הידוענים

2007 |

1 עונות

רוצים לקבל הצצה נדירה לעולמם של הידוענים הכי משפיעים בהיסטוריה של האנושות? הידוענים היא קומדייה בכיכובם של דותן (אייל קיציס) והתחקירנית שלו, סוף (טל פרידמן). דותן הוא מפיק בתוכנית הידוענים וכעת צריך להתרגל לסוף, התחקירנית החדשה, ויחד איתה להפיק את פרקי התוכית.

בכל פרק תחשפו לשתי דמויות מפורסמות שסיפורן מסופר בין היתר דרך הקרובים להם:
ההורים – עם אמא כזאת פטפטנית ואבא כנוע אי אפשר להבין איך יצא להם ילד כל כך מוכשר.
רפי חדש וגילה – רפי, הנהג של הידוען, וגילה, פילנתרופית ידועה, תמיד יפרגנו לידוען.
ד"ר וינר וסולי – הרופא של הידוען והטבח שלו משתפים עוד מאישיותו של הבן אדם.
רועי זרמון ונדב זקרון – יועצי תדמית ותקשורת שתמיד חושפים עוד מידע על הידוען.
יין ויאנג – המשרתים הפיליפינים של הידוען שתמיד מנקים אחריו.
מאיה ורדתית ואלדד שפיגל – נערים בגיל ההתבגרות, המעריצים הכי גדולים של הידוען.

בנוסף אליהם קיימות גם דמויות נוספות שמציגות זווית נוספת על הידוען:
גבעונה קרמר – הפסיכולוגית של הידוען, לא ממש טובה בלשמור על חיסיון מטפל-מטופל.
טל פרי – השכנה הרוסיה של הידוען, תמיד נוכחת באסונות שלו.
מיקי בן-שושן – סטייליסט ומעצב השיער של הידוען.
סגן-אלוף קיש – מצביא וסגנו של הידוען.
פרופסור הר-תבור – פרופסור מבוגר שמסביר את כל המושגים שקשה להבין.

במהלך הסדרה תכירו בעזרת שלל הדמויות הכי קרובות אליהם 30 ידוענים שונים! ממוצרט ועד האחים גרים – הסדרה מקיפה ידוענים משפיעים בתחומים רבים. למה אתם מחכים? כל הידוענים מחכים לכם עכשיו לצפייה ישירה ב-BIGI!

שחקנים:

אייל קיציס, טל פרידמן

פרקי העונה

עונה 1
דותן פרומר תקוע בלי תחקירנית לתוכנית שהוא מפיק בשם "הידוענים". אחרי אינספור נסיונות, מצליחה סוף להתקבל לתפקיד.
הידוענים-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - חיו מעט והספיקו הרבה
דותן פרומר תקוע בלי תחקירנית לתוכנית שהוא מפיק בשם "הידוענים". אחרי אינספור נסיונות, מצליחה סוף להתקבל לתפקיד. וחוצמזה, מה המשותף לשני הידוענים מוצרט ומוקדון? שניהם חיו מעט מאוד שנים והספיקו הרבה.
24 דק'
הידוענים-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - שילמו בחייהם
מה המשותף בין הנשיא קנדי ומארי קירי? שניהם שילמו בחייהם על פועלם. ובמשרד שלנו, סוף עוזרת לדותן הקמצן לקנות מתנה לסבתא שלו. רעיון המתנה הולך ומסתבך וסוף מסכנת את עצמה בפיטורים.
22 דק'
הידוענים-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - החיים כטלנובלה
מה משותף בין הורדוס ודוד המלך? שניהם מלכו בישראל וחייהם נראו כטלנובלה ארוכה וסבוכה. ובמשרד שלנו, סוף מחליטה לנסוע לכותל בעקבות התחקירים על דוד והורדוס. דותן משאיל לה את המכונית של סבתא שלו ומסתבך.
22 דק'
הידוענים-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - על תבונה וחוסר רגישות
מה משותף בין מרי אנטואנט הראוותנית וקונפוציוס הפילוסוף הסיני הצנוע? שניהם מגלמים את קצות הסקאלה של שחיתות וצניעות. ובמשרד שלנו, הכלב של דותן מת. דותן חייב ללכת להלוויה ומשאיר את סוף לבדה במשרד.
22 דק'
הידוענים-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - שוחרי השחור
מה משותף ללינקולן ולמוחמד עלי? שניהם לחמו למען זכויות השחורים באמריקה. ובמשרד, דותן מבקש מסוף להרים חתיכת טישו. סוף, כמובן, לא מרימה ומבקשת מהמנקה הגרמניה הענקית שתעשה זאת. ואז הכל מסתבך.
23 דק'
הידוענים-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - שני גברים שמנים
מה המשותף להיצ'קוק ובודהה? שניהם סבלו מעודף שומן ועוד כמה דברים שהם השאירו אחריהם. במשרד סוף מכריחה את דותן להצטרף אליה לדיאטת כסאח. כמובן שמיצי הקיבה מתהפכים וגורמים לסוף ודותן לעשות דברים משונים.
23 דק'
הידוענים-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - הכובשים הגדולים
מה המשותף בין מרדונה הכדורגלן ונפוליאון הקיסר הקטן? שניהם כבשו ובגדול: האחד ארצות והשני גולללים. ובמשרד, אנחלה, אחותו של מרדונה, מבריזה ולא מגיעה להתראיין. דותן גמוז וסוף מעלה רעיון מקורי כדי לעודדו.
23 דק'
הידוענים-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - גיבורות על
ז'אן דארק ושרה אהרונסון חיו בזמנים שונים, אך שתיהן היו נשים לוחמות וגיבורות שדבקו באמונתן. דותן צרוד לגמרי ולא מצליח לקריין את הפרק "נשים גדולות". סוף מחליפה אותו ואף עושה זאת טוב מאוד. מהערוץ מציעים לסוף להחליף את דותן ולפטר אותו.
23 דק'
הידוענים-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - מלחמה ושלום
סטלין וגנדי הנהיגו את אנשיהם בדרכים הפוכות: סטלין באמצעות מלחמה והרג המוני וגנדי בדרכי שלום. ובמשרד, סוף הסתבכה עם החוק ומעמידים לה קצין מבחן. השופט קובע שהיא צריכה לטפל באגרסיות שלה ושולח אותה ללמוד טקוונדו. כמובן שסוף תשתמש בטקוונדו , אבל האם היא באמת טיפלה באגרסיות שלה?
22 דק'
הידוענים-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - נובליסטים
ש"י עגנון ואלברט שווייצר זכו שניהם בפרס נובל. ובמשרד, התכנית "הידוענים" מועמדת לפרס האקדמיה. סוף מפעילה את קסמיה ומכבשיה על המצביעים. האם היא באמת עוזרת לסדרה?
23 דק'
הידוענים-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - כנגד כל הסיכויים
מהו המשותף בין רבי עקיבא ולאנס ארמסטרונג? שניהם לחמו כנגד כל הסיכויים ואף הצליחו בגדול. ובמשרד, דותן וחברו רביב (אורי גוטליב), יוצאים לדייט טניס זוגי. סוף רואה אותם וגונחת מכאב עיניים ושיניים כדי שרביב הרופא יטפל בה.
22 דק'
הידוענים-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - איזה פאדיחות
מהו המשותף בין קולומבוס ונובל? שניהם בטעות גילו תגליות! ובמשרד, סוף רוצה להתפתח. היא מבקשת מדותן קידום, אך כמובן שגם היא מפשלת בגדול.
22 דק'
הידוענים-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - היהודים
מהו המשותף בין סטיבן שפילברג והרמב"ם? שניהם יהודים שהותירו אחריהם חותם, כל אחד בתחומו. ובמשרד שלנו, סוף מואסת בקריירה שלה ומחליטה לנסוע למסע רוחני ב...בלגיה!
24 דק'
הידוענים-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - החולמים
סלבדור דאלי ובינימין זאב הרצל חלמו ואף מימשו כל אחד את חזונו. ובמשרד, סוף חוזרת ממסע רוחני בבלגיה ומוצאת להפתעתה את גזית ממן היפה מחליפה אותה בתפקידה. סוף לא תוותר על התפקיד שלה בקלות.
22 דק'
הידוענים-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - האחים
הפעם נכיר אחים שעבדו במשותף: האחים רייט והאחים גרים. ובמשרד מתרחשת קומדיה של טעויות: אחותה התאומה של סוף, גושן, מחליפה את סוף בעבודתה. דותן מתאהב בגושן ומתוודה על כך בפני סוף, כשהוא בטוח שהיא אחותה.
22 דק'
הידוענים-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - מאחורי הידוענים
הצצה אל מאחורי הקלעים של הסדרה "הידוענים".
17 דק'

סדרות נוספות