טובוט בלשי הגלקסיה

2020 |

2 עונות

הכירו את טיילר קינג – בלש צעיר שמתמודד עם כל מיני תעלומות. לפתירת התעלומות מצטרפים חבריו, בלשי הגלקסיה. כל תיק הוא תעלומה רצינית אבל כשטיילר מגלה מכשיר מסתורי הכל משתנה.

טיילר מוצא מכשיר שמתגלה כנשק גלקסיה אחת, מה שמעיר את הטובוטים – לוחמים גלקטיים. ביחד עם הטובוטים הוא משתף פעולה ונלחם בפשע בשכונה שלו.

במקביל הפושעים, צוות בלאגן, מחפשים את שאר נשקי הגלקסיה בשביל מנהיגם. האם הם יצליחו לשלוט בקוסמוס? הצטרפו לסדרת הבילוש הכי גלקטית שיש, עכשיו ב-BIGI.

פרקי העונה

טיילר קינג הבלש הצעיר מתמודד עם כל מיני תעלומות עם חבריו, בלשי הגלקסיה. בין אם זה למצוא את הבלון האבוד של ילדה קטנה, או לאתר את השלט הרחוק של שכנתו, גב' ג'יימס, כל תיק הוא תעלומה רצינית. כשטיילר מגלה מכשיר מסתורי שמאוחר יותר מסתבר שהוא נשק גלקסיה אחת, הוא בטעות מעיר את הטובוטים: לוחמי גלקטיים. ביחד, טיילר והטובוטים משתפים פעולה ונלחמים בפשע בשכונתו, נב סיטי. בינתיים, צוות הפושעים בלגאן מחפש את שאר נשק הגלקסיה עבור מנהיגם, גאון רשע בשם ד"ר איקס, המתכוון להשתמש בכוח שלהם להשתלט על העיר. טיילר וחבריו נלחמים בפושעים, בזמן שהם מחפשים רמזים להחזיר את הזיכרונות האבודים של הטובוטים. אבל רודן החלל פולסר הכובש רוצה לפלוש לכדור הארץ, ומתכנן להשיג את כל ששת נשקי הגלקסיה ולהשתמש בכוחותיהם לשלוט בקוסמוס.
ויקטור הוא אמן טאקוונדו שאפתן אך לא כל כך מצליח. לאחר שמצא שעון מסתורי בפארק, ויקטור לוחץ על כפתור שמפעיל את הטובוט, ליאון רובר. ביחד איתו וטובוטים אחרים שהוא מגלה ואחיו ברוס וחברתו זארה, הם נלחמים נגד באבלקאט ופלאפי שנשלחו על ידי פולסר להשתלט על העולם.
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - מרוץ לצדק
הנסיכה זורה בורחת ממתקפה של פולסר הכובש, ושולחת כלי נשק גלקסיה דרך חור תולעת. כלי הנשק מתפזרים ברחבי הארץ, היכן שהבלש הצעיר וחובב הרכבים טיילר קינג מגלה נשק בזמן שעוזר לשכנתו למצוא שלט רחוק. הנשק הופך את המכוניות בשלט רחוק של טיילר ללוחמים חזקים בשם הטובוטים.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - להגן על העיר
הטובוטים מתקשים להיזכר בחייהם לפני שטיילר העיר אותם. טיילר מסכין לעזור, והטובוטים מתמקמים במקום המסתור החדש שלהם. אבל הבית של טיילר נהיה הרבה יותר מסוכן מהצפוי, האחות התינוקת של טיילר, סופי, מפחידה את ספיד ומונסטר בחיבוקים וריר. כשצוות הרשעים בלגאן תוקף את העיר בצפרדע הענק שלהם, טיילור, ספיד ומונסטר צריכים להציל את המצב.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - הפסקת חשמל
כשגל חום מכה בנב סיטי, צוות בלגאן גונב חשמל כדי להפעיל את מיזוג האוויר שלו מו וגורם שרשרת האפלות הגורם לכאוס בעיר.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - גורילה במנוסה!
טיילר ובלשי הגלקסיה מבקרים בגן החיות היכן שהם נתקלים בגורילה. טיילר מבחין במשיהו שמאכיל את החיות באוכל רגיל ובלשי הגלקסיה רודפים אחר הפשע. הם מגיעים לבריידי התלמיד הבעייתי שגורם לפנתר לברוח מהכלוב. ג'יי ובריידי נפרדים בבלגן והגורילה בורחת מהכלוב שלה להגן על ג'יי מהפנתר.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - הרפתקת המערה הגדולה
טיילר ובלשי הגלקסיה הולכים למערה ביער בחיפוש אחר חיפושיות. אבל כשג'יי נעלם, טיילר, קווין וג'ף, עוקבים אחרי העקבות שלו לתוך מערה מסתורית. באותו הזמן, צוות בלגאן חוקר את אותה מערה, במשימה של ד"ר איקס הרשע המאמין שבמערה נמצא מטאוריט נדיר.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - ההגעה של קיי פי!
צוות בלגאן מגלה שהמטאוריט שנמצא במערה מכיל נשק גלקסיה שתיים: ישות חזקה המציעה להם נשק כמו מכונת מסטיק. בינתיים, טיילר ושאטל הולכים לחקור עב"ם כשמסתבר שהוא חייזר בשם קיי פי שעובד עבור הנסיכה זורה.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - תעלולים במסלול ההמראה
קרן נותנת למשפחת קינג משימה לערוך מסיבת יום הולדת בהפתעה לשכנה. טיילר מגייס את בלשי הגלקסיה לעזור להכין את ארוחת יום ההולדת. בינתיים, הנכדה והבן של גב' ג'יימס טסים לעיר, אבל צוות בלגאן חטף את מסלול ההמראה ומאלץ אותם להישאר באוויר.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - ניקיון החלל הגדול!
כשטיילר ושאטל טסים לחלל לתקן לוויין מקולקל, הם מגלים שחלקת פסולת חלל המקיפה את כדור הארץ אחראית לנזק. הצמד נלחם כדי להגן על הלוויין מהרסיסים ומצליח להציל אותו, אבל פסולת החלל נופלת לכדור הארץ.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - החבר שלי רו-בי!
כששאטל מקבל אות חירום ממאדים, הוא וטיילר נתקלים ברו-בי, רובוט חלל חכם ביותר שחשבו שנעלם. טיילר מנסה להתחבר איתו, אבל הרובוט חושף את כוונתו לחזור לכדור הארץ ולנקום במדענים שנטשו אותו.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - שעון הקוקייה של האבדון!
במאמץ נוסף להשתלט על העיר, צוות בלגאן מקבל נשק חדש מנשק גלקסיה 2 הגורם לאנשים להירדם כשהם שומעים את הצלצול של שעון קוקייה מכושף. כשכל העיר, כולל המשפחה של טיילר, נרדמת, טיילר, ספיד ומונסטר מנסים להביס את הנבלים.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - יחידת חילוץ הטובוט!
טיילר מוצא את עצמו שומר על סופי, אבל מצליח לשכנע את הטובוטים לחפות עליו. בינתיים, צוות בלגאן מקבל מכשיר נוסף מנשק גלקסיה 2 ותוקף את העיר עם סופת רעמים. כשספיד, שאטל ומונסטר שומרים על סופי, טיילר משתמש בקבוצת הטובוטים החדשה שלו הנקראת יחידת חילוץ הטובוט להגן על העיר.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - כבישי סכנה!
טיילר ואבין משתתפים בכינוס מכוניות ספורט עתידניות, היכן שהם נתקלים בבריידי ואביו, גרגורי. גרגורי ומרטין מסכימים להתחרות במכוניות המשוכללות של גרגורי, בזמן שבריידי וטיילר מעודדים.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - לתפוס את גנבי התכשיטים
כשזוג גנבים מבצע שורת מעשי שוד בחנויות תכשיטים, והמשטרה חסרת אונים, טיילר מחליט לקחת את העניינים לידיים. הוא מתחבר עם סמל צדק לעקוב אחר רמזים למסתור של הפורצים, אבל הפורצים בורחים וטיילר צריך את עזרתו של שאטל.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - המסע למרוץ הנשמה!
טיילר מסכים לעזור לאביו להירשם לטורניר מכוניות השלט ומזמן את בלשי הגלקסיה לעזרה. הקבוצה נתקלת במכשולים לאורך הדרך ומתפצלת לפתור מספר תיקים ברחבי העיר. כשטיילר, ספיד ומונסטר עסוקים בלהציל את תושבי נב סיטי, טיילר אולי לעולם לא יספיק לרשום את אביו.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - הגלידה של מר טרין!
