ששטוס 2022

2022 |

אחרי טירוף הקיץ של הבנים והבנות, BIGI מביאים אליכם את הלהיט הבא! ערוץ הילדים מציג – משחק הטלוויזיה הגדול של ילדי ישראל חוזר!! ״ששטוס״, התחרות שתפגיש את כל הכיתות הכי חזקות של ישראל – ובסופה תיבחר הכיתה האלופה שתזכה בטיסה חלומית. ששטוס – התכנית שכל ילדי ישראל יצפו בה בחורף הקרוב, נוחתת ב-BIGI – ואתם חייבים להיות שם!

מי יהיו המנחים של ״ששטוס 2022״?

מנחי ששטוס 2022 יהיו עומר חזן וירדן ויזל! אליהם יצטרף דילן דרור בתור שדרן הקווים.

איך מנצחים ב״ששטוס״?

בכל תוכנית 2 כיתות יתחרו אחת מול השניה במשימות ״ששטוס 2022״, יצברו מפתחות אותם ישימו בקיר הגורלות, ולאחר פתיחת קיר הגורלות הקבוצה עם מספר הנקודות הגבוה ביותר תנצח את הפרק. בסוף התחרות נגיע אל הגמר ושם נגלה מי תהיה הכיתה המנצחת.

במה זוכה הכיתה המנצחת?

הכיתה המנצחת ב״ששטוס 2022״ תזכה בטיסה חלומית לחו״ל יחד עם כל הכיתה!

מתי תעלה העונה החדשה של ״ששטוס״?

העונה החדשה תעלה בשנה הקרובה בערוץ הילדים ותהיה זמינה לצפייה ישישרה גם ב-BIGI.

איזה משימות יחזרו ב״ססטוס 2022״?

אנחנו לא יכולים לחשוף את הסוד! אתם מוזמנים לקרוא עוד ולהזכר בסמלים והמשימות הגדולות של ששטוס.

פרקי העונה

עונה 1
נגן טריילר
אחרי טירוף הקיץ של הבנים והבנות, BIGI מביאים אליכם את הלהיט הבא! ערוץ הילדים מציג - משחק הטלוויזיה הגדול של ילדי ישראל חוזר!! ״ששטוס״, התחרות שתטיס אתכם לחו״ל!
ששטוס-2022-פרק-1
פרק 1- ממריאים
הטרמינל נפתח וחברי הנבחרת נלחמים על הוספת קפטן נוסף לנבחרת. מי תהיה הנבחרת שתתחיל את התחרות שתתחיל את התחרות עם שישה קפטנים ואילו נבחרות יאלצו להיפרד מהיתרון עוד לפני שהתחיל המשחק?
39 דק'
ששטוס-2022-פרק-2
פרק 2- נוחתים בארה"ב
טיסת ששטוס נוחתת בארה"ב. חברי הנבחרת הופכים למפעל המבורגרים משוגע. במסגרת המשימה יכינו הנבחרות שלנו המבורגרים כשהם קשורים ברגליהם. מי יהיה הקפטן שיפרדו מסיכת הקפטן ויחזרו הבית? וגם- ארתור אדילנד מגיע לקרב קטשופ רטוב במיוחד בדילנד
38 דק'
ששטוס-2022-פרק-3
פרק 3- נוחתים בספרד
טיסת ששטוס נוחתת בספרד. הקפטנים שלנו יעלו על השור הזועם וילחמו על כל שניה בשביל להרכיב את הפאזל שיוביל אותם לניצחון. מי יהיה הקפטן שיפרד מסיכת הקפטן ויחזור הביתה? וגם- דילן יוצא להתערבות כואבת מול אביתר עוזרי
34 דק'
ששטוס-2022-פרק-4
פרק 4- נוחתים ביפן
טיסת ששטוס נוחתת ביפן למסיבת קריוקי מחשמלת במיוחד. מי מהקפטנים ייתן הופעה, מי יפרד מסיכת הקפטן שלו ומי ייתן הופעה של החיים? וגם - דילן מפתח פורמט טלווזיוני חדש ומקורי
37 דק'
ששטוס-2022-פרק-5
פרק 5- נוחתים באתיופיה
טיסת ששטוס נוחתת באתיופיה למשימת קפה אקסטרימית במיוחד. איזו נבחרת תמלא את כוס הקפה שלה? ואיזו נבחרת תגיע למשימת הדחה כבדה במיוחד שבסיומה קפטן אחד יתלה את הכנפיים שלו ויחזור הביתה
33 דק'
ששטוס-2022-פרק-6
פרק 6- נוחתים בבריטניה
טיסת ששטוס נוחתת בבריטניה והנבחרות יתמודדו עם ארוחת שלוש מנות חפי כל כללי הנימוס האנגלי. מי הנבחרת שתגיע בצורה לא מנומסת אל מעמד ההדחה ותאלץ להיפרד מאחד הקפטנים שלה? בדילנד, דילן מחפש את טל מוסרי כי יש לו בקשה מיוחדת לבקש ממנו
33 דק'
ששטוס-2022-פרק-7
פרק 7- נוחתים בסין
טיסת ששטוס נוחתת הפעם בסין בדיוק לחג האורות הסיני!! הנבחרות יילחמו בפרק על הדלקת שרשרת הנורות הנבחרתית ויעשו הכל כדי לא להגיע למשימת ההדחה, וגם ירדן טוויזר קופצת לבקר בדילנד ומאתגרת את דילן עם מאכל שהוא לא כל כך אוהב.
37 דק'
ששטוס-2022-פרק-8
פרק 8- נוחתים בהודו
טיסת ששטוס נוחתת הפעם בהודו והם לא הולכים לעשות יוגה... שלושת הנבחרות יתחרו בסולמות ונחשים ורק נבחרת אחת תנצח ותתחמק מקיר הגורלות! נגה גפן מגיעה לדילנד במטרה להרגיע את דילן. האם היא תצליח?
35 דק'
ששטוס-2022-פרק-9
פרק 9- נוחתים באיטליה
טיסת ששטוס נוחתת באיטליה בפיצריה ענקית ומטורפת. מי תהיה הנבחרת שתצליח להכניס הכי הרבה פיצות לתנור ותזכה ב-5 מפתחות? גל זהבי מתארח בדילנד ודילן מעניק לו כוח משמעותי שישפיע על מספר המפתחות של הנבחרות
35 דק'
ששטוס-2022-פרק-10
פרק 10- נוחתים באיחוד האמירויות
טיסת ששטוס נוחתת באיחוד האמירויות לספיישל שחיכינו לו כל כך- האיחוד הגדול של ששטוס 2022! הכללים משתנים והקפטנים נלחמים בשביל עצמם. מי יהיו מוגנים מקיר הגורלות ומהפחד הגדול של כל קפטן- חדר החושך?!
32 דק'
ששטוס-2022-פרק-11
פרק 11- נוחתים בברזיל
טיסת ששטוס נוחתת בירת הכדורגל- ברזיל. הקפטנים שלנו ילחמו בשלושה סבבים של כדורגל ברזילאי נוסח ששטוס. מי יהיה הקפטן שיבעט את הכיתה שלו הישר לשלב הבא?
34 דק'
ששטוס-2022-פרק-12
פרק 12- נוחתים ברוסיה
טיסת ששטוס נוחתת ברוסיה הקרה שמביאה איתה בשורות לא נעימות. הקפטנים של ששטוס נלחמים בקרחוני קרח בחיפוש אחר מפתח שיציל אותם מהדחה כפולה. מי יהיו שני הקפטנים שנאלץ להיפרד מהם רגע לפני חצי הגמר?
34 דק'
ששטוס-2022-פרק-13
פרק 13- נוחתים ב"מדינת הגמדים"
טיסת ששטוס נוחתת ב"מדינת הגמדים", הישר לפרק גלגל הצלה שאליו מגיעים כל הקפטנים המודחים, שנחושים לחזור למשחק ונאבקים על מקום בחצי הגמר. מי יהיה הקפטן שיחזור למשחק ויבטיח את מקומו בחצי הגמר?
35 דק'
ששטוס-2022-פרק-14
פרק 14- נוחתים בשוויץ- חצי הגמר
טיסת ששטוס נוחתת בשוויץ המושלגת שמארחת את חצי הגמר של ששטוס 2022. הקפטנים נכנסים לעולם וירטואלי ונלחמים ממלחמת שלג אכזרית על מנת להבטיח את מקומם בגמר הגדול של העונה. מי תהיה שלישיית הגמר של ששטוס 2022?
36 דק'
ששטוס-2022-פרק-15
פרק 15- הגמר הגדול
טיסת ששטוס נוחתת היום בגמר הגדול והמרגש והכל בשידור חי! הרגע הגדול הגיע והיום נגלה מי מהקפטנים יזכה לקחת את הכיתה שלו לטיסה חלומית? עומר חזן, ירדן ויזל, טל מוסרי ודילן דרור מחכים לכם עכשיו באולפן של ששטוס.
63 דק'
ששטוס-2022-ספיישל-הבנים-והבנות
ספיישל הבנים והבנות
כוכבי הבנים והבנות מגיעים לששטוס לפרק מיוחד עם הופעת אורח מיוחדת של האחד והיחיד- הספוג מראשון! אז מי יהיו שליטי ששטוס? הבנים או הבנות?!
31 דק'
ששטוס-2022-מאחורי-הקלעים
מאחורי הקלעים
ספיישל מיוחד שחושף את כל מה שקרה מאחורי הקלעים של ששטוס 2022! כל ההכנות, הסודות, ההתרגשות, הדמעות, החברויות - עד רגע הניצחון בגמר הגדול!
23 דק'

סדרות נוספות