אינאזומה 11 גו

2017 |

3 עונות

סדרת ההמשך לאינאזומה 11! עשר שנים אחרי סוף הסדרה המקורית אנחנו חוזרים אל המגרש. ארגון בשם הסקטור החמישי שולט בכדורגל הנוער ובאקדמיית רויאל. הסקטור החימישי הוא לא הארגון הכי אתי והוא מוכר את משחקי הכדורגל וקובע את תוצאתם מראש. כל זה בשביל להוויח עוד כסף, ועוד כוח. 

כל חברי הקבוצה המקורית התפזרו ועכשיו זה הזמן של הדור החדש לשמור על שמו הטוב של תיכון ריימון. לחברי הקבוצה הנוכחית מצטרפים החברים אריון שווינד וז'אן פייר וגם שחקן אחד מבודד – ויקטור בלייד. חברי הקבוצה מתחרים בטורניר "דרך הקדושים" שתוצאותיו בוחרות את הקיסר הקדוש ששולט על כדורגל הנוער. 

מצב הכדורגל הוא הגרוע מאי פעם, הקיסר הקדוש הנוכחי הוא גם ראש הסקטור החמישי. הקבוצה של ריימון מתאמנת בכל הכוח לקראת לניצחון בטורניר דרך הקדושים כדי להפיל את הסקטור החמישי, אבל האם הם יצליחו במשימה?

פרקי העונה

עשר שנים עברו מאז שתיכון ריימון זכו באליפות הבינלאומית. כל חברי הקבוצה המקורית התפזרו, ועכשיו הגיע הזמן שדור חדש של שחקנים ישמור על השם הטוב של תיכון ריימון.
אריון שרוו'ינד, מתרגש להתחיל ללמוד בתיכון ריימון, ומקווה שיקבלו אותו לשחק בקבוצה. אבל הוא לא יודע שכל ליגת הנוער של הכדורגל נשלטת על ידי הסקטור החמישי, והם אלה שקובעים את תוצאות כל המשחקים.
הקבוצה מגלה שלפעמים היא צריכה להפסיד על מנת לציית לפקודות של הסקטור החמישי, וזה ממש לא כדורגל אמיתי בעיניו של אריון. הוא לא מוכן לוותר, ואליו מצטרפים כל חברי הקבוצה שמחליטים לשחק עם כל הלב.
אניאזומה-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - בריזה חדשה בתיכון ריימון
אריון שרוו'ינד חי למען כדורגל, אז יש רק מקום אחד בשבילו: תיכון ריימון, התיכון שזכה בתואר האליפות, לפני עשר שנים. אריון מתרגש מאד והולך לבדוק מה קורה במגרש הכדורגל, אבל שם הוא מוצא את השחקנים מוטלים על הרצפה.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - רוח הלחימה החמקנית
כשאריון חוטף את הכדור מויקטור בלייד, ויקטור בועט אליו באכזריות, אבל אז הכדור עף ממנו, מהבעיטה של קפטן קבוצת ריימון, ריקרדו די ריגו.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - הנפילה של קבוצת הכדורגל של ריימון
ויקטור חושף במשחק את רוח הלחימה שלו, אבל ריקרדו דוחף את עצמו עד לגבול, אחרי שקיבל השראה מאריון שנחוש לא להפסיד, ושניהם נחושים לשמור על השם הטוב של ריימון. רוח הלחימה של ריקרדו יוצאת כדי לעצור את ויקטור.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - האם אריון יתקבל לקבוצה?
ויקטור מתקבל לקבוצת ריימון, והקבוצה לא מאושרת מזה, אבל אריון וג'יי פי צריכים לעבור מבחני קבלה לקבוצת הכדורגל, לפני שהם יוכלו להתקבל אליה.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - התיקון מתחיל
ריקרדו נשבר תחת הלחץ שמוטל עליו כקפטן, אבל אריון וג'יי פי ממשיכים להילחם כדי לזכות במקום ראוי בקבוצה. אריון מחליט שהוא חייב לשפר את המשחק שלו.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - פס אחד אחרון, תקווה אחרונה
ריימון משחקים נגד תיכון עיוני פרודיג'י, אריון וג'יי פי משחקים בכל הכוח, אבל תיכון פרודיג'י מבקיעים את הגול הראשון. איך סם, שוער ריימון, נתן להם להבקיע, כשהוא הרבה יותר חזק מהם?
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - המאמן אוונס מגיע
טרביס מפוטר אחרי פקודה מהסקטור החמישי. הוא עוזב את ריימון ואומר לאריון להמשיך להילחם על הכדורגל שלו. בינתיים, ריקרדו הרוס מהעזיבה של המאמן, ולא בטוח שהוא רוצה להמשיך להיות הקפטן של הקבוצה. אבל אז מגיע המאמן החדש של ריימון, מארק אוונס.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - מה צריך כדי להיות קפטן?
טורניר דרך המלאכים מתקרב, ואריון וג'יי פי, צופים במשחק שהתקיים בשנה שעברה. ולמרות שהתוצאה נקבעה מראש, נדמה להם שהמשחק היה משחק טוב ומרשים.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - טורניר דרך המלאכים מתחיל
קבוצת ריימון מתאמנת קשה, אחרי שריקרדו חזר לקבוצה, והנחישות שלו טיפה נחלשת, אחרי שויקטור מודיע לו שהם צריכים להפסיד במשחק הראשון שלהם בטורניר.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - מרד למען הניצחון
סיבוב המוקדמות של דרך המלאכים יוצא לדרך, ריקרדו מבקיע גול ראשון נגד תיכון שביל החלב, אבל שאר השחקנים לא בטוחים שהם רוצים ללכת בעקבותיו.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - הסוד של ויקטור
ריימון מנצחים במשחק הראשון, אריון מתרגש מזה, אבל שאר חברי הקבוצה פוחדים שהסקטור החמישי יעניש אותם שלא צייתו לפקודות שלו.למרות הכל, אריון, ג'יי פי, ריקרדו וסם נחושים להמשיך בדרך שבה הם התחילו.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - רוח הלחימה של תיכון אמונה גדולה
ריימון משחקים נגד תיכון אמונה גדולה, ולא ממש מצליחים להבקיע. האם ויקטור יעזור להם לנצח, או שהוא ימלא את הפקודות שקיבל ויגרום להם להפסיד?
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - מועדון הכדורגל של ריימון מתרומם מהאפר?
ריימון עומדים להפסיד לתיכון אמונה גדולה, אבל ברגע שהמצב מחמיר עוד יותר, שאר חברי הקבוצה מחליטים להצטרף לויקטור, אריון, ג'יי פי וסם, ומתחילים להילחם חזרה
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - המהלך המיוחד של ג'יי פי
כל חברי קבוצת ריימון עובדים יחד, כקבוצה אמיתית, אחרי שהביסו את תיכון אמונה גדולה. אבל הסקטור החמישי משתמש באחיו החולה של ויקטור כדי לנסות לעצור את המרד שמתפתח בכדורגל.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - האיחוד עם ג'וד שארפ
כשריימון מתכוננים למשחק חצי הגמר, הם מקבלים חדשות מפחידות. הסקטור החמישי העביר את ריימון לבית אחר, ועכשיו הם צריכים לשחק נגד אקדמיית רויאל, שבה מרבית השחקנים יכולים לזמן את רוח הלחימה שלהם.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - אקדמיית רויאל האכזרית
המשחק נגד אקדמיית רויאל מתחיל, וסם בקושי מצליח לחסום את הבעיטות לשער. ריקרדו לא מצליח לבצע את המהלך שלו, והקבוצה כולה לא מצליחה לפרוץ דרך חומת ההגנה של אקדמיית רויאל.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - פיצוץ בורג רעם
המשחק נגד אקדמיית רויאל ממשיך, וויקטור חוזר למגרש כשהוא נחוש לשחק ולנצח, דבר שמביא תקווה חדשה לקבוצת ריימון.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - רוח מרדנית
המאמן אוונס לוקח את קבוצת ריימון לפגוש מישהו מיוחד מאד, באקדמיית רויאל, וכולם שומעים שם חדשות מרעישות.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - ניבים הרסניים של מלכי הים
תיכון ריימון ממשיכים באימונים לקראת גמר המוקדמות, ולקראת המשחק שלהם נגד אקדמיית מערת הפיראטים.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - תעופי, רוח לחימה של אריון
המאמן אוונס משנה את המצב וקבוצת ריימון חוזרת בגדול, כדי לנצח את היריבים שלהם, מערת הפיראטים.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - הישנים הקלאסיים
קבוצת ריימון משחקת משחק אימון נגד קבוצה מחליפה, שכוללת את אחד מהחברים של מארק אוונס מלפני עשר שנים, סקוטי בניאן.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - מתאספים תחת דגל המרד
המשחקים הלאומיים מתחילים, והקבוצה משחקת במשחק הראשון שלה. הם נתקלים שם ביריב ישן, ונחשפת בפניהם אמת נוראית על הכדורגל.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-23
פרק 23 - זירת ציקלון המפחידה
המשחק של קבוצת ריימון ממשיך, ומתח מתגבר, כשציקלונים חזקים עוטפים את המגרש ומונעים מהשחקנים של ריימון לשחק כמו שצריך. האם הם יצליחו למצוא דרך להתגבר על הציקלונים החזקים?
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-24
פרק 24 - הכדורגל שלנו קם לתחייה
תיכון ריימון מנצחים את אקדמיית ים לונאר, אחרי שנאבקו ומצאו דרך להתגבר על הציקלונים במגרש. ואז מגיע שחקן חדש שרוצה להצטרף לקבוצה שלהם
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-25
פרק 25 - הוא חזר
שחקן נוסף מצטרף לקבוצת ריימון. הקבוצה מפתחת טכניקה חדשה, לפני שהם מתחילים את המשחק הבא שלהם, נגד קבוצה חזקה ביותר, שאותה אימן שון פרוסט, חבר של מארק.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-26
פרק 26 - השד הלבן
המשחק השני של ריימון מתחיל, ואז מתברר קרע שנוצר בין המאמן שון פרוסט, ובין אחד השחקנים שלו, שמחליט ששון בגד בו, ברגע שעזב את הקבוצה.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-27
פרק 27 - קרב אכזרי על הקרח נגד תיכון אלפין
המהלך המיוחד של החלוץ של תיכון אלפין, נג'ורד, מביאה יתרון לקבוצה שלו, בזמן שריימון צריכים ללמוד לשחק במגרש הקרח. בינתיים, אלפין ממשיכים להוביל במשחק. האם ריימון יצליחו לצמצם את הפער?
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-28
פרק 28 - האימונים של המאמן שארפ
אחרי המשחק נגד אלפין, המאמן אוונס מודיע הודעה שמהממת את אריון ושאר חברי הקבוצה. מיד לאחר מכן, הקבוצה עוברת אימונים קשים של המאמן שארפ, והשחקנים מתחילים להישבר.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-29
פרק 29 - האתגר נגד קירקוו'וד
ריימון משפרים את כישורי הבסיס שלהם בכדורגל, בזכות האימונים החדשים של המאמן שארפ. אבל אריון וג'יי פי מתקשים להשיג לעצמם מהלך מיוחד, ומנסים לברר איך בדיוק משיגים מהלך מיוחד כזה.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-30
פרק 30 - עימות טקטי, לאב נגד שארפ
המשחק בין ריימון ותיכון קירקוו'וד מתחיל, ושחקן עבר, מקבוצת ריימון אילבן, מופיע גם הוא למשחק, כדי לעזור.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-31
פרק 31 - הסמוראי האמיץ, מוסאשי, מגיע
המשחק הקשה מול קירקוו'וד ממשיך, האם רומה ימצא את המהלך המיוחד שלו, ויעזור לקבוצה לנצח במשחק?
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-32
פרק 32 - הנס של רוח המרד
קבוצת ריימון עולה עוד שלב בטורניר, ואריון וריקרדו נזכרים איך בכלל הצליחו להגיע עד לרגע הזה.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-33
פרק 33 - אויב מסתורי, תיכון מיראז'
משחק רבע הגמר בטורניר המלאכים מתחיל, וההיסטוריה של ואן צ'אנג עם השחקן מהקבוצה היריבה שלו, מפריעה למשחק. האם ואן צ'אנג יצליח להתגבר על רגשות הכאב שלו?
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-34
פרק 34 - בעיטת זוהר הרפאים הבלתי עצירה
ריימון משחקים מול הבעיטה החזקה של הודיני, חבר הילדות של ואן צ'אנג, ולא כל כך מסוגלים לעצור את בעיטת זוהר הרפאים שלו. האם ואן צ'אנג יצליח לגלות את האמת על העבר, ומה קרה שם באמת?
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-35
פרק 35 - החלפת שוער מפתיעה
ריימון מנצחים במשחק נגד תיכון עיוני מיראז', בזכות החלפת השוער שלהם. ג'יי פי מקבל הזדמנות להוכיח את כישורי השוער החדשים שלו.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-36
פרק 36 - האיחוד הגורלי
אריון מודאג מהפעולות של הסקטור החמישי, ובטוח שכל זה קורה בגללו. הוא פוגש את הקיסר הקדוש, ומבין שהם בעצם כבר נפגשו בעבר.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-37
פרק 37 - גאון הזכוכית
ג'יי פי מקבל עזרה מחברים ותיקים, אחרי שהוא מחליט להפוך בכל זאת לשוער הבא של תיכון ריימון. הקבוצה מגלה מי תהיה היריבה הבאה שלה בטורניר.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-38
פרק 38 - הרוח של סול משתחררת
משחק חצי הגמר מתחיל, ואריון מופתע לגלות שבקבוצה היריבה, משחק סול, חבר שפגש בבית חולים, ושהיה בטוח שהוא לא יוכל לשחק יותר כדורגל.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-39
פרק 39 - אריון נגד סול
משחק חצי הגמר ממשיך, ושתי הקבוצות לוחמות חזק. אריון חייב להתעלות מעל הדאגות שלו, כדי לנסות ולנצח במשחק ולעלות למשחק הגמר יחד עם הקבוצה שלו.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-40
פרק 40 - אריון, הקפטן החדש
המאמן מארק אוונס חוזר ובוחר באריון להיות הקפטן החדש של הקבוצה, אחרי שריקרדו נפצע וחייב לעבור ניתוח חירום. האם אריון יצליח בתפקיד החדש שלו?
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-41
פרק 41 - המשחק באצטדיון זנית
משחק הגמר האחרון מתחיל, בין ריימון לקבוצת הר אולימפוס. בינתיים, חברים מהעבר מגיעים כדי לחקור עוד פרטים על הסקוטר החמישי.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-42
פרק 42 - קשר הדרקון, האויב המוחלט
משחק הגמר ממשיך, בין ריימון לקבוצת הר אולימפוס, אבל המחצית השנייה מכניסה להלם את כל מי שנמצא במגרש.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-43
פרק 43 - מלחמת קודש אחרונה
קבוצת ריימון משחקת במשחק גמר קשוח, כמו שמעולם לא שיחקו בעבר. אריון נאבק למצוא דרך להתגבר על הקבוצה היריבה ולנצח במשחק.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-44
פרק 44 - מעלים את המשחק לשמים
המתח של משחק הגמר הולך וגובר. אריון מפקפק בכוח שלו להנהיג את הקבוצה, אבל מרגיש שהם חייבים לנצח ולזכות באליפות
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-45
פרק 45 - מעבירים לעתיד
אחרי שהם זכו באליפות, לאריון ולסקי יש זמן להיזכר בעבר, ולהיזכר איפה הם נפגשו לראשונה, ולספר תחילת ההתאהבות של אריון בכדורגל.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-46
פרק 46 - לחייך, אנחנו בטלוויזיה
תוכנית טלוויזיה מיוחדת על קבוצת ריימון, משודרת בטלוויזיה, וכל חברי הקבוצה צופים בה יחד. התוכנית עוקבת אחרי הקבוצה, מרגע היווסדה, ועד הזכייה בטורניר דרך המלאכים.
23 דק'
אניאזומה-עונה-1-פרק-47
פרק 47 - המקור של ריימון
התוכנית המיוחדת בטלביזיה ממשיכה, ומספרת הפעם על הסודות של הקבוצה, על המאמן אוונס, ועל איך הקבוצה הפכה לחזקה כל כך, עד שזכתה באליפות
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-48
פרק 48 - הכדורגל נעלם?
אריון חוזר לחטיבת "ריימון" ומגלה שכל חבריו הישנים לקבוצה לא זוכרים אותו או את ענף הכדורגל. מסע חדש מתחיל על מנת לשמור על הכדורגל מלהיעלם מהעולם.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-49
פרק 49 - אריון, מעבר לזמן
חבר נוסף מצטרף לקבוצת שרווינד. אריון וחבריו יוצאים למשימה על מנת להציל את מועדון הכדורגל של ריימון.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-50
פרק 50 - להחיות את ריימון!
המשחק בין פרוטוקול אומגה לקבוצת שרווינד ממשיך, והשחקנים לומדים דברים חדשים לגבי עצמם. מיהו השחקן החדש המצטרף לשרווינד ולמה הוא שם?
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-51
פרק 51 - הכדורגל האחרון!
המשחק בין פרוטוקול אומגה לשרווינד נגמר, אך עדיין יש לשרווינד הזדמנות לשנות את ההיסטוריה האישית של ולאד ושל ויקטור על מנת להחזיר את אהבתו של ויקטור לכדורגל.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-52
פרק 52 - אבוי! הכדורגל נאסר!
הממשלה אוסרת על משחק הכדורגל. מועדון הכדורגל של ריימון מבין שגם זה תכסיס של אלדורדו ומחליט לתקן את ההפרעה בקו הזמן.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-53
פרק 53 - הטבח של פרוטוקול אומגה
המשחק בין פרוטוקול אומגה 2.0 לריימון ממשיך, אך פרוטוקול אומגה חזקים מדי בשביל ריימון. מה מועדון הכדורגל של ריימון יעשה?
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-54
פרק 54 - אימונים באצטדיון הקודש!
על מנת להביס את פרוטוקול אומגה 2.0, לבטל את איסור הממשלה על משחקי כדורגל ולהחזיר את מאמנם ואת חבריהם, קבוצת הכדורגל של ריימון צריכה להתאמן על שריון רוחות לחימה. לשם כך הם נוסעים לאצטדיון הקודש.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-55
פרק 55 - תתכוננו, שריון רוחות לחימה!
חבר ישן חוזר על מנת לעזור לאריון ולקבוצת הכדורגל ללמוד להשתמש בשריון רוחות לחימה.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-56
פרק 56 - להשיג את תורתו של המאסטר!
קבוצת הכדורגל קופצת בזמן לעתיד כדי להשיג ספר המכיל את הסודות של קבוצת הכדורגל החזקה ביותר אי פעם, על מנת שיוכלו להביס את פרוטוקול אומגה 2.0.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-57
פרק 57 - איחוד לא ייאמן! המאסטר!
לאחר שהשיגו את תורתו של המאסטר, מנסה קבוצת הכדורגל לפענח אותו. הם מגלים שהיחיד שיודע לקרוא את הכתוב בו הוא המאמן אוונס ויוצאים למסע בזמן על מנת לדבר עם הסופר המקורי.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-58
פרק 58 - החיפוש אחר 11 השחקנים הגדולים בכל הזמנים
דויד אוונס מגלה לקבוצה את הסודות של קבוצת הכדורגל החזקה ביותר בכל הזמנים והם מתחילים לתכנן דרך להרכיב אותה.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-59
פרק 59 - מגיעים לעירו של נובונאגה!
הקבוצה מגיעה לתקופת סנגוקו ומתחילה לחפש את אודה נובונאגה, על מנת להרכיב את קבוצת הכדורגל החזקה ביותר אי פעם
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-60
פרק 60 - קרב ענק! קבוצת "הצבי הלבן"!
ריימון משחקים מול "הצבי הלבן" על מנת להציל את השבויים שלהם, אך חלק מהקבוצה שלהם מורכבת משחקנים שמעולם לא שיחקו קודם כדורגל. איך הם יצליחו להתמודד עם בטא? ואיך טוקיצ'ירו יוכל לעזור להם?
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-61
פרק 61 - הסתננות. מבצע להקת ריקוד
ריימון שוקלים רעיונות כדי לפגוש את נובונאגה, אבל כשהם עושים זאת, משהו משתבש.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-62
פרק 62 - אימונים במחוז אורי!
נובונאגה משתכנע שקבוצת ריימון הגיעה מהעתיד ומאפשר לה לשחק כדורגל ולהילחם בשמו.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-63
פרק 63 - קרב אחרון בפסטיבל המשוגעים!
קבוצת ריימון משחקת הפעם כקבוצת אודה, והמשחק בינה לבין קבוצת אימגוואה בקרב קמרי מתחיל. קבוצת ריימון מתקשה במשחק.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-64
פרק 64 - חלום השליטה
ריקרדו מתקשה במשחק עד שנובונאגה מבקר אותו וחולק בחוכמתו. רק אז ריקרדו מבין מה לעשות כדי לנצח את קבוצת אימגוואה.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-65
פרק 65 - כולם חזרו!
קבוצת ריימון מוכרחה להחליט מי יבוא למסע בזמן הבא לימי הביניים כשז'אן דארק נלחמה באויביה. נוכחות חזקה ומרשעת נכנסת לתמונה.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-66
פרק 66 - העלמה מאורליאן
הקבוצה פוגשת את ז'אן דארק. היא חושדת שחברי הקבוצה מרגלים, אך מהר מאוד היא מתיידדת איתם ולומדת לשחק כדורגל
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-67
פרק 67 - כדורגל בלהבות
ז'אן דארק והקבוצה מבקשים תגבורת מהנסיך. הפתעה גדולה מצפה לקבוצה במהלך הקרב באורליאן.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-68
פרק 68 - נדר לדגל
ריימון משחקים מול פרוטוקול אומגה 3.0. לאחר המחצית הראשונה, שחקני ריימון מחליפים עמדות ומשנים את האסטרטגיה שלהם כדי לנצח במשחק. בינתיים גבריאל עוזר לז'אן דארק להוביל את כוחותיה לניצחון בקרב.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-69
פרק 69 - ליו ביי מצחיק
הקבוצה נוסעת בזמן לפגוש שתי דמויות היסטוריות כי היא צריכה את הכוחות שלהן.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-70
פרק 70 - הפתעה! המצודה של זוג ליאנג!
הקבוצה רוצה לפגוש את זוג ליאנג במצודה שלו, אבל הוא מציב בפניהם אתגר - לשחק מול צבא האדמה ולנצח אותם.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-71
פרק 71 - התקפה קשוחה! הדומיין של זארנק!
ריימון מתקשים להתגבר על יכולותיהם העצומות של הדומיין של זארנק במשחק כדורגל.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-72
פרק 72 - כוח הדרקון החבוי!
המשחק ממשיך ונעשה קשה יותר ויותר. עוצמתם של הדומיין של זארנק גדולה כל כך ורק המיקסשילוב של ז' פ' וליו ביי יוכל לעזור להם. האם הם יצליחו לעשות זאת?
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-73
פרק 73 - ריומה סאקאמוטו מגיע!
קבוצת ריימון חוזרת בזמן לסוף תקופת אדו על מנת לפגוש שתי דמויות היסטוריות - ריומה סאקאמוטו וסוג'י אוקיטה, אך הדברים מסתבכים כשזארנק מגיע.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-74
פרק 74 - סוג'י אוקיטה, סייף של משטר השוגון!
הדומיין של זארנק פותחים במשחק נגד ריימון, ושתי הדמויות ההיסטוריות - ריומה סאקאמוטו וסוג'י אוקיטה - מתחרות זו בזו.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-75
פרק 75 - סאקאמוטו נגד אוקיטה!
משחק הכדורגל בין הדומיין של זארנק לבין ריימון מתחיל ועתידה של יפן תלוי בתוצאות. האם ריימון יצליחו לשכנע את סוג'י אוקיטה לחבור אליהם במקום להישאר נאמן לשינסנגומי?
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-76
פרק 76 - האנשים שיוצרים תקופות!
קבוצת ריימון משחקת מול הדומיין של זארנק על מנת לשנות את ההיסטוריה ולהחזיר את הכוח לקיסר, אך הדומיין של זארנק חזקים מדי. האם ויקטור ורומא יצליחו לעשות מיקסשילוב עם סוג'י אוקיטה ועם ריומה סאקאמוטו?
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-77
פרק 77 - האגדה של מארק אוונס!
סיכום הפרקים הקודמים ותיאור העבר של המאמן אוונס ושל מועדון הכדורגל של ריימון.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-78
פרק 78 - נוסעים לתקופת הדינוזאורים!
הקבוצה נוסעת בזמן לעידן הדינוזאורים על מנת למצוא עוד שחקנים לקבוצה החזקה ביותר אי פעם. למרבה הפתעתם, הם פוגשים שם בן אדם.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-79
פרק 79 - זה מלך הדינוזאורים!
"מפל מושלם" גורמים לבוס להיפגע וכתוצאה מכך הוא מת. "ריימון" צריכים למצוא שחקן חזק חלופי ולהתמודד במשחק מול "מפל מושלם" החזקים. בינתיים השחקנים מקבלים הסבר להימצאותו של סור בעידן הדינוזאורים.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-80
פרק 80 - קרב מכריע בעמק החיות!
לאחר ההפסד המוחץ למפל מושלם, ריימון מחליטים להתאמן ולהיעזר בדינוזאורים. מפל מושלם מגיעים למשחק גומלין. האם ריימון יצליחו להביס אותם הפעם?
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-81
פרק 81 - הקול שקרא להתראות
פיי וביג מצליחים לשלב כוחות כדי לעזור לריימון במשחק מול מפל מושלם, הקבוצה הקשוחה של אלדורדו. המשחק מופסק בצורה פתאומית. לאחר המשחק סור נאלץ להיפרד מביג.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-82
פרק 82 - קפיצה לאגדה!
משהו משתבש בקפיצת הזמן והקבוצה מתפצלת. הפתעה ממתינה לאריון ולפיי כשהם מתאחדים עם חברי הקבוצה האחרים.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-83
פרק 83 - התאספו, אבירי השולחן העגול!
אריון ופיי מתקבלים לאבירי השולחן העגול ונשבעים להגן על ארתור המלך. מלכת הדרקונים תוקפת את האבירים וחוטפת את גולדי.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-84
פרק 84 - המלך ארתור ומלכת הדרקונים!
חברי הקבוצה יוצאים להציל את גולדי. בדרך הם פוגשים את אביר הדרקון השחור שרוצה להשתלט על ממלכתו של ארתור.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-85
פרק 85 - פחד ממצב על-חלל
קבוצת ריימון מתקשה במשחק מול מפל מושלם. מלכת הדרקונים נחלצת לעזרתם.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-86
פרק 86 - איחוד! ריימון ואלדורדו!
חברי ריימון מגיעים לעתיד ופוגשים את האיש מאחורי אלדורדו. כדי להציל את העולם נוצרת ברית בלתי צפויה בין ריימון לאלדורדו.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-87
פרק 87 - פתיחה גדולה! הקרב הסופי, רגנורק!
חברי קבוצת אלדורדו פוגשים את מנהיג הילדים המפותחים. טורניר רגנורק שיקבע את עתיד גורל העולם, יוצא לדרך.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-88
פרק 88 - ההתעוררות של פיי!
