסמוך למרכז. אודי, אלה ושחר הבת מנסים לשכנע את שחר הבן לצאת להפלגה בניגוד לרצונו, ואינם מודעים לכך שמישהו עוקב אחריהם...
11 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-29
פרק 29 - הטלפון האבוד
שחר הבן כועס מאד על חבריו, הוא מאשים אותם בתאונה שקרתה לו ובאובדן הטלפון. אלה מתעמתת עם גיא, אך מפתיעה אותו בדבריה. בעקבות האירוע במעגן הסירות טל מענישה את החבורה ומעמידה בספק את המשך שהייתם במרכז.
14 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-30
פרק 30 - מב-צב חילוץ
אודי, אלה ושחר הבת מנקים את החוף לפני הנסיעה הביתה. סמוך לשפך הנחל הם מוצאים צב ים במצב אנוש ומתגייסים לפנות אותו למרכז. שחר הבן מוצא את הטלפון שלו במקום מפתיע ונופל שוב קורבן לתעלול מרושע של גיא.
11 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-31
פרק 31 - החקירה מתחילה
הילדים מגלים שגורם מסתורי פוגע בצבים ובעלי החיים שבאזור הנחל. הם חושדים בדייג שראו כשניקו את חוף הים. אודי מאשים את גיא שגנב לשחר הבן את הטלפון ומעורר את זעמו של גיא. גיא שוב עוקב אחר החבורה שיוצאת לחקירה.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-32
פרק 32 - הדייג
הילדים נמלטים כל עוד נפשם בם מסוכת הדייג, אך מגלים שקשה לחמוק ממנו. בחזרה במרכז החבורה מחליטה לחקור את תעלומת הנחל. גיא שומע על כוונתם לצאת לנחל ומספר לאודי ושחר צ'יזבט שמדיר שינה מעיניהם.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-33
פרק 33 - הבית של סולימאן הרשע
החבורה ממהרת לבצע את מטלותיה במרכז בכדי לצאת לנחל ולחקור. יסמין גורמת לשחר הבן להאמין שהיא מאוהבת בו ומתכוונת להציע לו חברות. אלה מתלבטת אם לצאת עם חבריה או להישאר במרכז עם גיא.
11 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-34
פרק 34 - תעלומת הנחל
שחר הבן רב עם אודי ומסרב להיכנס לבית העתיק שהופיע בחלומו. אלה וגיא עובדים יחד ומתקרבים, למורת רוחה של יסמין שמנסה להשפיל את אלה בתעלולים שונים. אודי והשחרים מגלים מתחם חשוד על שפת הנחל.
14 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-35
פרק 35 - המפעל
אודי והשחרים נתפסים כשהם מסתובבים בשטח אסור ומסתבכים עם מנהל המפעל. בעודם במפעל שוב קורה אסון לטלפון של שחר הבן. אלה מתעמתת עם גיא, ומחפשת את שחר הבן בכדי להזהיר אותו מפני התוכנית של יסמין.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-36
פרק 36 - עקבות בחול
שחר הבן מפחד לספר לאמו מה עלה בגורלו של הטלפון. אלה, אודי ושחר הבת חוששים לספר לשחר הבן את האמת לגבי יסמין, מחשש לפגוע ברגשותיו. הילדים יוצאים לפעילות איתור עקבות בחולות ושחר הבן נחוש בדעתו לנקום בחבורה היריבה.
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-37
פרק 37 - הצינור הסודי
בעקבות התעלול של שחר הבן, אודי וחבורתו בורחים מהחבורה היריבה. גיא מחליט להכריז עליהם מלחמה. אודי וחבורתו מבחינים בדמות שעוסקת בפעילות חשודה בסמוך לנחל ויוצאים למרדף אחריה.
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-38
פרק 38 - הסוד שבמים
אודי, אלה והשחרים משוכנעים שגילו מה גורם לפגיעה בבעלי החיים שבנחל. הם מאבדים את ההוכחה, אך מחליטים לחזור למרכז ולספר לטל בכל זאת. המתח בין אודי לגיא מגיע לשיאו וגורם לשניהם להסתבך כהוגן.
