קובי מחט

מנחה עבר בערוץ הילדים
תאריך לידה: 19/03/1973
מזל: דגים
עיר לידה: תל אביב, ישראל

קובי מחט ב-BIGI
:

הכירו את קובי מחט:

תחילת הקריירה של קובי מחט

קובי מחט נולד וגדל בתל אביב. בתחילת הקריירה שלו כתב קומדיות טלוויזיוניות שונות כמו ״זבנג!״ ו״כוכבי השכונה״ ואף מספר פרקים של ״שמש״. בשנת 2000 הצטרף לצוות מנחי ערוץ הילדים והנחה בין היתר את התוכניות: ״ששטוס״, ״המגנט״, ״הדיבורית״, ״אולפן ערוץ הילדים״ ועוד. 

 

קובי מחט בטלוויזיה

בהמשך שיחק גם ב״לחיי הערבה״,״הפיג׳מות״, ״השמיניה״, ״והצלצול הוא בשבילי ובכמה פסטיגלים. במהלך שנות ה-200 המוקדמות קובי הנחה את שידורי הכדורגל ביום שבת. בשנת 2010 החלק לשחק בסדרה ״עספור״. בהמשך שיחק גם בסדרה ״אליפים״.

 

בשנת 2017 קובי מחט החל להגיד בערוץ 13 את תוכנית הבוקר ״העולם הבוקר – החיים הטובים״. לאחר מכן עבר להנחות את התוכנית ״הערב״. בהמשך הנחה תוכניות נוספות ברשת. בשנת 2021 הנחה את התוכנית ״ביחד עם ניק״. 

 

קובי מחט כמפיק ובמאי

בשנת 2011 קובי מחט ביים והפיק את הסדרות: ״המכולת של הדוד חיים״, קלטת הילדים ״מיקי״, ״רוי בוי״, ״יניב המגניב״, ״מאיה פפאיה״, ״מיקי״, ״הדוד חיים״ ועוד. בשנת 2014 ביים את סרט הקולנוע לילדים ״ג׳סטה״ ובהמשך גם את הסרטים, הסדרות והתוכניות: ״טל וחברים – הקסם הגדול״, ״המסעדה של מיקי״, ״אסתר״, ״אחיות רשת״ ועוד. 

 

בשנת 2018 קובי מחט ביים את הסרט ״עד הקצה – ג׳סטה 2״,  באותה שנה ביים והפיק את התוכנית ״בלגאניקס״. בשנת 2019 ביים והפיק את סרט הקולנוע לילדים ״פול גז״, ושנתיים מאוחר יותר ביים את הסרט ״פול ספיד״.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: