מור פולנוהר

רונה מגאליס
שחקנית
תאריך לידה: 10/11/1990
מזל: עקרב
עיר לידה: נתניה, ישראל

מור פולנוהר ב-BIGI
:

הכירו את מור פולנוהר:

מור פולנוהר נולדה וגדלה בנתניה

כשמור הייתה רק בת 11, בשנת 2001, היא קיבלה את התפקיד הראשון שלה בטלוויזיה בסדרה "יומן כיתה". במשך 8 שנים מור פולנוהר למדה תיאטרון בבית הספר לאומנויות הבמה "הבוסתן". במסגרת לימודיה למדה משחק, מחול, אקרובטיקה ומוזיקה. כלים שיעזרו לה בעתיד להתקבל ללהקת "מיומנה". 

 

מור פולנוהר לפני "גאליס"

בשנת 2005 כשהייתה רק בת 15, מור פולנוהר שיחקה בסרט "עור". מאוחר יותר בשנת 2007 שיחקה בסרט הסטודנטים "בדרך שלה". שנתיים מאוחר יותר החלה לגלם את תפקידה של נעמה בן דוד בסדרה "פרשת השבוע" ששודרה בערוץ HOT.

 

מור פולנוהר ב"מיומנה"

בשנת 2012 מור פולנוהר הצטרפה ללהקת "מיומנה" המצליחה. מור השתלבה במופע "Momentum" שכולל אלמנטים של אקרובטיקה, מחול, שירה ועוד. במסגרת המופע מור יצאה לסיבוב הופעות על הלהקה בארץ ובעולם. 

 

רונה "מגאליס"

בשנת 2012 ומר הצטרפה לצוות השחקנים של הסדרה "גאליס" והחלה לגלם את רונה. הסדרה, ששודרה בערוץ הילדים (וכעת זמינה לצפייה ישירה ב-BIGI), זכתה להצלחה רבה והפכה לאחת מסדרות הילדים והנוער האהובות ביותר בכל הזמנים. מור שיחקה בסדרה עד שנת 2016.

 

מיכל מ"משפחה שולטת"

בשנת 2014 מור החלה לגלם את תפקידה של מיכל בקומדיה "משפחה שולטת" ששודרה בערוץ הילדים, וכעת זמינה לצפייה ישירה ב-BIGI. מור שיחקה בסדרה למשך 4 עונות, עד שירדה סופית בשנת 2016. בנוסף להשתתפותה בסדרה, מור שרה גם את שיר הנושא של הסדרה "מלך".

 

מור פולנוהר בטלוויזיה ובקולנוע

בשנת 2014 מור החלה להצטלם לסדרה האמריקאית "הרודן" בה משחקת בעונה הראשונה והשניה של הסדרה. שנה לאחר מכן החלה לגלם את נעמה בסדרה "להתבגר" של ערוץ 10 ולדבב את דמותה של לולה בסרט "השדון הראשון שלי". בשנת 2017 שיחקה בסדרה "כיפת ברזל" לצד תפקיד בסרט "כמעט מפורסמת" שיצא להקרנים באותה שנה.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: