יואב רוטמן

אבל אתם מכירים אותו גם כניסן מאילת
שחקן
תאריך לידה: 24/02/1995
מזל: דגים
עיר לידה: קדימה, ישראל

יואב רוטמן ב-BIGI
:

הכירו את יואב רוטמן:

יואב רוטמן הוא ילד שחקן

יואב נולד וגדל ביישוב קדימה. את לימודיו התיכוניים עשה בבית הספר לאומנויות "תלמה ילין" שם למד במגמת תיאטרון, ולאחר מכן התגייס לתיאטרון צה"ל. עוד לפני כן, כשהוא בן 13, גילם את יעקב בסדרה "לאהוב את אנה".

 

התפקיד הראשי הראשון של יואב רוטמן

בשנת 2011 יואב רוטמן גילם את יוני רושקו, תפקיד ראשי בסרט הקולנוע "מבול". שנה לאחר מכן הגיח לתפקיד קטן בסדרה "המיוחדת", שם גילם את יותם רפאלי. בשנת 2013, החל לשחק בסדרת הטלוויזיה "בני ערובה". 

 

המעבר של יואב רוטמן לעולם הילדים

בשנת 2014 יואב רוטמן החל לשחק בסדרה "מועדון החנונים" בתפקיד הראשי. שלוש שנים לאחר מכן כיכב גם בסרט ההמשך של הסדרה. בשנת 2016 החל להגיש בערוץ לוגי את הפינה "מדע בדקה" שזמינה כעת לצפייה ישירה ב-BIGI. שנה לאחר מכן, יואב הצטרף לחידוש של הסדרה "ראש גדול". בשנת 2018 הוא גילם את ניסן בסדרה "אילת" ששודרה בערוץ הילדים וכעת זמינה לצפייה ישירה באתר BIGI. 

 

יואב רוטמן מככב על המסך

בשנת 2015 יואב החל לשחק בעונה השנייה של "שטיסל" שם מגלם את חנינא טוניק. יואב המשיך לגלם את הדמות גם בעונה השלישית שיצאה בשנת 2020. בהמשך שיחק גם בסרטים "מעבר להרים ולגבעות", "מראות שבורות" ובסדרה "נעלמים". בשנת 2019 החל לככב בסדרה הישראלית-אמריקאית "הנערים", שזכתה להצלחה עולמית. שנה לאחר מכן החל לגלם את איתמר בסדרה "בלקספייס". 

כוכבים נוספים ב-BIGI
: