רועי בר-נתן

אבל אתם מכירים אותו גם כמריו
שחקן וקומיקאי
תאריך לידה: 18/12/1976
מזל: קשת
עיר לידה: הרצליה, ישראל

רועי בר-נתן ב-BIGI
:

הכירו את רועי בר-נתן:

רועי בר-נתן – שחקן מילדות

רועי נולד וגדל בהרצליה. כבר כשהיה בן 11 התפרסם לראשונה בסרט "אל עצמי". בטלוויזיה הופיע לראשונה כשהיה כבר בן 13 בתוכנית "קריאת כיוון". אחריה הופיע בתוכניות נוספות בטלוויזיה החינוכית. את שירותו הצבאי עשה בלהקה צבאית ובמקביל הופיע במועדון הסטנד-אפ "דומינו גרוס". בשנת 1998 השתתף בתוכנית הטלוויזיה הקומית "דומינו".

 

רועי בר-נתן בטלוויזיה ובקולנוע

לאחר ההשתתפות ב"דומינו" השתתף בתוכנית "ערב אדיר" של אדיר מילר. בשנת 2002 שיחק בסרט הקולנוע הראשון שלו שהיה הסרט "פיתוי" של ערן ריקליס. בשנת 2005 כיכב בסדרה "בצפר". שנה לאחר מכן החל להנחות את התוכנית "קטן עלי". בשנת 2007 יצאה הקומדיה "שולץ" אותה יצר יחד עם גורי אלפי ושחר סגל. 

 

בשנת 2009 הוא השתתף בסדרה "דני הוליווד". בין 2010 ל-2011 עבר אל הרדיו והגיש את התוכנית "ציפורי לילה מתגעגעות" בגל"צ. במקביל הצטרף לצוות העונה השלישית של "שבוע סוף". החל משנת 2011 הוא מנחה את התוכנית "מה נסגר?" עד לרדתה מהמסך בתום העונה השמינית. 

 

רועי בר-נתן בארץ נהדרת

החל משנת 2012 הוא מככב ב"ארץ נהדרת" אליה הצטרף בעונה התשיעית. בין דמויותיו הבולטות ניתן למצוא את יאיר נתניהו, גידי גוב, אסי עזר, שוש פוליאקוב, ברק שמיר, עמית סגל, גיא פינס, ודמויות נוספות.

 

רועי בר-נתן בערוץ הילדים

במהלך השנים רועי בר נתן שיחק תפקידים שונים בסדרות של ערוץ הילדים. בשנת 2006 שיחק ב"זומזום". בשנת 2015 שיחק את התפקיד הראשי של מריו בסדרה "מריו" של ערוץ הילדים (הזמינה לצפייה ישירה גם ב-BIGI). בשנת 2019 התארח ב"אלישע".

 

רועי בר-נתן על הבמות

לאחר התוכנית "דומינו" העלה את מופע הבידור "אפקט הדומינו". לאחר מכן שיחק בהצגות "הם יורים גם ביונים", "מאמאמיה", "אבניו Q", "היפה והחיה" ועוד. כמו כן הוא הנחה גם את "פסטיבל שירי הילדים המחודש". בשנת 2009 יצר מופע מחווה לשירי להקת "גזוז" לצד גורי אלפי וטלי אורן.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: