עיר הרכבות

2020 |

1 עונות

במקום כבישים יש מסילות, והתושבים הם רכבות קטנות וגדולות – ברוכים הבאים לעיר הרכבות! ההרפתקאות מתחילות כשמר שעון מורה על חצות היום. הכירו את החברים הטובים:

איתן – הרפתקן בעל תושיה.
גורג' – ממציא המצאות, החכם של החבורה.
ורה – רגישה ומוכשרת.

בכל יום הם יצאו להרפתקאות חדשות. בדרך תפגשו את סטיב, פנטסטיק, ארנולד ואנתוני שעוזרים לרכבות המבוגרות כמו גברת דאב והגנרל. יחד הם פותרים בעיות ולומדים להכיר את העולם שסביבם.

פרקי העונה

עונה 1
ברוכים הבאים לעיר הרכבות, עיר בה הכבישים הם מסילות פסים והתושבים הם רכבות קטנות וגדולות. כאשר מר שעון מורה על חצות היום, ההרפתקאות מתחילות.... הצטרפו לחברים הטובים איתן, ג׳ורג׳ וורה. איתן הוא הרפתקן ובעל תושיה; ג׳ורג׳ החכם אוהב להמציא המצאות מדעיות; ורה היא מוכשרת ורגישה. החברים הטובים יוצאים להרפתקאות חדשות בכל יום. הם משחקים עם סטיב, פנטסטיק, ארנולד ואנתוני, עוזרים לרכבות המבוגרות כמו גברת דאב והגנרל לפתור בעיות שונות ולומדים להכיר את העולם המסקרן המקיף אותם. בכל הרפתקה השלושה עוזרים לזה לזה ותמיד נשארים חברים טובים.
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - חלום
איתן חולם לעוף כמו מטוס. ג׳ורג׳ לא מסכים איתו ואומר שלא רע להיות רכבת. אולם הוא מחליט להצטרף להרפתקאתו של איתן.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - עץ המשאלות
איתן רוצה לשכנע את ג׳ורג׳ שיש קסם בעולם. הוא לוקח אותו אל עץ תפוחים קסום ומיוחד.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - הכתם
ורה עומדת להשתתף בתחרות ריקודים. ארנולד גם כן משתתף בתחרות, וגם הוא בטוח בניצחונו. הוא מתיז על ורה בוץ כדי לחבל בסיכוייה לזכות. איתן וג׳ורג׳ נחלצים לעזרתה.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - פרחים לורה
ורה רוצה פרחים מעברו השני של הנהר. הגשר על הנהר הרוס וורה לא יכולה לעבור לגדה השנייה. איתן מצליח לחצות את הגשר ולאסוף פרחים, אולם בדרכו חזרה הפרחים נופלים לנהר.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - שירה
איתן נעלב מג׳ורג׳ וורה: הם אומרים לו שהוא לא מבין שירה ושאין לו רגשות. איתן מחליט להוכיח להם שהם טועים.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - סבא בילי לא נחמד
הקטר הזקן סבא בילי חי בעיר הרכבות. הוא לא אוהב לדבר עם אף אחד. איתן נכנס בטעות לגינה של סבא בילי כאשר הוא משקה את הפרחים שלו. בילי מסלק את איתן משם. איתן מחליט להתיידד עם סבא בילי, שמתגלה כנחמד מאד.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - יום צבעוני
איתן, ג׳ורג׳, ורה ואנתוני מחליטים להקים מטה. כל אחד אמור להביא משהו שימושי מהבית. זהו סוד שאסור לגלות לאף אחד. האם הארבעה יצליחו לשמור על סודם?
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - המתנה הטובה ביותר
לורה, חברתם של איתן וג׳ורג׳, יש יום הולדת והיא מזמינה אותם למסיבה. איתן וג׳ורג׳ מחליטים להכין עבור ורה זר פרחים ממוטות מתכת וברגים ולקרוא לזה ״פופ ארט״. ורה מחכה לחבריה במשך כל היום אולם הם לא באים.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - עיר ורודה
ורה רוצה להפוך את העיר לעיר יפה. היא צובעת חלקים ממנה בורוד בדיוק כמו שהיא אוהבת. בלילה סאם ספארקי גונב מורה את הצבע וצובע את כל העיר. דבר זה יוצר מהומה בעיר. ורה חוששת: היא חושבת שהכל קרה באשמתה. איתן עוזר לורה לגלות מי האחראי האמיתי.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - המסמכים של אבא
אביו של איתן שכח בבית קרון עם מסמכים חשובים, ואיתן, ורה ואנתוני מחליטים להביא לו את המסמכים הללו. איתן ואנתוני רוצים לעשות קיצור דרך, אולם ורה נוסעת בדרך אחרת. היא מגיעה לאביו של איתן, נותנת לו את המסמכים ואז חוזרת כדי למצוא את חבריה. ושני חבריה הלכו לאיבוד ונכנסו לצרות...
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - להפחיד את הפחד
הרכבות הקטנות שומעות סיפור מפחיד. הן לא מצליחות להירדם. איתן מדבר על כך עם ורה וחושב על דרך לפתור את הבעיה – הוא יודע מה יכול להפחיד את הפחד שלו.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - ביש מזל
יש ימים בהם הכל משתבש, כאשר החברים לא בסביבה והכל הולך הפוך. איתן חווה יום ביש מזל שכזה: משחת שיניים לא טעימה, ג׳ורג׳ לא יכול לשחק איתו... אבל הוא עוזר לסבא בילי שמרגיש רע.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - הפתגם
ג׳ורג׳ ואיתן מנסים להבין מהי משמעותו של פתגם שהם שמעו לאחרונה. בסופו של דבר הם מבינים למה לא כדאי לחפור בורות – מכיוון שעלולים ליפול בהם.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - גיבור אלמוני
איתן מבקר במוזיאון ומגלה שסבא בילי הוא למעשה גיבור אמיתי. איתן דואג שבילי יקבל את המדליה המגיעה לו.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - מה נשים רוצות
איתן שואל את עצמו את השאלה הזאת ביום האישה. הוא מגלה מהן משאלותיהן של הנשים מסביבו. הוא מתאמץ כדי להגשים את אותן משאלות ונראה לו שהוא מצליח...
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - המהיר ביותר
איתן וסאם ספארקי מחליטים לבחון מי מהם הוא המהיר ביותר והאלוף האמיתי. אנתוני הוא השופט והוא צריך לקבוע מי חוצה ראשון את קו סיום. סאם ספארקי מנסה לרמות כדי לנצח את איתן.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - מזל רע
אנתוני, איתן וג׳ורג׳ משחקים מחבואים. לידם נמצא שיח אשר מדביק את מי שנוגע בו במזל רע. איתן מתחבא מאחורי השיח ונדבק במזל רע – והמזל הרע ייעלם רק כאשר איתן יראה את ספינת האוויר מעופפת בשמיים.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - לדוג דג
איתן, ג׳ורג׳ ואביו של איתן יוצאים לדוג. הם לא לוקחים איתם את ורה, בגלל שדיג לא מיועד לבנות. הדיג משעמם, הדגים לא מגיעים, ואיתן מחליט לפרוש. הוא מוצא סירת מפרש ונכנס אליה. לפתע הזרם סוחף את הסירה שלו. למזלו, ורה נחלצת לעזרתו.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - קולנוע
לאחר שהן צופות בסרט הראשון שנעשה בהיסטוריה של הקולנוע – ״רכבת נכנסת לתחנה״ - הרכבות הקטנות מחליטות ליצור סרט קולנוע ביחד.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - למען החברות
חבריו של איתן עסוקים ולא יכולים לשחק איתו. איתן מחליט לעשות הכל כדי לאסוף את חבריו ולבלות איתם זמן.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - החוקים של איתן
איתן לומד מהי משמעותם של חוקי התנועה – דווקא לאחר שהוא עובר על כולם וגורם לבלגאן בעיר הרכבות.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - הקרקס הטוב ביותר
איתן מחליט להפתיע את חבריו ולקנות עבורם כרטיסים לקרקס. יום לפני הוא חולה ולא יכול ללכת עם חבריו להופעה. אנתוני, ג׳ורג׳ וורה מחליטים להפתיע את החברים ולהעלות עבורו הופעת קרקס בביתו.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-23
פרק 23 - איתן הפיקח
ורה מחליטה להכין עוגה לכבוד יום הולדתה של חברתה אלנה. הבעיה היא שאלנה גרה בעיר הסמוכה. איתן מפגין את פיקחותו ומוצא דרך להביא את העוגה לחברתה של ורה.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-24
פרק 24 - אוהבים, לא אוהבים
ורה מנסה להבין מי מחבריה אוהב אותה על ידי התייעצות עם פרח. איתן וג׳ורג׳ מנסים להסביר לה שזה משהו מגוחך ולא מדעי לעשות. בסוף הפרק הם מעניקים לה מתנה כדי לשפר את מצב רוחה. ורה שמחה ומנשקת את חבריה, וג׳ורג׳ מנסה להסביר את התנהגותה בצורה מדעית.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-25
פרק 25 - קבוצה
סאם ספארקי, ארנולד ופנטסטיק משחקים כדורגל נגד קבוצתם של איתן, ג׳ורג׳ ואנתוני. סאם בטוח שקבוצתו תנצח. אולם אסור לזלזל ביריבים, במיוחד בכאלה שמוכנים להתאמץ למען הניצחון.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-26
פרק 26 - קופסה מסתורית
סבו של אנתוני, הגנרל, מקבל מזכרת מפאריז. כאשר הוא היה צעיר יותר הוא בילה בפאריז והמזכרת מזכירה לו את התקופה הזאת. כאשר הדוור מביא את הקופסה אנתוני, איתן וג׳ורג׳ מנסים להבין מה יש בקופסה המסתורית.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-27
פרק 27 - יום האישה
איתן וג׳ורג׳ מחליטים לעזור לורה לנקות את ביתה כדי שתוכל ללכת לקולנוע עם הוריה לכבוד יום האישה.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-28
פרק 28 - אוצר
איתן, חבריו ואביו משחקים בפיראטים. הם מחפשים אחר אוצר בעזרת מפה. אולם, סאם ספארקי וחבריו מגיעים אל האוצר לפניהם.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-29
פרק 29 - החיים ורודים
ורה מבינה שגם כאשר מזג האוויר נוראי והמצב רוח לא טוב עדיין אפשר ליהנות מהחיים, מכיוון שחברויות גורמות לכולנו להרגיש טוב.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-30
פרק 30 - כישרון מוסיקלי
הרכבות הקטנות מחליטות לארגן קונצרט. איתן לא מנגן כהלכה, אולם מסתבר שהוא מוכשר בתחום מוסיקלי אחר.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-31
פרק 31 - מצודת שלג
איתן, ג׳ורג׳ ואנתוני מחליטים להסתער על מצודת השלג של סאם ספארקי, ארנולד ופנטסטיק. הם נתקלים בתותח שיורה כדורי שלג. איתן מחליט לקבל תמיכה מגורם לא צפוי.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-32
פרק 32 - העוזר הטוב ביותר
איתן, ג׳ורג׳ ואנתוני מציעים לורה את עזרתם בהבאת מתנות לסבתה. הם מתחילים להתווכח מי מביניהם הוא העוזר הטוב ביותר, עד שהם שוכחים לגמרי שהם אמורים לעזור לחברתם.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-33
פרק 33 - אמנות רחוב
לפנטסטיק יש הרבה צבע ורצון גדול לצייר. הוא מצייר בכל מקום ועל כל אחד, אפילו על מר שעון ועל סבא בילי. לא כולם אוהבים את הציורים שלו. אולם מורתו החכמה עוזרת לפנטסטיק למצוא את הדרך הטובה ביותר להביע את עצמו – יש כל כך הרבה קירות אפורים בעיר...
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-34
פרק 34 - מצפן
ג׳ורג׳ רוצה להיות סייר. הוא בונה כלי שיראה לו את הדרך הנכונה. אולם החברים הולכים לאיבוד בכל מקרה ביער, ועכשיו עליהם למצוא את דרכם בחזרה.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-35
פרק 35 - מלכודות
בפרק הזה הרכבות הקטנות משחקות באינדיאנים. ג׳ורג׳, איתן ואנתוני רוצים לשחרר את ורה. היא מוחזקת בשבי על ידי סאם ספארקי, פנטסטיק וארנולד. שני הצדדים הכינו מלכודות עבור היריב – אולם כל הזמן נופלים במלכודות שלהם.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-36
פרק 36 - בצורת
עיר הרכבות סובלת מחום שיא. איתן וחבריו מחליטים לחפור באר, כדי למצוא מים ולהציל את הפארק. אולם בזמן החפירה הם פוגעים בצינורות מים ומשאירים את העיר ללא מים.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-37
פרק 37 - טל-איתן
איתן אוהב לצפות בטלוויזיה. הוא נשאב פנימה ויוצא למסע בתכניות הטלוויזיה. ג׳ורג׳ ואנתוני מגלים תושייה ומסייעים לאיתן לחזור מכלא הטלוויזיה אל החיים האמיתיים.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-38
פרק 38 - ידע הוא כוח
ורה אומרת לחבריה שיש ריבה מיוחדת שעוזרת להצליח בלימודים. לאחר שאיתן, ג׳ורג׳ ואנתוני מבינים שהיא לא אמרה את האמת, הם ממציאים סיפור משלהם.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-39
פרק 39 - יום ללא הורים
לאחר שהוריו של ג׳ורג׳ יוצאים מהבית, איתן והחברים מנצלים את ההזדמנות ומגיעים לשחק. עדיף בהרבה לשחק בבית שהוא לא שלך – ולהתחמק ממתן עזרה בסידור לאחר שהמשחק נגמר.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-40
פרק 40 - עב״ם
הרכבות הקטנות בטוחות שהאורות בשדה הם של עב״מים. בסופו של דבר מתברר שההסבר לכך הוא פשוט בהרבה.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-41
פרק 41 - מתפרעים
אחד מהקרונות מחליט לצאת לטיול במהלך סופת ברקים. הברק מכה בו והוא מתחיל להתפרע – ומנסה לגרור את שאר הרכבות להתפרע ביחד איתו.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-42
פרק 42 - החקירה
מר שעון נעלם באופן מסתורי. איתן וחבריו מתחילים לחקור מי אחראי להיעלמותו הפתאומית של מר שעון.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-43
פרק 43 - פסטיבל הפנסים
ורה מארגנת פסטיבל פנסים בעיר הרכבות. היא מבקשת מחבריה להכין פנסים כדי שהמשאלות שלהם יתגשמו.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-44
פרק 44 - לג׳ורג׳ אין מזל
ג׳ורג׳ מתייחס לאסטרונומיה ברצינות רבה. הוא בונה טלסקופ עוצמתי אבל לא מצליח לצלם תופעות אסטרונומיות מעניינות. לאיתן יש יותר מזל – הוא אפילו מציג תערוכה מצילומיו. ג׳ורג׳ זועם – למה הוא לא מצליח לעשות זאת?
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-45
פרק 45 - רובינזון קרוזו
איתן מעמיד פנים שהוא רובינזון קרוזו ושהוא חי על אי שומם. דמיוני. חבריו רוצים להצטרף אליו אולם הוא מסרב.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-46
פרק 46 - שנה טובה!
ג׳ורג׳ המציא משפך מיוחד לכבוד חגיגות השנה החדשה בעיר הרכבות. איתן ושאר החברים לועגים לג׳ורג׳ על המצאתו, אולם מסתבר שהיא עומדת להציל את החגיגות.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-47
פרק 47 - מעשה טוב
אביו של איתן רוצה שבנו מבזבז את זמנו לשווא, ומייעץ לו לנסות לעשות מעשה טוב.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-48
פרק 48 - חידוש
ג׳ורג׳ מחליט לעזור לסבא בילי ולחדש את המנוע שלו. ג׳ורג׳ ממציא מנוע חדש ומרכיב אותו על סבא בילי, אולם לא לוקח בחשבון שצריך גם להרכיב מערכת בלמים. מזל שאיתן בעל התושיה מוצא דרך לעצור את סבא בילי.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-49
פרק 49 - גיבור ללא חת
איתן כותב ספר ורוצה להקריא אותו להוריו. אולם הם עסוקים מדי ולא רוצים להקשיב. גם ג׳ורג׳ לא רוצה להקשיב ואף לועג לאיתן. למזלו של איתן, ורה וונדי מאזינות לסיפורו.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-50
פרק 50 - המגנט
חורף בעיר הרכבות. סערת שלג מתקרבת. ג׳ורג׳ חייב לבחון את המצאתו החדשה – מגנט ענקי. הוא יוצא לרחוב למרות אזהרותיו של איתן. הסערה סוחפת את ג׳ורג׳ והוא הולך לאיבוד. אולם, בזכות כוחה של החברות, כמו גם של המגנט, איתן מצליח למצוא אותו.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-51
פרק 51 - המעבורת
ג׳ורג׳, איתן וורה מנסים לעבור לצד השני של הנהר. אולם הם רואים שהבנייה של הגשר נפסקה לפרק זמן בלתי מוגבל. לאיתן יש רעיון – לבנות מעבורת. כאשר המעבורת מוכנה איתן מתחיל להפעיל אותה.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-52
פרק 52 - הסיפור על הדרקון התלת ראשי
מר שעון מספר לרכבות הקטנות סיפור אגדה על שלושה גיבורים חזקים המנסים להציל נסיכה.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-53
פרק 53 - מתחת למים
ג׳ורג׳, איתן וורה מבקרים במוזיאון האוקיאנוס. בעקבות הביקור ג׳ורג׳ מחליט לבנות צוללת. הוא ואיתן הולכים לחקור את העולם התת ימי ולעזור לסבא בילי לנקות את קרקעית הים.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-54
פרק 54 - טסים לירח
הרכבות הקטנות חולמות להגיע לירח. ג׳ורג׳ יוצר חוויה של מציאות וירטואלית אשר עוזרת להן להגשים את חלומן, ואף לקיים את משחק הכדורעף הראשון בחלל.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-55
פרק 55 - נעליים של אלופים
אלופת הקפיצות וונדי מגיעה לעיר. הרכבות הקטנות מתרגשות ורוצות להצטרף לאימון שלה. אולם הן עושות זאת על המסילה.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-56
פרק 56 - סודות היופי
נשף התחפושות הגדול נערך בעיר הרכבות! ורה עוזרת לוונדי לקנות תחפושת יפה לתחרות. התחפושת כל כך מוצלחת עד שאף אחד לא מזהה את וונדי. בסופו של דבר, היופי הטבעי גובר על הברק המלאכותי.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-57
פרק 57 - הקטר החזק
לאחרונה ארנולד הפך לכבד יותר ויותר. הוא עצוב כיוון שהוא לא מהיר וזריז כמו חבריו. כאשר הוא מצליח לעזור לחבריו לגרור מיכל דלק כבד לעיר, הרגשתו משתפרת.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-58
פרק 58 - שוערת חדשה
וונדי מחליטה לעזור לורה להתאמן בספורט. לאחר שהיא מנסה מגוון ענפים, ורה בוחרת להתמחות בכדורגל. היא הופכת לשוערת מצטיינת ומוכיחה לסטיב השחצן שגם בנות יכולות לשחק כדורגל.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-59
פרק 59 - ג׳ורג׳ 2000
ג׳ורג׳ יוצר לעצמו רובוט תאום כדי שינקה במקומו את החדר. אולם, השלט של הרובוט נופל לידיו של סטיב וחבריו. בזמן שג׳ורג׳ משחק עם איתן וונדי, הרובוט התאום עושה תעלולים בגינה של סבא בילי ומעורר עליו את כעסן של הרכבות האחרות.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-60
פרק 60 - פחד גבהים
לאנתוני יש פחד גבהים, ולכן הוא לא רוצה ללכת לפארק השעשועים החדש. חבריו מנסים לעזור לו להתמודד עם הפחד, ללא הצלחה. אנתוני מפסיק לפחוד רק כאשר חבריו נכנסים לצרה וזקוקים לעזרתו.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-61
פרק 61 - מכת שמש
הרכבות הולכות לחוף הים. הקרוניות הקטנות צצות לפתע וגורמות לאיתן, ג׳ורג׳ וורה לאבד את החפצים אותם הביאו. בעוד איתן וורה מחפשים אחר החפצים, ג׳ורג׳ מתחיל להזות בגלל החום.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-62
פרק 62 - חמש דקות
ג׳ורג׳ ואיתן מנסים לעזור לורה שמאחרת לשיעור הריקוד שלה. הם מבקשים ממר שעון לעצור את הזמן בעיר הרכבות למשך חמש דקות. מר שעון נותן להם מספר דוגמאות המראות מה עלולות להיות ההשלכות של מעשה כזה.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-63
פרק 63 - ריצת בוקר
וונדי מזמינה את ג׳ורג׳ ואיתן להצטרף לריצת הבוקר שלה. לבסוף, כל תושבי עיר הרכבות מצטרפים אליה ומבינים עד כמה חשוב לבצע פעילות גופנית התורמת לבריאות.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-64
פרק 64 - כללי לא-בטיחות
סטיב פארסקי וחבריו מתנהגים לא יפה, ואין מישהו שיכול לעצור אותם. לאמא של איתן יש רעיון כיצד לשפר את התנהגותם הרעה.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-65
פרק 65 - רוחות רפאים
הרכבות הקטנות מספרות זו לזו סיפורים מפחידים ליד המדורה. ג׳ורג׳ מבטיח לחבריו שהוא לא פוחד אולם אז הוא מתחיל לשמוע קולות מוזרים...