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-39
פרק 39 - ברוגז
תוצאות הבדיקה מציתות מחלוקת בקרב החבורה. שחר הבן מתעמת עם אודי וחושף את סודו בפני אלה ושחר הבת. שחר הבת מתאמצת להפגין אדישות, למרות שנפגעת מאד מהתגלית על אודי.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-40
פרק 40 - קיפודים נגד כרישים
הילדים יוצאים לסרוק את החוף בחיפוש אחר קינים של צבי ים. גיא טוען שהוא מצא את הקן שאודי מצא למעשה לפניו. בכדי לפתור את הריב בין החבורות טל מכריזה על חידון שיכריע מי מהקבוצות תצא ללינת שטח - ה"קיפודים" או ה"כרישים".
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-41
פרק 41 - אמת ושקר
אודי וחבורתו יוצאים לבלות את הלילה בשטח ולשמור על קיני הצבים בחוות ההדגרה. הם מנסים להקים אוהל ללא הצלחה, עד שעזרה מגיעה מכיוון לא צפוי. עם רדת החשיכה החבורה משחקת משחק שחושף אמיתות נסתרות.
14 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-42
פרק 42 - תגלית מרעישה
שחר הבת עוזבת את החבורה בזעם ויוצאת לשמור לבדה. אודי מתייסר באשמה ויוצא אחריה. בזמן שאודי נעדר גיא מוציא לפועל את תוכניתו הזדונית. בזכות מפגש עם הדייג הילדים מגלים תגלית מרעישה.
16 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-43
פרק 43 - מבצע צב ממשיך!
אודי וחבורתו מתגנבים למפעל בניסיון נועז להשיג הוכחות שיאשרו את חשדותיהם. גיא עצבני על החבורה היריבה שנעלמה והשאירה אותם עם כל העבודות במרכז, הוא מנסה לגייס את דנה ויסמין כנגדם אך הפעם ללא הצלחה.
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-44
פרק 44 - מתחת לשולחן
אודי וחבורתו מצליחים להשיג הוכחה לחשדותיהם, אך מגלים קשר מדאיג בין מנהל המפעל למרכז להצלת צבי ים. דנה ויסמין פותחות בחקירה משלהן ויוצאות אל הנחל להשיג דגימה של המים לבדיקה.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-45
פרק 45 - עולים לירושלים
אודי וחבורתו מחליטים לשתף פעולה עם דנה ויסמין בהפללת האשמים בפגיעה בבעלי החיים שבנחל. הם חוששים שגיא יגלה את התוכנית וילשין עליהם, אך אלה מחליטה לעשות משהו בעניין. החבורה מחליטה לנסוע לירושלים כדי להיפגש עם השרה לאיכות הסביבה.
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-46
פרק 46 - הפגנה!
אודי וחבורתו מנסים להיכנס לכנסת בכדי לדבר עם השרה לאיכות הסביבה אך מגלים שהדבר מסובך משחשבו. כשהם מצליחים סוף סוף למשוך את תשומת ליבה של השרה, הם מוצאים את עצמם ללא הוכחות!
15 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-2-פרק-47
פרק 47 - מאחורי הקלעים
במהלך צילומי העונה, כוכבי הסדרה חושפים את הנעשה מאחורי הקלעים. מה קורה כשצריך לצלם עם חיה קופצנית? איך מצלמים סצנה של מכות ? מי מתאהב במי ? ועוד.
17 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-48
פרק 48 - הקיפודים מגיעים!
חבורת קיפוד מגיעה לחי בר כרמל כדי לטפל בחיות הבר, אלא שאורחים בלתי קרואים גוררים אותם להרפתקה חדשה
14 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-49
פרק 49 - אבודים ביער
בן דודו הצעיר והמתעלק של אודי, יואב, יוצא עם חבורתו ליער בחיפוש אחר אוצר, ומסבך את כולם.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-50
פרק 50 - הדורבנים דוקרים
חאמד מחליט כי הצוציקים ישארו לעבוד בחי בר ולעזור לקיפודים. הקיפודים לא אוהבים את זה. בכלל.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-51
פרק 51 - תודה, אימא
שתי הקבוצות מתחרות זו בזו בעבודה, אבל לנוכח סכנה הם חייבים לעבוד יחד. האם יסכימו?
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-52
פרק 52 - מה שווה אם לא כולם אוכלים?
