טובוט בלשי הגלקסיה הסוד של סוואג

2020 |

1 עונות

סדרת הבת של טובוט בלשי הגלסקיה. טיילר והטובוטים ממשיכים להגן על העיר מפני פושטים ופולשים. בסדרה הזאת הם מתמודדים עם יריב מסתורי וחדש בשם סוואג.

סוואג מנסה לגנוב את הדלק של טיילר והטובוטים כדי לבצע את התוכנית שלו… האם הוא יצליח? או שהטובוטים יחד עם טיילר יצליחו לסכל אותו? עכשיו ב-BIGI!

פרקי העונה

עונה 1
טיילר והטובוטים ממשיכים להגן על נב סיטי מפני פולשים. הפעם, יש להם יריב מסתורי בשם סוואג שמנסה לגנוב את הדלק שלהם כדי לבצע את מזימותיו.
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - הקצב של סוואג
טיילר והטובוטים מנסים לתפוס זוג שודדים. אבל כשיריב חצי-אנדרואיד בשם סוואג מגיע לעיר עם מכשיר דומה לווי-ריי של טיילר, המצב נהיה בעייתי. בזמן שטיילר מבין שמישהו פועל נגד הטובוטים, תעלומה גדולה יותר נחשפת.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - הרפתקת רוח סערה!
סערה פוגעת בנב סיטי. טיילר צריך ללהטט בין שני תיקים כשעובד ברציפים נתקע מתחת למכולה והכביסה של אימא נעלמת. סוואג תוקף את מאסטר וי כדי לאסוף עוד אנרגיית וי, אבל כשהתוכניות שלו חוזרות כמו בומרנג, טיילר והטובוטים צריכים להגן על עובדי הרציפים מהמכולות.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - בהלת יום הרחפנים!
קבוצה של פיראטי חלל מיירטת שדר בין פולסר לסטאר-רינג ומגלה שהטובוטים עדיין פעילים. בתקווה לתפוס ולמכור את החלקים שלהם, הם טסים לכדור הארץ. בינתיים, סוואג משתמש בתערוכת רחפנים לגרום לבעיות, במטרה לגנוב עוד אנרגיית וי מהטובוטים כדי להפעיל את דרואיד הקרב שלו.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - מפלצות קטנות, צרה גדולה
מאסטר וי קולט אות מצוקה ממאדים, וטיילר שולח את קוואנטום סטילת', פאוור טריין ומגה דריל לבדוק את העניין. עם הגעתם, חבורה של זומרים נטושים תוקפים את השלישייה, וכשהטובוטים משיבים מלחמה, היצורים מתאחדים לחילזון חלל ענקי. ללא עזרת מאסטר וי, השלושה צריכים לשתף פעולה כדי לתכנן מלכודת ולהביס את הזומר הענק לבדם.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - סמל כדור פלומה
כשהוא צריך שלט אחד אחרון של אנרגיית וי, סוואג משתמש בשריד מכוכב יוניקורן הגורם לגוף של הסמל צדק להתחלף עם גוף של חתול. טיילר, מאסטר וי, קוואנטום סטילת' ומגה דריל משתפים פעולה להתמודד עם המהומה שנגרמת על ידי הטובוט עם מוח החתול. בינתיים, סמל צדק חווה נטיות חתוליות.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - מקרה של תסמונת המתחזה
סוואג משחרר את הטובוט שלו, אלפא פלוס, ומשכנע אותו שהטובוטים של טיילר מתחזים וצריך לעצור אותם. אות אנרגיה מסתורי מוביל את טיילר והצוות שלו לעימות עם אלפא פלוס, שמסביר את הכוונות של האדון שלו להשתלט על ההגנה של נב סיטי. הוא יספק מידע נוסף אם ספיד ינצח במרוץ נגדו, אבל אם יפסיד, הטובוטים צריכים להיכנע.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - המגנים החדשים של נב סיטי
סוואג משתמש בקרן כיווץ לגנוב את הכבאיות של העיר ומפיל את האשמה על הטובוטים. טיילר וכל הצוות חוקרים, אבל הטובוט החדש של סוואג, סטורם ג'ו, מתערב ומוכיח שהוא יריב ראוי לבלתי מנוצח ומאסטר וי.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - גלגלים נעולים ומנופחים
כשסמל צדק נעצר בגין גניבת רכב, סוואג עובר לשלב הבא בתוכניתו על ידי אסיפת שאר הטובוטים, והפללתם בגניבות רכב נוספות. בסופו של דבר, סמל צדק קולט את הדפוס ומתכנן מלכודת לאלפא פלוס וסטורם ג'ו.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - החשיפה הגדולה של סוואג
הטובוטים חוקרים את סטורם ג'ו ומגלים שסוואג הוא נשק הגלקסיה הרביעי ושהוא מתכוון לחקות את הטובוטים. סטורם ג'ו מסכים לקחת את טיילר לסוואג, אבל רק אם טיילר יוכיח את התרמית של סוואג.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - מתקפת זבלני האנדרואיד!
זבלני האנדרואיד מגיעים לכדור הארץ ומנסים לגנוב מכוניות בשעת השיא של נב סיטי. טיילר והטובוטים נלחמים ברוק, יצור דמוי ציבור וחבר בכיר של זבלני האנדרואיד. סטורם ג'ו מגיע בהפתעה, ומעסיק את רוק בזמן שטיילר, מאסטר וי ובלתי מנוצח משחררים את הנהגים מחללית הזבלנים.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - לתפוס את ביסט
חללית מופיעה בנב סיטי, ואלפא פלוס לוקח את התיק בתקווה להשיג את תשומת הלב של סוואג הנהדר. זבלני האנדרואיד שלוחים את הידרה וכימרה לתפוס את הטובוטים באמצעות טקטיקה ישנה. בינתיים, טיילר, מאסטר וי ובלתי מנוצח מנסים לשבור את מגננות החללית.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - זבלני האנדרואיד מכים שנית
בזמן שטיילר והחבורה מנסים ליצור קשר עם ביסט החטוף, סוואג מחפש את זבלני האנדרואיד. בינתיים, רוק משתמש בכנפיים אגדיות וחבורת זומרים לתקוף את העיר. הטובוטים מתערבים, אבל לרוק יש פריט מיוחד המוכ להילחם בקוואנטום סטילת' ופאוור טריין.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - שדרוגים והססנות
סוואג משתמש בכוחות נשק הגלקסיה שלו ליצור סוכן טיטאן, וחוזר לנב סיטי. בינתיים, בלאק דוג משתמש בביסט לפתות את ביג טרייל למלכודת. ביריד המקומי, בלשי הגלקסיה צריכים להתמודד עם זומרים.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - להתגלגל ולהתהפך
בלאק דוג מרוקן את אנרגיית הווי של ביג טרייל, ושולח את רוק לאסוף טובוטים נוספים לפני שהאולטרה מסוק יהיה מוכן. בינתיים, הסוכן טיטאן ממשיך לשמור על הסדר בעיר, וטיילר מחליט לקיים את השבועה שלו כאדון הגלקסיה ולהילחם בזבלני האנדרואיד.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - שילוב בלתי סביר
הידרה חושד בבגידה כשבלאק דוג ורוק הולכים לצוד בלעדיו ובלעדי כימרה. בינתיים, סוכן טיטאן והטובוטים שנותרו עוברים על התוכנית של סוואג לתפוס את בלאק דוג בתקווה לפרק את זבלני האנדרואיד.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - אבן, יומן חלל, מספריים
סוואג נפגע בגלל שימוש יתר במפתח הדופק, אבל משואת המעקב שלו מאתרת את החללית של זבלני האנדרואיד. סמל צדק והירו מצטרפים לטובוטים המפעילים את האולטרה מסוק של בלאק דוג, בזמן שהפרנויה של הידרה וכימרה מסלימה.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - האריה, הנחש והסכנה המיוחדת
כשסטורם ג'ו ואלפא התאוששו, הסוכן טיטאן מארגן פגישה בין סוואג לטיילר, אבל בלאק דוג תוקף באמצעות האולטרה מסוק שלו. טיילר ומאסטר וי מטפלים בפועש, בזמן שסוואג שולח את הסוכן טיטאן להתמודד עם הידרה וכימרה בעיר.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - מלכוד מפתח הדופק
במדבר, סוואג מתכונן להילחם בזבלני האנדרואיד, אבל מאסטר וי, טיילר וסוכן טיטאן חוזרים בידיים ריקות לאחר המפגש הראשון שלהם עם השדרוג הגדול של הידרה וכימרה. סוואג מסביר את כוחות מפתח הדופק שלו, אבל טיילר מסרב להשתמש בו אחרי שהוא מגלה את הסכנה שסוואג עומד בפניה.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - כל כלב חלל בא יומו
ספיד ושאטל מאתרים את בלאק דוג בחללית שלו, היכן שהוא משתמש במונסטר להטעין את האולטרה מסוק. בינתיים, טיילר והחבורה מתלבטים אם להשתמש במפתח הדופק של סוואג.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-הסוד-של-סאווג-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - קללת עין הפורטונה
טיילר נמצא במוזיאון ומבחין בקוסם חשוד למראה. כשהקוסם גונב תליון, טיילר והטובוטים חוקרים. אבל לפני שיוכלו לעצור אותו, הקוסם משתמש בלחש עתיק להעיר את התליון, ומקבל שלוש משאלות.
11 דק'

סדרות נוספות