סופר דינוזאור

2018 |

1 עונות

תארו לכם שהייתם גדלים עם אח שהוא דינוזאור… דרק הוא אח של סופר דינוזאור, טי-רקס עם אינטליגנציה אנושית, ושניהם החברים הכי טובים. ד"ר דינמו, אבא של דרק, גידל את שניהם יחד.

עכשיו שניהם מתגוררים יחד במגרש משחקים משוכלל שנקרא "כיפת הדינמו". יחד הם יוצאים למשימות סודיות שמטרתן לעזור לארגון הצבאי ליבת כדור הארץ. הארגון אחראי להגן על אספקת הדינומור של כדור הארץ.

דינומור הוא מקור אנרגיה חזק ומסוכן שהפושעים המסוכנים של ד"ר מקס מקסימוס מנסים להשיג. האם הם יצליחו להגן על החומר? תתחילו לצפות ב"סופר דינוזאור" ב-BIGI!

פרקי העונה

עונה 1
דרק וסופר דינוזאור, טי רקס עם רמת אינטליגנציה אנושית, הם יותר מרק חברים טובים, הם בעיקרון אחים, שד"ר דינמו, אביו של דרק, גידל ביחד. הם מתגוררים בכיפת הדינמו, מגרש משחקים משוכלל. הם יוצאים למשימות סודיות עבור ליבת כדור הארץ, ארגון צבאי בינלאומי המגן על אספקת הדינומור של כדור הארץ, מקור אנרגיה חזק ומסוכן שהפושעים המפלצתיים בראשות, השותף לשעבר של ד"ר דינמו, ד"ר מקס מקסימוס, רוצים להשיג.
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - החבר הטוב ביותר שלי הוא דינוזאור
דרק וסופר דינוזאור צריכים למנוע ממקס מקסימוס הרשע מלגנוב את דיינור לפני שיוכל להשתמש במקור האנרגיה שלו להשתלט על העולם.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - מתחת לכיפה
דרק וסופר דינוזאור חייבים לעצור את טריצרטופס מלשחרר את טרורופטרקס מתא אחסון בליבת כדור הארץ ולהחזיר את הפושע למקס מקסימוס. בינתיים, משפחה חדשה, הקינגסטונים, באים לגור בכיפה, לאכזבת דרק.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - עליית אנשי הכריש
דרק וסופר דינוזאור נוסעים לבסיס הארקטי של ליבת כדור הארץ כדי לעצור את תמנוניוס המסתורי ואנשי הכריש שלו מלהרוס אותו!
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - הלם קרב
כשמישהו מחבל בכיפת דינמו מבפנים, דרק וסופר דינוזאור מוצאים את עצמם נגד פושע חדש, הלם קרב! אבל דבר לא כפי שהוא נראה...
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - גולף היורה
לאחר שדרק וסופר דינוזאור מנצחים את מקס מקסימוס פעם נוספת, הפושע שולח את דינומנים שלו לחפש את הגיבורים, ואז תוקף אותם עם חליפת שריון מכנית בניסיון לחסל אותם לתמיד.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - מקדש הסודות
דרק וסופר דינוזאור מצטרפים לד"ר דינמו, שנשלח לחקור את ההריסות המסוכנות של מקדש מסתורי שאולי מכיל פתח לפנים כדור הארץ, אבל רק אם מקס מקסימוס לא יעצור אותם קודם.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - המרוץ הגדול
דרק וסופר דינוזאור לא מצליחים למנוע מתמנוניוס מלהשיג שדרוג חשוב, והם מופתעים מכך שהוא מתחנן לעזרתם נגד הדינומנים התוקפים.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - החברים הכי טובים
דרק צריך לקחת הפסקה מהצלת העולם כשהמורה שלו, גב' פינקל, מגיעה ומאלצת אותו לעשות מבחן שפספס, אבל כשאסון טבעי יוצא משליטה, דרק צריך למצוא דרך להיות בשני המקומות באותו הזמן, להציל את העולם ולקבל ציון עובר.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - אח גדול
כשמיני-דינוזאורים מפנים כדור הארץ משתחררים בתוך כיפת דינמו, דרק וסופר דינוזאור צריכים לתפוס אותם לפני שיהרסו את כל המתקן!
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - אי הנשכחים
כשאליוט קייסי מפר את החוקים ומוצא את עצמו בסכנה על אי הדינומנים, דרק וסופר דינוזאור צריכים לעשות הכול כדי לחלץ אותו לפני שאביו יגלה.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - החיפוש אחר הדיינור
כשדרק וסופר דינוזאור מגלים שמקסימוס מתכנן ליצור דיינור סינתטי, הגיבורים מתחברים עם ארין, אליוט והמיני דינוזאורים כדי להגן על העולם!