במהלך הסיבוב הראשון של טורניר רגנורק, פיי עובר לקבוצה היריבה וזה משפיע על יכולתה של קבוצת אלדורדו. המשחק הראשון של הטורניר מסתיים בתוצאה מפתיעה.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-89
פרק 89 - הכוחות החזקים ביותר בהיסטוריה
לאחר שפיי עובר לקבוצה היריבה, אלדורדו צריכה שחקן 11 להשלמת הסגל. זנרק מצטרף לקבוצה במשחק השני.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-90
פרק 90 - מכה-מארק מגיע!
בעקבות הפציעה של רומיאו, מכה-מארק האנדרואיד נהיה השוער החדש של אלדורדו. ריקרדו מוצא דרך לגרום לקבוצה לעבוד יחד, עם קצת עזרה מהמאמן.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-91
פרק 91 - פיי הוא האויב!
משחק הגמר בין הקבוצה של ריימון לבין הילדים המפותחים מתחיל. פיי נלחם עם הקבוצה הנגדית וגורם לקבוצה של אריון לסבול.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-92
פרק 92 - אני הוא הכול יכול!
זארנק מצטרף לאלדורדו 03 וכוחותיו החדשים מעניקים לקבוצה מרץ חדש למשחק. בינתיים אריון מנסה לדבר עם פיי ולהחזיר אותו לעצמו.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-93
פרק 93 - זהותו של המממן אקס!
המשחק בין אלדורדו 03 לגיהל מסתיים באופן מפתיע, וקבוצת ריימון ופיי מגלים כמה דברים חדשים ומפתיעים בקשר למממן אקס.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-94
פרק 94 - השחקנים החזקים ביותר, יחד!
פיי חוזר לקבוצה של אריון ועכשיו קבוצת הכדורגל החזקה ביותר אי פעם שלמה. הם מתכוננים למשחק הגמר המכריע.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-95
פרק 95 - כוחו של סימון!
המאמן אוונס חוזר והופך למאמן סופת כרונו. משחק הגמר מתחיל ובהתחלה נראה שהכוחות שווים, עד שקבוצת ראגנה מתחילה להראות את כוחה האמתי.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-96
פרק 96 - מתקפה קשה של הילדים המפותחים-ביותר!
משחק הגמר בין ראגנה לבין סופת כרונו ממשיך וראגנה רק הופכים לחזקים יותר ויותר. הקבוצה מתחילה לפחד ואז נזכרת במשמעות של כדורגל בעבור כל אחד מחבריה. הם מתחזקים ומתחילים לשחק יחד, כאחד.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-97
פרק 97 - קפיצת הזמן האחרונה!
על מנת לנצח במשחק ולשנות את דעתו של סימון, הקבוצה מאחדת בין כוחות 11 השחקנים החזקים ביותר ויוצאת לשתי התקפות אחרונות. האם הם יצליחו לנצח במשחק ולהציל את הכדורגל ואת האנושות?
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-2-פרק-98
פרק 98 - הכדורגל חזר!
לאחר ניצחון סופת כרונו וחזרת שחקני הקבוצה לתקופות הזמן שלהם, אריון וז' פ' מספרים לדודה סילביה על ההרפתקה שלהם והיא מספרת להם חדשות חשובות.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-99
פרק 99 - אינאזומה יפן החדשה!
חברי קבוצת אינאזומה יפן נבחרים לקראת טורניר העולם בכדורגל, אבל מי הם השחקנים הלא מוכרים שבקבוצה עם אריון? משחק ראווה מתחיל נגד האקדמיה רויאל, ומתברר שמרבית הקבוצה מעולם לא שיחקה כדורגל!
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-100
פרק 100 - התחלה סוערת לגביע העולם!
חברי קבוצת אינאזומה יפן מתחילים להתאמן לקראת מוקדמות אסיה, ואף שהשחקנים מתאמנים חזק, אין להם ניסיון בכדורגל. איך הם יתמודדו במשחקם הראשון מול דרקון האש של קוריאה?
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-101
פרק 101 - שינוי קטן
המשחק בין אינאזומה לבין דרקון האש מתחיל. פאלקו מתבלט במשחק ומנסה להבקיע כדי לעודד את אחיו הקטנים.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-102
פרק 102 - התעלומה מאחורי מערך הקבוצה!
לאחר הניצחון על דרקון האש, חלק מחברי הקבוצה מתחילים להתייחס ברצינות לכדורגל ולתפקיד שלהם. בינתיים מנסים גורמים שונים באיגוד הכדורגל להחליף את המאמן בלאק כדי לחזק את הקבוצה.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-103
פרק 103 - מבחן הכניסה של אינאזומה
מבחני הקבלה לקבוצה מתחילים. מי שמצליח להבקיע, יוכל לפרוש מהקבוצה. החבר'ה מתלבטים אם להישאר או לעזוב.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-104
פרק 104 - אויב בתוכנו!
המשחק השני של מוקדמות אסיה מתחיל, ואינאזומה יפן משחקת מול גלים גדולים מאוסטרליה.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-105
פרק 105 - בואו נשחק כדורגל מהנה!
המחצית השנייה נגד הגלים הגדולים מתחילה, ואינאזומה בפיגור 2:1. סריס מנסה להשיג מהלך מיוחד כדי להרשים את חבריה לקבוצה, אך פוגעת בקבוצה שלה.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-106
פרק 106 - באדי הדו פרצופי!