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-66
פרק 66 - שלושת המוסקטרים
וונדי משחקת את חבריה ב״שלושת המוסקטרים״. החברים נסחפים כל כך במשחק עד שקשה להבדיל ביניהם לבין הדמויות אותן הם מגלמים.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-67
פרק 67 - המשימה
הרכבות הקטנות מבצעות אימון בטיחות אותו מנהל הגנרל. הן מתחלקות לשתי קבוצות ומקבלות מפה. לאחר שארנולד מסתבך, איתן וחבריו מפסיקים להתחרות בקבוצה השנייה ומתחילים לעזור לה.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-68
פרק 68 - ירח מלא
איתן, ג׳ורג׳, ארנולד וסטיב נמצאים ליד ביתו של סבא בילי בלילה עם ירח מלא. הם שומעים רעשים מוזרים ופוחדים שבלילות עם ירח מלא סבא בילי הופך למפלצת.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-69
פרק 69 - המצאה
ג׳ורג׳ המציא מנוע שפועל בעזרת שריקה. הוא מזמין את חבריו כדי לראות את המצאתו. סטיב רוצה להגביר את מהירות הנסיעה של המנוע, דבר שגורם למצב להסתבך.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-70
פרק 70 - כללי בטיחות
סטיב וחבריו מתעלמים מכללי הבטיחות. סטיב נצמד לקרון גדול אשר מתחיל לנסוע. השוטר מוצא אותו ומסביר לו ולחבריו עד כמה זה מסוכן לשחק משחקים על המסילה.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-71
פרק 71 - אמונות טפלות
לרכבות הקטנות יש אמונות טפלות! הם מאמינים שברגע שקרוניות חוצות את דרכם מוטלת עליהם קללה. החברים יוצאים למרדף אחרי הקרוניות שבסופו הם פוגשים את בילי, אשר מגלה להם את האמת על אמונות טפלות.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-72
פרק 72 - אגדה
איתן קורא ספר לפני השינה, ובמהרה מוצא את עצמו בתוך סיפור אגדה. איתן הוא אחד משלושה גיבורים, או ליתר דיוק: שני גיבורים וגיבורה, אשר צריכים להציל את העיר מפני הדרקון התלת ראשי המרושע.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-73
פרק 73 - מעשה אמיץ
איתן שבר גביע יקר ערך בטעות. מענישים את ג׳ורג׳ במקום אותו, והחברות ביניהם נפגעת.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-74
פרק 74 - העץ הטוב ביותר
רגע לפני החגים, הרכבות הקטנות מחפשות את העץ הטוב ביותר. בסופו של דבר, המורה בוחרת בעץ שנשתל בשנה שעברה כעץ הטוב והחגיגי ביותר.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-75
פרק 75 - התקופה הפרה היסטורית
ג׳ורג׳ קורא ספר על התקופה הפרה היסטורית. מסתבר שחייהן של הרכבות הקטנות בתקופה הפרה היסטורית היו קשים ומורכבים מאד.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-76
פרק 76 - מצילים את מאדים
איתן חולם שהוא וחבריו מגיעים לכוכב מאדים ומשפרים את תנאי המחיה הקשים השוררים בו.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-77
פרק 77 - עצים קסומים
ורה אומרת לאיתן ולג׳ורג׳ שהיא מגדלת עץ קסום. השניים יוצאים ליער בתקווה למצוא עץ קסום משלהם. העצים מסייעים להם בהרפתקאותיהם ביער, ושני החברים מגלים שכל העצים הם למעשה קסומים.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-78
פרק 78 - תפקיד מרכזי
הרכבות הקטנות מכינות הצגה. איתן מקבל את התפקיד של הנסיך המקסים, וג׳ורג׳ את התפקיד של פשוט העם. אנתוני, הבמאי, לא מסכים להחליף בין השניים. ג׳ורג׳ המתוסכל חולם על התפקיד של הנסיך המקסים, ואט אט מגלה שמדובר בתפקיד מורכב למדי.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-79
פרק 79 - מי איבד בלון?
איתן מוצא בלון אדום ומראה אותו לחברו ג׳ורג׳. ג׳ורג׳ אומר שחייבים להחזיר את הבלון למי שאיבד אותו. איתן מגלה שאמו קנתה את הבלון עבורו, ומקווה שהבלון עדיין נמצא אצל ג׳ורג׳.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-80
פרק 80 - כוכב שביט
איתן וחבריו מגלים שבקרוב כוכב שביט יתקרב אל כדור הארץ. ג׳ורג׳ מציע לנחות על כוכב השביט. החברים טסים בחללית ונוחתים על הכוכב. הם פוגשים בתושביו המיוחדים של הכוכב ומתיידדים איתם.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-81
פרק 81 - יום חורפי
הרכבות הקטנות משחקות מקומות חדשים בהם יוכלו לשחק. למרות האזהרות סטיב פארסקי ופנטסטיק בוחרים לשחק במקומות לא בטיחותיים. כאשר סטיב מטפס על גג של קרון המצב מסתבך, אולם למרבה המזל הכל נפתר ובסופו של דבר סטיב רק מצטנן.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-82
פרק 82 - לילה במוזיאון
איתן וג׳ורג׳ נשכחים בטעות במוזיאון. איתן מועד ושובר כד עתיק. ג׳ורג׳ מוצא מתכון עתיק ליצירת דבק חזק במיוחד, אולם לשם כך שני החברים זקוקים לשורש שנמצא ביער. במהלך החיפוש אחר השורש, מוצאים שני החברים מטמון בו חבויים כמה חפצים עתיקים.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-83
פרק 83 - תחרות כישרונות
תחרות כישרונות נערכת בעיר הרכבות. כל הרכבות הקטנות מתכוננות להציג את כישרונותיהן בפני הקהל. סטיב וחבריו מתכננים לעשות משהו מיוחד כדי לזכות בתחרות.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-84
פרק 84 - רכבות מעופפות
ג׳ורג׳ ממציא מכשיר חדש שמאפשר לרכבות לעופף. ביחד עם איתן הוא מותח סטיב וחבריו. סטיב מחליט לשגר את ארנולד לאוויר, כדי למתוח את ג׳ורג׳ ואיתן כנקמה. השיגור קצת מסתבך, אולם איתן וג׳ורג׳ נחלצים לעזרתו של ארנולד.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-85
פרק 85 - חדשות עיר הרכבות
הקיץ מגיע והרכבות הקטנות מחליטות להקים ערוץ טלוויזיה משלהן. הכל משתבש! מיקרופון ענקי זז ברחבי האולפן, סבא בילי שופך מים קרים על הכתבים הצעירים, איתן לא מסוגל להוציא מילה מפיו. מזל שעל הכתבים לחקור פרשה אמיתית אשר מצילה את מהדורת החדשות שלהם.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-86
פרק 86 - השעון
מר שעון מספר לילדים אגדה אודות סולטן שהיה בחזקתו שעון משוכלל. שכנו המרושע החליט לגנוב את השעון, אולם בתו של הסולטן הצליחה לקחת את השעון בחזרה.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-87
פרק 87 - מצילים את העץ הזקן
העץ הותיק ביותר בעיר הרכבות חולה. חייבים לרפא אותו במהרה! הרכבות הקטנות נחושות לעזור לעץ, דבר אשר גורם לבלבול גדול ברחבי העיר.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-88
פרק 88 - קרוניות הביג פוט
הרכבות הקטנות יוצאות להרים בחיפוש אחר קרוניות הביג פוט המסתוריות. בדרך הן עוברות הרפתקאות שונות ובסופו של דבר מוצאות את שבט קרוניות הביג פוט הגדול והידידותי.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-89
פרק 89 - יופי הוא כוח
איתן תוהה האם הוא יפה. הוא לומד שהיופי האמיתי תלוי בצורת ההתנהגות ובמעשים שעושים.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-90
פרק 90 - גאון
סטיב פארסקי החליט להרשים את כולם ולהפגין את יכולותיו בנגינה בפסנתר. שאר הרכבות, וג׳ורג׳ במיוחד, מופתעות מיכולותיו של סטיב. במהרה מתברר הסיפור האמיתי.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-91
פרק 91 - הפיראטים
ג׳ורג׳ רוצה להיות קברניט אמיץ. הוא נרדם וחולם שהוא מפקד על ספינת מפרשים השטה ברחבי האוקיינוס. ג׳ורג׳ ואיתן, המלח הראשון שלו, נתקלים בבילי, סטיב, פנטסטיק וארנולד הפיראטים, ומנסים לשחרר את הרכבות שהם לקחו בשבי.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-92
פרק 92 - חלומות
איתן, ורה וג׳ורג׳ מספרים זה לזה מה הם חולמים לעשות כשהם יהיו גדולים. הם מתחילים לחלום על עצמם בתור רכבות מבוגרות אולם הכל משתבש בחלומות.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-93
פרק 93 - השלושה עשר בחודש
איתן מאשים את התאריך – השלושה עשר בחודש – בכל כשלונותיו. הוא מזהיר את חבריו, אולם גורם לדברים להשתבש בעצמו.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-94
פרק 94 - אוצר
איתן, ג׳ורג׳ וורה נוסעים כדי למצוא אוצר באי שומם. סטיב, ארנולד ופנטסטיק עוקבים אחריהם, בתקווה למצוא את האוצר ראשונים. לרוע מזלם הם נלכדים בתוך בור, עד שאיתן, ג׳ורג׳ וורה מחלצים אותם.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-95
פרק 95 - אסון
איתן, ורה וג׳ורג׳ מסיימים את הלימודים. לאיתן נמאס מבית הספר. הוא וורה מציעים לג׳ורג׳ להמציא מכשיר שיגרום להוריקן, כדי שכל השיעורים יתבטלו. ג׳ורג׳ יוצר מכשיר אשר במהרה יוצא משליטה.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-96
פרק 96 - המנורה
איתן מוצא מנורה ומרכיב אותה על ראשו. סטיב פארסקי אומר שהמנורה שייכת לו ואיתן נותן לו אותה. אולם לאחר מכן הרכבות מגלות שהמנורה בעצם שייכת לסבא בילי.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-97
פרק 97 - עוזרים לורה
ג׳ורג׳ ואיתן נוסעים למוזיאון. ורה מבקשת את עזרתם בסחיבת חפצים אולם השניים מסרבים וממשיכים בדרכם למוזיאון. במוזיאון הם מגלים כיצד המצרים הקדמונים העבירו חפצים כבדים, ובונים מכשיר דומה כדי לסייע לורה.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-98
פרק 98 - מתנה
סבא בילי חוגג יום הולדת וכולם רוצים להפתיע אותו. סטיב וחבריו מחליטים לצבוע אותו בצבע חדש, אולם צובעים בטעות את גברת דאב. בסופו של דבר סבא בילי מקבל עוגה ופרחים וכולם חוגגים ביחד.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-99
פרק 99 - העיר התחתית
בזמן משחק מחבואים, הרכבות הקטנות מוצאות עיר תחתית. הן נכנסות אליה כדי למצוא אוצר, אולם מוצאות תיבה המכילה איורים ישנים. הרכבות מחליטות להקים מוזיאון לכבוד העיר התחתית העתיקה.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-100
פרק 100 - בדיחות גרועות
הרכבות מתכננות לערוך מסיבה לכבוד האחד באפריל. סטיב וחבריו מותחים את איתן ואת ג׳ורג׳ ומעציבים אותם. ורה, איתן וג׳ורג׳ משיבים להם כגמולם וגורמים להם להבין שבדיחות אמורות להצחיק ולא להעליב.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-101
פרק 101 - גביע האלופים
בעיר הרכבות נערכת תחרות קפיצות. ארנולד נופל בנסיון הראשון וג׳ורג׳ נותן לו זוג כנפיים, אשר מעניקות לארנולד את הניצחון בתחרות. ארנולד נותן לג׳ורג׳ את הגביע לאחר התחרות מכיוון שהוא לא היה מצליח לנצח ללא עזרתו.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-102
פרק 102 - דברים של בנות
איתן וג׳ורג׳ בונים משהו במוסך בעוד ורה וונדי תוהות מה הם עושים. הבנים צוחקים עליהן ואומרים שהדברים שהם עושים לא מתאימים לבנות. הבנים והבנות מחליטים להחליף תפקידים ולראות אם באמת קיימים דברים המתאימים לבנות ודברים המתאימים לבנים.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-103
פרק 103 - בלבול
ג׳ורג׳ חושב שהוא נראה טוב יותר בלי המשקפיים. כאשר הוא מחליט להסיר אותם, ראייתו נפגמת והבלבול גובר. למזלו, בזכות הבלבול הוא מבצע מהלך אמיץ וזוכה להערכה מצידם של חבריו.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-104
פרק 104 - משחק השקט
סטיב פארסקי מלמד את כולם איך לשחק את משחק השקט – מי שמוציא מילה מפסיד. הבעיה היא שאף אחד מהילדים לא רוצה להפסיד, וכולם שותקים במשך ימים. דבר זה גורם להוריהם להילחץ ולקחת אותם לרופאה.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-105
פרק 105 - מתנה לאמא
איתן שוכח שלאמו יש יום הולדת. כשהוא נזכר, הוא מחליט להביא לה מתנה בלתי נשכחת. הוא מבקש עזרה מורה, אשר פוסלת את כל רעיונותיו. בסופו של דבר איתן מביא לאמו בלון, אולם כאשר הוא מגיע הביתה הבלון עף מידו.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-106
פרק 106 - היה עצמך
ורה וונדי מתרשמות מריקי, הרכבת המהירה. איתן מקנא ואומר שגם הוא מהיר, ומציע להתחרות נגד סטיב פארסקי. וונדי וורה מעודדות את סטיב, ואיתן מפסיד. אולם סטיב נופל למים ואיתן מנצל את יכולותיו כדי להציל אותו.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-107
פרק 107 - צינונוס צפצופוס
הילדים משחקים בכדור שעף לתוך פתח העשן של סבא בילי. בילי לא שם לב לכך וחושב שהוא הצטנן וחלה בצינונוס צפצופוס. גברת דאב מחליטה לרפא אותו, אולם הילדים יודעים מה קרה באמת וכיצד אפשר לעזור לו.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-108
פרק 108 - כוכב אבוד
ג׳ורג׳ צופה בכוכבים בעזרת הטלסקופ שלו ומבחין שכוכב אחד בשמיים חסר. הוא מבקש מאיתן ומורה שיעזרו לו למצוא את הכוכב שהלך לאיבוד. הם פוגשים את אנתוני, שחלומו להישלח לפנימיה צבאית התגשם, ובטוחים שהוא זה שלקח את הכוכב.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-109
פרק 109 - שיקוי בגרות
איתן וג׳ורג׳ לא יכולים לצפות בסרט בגלל שהם צעירים מדי. הם מחליטים ליצור שיקוי בגרות. אולם סטיב פארסקי גונב את השיקוי. השניים מנסים לתפוס אותו, ובמקביל מכינים שיקוי נגדי.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-110
פרק 110 - דמיון
איתן וג׳ורג׳ מוצאים בחנות ספר עצות. הם קוראים אותו ונכנסים למצבים השונים המופיעים בו. שני החברים מתמודדים עם כל ההרפתקאות ואפילו מצליחים להציל את חבריהם.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-111
פרק 111 - אימון
איתו וג׳ורג׳ גאים על שהצליחו לטפס על הגבעה, אולם אז הם רואים שאנתוני מהיר וחזק מהם. אנתוני מספר להם שהוא התאמן במשך זמן רב ומציע לאמן גם אותם. השלושה סוחבים ביחד אבנים לראש הגבעה. סטיב פארסקי רוצה גם כן להצטרף לחבורה, אולם מנסה לסחוב כמה שיותר אבנים בלי להתאמן כלל.
