זואולוגי

2011 |

1 עונות

מה בעל החיים האהוב עליכם? הדס מורנו, בתפקיד חוקרת החיות, פוגשת בכל פרק ילד סקרן כדי להכיר לו מקרוב את החיה שהכי מעניינת אותו. יחד עם חוקר חיות (אמיתי) שמומחה לאותה חיה הם מגלים עוד על עולמם של החיות!

יחד עם ד"ר מוטי פטנט, המדען המשוג שממציא המצאות בהשראת הטבע, ועליזה – המכונית המצחיקה והמפתיעה של הדס, הם יצאו בכל פרק להרפתקה אחרת אל תוך עולם החיות.

שחקנים:

הדס מורנו

פרקי העונה

עונה 1
זואולוגי היא תכנית אירוח מצחיקה על חיות בר בארץ ישראל. בכל תכנית הדס מורנו, בתפקיד חוקרת החיות, פוגשת חוקר חיות (אמיתי) וילד סקרן ויחד הם מגלים כל מה שצריך לדעת על חיה אחת. שותפה נוספת לחוויה, היא המכונית של הדס, עליזה. שלא מפסיקה להפתיע ולהצחיק. ואם זה לא מספיק.... אז חכו עד שתפגשו את ד"ר מוטי פטנט, המדען המשוגע שמנסה להמציא המצאות בהשראת הטבע.
זואולוגי-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - מכרסמים
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את דן, ילד שמתעניין בעופות דורסים. החוקר יוסי לשם מגיע עם תנשמת, ומכיר לדן את עולמן הקסום של התנשמות. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
15 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - צפרדעים
הדס והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את אורי, ילד שחושש מצפרדעים. החוקרת ד"ר דנה מילשטיין תציג בפניו את עולמם הקסום של הצפרדעים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
16 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - דבורים
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את עמרי, ילד שפוחד מדבורים. החוקר שרון שפיר, יגיע היישר מהכוורת, ויכיר לעומרי את עולמן הקסום של הדבורים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
16 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - חזירים
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את אלה, ילדה שלא אוהבת חזירים. חוקר החיות ד"ר נועם לידר יגיע לביקור, ויכיר לאלה את עולמם הקסום של החזירים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
15 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - חיפושיות
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את שיר, ילדה שחוששת מחיפושיות. החוקר שאול אביאל יגיע עם חיפושיות קטנטנות, ויכיר לשיר את עולמן הקסום של החיפושיות. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
15 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - נשרים
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את דניאל, ילד שמתעניין בנשרים. החוקר יגאל מילר יכיר לדניאל את עולמם הקסום של הנשרים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
15 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - עכבישים
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את ליר, ילד שפוחד מעכבישים. החוקר יוסי בן מיור, יגיע עם בני משפחה של העכביש: סרטן ועקרב, ויכיר לליר את עולמם הקסום של העכבישים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
16 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - צבים
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את נוי, ילדה שלא אוהבת צבים. החוקר יניב לוי יגיע לביקור ויציג בפני נוי את עולמם הקסום של הצבים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
15 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - איילים
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את אוהד, ילד שלא כל כך אוהב חיות. החוקר דותן רותם יכיר לאוהד את עולמם של הקסום של האיילים- חיות הבר שכל הילדים אוהבים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
16 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - עטלפים
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את עופר, ילדה שחוששת מעטלפים. החוקר ערן עמיחי יגיע לביקור, ויכיר לעופר את עולמם הקסום של העטלפים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
15 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - תנשמת
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את אורי, ילד שקצת חושש מצפרדעים. החוקרת ד"ר דנה מילשטיין תכיר לאורי מקרוב את חיי הביצה, ותציג בפניו את עולמם הקסום של הצפרדעים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
15 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - זאבים
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את יעל, ילדה שמתעניינת בזאבים. החוקר פרץ גלעדי יגיע לביקור, ויכיר ליעל את עולמם הקסום של הזאבים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
15 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - פרפרים
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את שקד, ילדה שאוהבת פרפרים.החוקרת ד"ר רחלי שוורץ תגיע עם פרפרים ופרחים, ותכיר לשקד את עולמם הקסום של הפרפרים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
16 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - קיפודים
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את לישי, ילד שחושש מקיפודים. החוקר נועם לידר יציג בפני לישי את עולמם הקסום של הקיפודים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
15 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - נחשים
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את האדי, ילד שפוחד מנחשים. החוקר בועז שחם יגיע עם נחש, ויכיר להאדי את עולמם הקסום של הנחשים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
15 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - לטאות
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את גילי, ילד שלא מחבב לטאות. החוקרת תמי קרן רותם תגיע עם זיקית, ותכיר לגילי את עולמן הקסום של הלטאות. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
16 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - שועלים
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את מוחמד, ילד שחושש משועלים. הוטרינר רוני קינג יגיע עם תיק הרופא שלו, ויכיר למוחמד את עולמם הקסום של השועלים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
15 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - בזים
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את נובה, ילדה שרוצה ללמוד על בזים. החוקר יוסי צ'רטר יבוא לביקור, ויכיר לנובה את עולמם הקסום של הבזים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
15 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - נמלים
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את עידן, ילד שאוהב קסמים, אבל לא מחבב נמלים. החוקר יריב מליחי יבוא לביקור, ויכיר לעידן את החיים הקסומים בקן הנמלים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
15 דק'
זואולוגי-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - דולפינים
זואולוגי- התכנית שאוהבת חיות. הדס מורנו והמכונית שלה עליזה חוקרות חיות בר. הפעם הן מארחות את זוהר, ילד שאוהב חיות וחולם לשחות עם דולפינים. החוקר ד"ר עוז גופמן יבוא לביקור, ויכיר לזוהר את החיים הקסומים של הדולפינים מתחת למים. וגם: האם מוטי פטנט יצליח סוף סוף עם המצאה חדשה?
15 דק'

סדרות נוספות