הקבוצה מנצחת ועולה לרבע הגמר למשחק מול ערב הסעודית. חברי הקבוצה מקבלים יום חופשי, ובמהלכו באדי נעצר לאחר שנקלע לקטטה עם כנופיה.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-107
פרק 107 - דמעות הקיסר
באדי מתפרץ ומתקוטט עם השחקנים במהלך רבע הגמר, וחברי הקבוצה רוצים להחליף אותו במחצית השנייה. באדי מצליח להירגע ועוזר לקבוצה כשהיא בפיגור 2-0 במשחק.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-108
פרק 108 - אימונים! החדר האפל!
הקבוצה מתאמנת במתקן הולוגרמה מיוחד בחדר האפל לקראת חצי הגמר מול נבחרת תאילנד.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-109
פרק 109 - אני שונאת את עצמי!
הקבוצה מתאמנת למשחק חצי הגמר, אך במהלך האימונים טרינה בורחת. חברי הקבוצה יוצאים לחפש אותה.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-110
פרק 110 - וידוי במגרש!
משחק חצי הגמר בין אינאזומה יפן לנמרי מוי מתאילנד מתחיל. במקביל באדי מנסה להתנצל לפני טרינה על דבריו.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-111
פרק 111 - הסוד לניצחון!
זו המחצית השנייה של משחק חצי הגמר מול נמרי המוי, וקינאן וזיפי לא מצליחים להבין מה הוא הסוד לניצחון הקבוצה. הגעתם של הוריו של זיפי משנה את הכול.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-112
פרק 112 - התקפה! המחתרת היפנית!
לקראת משחק הגמר נגד זאבי הסערה, המאמן בלאק מארגן משחק אימון עם המחתרת היפנית. איך קבוצת אינאזומה, שהתחילה סוף סוף להאמין ביכולותיה, תתמודד עם קבוצה שמטרתה לרסק אותה?
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-113
פרק 113 - קרב קשוח! אתגר העולם!
לאחר המשחק נגד המחתרת היפנית, הקבוצה מתחילה באימונים אינטנסיביים על מנת להשתפר. עם זאת, אריון מרגיש שעדיין חסר משהו לקבוצה וחושש שהם לא יצליחו לנצח במשחק הגמר.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-114
פרק 114 - הכוח להאמין ולאחד!
טרי לא מצליח לחסום את הבעיטות של זאבי הסערה ושחקני אינאזומה יפן מפסיקים לסמוך זה על זה ומנסים לשחק לבדם. בינתיים ריקרדו מנסה לגרום לטרי להבין ששוער צריך להיעזר בכל הקבוצה ולא רק בעצמו.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-115
פרק 115 - הסוף וההתחלה של קרב!
אינאזומה יפן יוצאים למחצית השנייה עם אמונה חדשה בקבוצה ורצון לנצח, אך זאבי הסערה רק נעשים חזקים יותר ויותר. האם אינאזומה יפן תצליח לעמוד בקצב שלהם ולנצח? לשם כך השחקנים יצטרכו ליצור מהלכים מיוחדים חדשים.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-116
פרק 116 - יש לנו אורח!
לאחר הניצחון על זאבי הסערה, מתברר שהם וכל שאר הקבוצות שנגדם אינאזומה יפן שיחקה היו חייזרים. חייזר בשם אוזרוק מגיע לאצטדיון בשביל להסביר לשחקנים שהם צריכים להשתתף בטורניר הגלקטי השמימי על מנת להציל את עתיד כדור הארץ.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-117
פרק 117 - קדימה! לחלל!
חברי קבוצת כדור הארץ 11 מחליטים לנסוע לחלל בשביל לייצג ולהציל את כדור הארץ. לפני שהם נוסעים, כל אחד נוסע לבקר את משפחתו כדי לספר לה על ההרפתקה שאליה הוא יוצא.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-118
פרק 118 - מגיעים לכוכב החול!
חברי כדור הארץ11 ו-ז' פ' שהסתנן לחללית, מגיעים לכוכב החול סיליקה שבו הם מתמודדים במשחק הראשון שלהם בטורניר הגלקטי השמימי. לפני תחילת המשחק הם יוצאים לסיור בכוכב.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-119
פרק 119 - חדר החושך משתגע!
ז' פ' מתאמן בחדר החושך עם הקבוצה ומגלה שהוא לא מצליח לעצור את הבעיטות כמו טרי. בערב הוא חוזר בשביל להמשיך להתאמן עם פראנק, אבל מערכת האימונים משתגעת ונועלת אותם בתוך החדר.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-120
פרק 120 - כדורגל בחלל!
המשחק נגד סיליקה עומד להתחיל, אבל שחקני כדור הארץ 11 עדיין לא התרגלו להבדלים בכוח המשיכה ולמשחק על חול. בזמן המשחק מתברר ששחקני סיליקה משחקים מלוכלך, למרות הבטחתו של אואגו למשחק הוגן.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-121
פרק 121 - הופעת הטוטמים
המשחק מול סיליקה נמשך וקבוצת כדור הארץ 11 נקלעת לפיגור. טרינה מקריבה את עצמה ומשתמשת בטוטם שלה כדי לעזור לקבוצה לנצח.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-122
פרק 122 - לוחמי כוכב המים!
גלאסיה מספרת לכולם שהיא חייזרית ושבעצם היא הרוח של פטומרי. במקביל ויקטור פוגש את הקיסרית רוליה. קבוצת כדור הארץ 11 מגיעה לכוכב המים ניאדי.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-123
פרק 123 - האפלה של פאלקו פלשמן
קבוצת כדור הארץ 11 מגלה שלקבוצה שתשחק מולם יש יכולת קריאת מחשבות. הצד האפל של פאלקו מתחיל להתגלות לקראת המשחק.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-124
פרק 124 - תתעורר, הצד האפל שלי!