4 דק'
פרק 112 - קטנים
איתן וג׳ורג׳ רוצים להגדיל ספינה קטנה כדי לחקור אותה. אבל במקום זאת הם מקטינים את עצמם ואת ורה. השלושה מחפשים אחר גביש מיוחד שיעזור להם לחזור לגודלם המקורי.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-113
פרק 113 - מפרשים
איתן בונה ספינה עם מפרשים ומפליג בה – על גלגלים – עם ג׳ורג׳. מתחיל לרדת גשם והספינה יוצאת מכלל שליטה. אף אחד מתושבי העיר לא יודע כיצד לעצור את הספינה, עד שאיתן, בילי ומר שעון משתפים פעולה.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-114
פרק 114 - מחלה
לאיתן יש מצב רוח רע. ג׳ורג׳ מחליט שמדובר במחלה והוא נחוש לעזור לחברו להבריא. הם מבקשים עזרה מסבא בילי, אשר אומר להם שעליהם לצאת למסע אחר פרח מיוחד כדי לרפא את מחלתו של איתן.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-115
פרק 115 - חבר אמת
הרכבות הקטנות משחקות באינדיאנים וקאובואים. ג׳ורג׳ רוצה להצטרף לחבריו אולם סטיב פארסקי אומר שהוא לא יכול להיות אינדיאני מכיוון שהוא מרכיב משקפיים. ג׳ורג׳ עוזב את המשחק בעצב אולם בסופו של דבר עוזר לחבריו לגבור על קבוצתו של סטיב. כולם מריעים לג׳ורג׳ ואומרים שהוא גם אינדיאני אמיתי וגם חבר אמיתי.
5 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-116
פרק 116 - אהבה וכבוד
ארנולד לא מבין למה כל הרכבות בעיר אוהבות ומכבדות את סבא בילי. הוא משכנע את חבריו שעליהם להתנהג כמו סבא בילי כדי לזכות באהבה ובכבוד. אולם בסופו של דבר קורה ההיפך הגמור.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-117
פרק 117 - קשת
ג׳ורג׳ המציא מטריית חברים: מטריה אשר גדלה ככל שנכנסים מתחתיה יותר רכבות. ארנולד, לעומת זאת, לא מגלה חברות טובה: כאשר מופיעה קשת ליד ביתו הוא רוצה לשמור אותה לעצמו. אולם בסופו של דבר הוא מבין שהקשת שייכת לכולם.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-118
פרק 118 - ביקורת ראשונה
הרכבות הקטנות צריכות לעבור ביקורת ראשונה. אף אחד לא יודע מה בדיוק כוללת הביקורת. לאחר שסטיב פארסקי מפחיד אותו, איתן מחליט לברוח כדי לא לעבור את הביקורת. בדרכו הוא פוגש את השוטר שמספר מה כוללת הביקורת ומדוע חשוב לעבור אותה.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-119
פרק 119 - רובו-רכבת
סטיב פארסקי בונה רובו-רכבת אשר אמור לגבור על כל הרכבות בעיר. ג׳ורג׳ מאמן את חבריו, איתן ואנתוני, לקראת התחרות הגדולה מול הרובו-רכבת של סטיב.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-120
פרק 120 - משחק מצחיק
ג׳ורג׳ מארגן את חבריו בצוות והם משחקים נגד הצוות של סטיב פארסקי. הם עוברים הרפתקאות, מטפסים על עצים ואפילו עפים באוויר. כתוצאה, ג׳ורג׳ מקבל את כובעו של הגנרל והופך למפקד אמיתי.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-121
פרק 121 - הדרך הקצרה ביותר
אנתוני לוקח את חבריו אל שדה פרחים קסום. סטיב חושב שהדרך ארוכה מדי ולוקח את ארנולד ופנטסטיק בדרך אחרת. הם עוברים קשיים רבים ובסוף מגיעים אל שדה הפרחים מאוחר יותר מחבריהם.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-122
פרק 122 - התלהבות של דייגים אמיתיים
מאד כיף לדוג בקרח בחורף. איתן וג׳ורג׳ יוצאים לדוג מבלי שיש להם שמץ של מושג כיצד עושים זאת. הם מביאים מחמם אשר גורם לשינויים קיצוניים במזג האוויר. החברים נהנים ורואים כיצד הדייג האמיתי, סבא בילי, תופס דגים.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-123
פרק 123 - חלודת סתיו
כאשר מגיע הסתיו על כל הרכבות לעבור חיסונים כנגד חלודה. גברת דאב מנסה להימנע מהחלודה בעזרת שיטה אחרת. כאשר איתן וחבריו רואים אותה הם נבהלים ומסכימים להתחסן מיד.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-124
פרק 124 - פחם צלוי
לילדים נמאס לאכול אוכל ביתי והם רוצים לצלות פחמים על האש. הם מוצאים פחם ענקי אולם לא מצליחים לצלות אותו.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-125
פרק 125 - מלך חמדן
סבא בילי מספר סיפור על מלך חמדן שכרת את כל העצים בממלכה כדי שכולם יקנו ממנו עצים. הרכבות הקטנות נכנסות לסיפור ומנסות להשיב את הסדר על כנו.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-126
פרק 126 - אי הבנה
ג׳ורג׳ עורך ניסויים סודיים בביתו. גברת דאב לא מבינה מהו פשר הניסויים, ומתחילה לחשוש. לאט לאט היא מבינה שג׳ורג׳ בונה מכונה לשיפור מצב הרוח.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-127
פרק 127 - הפתעה
הרכבות הקטנות משחקות בפארק. איתן וסטיב מתחרים במטווח כדי לזכות בפרס עבור וונדי וורה. איתן זוכה בפרס. וונדי וורה מרוצות, אולם סטיב פארסקי עצוב. הוא מבטיח להכין להן הפתעה אחרת.
4 דק'
עיר-הרכבות-עונה-1-פרק-128
פרק 128 - צילום
ג׳ורג׳ מנסה להפוך לצלם טוב, אולם כולם נראים עגומים בתמונות אותן הוא מצלם. הוא מחליט ליצור מצלמה מיוחדת בה כולם ייראו שמחים – אולם אז מתרחש משהו בלתי צפוי.
4 דק'

סדרות נוספות