מקס ומוזה

2012 |

1 עונות

רמי קלנשטיין הוא זמר העמק בקומדיה המוזיקלית "מקס ומוזה". עמיקם (אמנון וולף) הוא משורר העמק, וכעת הוא יוצא לטיול מסביב לעולם כדי למצוא השראה חדשה, לשירים חדשים.

בשביל שאף אחד לא ידע על כך, עוזריו מקס (אמיר דוליצקי) ומוזה (ליאת אזר) שומרים על כך בסוד ומבצעים את העבודה שלו במקומו. בכל פרק הם יעברו חוויות שונות ואפילו יכתבו שיר חדש.

עוד בסדרה: חיותה (יעל עמית), אחראית הסדר של העמק וגבעון (יובל כהן) מחבר שירים שרוצה להחליף את עמיקם. כל פרק מסתיים בשיר בביצוע רמי קלנשטיין, אותו הוא הלחין למילותיה של רחלי שביט.

שחקנים:

רמי קלנשטיין, אמיר דוליצקי וליאת אזר.

פרקי העונה

עונה 1
סדרה בהשתתפות רמי קלינשטיין, המגלם את תפקידו של "מלחין העמק", העומד בראש הרכב מוזיקלי, ועמו מבצע את שירי הסדרה, אותם גם הלחין. הסדרה עוסקת בעולם המוזיקה ובתהליך המורכב של מלאכת כתיבת השירים בשפה ייחודית המתאימה לצופים הצעירים. עלילות הפרקים ושירי הסדרה עוסקים בחוויות הילדות השונות, ביחסים בין בני המשפחה, בחשיבותה של חברות אמת ועוד נושאים רבים, הנוגעים לחייהם של הצופים הצעירים.
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - סוד
מקס ומוזה, עוזריו של עמיקם משורר העמק הנודע, מגלים כי הוא עזב במפתיע. האם יצליחו לשמור על עזיבתו בסוד מפני רמי מלחין העמק, חיותה ראש ועד העמק וגבעון מתחרהו הבלתי נלאה של עמיקם?
17 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - אופניים
מרוץ האופניים של העמק מתקיים היום ומוזה צריכה לשכנע את מקס להחליף את עמיקם כבן זוגה לרכיבה מבלי שאף אחד ידע, בזמן שגבעון מנסה להכשיל אותם. האם מוזה תצליח?
16 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - אבבת חולפת
מקס ומוזה צריכים לפתור במקום עמיקם את התשבץ בעיתון העמק מבלי שגבעון יעלה עליהם, אבל מקס עושה טעות שעשויה לחשוף את הסוד שלהם. האם גבעון יגלה את הסוד הגדול?
15 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - רק לכלב שלי
מוזה מארחת כלב אבוד בסדנא, בניגוד לכללי העמק, וגבעון מנסה להביא לפיטוריו של עמיקם בגלל זה. האם הוא יצליח?
16 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - השסק הכי טעים
מוזה קוטפת שסק מהעץ של גבעון, ללא רשותו והוא מאשים את עמיקם בגניבה וטוען כי יש לו הוכחה. האם גבעון יחשוף את הסוד הגדול שלהם ויביא לפיטוריו של עמיקם? ומה תעשה חיותה?
17 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - קצת מזה ומזה
מקס ומוזה רבים ומפסיקים לדבר זה עם זו בדיוק כשחיותה מגיעה וזקוקה לשיתוף הפעולה שלהם בנושא הקשור לעמיקם. האם ישלימו? ואיך יסייעו לעמיקם לשמור על הסוד?
17 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - מתולתל או חלק
מוזה וחיותה מסתכסכות על רקע חגיגות יום ההולדת של חיותה. חיותה דורשת שעמיקם יפתור את הבעיה ומקס מתנדב להחליף אותו. האם יצליח?
17 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - החדר שלי
אחותה התאומה של חיותה מגיעה לביקור וחיותה מביאה אותה לפגוש את עמיקם. האם יצליחו מקס ומוזה להסתיר ממנה את נסיעתו? ומה תגיד על זה חיותה?
17 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - שקט מכל הסוגים
פרס משורר השנה מוענק לעמיקם אבל הוא לא נמצא כדי לקבל את הפרס. האם מקס ומוזה יצליחו להסתיר את נסיעתו של עמיקם מבלי שיעלו עליהם ומי יקבל את הפרס במקומו?
17 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - הכריך הנכון
עמיקם צריך לשפוט בתחרות "כריך העמק" ומקס ומוזה מנסים להחליף אותו מבלי שחיותה תגלה. מה הם יעשו? האם חיותה תעלה עליהם?
17 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - בכל קיץ
מקס ומוזה מכינים את הקריטבים המסורתיים של עמיקם למסיבת פתיחת הקיץ, כשגבעון מגיע ומנסה לחבל בהכנות. מה יעשו מקס ומוזה, ואיך יצליחו לשמור בסוד את העובדה כי עמיקם לא הכין את הקרטיבים בעצמו.
17 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - באמצע הביס
חיותה מגיעה לסדנא ומאיימת להישאר עד שעמיקם לא יעזור לה בהקלטה מיוחדת. מקס חולה ואינו יכול להתחזות לעמיקם. מה יעשו מקס ומוזה?
16 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - החברה הכי טובה
מוזה עומדת לצאת למחנה עם חברתה הטובה בדיוק כשחיותה מגיעה ומונעת ממנה לצאת בדרישה שתצייר אותה בסדנא. האם מוזה תצליח לצאת למחנה ומה מקס יעשה בעניין?
16 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - ואני אמרתי שסתיו
מקס ומוזה צריכים להכין את ריבת הגויאבות המפורסמת של עמיקם אבל המתכון שהשאיר נעלם. גבעון מגיע בהפתעה ומנסה לגלות את המתכון הסודי. האם מקס ומוזה יצליחו להסתיר ממנו ולהכין את הריבה בזמן?
17 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - עץ הלימונדה
אורח לא צפוי מגיע לסדנא לחפש את עמיקם ומקס חושד שמדובר במזימה של גבעון להפיל את עמיקם. איך יסתיים הביקור? האם מקס ומוזה יצליחו להמשיך לשמור על הסוד?
17 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - הילדה שבאמצע
מוזה מתכוננת לקראת ביקור של משפחתה בעמק כשחיותה מגיעה משבשת את התכניות ודורשת שעמיקם יכתוב לה שיר. איך יצליחו מקס ומוזה לעמוד במשימה?
17 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - החורף שלנו
מקס נאלץ להחליף את עמיקם כמדריך בטיול של העמק, מבלי שאף אחד ידע כשגבעון בדיוק מגיע לסדנא ומנסה לחשוף את האמת. האם גבעון יצליח והאם תושבי העמק יגלו שעמיקם הוא בכלל מקס?
15 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - כשאני חולה
מקס חולה ומוזה נאלצת לצאת לקטיף האשכוליות השנתי במקומו ובמקום עמיקם. חיותה מגיעה ודורשת שעמיקם יגיע ויכין לה את תרופת הפלא שלו. מה יעשה מקס? איך יסתיר ממנה את הסוד?
16 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - איך זה קרה
חברו הטוב של עמיקם עוזב את העמק וחיותה דורשת שעמיקם יכין שיר לאירוע הפרידה. האם יצליחו מקס ומוזה להחליף את עמיקם מבלי שסודם יתגלה?
17 דק'
מקס-ומוזה-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - זמן
מקס ומוזה מקבלים הודעה דרמטית מעמיקם שיכולה לשנות את חייהם. האם עמיקם סוף סוף ישוב אל העמק? או שלנצח יצטרכו לשמור את הסוד?
16 דק'

סדרות נוספות