המשחק בין קבוצת כדור הארץ 11 לבין ניאדי מתחיל. בעקבות הלחץ שמפעילה קבוצת ניאדי על פאלקו, הצד האפל שלו מתגלה.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-125
פרק 125 - השער העצמי של קינן
המחצית השנייה מול כוכב ניאדי מתחילה בשוויון 1:1 בין שתי הקבוצות. קינן מצליח לפענח איך אפשר לנצח את כוכב ניאדי.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-126
פרק 126 - לוהט בכוכב מגמביה!
הקבוצה מגיעה לכוכב הלוהט מגמביה ומתכוננת למשחק. ויקטור מספר לרוליה שתושבי הכוכב שלה סובלים ולא מאושרים כפי שחשבה.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-127
פרק 127 - הלוחמים שנפטרו מהכנפיים שלהם!
איש הציפור רגנג מציל את ריקרדו ואת טרי. הוא מספר להם שמנהיג המרד שנלחם בו הוא לא אחר מבנו, אובה.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-128
פרק 128 - מתח! ספירת בעיטות!
המשחק מול מגמביה מתחיל, ונבחרת כדור הארץ 11 מתקשה בגלל השוער של מגמביה שמצליח לחשב את המהלכים של כדור הארץ 11. היעדרותם של טרי ושל ריקרדו בולטת בנבחרת ומשפיעה על השחקנים.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-129
פרק 129 - תאומי טוטם! טרי וריקרדו!
המחצית השנייה של המשחק מתחילה, ושחקני נבחרת כדור הארץ 11 בבעיה לאחר שהשוער שלהם נפצע וגם בגלל החום שמתיש אותם. למזלם ריקרדו וטרי חוזרים בזמן לעזור לנבחרת.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-130
פרק 130 - הכוכב הירוק פקונדה!
דומיקה מבצעת הפיכה וכולאת את רוליה. נבחרת כדור הארץ 11 מגיעה לכוכב פקונדה שתושביו הם חייזרים שהתפתחו מחרקים.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-131
פרק 131 - זמן קצוב! חברות נצח!
אריון ונבחרתו נפגשים עם קבוצת פקונדה ומגלים את האמת על תוחלת החיים של תושבי הכוכב. למחרת מתחיל המשחק, והאחים באלון מצטרפים לנבחרת פקונדה.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-132
פרק 132 - בעיטה מלאה דמעות וזעם!
המשחק בין כדור הארץ 11 לבין פקונדה ממשיך וקינאן מוצא דרך לנטרל את רוג'ר ואת גאנדה. טרינה עוזרת לבאדי להתגבר על הפחד שלו ובנדה מבין משהו חשוב על חייו.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-133
פרק 133 - אבני התקווה!
לאחר הניצחון במשחק מול פקונדה, אריון מגלה את אבן התקווה הרביעית. עכשיו שארבע האבנים נמצאו, ויקטור המתחזה גונב אותן וחוטף את גלאסיה.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-134
פרק 134 - הנקמה של צי איקסר!
אריון ונבחרתו מתכוננים למשחק הגמר מתוך כוונה להציל את היקום ואת ויקטור. בינתיים ויקטור מבקש מהמלכה רוליה לשחק בגמר עם פאלאם אורביוס. התוכנית הזדונית של אוזרוק בולדאר מתחילה להתגלות.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-135
פרק 135 - קרב מכריע! פאלאם מדיוס!
המשחק בין כדור הארץ 11 לפאלאם אורביוס מתחיל. שתי הנבחרות לא מוותרות זו לזו. ויקטור מזכיר לאריון שההנאה מהמשחק חשובה לא פחות מהניצחון.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-136
פרק 136 - אריון נגד ויקטור!
המשחק בין כדור הארץ 11 לבין פאלאם אורביוס ממשיך, ושתי הנבחרות משחקות בכל הכוח. טרי נוקע את הקרסול ועל פי הנחיית המאמן בלאק, פאלאם אורביוס מנסים לפצוע אותו.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-137
פרק 137 - צא לדרך, טוטם שלי!
המאמן בלאק מצטרף כאחד השחקנים של פאלאם אורביוס ומלמד את שתי הנבחרות עיקרון חשוב שמשנה את המשחק. בתום המשחק, אוזרוק מגלה את תוכניתו הזדונית וחסרת רחמים.
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-138
פרק 138 - הקרב האחרון!
לאחר ניצחון כדור הארץ 11 על פאלאם אורביוס, אוזרוק מסרב להשמיד את החור השחור. הוא מסכים לעשות זאת רק אם כדור הארץ 11 ינצחו את צי איקסר במשחק כדורגל. האם הקבוצה של אריון תצליח להתמודד איתם?
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-139
פרק 139 - הטוטמים משתוללים!
המשחק בין כדור הארץ 11 לבין צי איקסר ממשיך. בהתחלה נראה שהכוחות שווים, אבל לאחר מהלך מלוכלך של צי איקסר כנגד הטוטמים, האם כדור הארץ 11 יצליחו להמשיך לשחק?
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-140
פרק 140 - הוריקן סוער!
הגלקסיה 11 מתקשים לעמוד בקצב של צי איקסר, והקבוצה של אריון מחליפה אותם. האם הם יצליחו לשחק אחרי הנזק שנגרם להם במחצית הראשונה? והאם פאלקו סוף סוף יגיד לאריון את דעתו האמתית?
23 דק'
אניאזומה-גו-עונה-3-פרק-141
פרק 141 - בעיטה אחרונה לעתיד חדש!
המשחק נגמר בזכות מאמץ אחרון של גלקסיה 11. עכשיו נשאר להשמיד את החור השחור, להיפרד מתושבי היקום ולחזור הביתה.
23 דק'

סדרות נוספות