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - פלישת כיפת דינמו
דרק, סופר דינוזאור, ושאר הגיבורים, מותקפים כשמקס מקסימוס פולש לכיפת דינמו. אבל כשטריצרטופס פותחת במרד, כל העולם מאוים על ידי התקוממות הדינומנים.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - דרישות מינימליות
דרק, סופר דינוזאור ושאר צוות דינמו סוף סוף תפסו את מקס מקסימוס, אבל הם לא מודעים שהפושע השאיר מאחור תוכנית מגירה עבור הדינומנים שלו.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - אגדת לטאת הרוח
בזמן שהם נמצאים בטיול, דרק, סופר דינוזאור וד"ק דינמו, מגלים לטאת רוח מסתורי, המוביל אותם לתרבות תת חשאית שלא התגלתה.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - להסתער על הארמון
כשד"ר דינמו נתפס מסתנן לארמון מקסימוס, דרק וסופר דינוזאור חייבים להתגנב ולשחרר אותו.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - לא ברמה שלנו
כשמינימוס משתלט על לוויתן המאורה, דרק וסופר דינוזאור צריכים להתחבר עם תמנוניוס כדי למנוע משיבוט מקסימוס מלגלות כניסה תת-ימית לפנים כדור הארץ.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - בלגן דלת הרצפה
דרק צריך להציל את סופר דינוזאור כשמערכת דלת הרצפה משתבשת ומעבירה את הדינוזאור באקראיות ממקום למקום בניגוד לרצונו... בעיקר מאחר והמעבר הבא עלול להיות האחרון שלו!
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - רב-משתתפים
כשדרק יוצר סימולטור מציאות מדומה לסופר כוח צוות מדהימות, הוא, סופר דינוזאור ואריקה, מגלים שהסיכון גבוה יותר מתמיד, והם צריכים לחזור למציאות לפני שהם יושמדו!
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - המבוך של הלוויתנים
דרק וסופר דינוזאור רודפים אחר תמנוניוס, שברח ממפקדת ליבת כדור הארץ עם דיינור גנוב, למבוך אגדי תת-ימי עם סוד מסתורי העלול לאיים על כל הכוכב.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - יום סיום הלימודים
כשארין מגלה שתולעים שעברו מוטציה על ידי הדיינור נמצאים במדגבר, היא הולכת לחקור בעצמה, רק כדי שדרק וסופר די יסבכו את המצב.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - חזרתו של ארפטיקוס
כשכל הרובוטים בכיפת דינמו מורדים, דרק וסופר דינוזאור מגלים שזאת אשמתו של ארפטיקוס, שחזר לתבוע את מקומו בתור החבר הטוב האמיתי של דרק.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - ניצחון הרוח
בזמן שהם מבקרים את החבר הוותיק של ד"ר דינמו, ד"ר אוליבר מנצ'סטר, דרק וסופר דינוזאור בטעות מתחלפים במוחות ונאלצים לצאת למשימה, זה בגוף של האחר!
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-23
פרק 23 - חזית השחרור של הדינוזאורים
כשמעבר חדש לפנים כדור הארץ מתגלה, סופר דינוזאור, דרק וארין חייבים לעצור גם את הדינומנים המורדים (בהנהגת טריצרטופס) והדינומנים הנאמנים (בהנהגת מינימוס) מלהשתלט עליו.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-24
פרק 24 - בריחה
כשד"ר דינמו מבריח את מקס מקסימוס מכלא ליבת כדור הארץ שלו, דרק וסופר דינוזאור מנסים לתפוס את הנמלטים. אבל ברגע שדרק משיג אותם, הוא סוף סוף מגלה את האמת בנוגע לאימא שלו ומחליט לעזור לאבא שלו.
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-25
פרק 25 - העריקים
בבריחה מכדור הארץ, דרק, ד"ר דינמו וסופר דינוזאור חייבים למצוא ולזקק את גז הדיינור שצריך לשחרר את אמו של דרק, ג'וליאנה דינמו, משנת הקיפאון שמקסימוס הכניס אותה, לפני שהזמן יגמר!
21 דק'
סופר-דינוזאור-עונה-1-פרק-26
פרק 26 - הקרב האחרון של סופר דינוזאור
כשמקס מקסימוס משחרר את המגה רפטור על עיר אנשי הקבע, דרק וסופר דינמו חייבים לשתף פעולה עם ליבת כדור הארץ כדי להציל קהילה שלמה מהשמדה.
21 דק'

סדרות נוספות