לאחר שגוני ויואב מצילים את המצב ועוזרים לאודי, הקיפודים והדורבנים מתקרבים. אלא שדווקא אז, יחד, הם עושים טעות חמורה.
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-53
פרק 53 - מחפשים אשמים
הילדים עוזבים את שער הכניסה נעול, דווקא כשפקח מגיע עם שועל פצוע. כשהם רבים מי אשם, הם גורמים לצרה כפולה.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-54
פרק 54 - מי עוקב אחרי מי?
כשהקיפודים מגלים שיחמור נעלם, הם יוצאים לחפש אותו. הדורבנים, שלא יודעים מה קרה, מחליטים לעקוב אחריהם.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-55
פרק 55 - גרביים רטובים
בעוד הדורבנים עוקבים אחרי הקיפודים, הקיפודים נתקלים ביער בהפתעה מסוכנת ומדאיגה.
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-56
פרק 56 - הקיפודים מפשלים
אודי ואלה חוששים שהציידים תפסו את היחמור, ואודי מאשים את עצמו. בינתיים מוצאים הדורבנים רמז שהקיפודים פספסו.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-57
פרק 57 - כולם עובדים על כולם
הקיפודים מגלים שהקטנים עקבו אחריהם ורותחים מכעס. הם מחליטים לעבוד עליהם, ולצאת להציל את היחמור בלי שידעו.
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-58
פרק 58 - אלון, אלה, ומקס שתום העין
הקיפודים מכינים מלכודת לציידים, הדורבנים מחפשים אותם, ואף אחד לא יודע שצלקת ומקס מסתובבים ביער.
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-59
פרק 59 - צלקת עצבני
מקס וצלקת מגלים שהמפה אצל יואב ומתכוונים להשיג אותה.
11 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-60
פרק 60 - רמזים בבוץ
חאמד כועס על הילדים שיצאו מן החי- בר ולא הודיעו לו שהיחמור ברח. הילדים מחליטים לשתף פעולה, ומגלים עקבות שמובילות לצלקת.
11 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-61
פרק 61 - פנצ'ר
הילדים מחליטים לספר לחאמד שצלקת ומקס הם הציידים, אלא שתוכניתם משתבשת...
14 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-62
פרק 62 - חוג סלסה בוטל
הקיפודים יוצאים לעצור את חאמד וצלקת לפני שיצודו את היחמור.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-63
פרק 63 - בדרך לאוצר של פלאג'י
חאמד רוצה להעיף את הילדים מהחי בר, ובינתיים יואב וגוני בורחים ממקס.
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-64
פרק 64 - מקס הזועם בדרכים
הקיפודים מתכוננים לחזור הביתה אחרי שחאמד החליט להעיף אותם מהחי בר, ולא יודעים שמקס תפס את גוני ויואב.
16 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-65
פרק 65 - גוני נגד העולם
הילדים מחליטים לעבוד כמו שצריך עד שילכו הביתה, ורק גוני חושבת שהיא יודעת מה מקס וצלקת מסתירים.
12 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-66
פרק 66 - זבל של שודדים
צלקת ומקס מבינים שהיחמורים הולכים להשתחרר לטבע, וממציאים מזימה חדשה.מיכל וגוני דואגות ליואב שיצא אל היער.
14 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-67
פרק 67 - פיצי רעב
הקיפודים לא רוצים לעזור לבנות שדואגות ליואב, ולא יודעים כי הוא לכוד במערה של צלקת ומקס.
11 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-68
פרק 68 - מלכודת מסריחה לפושעים מסריחים
צלקת ומקס תפסו את יואב, הקיפודים והדורבנים מתאחדים כדי לשחרר אותם ולמנוע את שריפת הזבל. האם יצליחו?
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-69
פרק 69 - פלאג'י חוזר למערה
מבצע קוצים מתחיל! האם יצליחו לשחרר את יואב?
13 דק'
מבצע-קיפוד-עונה-3-פרק-70
פרק 70 - מאחורי הקלעים - מבצע קיפוד 3
אז איך צילמו את "מבצע קיפוד 3" ? צוות השחקנים של הסדרה מספר איך היה להצטלם, מה גילו אחד על השני, חושפים סודות מעולם הטלוויזיה ומגלים כמה מצחיק להיות איתם על הסט. הצצה מהנה !
17 דק'

סדרות נוספות