לקסי ולוטי

2018 |

1 עונות

לקסי ולוטי מאקנזי אוהבות להיות תאומות זהות, במיוחד כשהן פותרות תעלומות בעיירה אפלטון ופארק שיקום החיות שלה – העסק המשפחתי של משפחת מאקנזי.

יחד עם חברם הטוב פרד, עכבר המחמד שלהן ועוד רבים וטובים הבנות מצליחות לפענח את הפשעים המסתוריים ביותר בעיירה: אדם שנעלם, חיה שנגנבה, שוד יהלומים ועוד.

עם הורים תומכים וסבא שתמיד יודע לתת עצה טובה, לקסי ולוטי כאן כדי לפתור כל תעלומה! צפו בהן בפעולה בכל זמן שרק תרצו, עכשיו ב-BIGI.

פרקי העונה

עונה 1
לקסי ולוטי מאקנזי אוהבות להיות תאומות זהות, במיוחד כשהן פותרות תעלומות בעיירה אפלטון ופארק שיקום החיות שלה – העסק המשפחתי של משפחת מאקנזי. יחד עם חברם הטוב פרד, עכבר המחמד שלהן ועוד רבים וטובים הבנות מצליחות לפענח את הפשעים המסתוריים ביותר בעיירה.
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - תעלומת הטיגריסית הנעלמת
כשגורת טיגריס נדירה נעלמת מפארק החיות, לקסי, לוטי ופרד יוצאים למשימה כדי למצוא אותה. פרד מקווה למצוא את הגורה במהרה כדי לכתוב עליה כתבת שער ראשונה לעיתון בית הספר.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - אמנות לשם אמנות
כשמישהו גונב את הציורים של קמילה הגורילה, הבלשיות ופרד מוצאים את הציורים בגלריה מקומית – עומדים למכירה. כעת נותרה שאלה אחת – כיצד יוכיחו שהציורים צוירו על ידי גורילה?
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - תעלומת הכינור הנעלם
כשכינור יקר ערך הולך לאיבוד בפארק החיות, צוות תאומות הבילוש ביחד עם פרד יוצאות לחפש אותו. הן חייבות לפעול מהר ולמצוא את הכינור לפני שקונצרט בית הספר יתחיל.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - מיהו אלברט אוינקשטיין?
לקסי, לוטי ופרד מנסים לגלות מיהו החזיר המסתורי שהגיע לידיהם. העלילה מסתבכת כששלושה איכרים מגיעים לפארק וכל אחד מהם טוען שהחזיר שייך לו.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - תמי הצבה
תמי הצבה חולה לפתע במחלה מסתורית. לקסי ולוטי חושדות שמישהו ניסה להרעיל אותה ויוצאות לפתור את התעלומה.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - פנדות שודדות
לקסי ולוטי, מחופשות לפנדות, מנסות להרוויח כסף בהופעת רחוב כדי לקנות צעצועים חדשים למתחם הפנדות. חבל שבאותו הזמן שני שודדים בתחפושות פנדה שדדו את הבנק המקומי.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - צרות מקורקרות ביריד המדע
האם יצליחו לוטי, פרד וסבא למצוא את לקסי הנעלמת, לפתוור תעלומת שוד וגם לנצח בתחרות יריד המדע?
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - תעלומה פרוותית
20 גורי הרמין נלקחים מהפארק במרמה על-ידי מישהו שרוצה את הפרווה שלהם! הבנות נעזרות בפרד, שמנצל את משאבי העיתון החדשים שלו.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - איפה צ׳רלי?
צ׳רלי השימפנזה השובב נעלם מפארק החיות והחיפושים מובילים את לקסי ולוטי לתלמיד חדש בבית הספר, שהוא לא תלמיד כלל.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - בלאגן בשתיים
כששתי חיות מחמד באזור נעלמות במפתיע, לקסי ולוטי מנסות לפתור את שת התעלומות בנפרד. כתוצאה מכך, הן מפספסות רמז אחד חשוב מאוד.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - שוד היהלום הגדול
יהלום אדום ונדיר נגנב לפתע בזמן שהוא מועמד למכירה פומבית בפארק החיות. כל הראיות מובילות לפרד. האם יכול להיות שפרד הוא הפושע?
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - פשעי אופנה
"בכל העיר, בגדים נקיים של תושבי אפלטון נעלמים מחבלי הכביסה שלהם. הבלשיות לא מבינות איך מצליח הגנב לא להשאיר אף ראיה בזירה. "
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - ״שימו לב״
לקסי ולוטי מנסות לעמוד על ההבדל בין אמנות רחוב להשחתה. זמן קצר לאחר מכן הגבולות הופכים ברורים יותר כשפושעים-אמנים הקרואים ״שימו לב״ צובעים חיות בפארק החיות.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - תעלומה מצמררת
לקסי ולוטי עוזרות למשפחה של אנתאה לפענח את תעלומת ההיעלמות של הכבשים שלהן. ככל שהזמן עובר הבנות מתחילות לחשוד שלמעשה מדובר בעבודה מבפנים.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - ספייק הקיפוד
לקסי ולוטי מנסות לגייס תרומות לבניית מנהרת חצייה לחיות בר. מישהו מחבל להן במטרה על ידי מכירה של צעצועים מזויפים. הן נעזרות בפרד, סבא וקיפוד מזל כדי לפתור את התעלומה.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - המעיל של קתרינה
כוכבת הפופ קתרינה מגיעה לפארק לקונצרט מיוחד. מעיל הפרווה שלה נגנב ותאומות הבילוש מנסות לפתור את התעלומה. קתרינה הנסערת מאשימה את לוטי בגניבה והיא מתקשה לעזור בחקירה.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - חיזרים באפלטון
מקרה מוזר של מעגלי תבואה בשלג מתרחש באפלטון והראיות מצביעות על כך שמדובר בחיזרים. פרד נאבק על סיקור האירוע בוולוגרית ידועה ולקסי ולוטי מנסות להוכיח שמדובר במתיחה.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - סוואנה הפילה
מישהו השחית את ציור הקיר של הפילים וסוואנה הפילה מתנהגת באופן מוזר מאוד. הבנות מנסות להיעזר בהיסטוריה של סוואנה כדי ללמוד על המצוקה שלה, שנובעת כנראה מגעגועים.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - רוח הרפאים של יער וויצ׳ווד
הכיתה של לקסי ולוטי יוצאת לטיול ביער ולבנות יש תעלומה לפתור. פרד מרגיש כמו גלגל שלישי ומחליט לפתור בעצמו תעלומה כדי להוכיח שהוא ראוי להיות חלק מצוות הבילוש.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - היריד של אפלטון
לקסי, לוטי ופרד מנסים לפתור מספר היעלמויות מסתוריות במקביל:מוצארט העכבר, סבא והברווזים שמצא, נקניקיות אורגניות בדוכן היריד ונחש הפיתון שלהן שנעלם לאחר מופע הזוחלים שערכו.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - הצוואר הארוך של פורעי החוק
לקסי ולוטי מנסות לפענח מי האכיל את קרמל הג׳ירפה בממתקים. פרד נעזר במתמחה חדש אך העניינים מסתבכים כשהתיק שלו נגנב.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - "חזירונת מתגעגעת"
לקסי ולוטי לומדות על טיפול בחזירי בר מאליסטר, מטפל החזירים, כדי לשקם חזירונת קטנה שאיבדה את המשפחה שלה. אליסטר נעלם וטראפל החזירונת מסרבת לאכול.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-23
פרק 23 - תעלומת החרב של אפלטון
לקסי ולוטי מנסות לפתור תעלומה בת שבעים וחמש שנה ולמצוא חרב שיש גנובה לקראת חגיגות השנה לעיר. הן מתגברות על המכשולים בדרך אבל נראה שמישהו מנסה לחבל להן בחקירה.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-24
פרק 24 - שערוריית ירקות הים
תחרות השפים הגדולה נעצרת בפתאומיות בעקבות גניבת ירקות של חלק מהשפים. לקסי ולוטי יוצאות למשימה למצוא את הגנב בזמן שסבא ופרד הולכים לחפש מפלצת אגם אגדית.
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-25
פרק 25 - הפורץ הלילי של אפלטון
חפצים יומיומיים נגנבו מבית משפחת מאקנזי. החקירה של לקסי קושרת את הפשע בפשעים אחרים ברחבי העיר. פרד עומד בפני דילמה- האם לחשוף מידע שלא לציטוט כדי לעזור לפתור סדרת פשעים?
23 דק'
לקסי-ולוטי-עונה-1-פרק-26
פרק 26 - רחפן לילי
החיות בפארק החיות של אפלטון התחילו לעשות רעשים איומים בלילה- רעשים שעלולים לגרום לסגירתו של הפארק. לקסי ולוטי מגלות שמדובר כנראה במזימה מכוונת.
23 דק'

סדרות נוספות