קונג פו פנדה: כפות הגורל

2018 |

1 עונות

"קונג פו פנדה: כמות הגורל" היא סדרת אנימציה של "DreamWorks" שעלילתה מתרחשת אחרי הסרט השלישי בסדרת הסרטים "קונג פו פנדה". הסדרה עוקבת אחרי פו מאסטר הקונג פו, כשהוא מגלה ארבע פנדות צעירות בעלות כוחות לחימה דומים לשלו. 

את ארבעת הפנדות הוא מגלה במערה מיסטית. בה, בלי שידעו, הם שאבו כוחות ממאסטר קונג פו קדום וחזק. פו מזהה את הפוטנציאל שבהם ולוקח על עצמו להכשיר אותם להיות לוחמים ראויים. תוך כדי הם מגלים שעם כוחות גדולים, מגיעה אחיות גדולה ועליהם להציל את העולם. 

המתבגרים צריכים למצוא את הכוחות שלהם כמה שיותר מהר, בעזרתו של פו, ולהציל את כל מי חשוב ויקר להם. אם אתם כבר במתח, אז כדאי לכם להכנס ל-BIGI – הסדרה כבר מחכה לכם שם בצפייה ישירה בכל זמן שרק תרצו.

פרקי העונה

עונה 1
פו, מאסטר הקונג פו, מגלה ארבע פנדות צעירות בעלות כוחות לחימה דומים לשלו, ומכשיר אותם להיות לוחמים ראויים. בזמן שכוחות אפלים ועוצמתיים במיוחד מאיימים על הכפר כולו, המתבגרים צריכים למצוא את הכוחות שלהם במהרה ולהציל את כל מי שאהוב ויקר להם.
קונג-פו-פנדה-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - מאסטר הדרקון הגיע
חבורת ילדים שובבים מנסים לשכנע את מאסטר פו, המגיע לעיר לביקור, שייאמן אותם בקונג פו. פו לא נעתר לבקשה אבל נאלץ לשקול מחדש לאחר שהילדים מגיעים למערה בעלת כוחות מיוחדים.
21 דק'
קונג-פו-פנדה-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - דרקון כחול משחק באש
פו וחבורת התלמידים שלו מוצאים בקתה נטושה בה יוכלו להתאמן על כישורי הקונג פו שלהם. סכנה מפתיעה מכפר אחר גורמת לחבורה לרצות להשוויץ ביכולותיהם מוקדם מן הצפוי.
22 דק'
קונג-פו-פנדה-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - להב ציפור האש
החבורה מוצאת מגילה סודית עם קוד מוצפן שלא ניתן לקרוא. אך כוחות רשעים זוממים לקחת מהם את המגילה, ועושים זאת בזמן הופעה מול כל הכפר.
22 דק'
קונג-פו-פנדה-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - הפולש עף בנתיב העקום
אב המנזר ג'ינדאו מציע לפו ותלמידיו לנהל קרב קונג פו ידידותי, אך אינו חושף את כוונותיו הזדוניות. בינתיים, החבורה מנסה לפצח את המסר הסמוי במגילה המקודשת.
22 דק'
קונג-פו-פנדה-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - אגרוף עשבי התיבול
על מנת לגלות מי הרעיל את המרק שלו, פו יוצא לכפר מפוקפק בשם טולולוהו והחבורה מצטרפת אליו. ג'ינג מתחילה לאבד שליטה, כאשר רוח אפילה משתלטת על הצ'י שלה.
22 דק'
קונג-פו-פנדה-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - גלעין השזיף המורעל
החבורה עוצרת לנוח בפונדק דרכים מוקף בפושעים, אך נמלטים משם לאחר שכנופיה מנסה לתקוף אותם. הם מגיעים למנזר פריחת השזיף, אך קבלת הפנים לה הם זוכים, היא לא מה שציפו לה.
22 דק'
קונג-פו-פנדה-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - צרות צרורות בכפר הפנדות
אחרי שאב המנזר ג'ינדאו לוקח מפו את צ'י הגבורה, החבורה מצליחה להתחמק מהמנזר וממהרת להזהיר את כפר הפנדות מכוחות הרשע המתקרבים אליהם. פו פוגש ארנב משונה שעוזר לו לטפל בפצעיו.
22 דק'
קונג-פו-פנדה-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - סודות אבודים באפילה
החבורה מתחמקת מג'ינדאו דרך תעלות סודיות, ופוגשת שם אורח לא צפוי. במקביל, פו מנסה להחזיר את הצ'י בעזרתו של ארנב זקן, שאת מקורו הוא אינו מצליח לגלות.
22 דק'
קונג-פו-פנדה-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - קרח דק ביציאה מהמערה
החבורה בורחת מאחיזתו של ג'ינדאו, ולשם כך משתמשת בכוחה המתגבר של ג'ינג. פו מגלה מיהו אותו ארנב זקן שטיפל בו, וביחד הם יוצאים לחפש את החבורה ולעזור לה במשימתם המשותפת.
22 דק'
קונג-פו-פנדה-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - שובם של ארבעת המזלות
החבורה פוגשת בארבעת המזלות המקוריים, אשר מציבים להם אתגר משונה על מנת לחשוף את המעיין הקדום ופו נתקע במלון מסתורי לצד אורח בדמות שד.
22 דק'
קונג-פו-פנדה-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - דרקון מקולל שב להרים
ג'ינדאו לכד את חבורת הפנדות, אבל פו מציע לו עסקה: לחוס על חייהם, בתמורה לחשיפת מיקומו של המעיין הקדום. כפר הפנדות עובר הכשרה מעכביש ענק על מנת לחזור לתפקידם העתיק, בתור שומרי הצ'י.
22 דק'
קונג-פו-פנדה-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - הקרבה בקצה הזמן
החבורה רודפת אחרי ג'ינדאו ומנסה לכלוא אותו בממלכת הרוחות. שם, פו פוגש כמה אורחים, חלקם רצויים וחלקם לא. האם צ'י הגבורה יחזור אל הפנדות?
22 דק'
קונג-פו-פנדה-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - סופו של מאסטר הדרקון
החבורה מתמודדת אחת ולתמיד מול מאסטר הדרקון ג'ינדאו, שבוחר לבגוד בכל מי שתמך בו. אל מאמצי החבורה מצטרף הכפר כולו, אשר מבין לראשונה את ייעודו האמיתי.
22 דק'

סדרות נוספות