אוטו גלידה חדשה נפתח בנב סיטי, ומעמיד את טיילר ובלשי הגלקסיה פנים מול פנים עם צוות בלגאן, בתחרות על גלידה בחינם. במהרה, הנוכחות של הנבלים מושכת את תשומת לב המשטרה והם משתמשים בקרן כיווץ לברוח. טיילר מזמן את סמל צדק שיעזור לו לטפל בכאוס.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - אש במכבי האש!
טיילר, בלשי הגלקסיה ובריידי יוצאים לטיול כיתה במכבי האש של נב סיטי ללמוד על מניעת שריפות. בריידי מסתבך לפני שצוות בלגאן מגיע עם נשק חדש, ומשחרר את האש החמה ביותר ביקום, במטרה להרוס את העיר.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - התקפת מגלודון!
טיילר מבקר באקווריום התת מימי עם משפחתו ובלשי הגלקסיה. בינתיים, צוות בלגאן מחפש במערה תת מימי קרובה למצוא מטאוריט עבור ד"ר איקס. אבל הנבלים בטעות משחררים כריש ענקי הדומה למגלודון האגדי.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - התוכנית המרושעת של ד"ר איקס (חלק 1)
טיילר וטנק-מן צוללים בחיפוש אחר רמזים לגבי מה שיכול היה להפוך את הכריש לענק. בקרקעית האוקיינוס, הם נתקלים בצוות בלגאן וד"ר איקס. כשתמנון ענקי תוקף, הד"ר משתמש בצוות כהסחה ובורח למצוא את המטאוריט שלו.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - התוכנית המרושעת של ד"ר איקס (חלק 2)
לאחר קרב קשה, טיילר וטנק-מן מחזירים את התמנון לגודלו הרגיל. באמצעות נשק גלקסיה 3, ד"ר איקס שולח סרטן מפלצת לתקוף את הצמד. טיילר משכנע את טנק-מן לשים בצד את היריבות שלו עם קפטן יקום כדי להגן על האדון שלו, והשניים יוצרים את הרובוט המשולב, בלתי מנוצח.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - מארב תת מימי (חלק 1)
ד"ר איקס חושב על תוכנית חדשה להשמיד את הטובוטים, בשילוב כוחות עם נשק גלקסיה 2 של צוות בלגאן עם נשק גלקסיה שלוש שלו. צוות בלגאן משתמש במכשיר חדש לתקוף את העיר, וטיילר ממהר לעצור אותם עם קפטן יקום וטנק-מן.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - מארב תת מימי (חלק 2)
טיילר, קפטן יקום וטנק-מן, מתפצלים לאתר את צוות בלגאן. טיילר וקפטן יקום מוצאים את הנבלים, אבל נופלים בשבי כשד"ר איקס תוקף עם מדוזה ענקית. טנק-מן מתקשה עם חוסר הסבלנות שלו, ומשתמש בחוכמה שלו לשחרר את חבריו.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - האוצר של קפטן זקן אדום – חלק 1
כשהם חוקרים בית רדוף, בלשי הגלקסיה מגלים מפה שהשאיר פיראט מסתורי הטוען שהוא יודע את המיקום של אוצר קסום. טיילר והחבורה פותרים חידות ומגלים רמזים מוסתרים ברחבי העיר, אבל צוות בלגאן שומע אותם ומחליט לגנוב את האוצר.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-23
פרק 23 - האוצר של קפטן זקן אדום – חלק 2
ג'ף מוביל את צוות בלגאן לאוצר של זקן אדום, אבל טועה בפנייה לאורך הדרך. טיילר, ג'יי וקווין באים להציל את החבר שלהם, אבל הם הולכים בדרך הבטוחה. ג'ף וצוות בלגאן מנווט במסלול בוגדני לאוצר, כשהם נתקלים בטיילר ושאר בלשי הגלקסיה. הנבלים לוקחים את תיבת האוצר וגורמים לקריסת המערה.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-24
פרק 24 - ביג טרייל וביסט נעלמים!
כשטיילר מגלה שאמו לקחה את הטובוטים ביג טרייל וביסט לקרן הצדקה של העיר, הוא ממהר להציל אותם. באירוע. טיילר מגלה שבריידי כבר קנה את הצעצועים, והשליך אותם לאחר שהשתעמם. טייל חייב לסרוק את המקום ולחפש את הטובוטים.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-25
פרק 25 - עימות תחרות הבישול!
זאת תחרות הבישול השנתית בנב סיטי, היכן שטיילר ואביו עוזרים לאמו לזכות בפרס הגדול. צוות בלגאן נכנס לתחרות לספק את החלום של איני להיות מאסטר שף, אבל משפחת בריידי גורמת לפסילת הנבלים, והם נוקמים בתקיפת האירוע.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-1-פרק-26
פרק 26 - תעלומת משאית האוכל של אימא!
אימא של טיילר סוף סוף קונה את משאית האוכל של חלומותיה ומתחילה לנהל עסק עצמאי. אבל בדיוק כשהיא מושכת לקוחות, גנב גונב את המשאית באמצע הלילה. בזמן שצוות בלגאן קונה את המשאית שלא בידיעתו, טיילר והטובוטים צריכים לחקור.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-27
פרק 27 - צוות בלגאן בהופעת רחוב
לחוצים לכסף, צוות בלגאן מחליט להעלות מופע רחוב ולהשוויץ בזרועות הביוניות של מייני. גבר זקן בקהל מאבד את הארנק שלו וטיילר מסכים לעזור לו לאתר אותו. טיילר מתעמת עם צוות בלגאן, אבל הנבלים מאמינים שהארנק הוא פרס על ההופעה שלהם, ופורץ קרב.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-28
פרק 28 - ג'יי ומשחק האבדון!
כשצוות בלגאן מקבל מכשיר חדש הלוכד אנשים בממד משחק, הנבלים משתמשים בו נגד בלשי הגלקסיה, ביג טרייל ובריידי. בינתיים, טיילר נלחם נגד צוות בלגאן עם העזרה של ביסט כדי ללמוד איך לשחרר את חבריו ומגלה שהם ילכדו במשחק לנצח אלא אם ינצחו אותו.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-29
פרק 29 - טי-רקס חופשיה!
צוות בלגאן משתמש במכונת זמן לגנוב תינוק טי-רקס. האימא רודפת אחר הפושעים בחזרה להווה, היכן שהיא מפחידה את תושבי נב סיטי. טיילר והטובוטים צריכים להביס את הנבלים ולהחזיר את משפחת הדינוזאורים בחזרה לתקופתם.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-30
פרק 30 - עימות דרבי מכוניות השלט!
מרטין משתתף בדברי מכוניות שלט נוסף נגד אבא של בריידי ומיני. אבל אבא של בריידי משתמש בפונקציות מיוחדות במכונית שלו כדי לחבל במתחרים האחרים, וכשמיני מורחק מהמשחק, צוות בלגאן תוקף את האירוע.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-31
פרק 31 - השתוללות שעת העומס!
כשהמכונית המשפחתית במוסך, טיילר מאחר לבית הספר ואבא שלו מתקשה להגיע לדרבי מכוניות השלט היוקרתי הראשון שלו. טיילר חושב על תוכנית להשתמש בטובוטים כדי שיעמדו בלוח הזמנים. אבל צוות בלגאן תוקף גשר וטיילר, מונסטר, ספיד ושאטל צריכים להגן על הנוסעים בשעת העומס.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-32
פרק 32 - מאסטר וי האולטימטיבי
קיי פי מגיע לכדור הארץ, ויוצר קשר עם טיילר עם חדשות בנוגע למוצא הטובוטים. קיי פי הביא את הנסיכה זורה, החושפת קשר בלתי צפוי לטובוטים, ושהיא צריכה לקחת את נשק הגלקסיה מטיילר. כשהשומר של זורה, ויקינג תשע, מתגלה כחזק מדי, טיילר והטובוטים יצטרכו לנסות משהו נועז כדי לברוח!
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-33
פרק 33 - אגדת נשקי הגלקסיה!
קיי פי וזורה מלמדים את טיילר והטובוטים על הדרך בה הגיעו נשקי הגלקסיה לכדור הארץ. טיילר מתקשה לשכנע את הנסיכה לשתף פעולה כדי להביס את פולסר הכובש. בינתיים, ד"ר איקס במשימה מפולסר, ומשתמש במכשיר להיכנס לנהלים של הטובוטים בזמן שצוות בלגן תוקף את העיר.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-34
פרק 34 - המשימה הסודית של ד"ר איקס!
הנסיכה זורה מבקרת במפתיע בבית של טיילר ומחזירה את הזיכרונות של הטובוטים. מבזק חדשות על צוות בלגאן שמנסה לאכול צפרדעים בפארק מוביל לעימות בין מאסטר וי לנבלים, המשתמשים במכשיר חדש מנשק גלקסיה 2 כדי לשלוט בפעולות של מאסטר וי. בינתיים, ד"ר איקס עדיין אורב בצללים ועובד על תוכנית העל שלו עבור פולסר.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-35
פרק 35 - טובוט נגד טובוט (חלק 1)
כשטיילר מתחמק מתיק, בלשי הגלקסיה חושדים ומגלים שהוא מתחמק מהם כדי להסתובב עם זורה המסתורית. מרגישים נבגדים, הם נותנים לו להתמודד עם התקפה נוספת של צוות בלגאן. למרבה הצער, לצוות בלגאן יש נשק חדש המכשף את הטובוטים, וגורם לריב גדול בין ספיד, מונסטר, שאטל, ביג טרייל וביסט.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-36
פרק 36 - טובוט נגד טובוט (חלק 2)
תחת השליטה של הנשק החדש של צוות בלגאן, הטובוטים ממשיכים להילחם זה הזה ולגרום למהומה בעיר. ד"ר איקס מתחיל בתוכנית שלו להשיג מוניטין של מדען גאון שיביס את הטובוטים. בינתיים, טיילר חייב לתקן את המצב עם בלשי הגלקסיה לפני שהוא ממהר להציל את הטובוטים מכישוף הנבלים.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-37
פרק 37 - זורה ותעלומת החברות
טיילר מציג את הנסיכה זורה לבלשי הגלקסיה בזמן שהם מבקרים בגן החיות. למרבה הצער, ד"ר איקס שם והופך פנתר שחור באמצעות נשק גלקסיה 3. טיילר ומאסטר וי ממהרים להחזיר את היצור לגודל הרגיל, אבל המצב מסתבך כשצוות בלגאן מתערב.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-38
פרק 38 - רגונר המשמיד (חלק 1)
ויקינג 9 הסתגל לכבידה של כדור הארץ, אז הנסיכה מחליטה להיפטר מצוות בלגאן ולקחת את נשק גלקסיה 3 לעצמה. קיי פי לא בטוח בתוכנית של הנסיכה וטיילר משכנע אותה לתת לו לשכנע את צוות בלגן להחליף צד. בינתיים, הנבלים חוקרים מכרה תת קרקעי בחיפוש אחר נשק גלקסיה 4, אבל נתקלים בדרקון רדום בשם רגונר.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-39
פרק 39 - רגונר המשמיד (חלק 2)
כשרגונר בורח מהמערה ומאיים לסלק את בני האדם כשליטי כדור הארץ, הכעס של טיילר מכניס אותו לעולם החומר האפל, היכן שהאגדה מספרת שאדוני גלקסיה לא ראויים לכודים לנצח. עם עזרת זורה, טיילר חייב להתשלט על השנאה שלו כדי לברוח. בינתיים, מאסטר וי, ויקינג 9 וצוות בלגאן משתפים פעולה כדי להביס את הדרקון.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-40
פרק 40 - הפלישה של סטאר-רינג!
המשרת של פולסר, סטאר-רינג, מגיע לכדור הארץ. רוצה לנקום בנבל שהשמיד את עולמה, הנסיכה זורה ממהרת למצוא אותו. טיילר ומאסטר וי צריכים להגיע אליו קודם, ולנסות להתמקח לפני שזורה תגיע.
13 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-41
פרק 41 - עימות כוכבי לכת (חלק 1)
ד"ר איקס וצוות בלגן מטפלים בטאר-רינג הפצוע, וממשיכים בתוכנית של פולסר. הגאון הרשע שולח את צוות בלגן לירח להפעיל שער חלל שיאפשר לצבא של פולסר לפלוש לכדור הארץ. עכשיו טיילר וזורה חייבים להגיע לירח לפני הנבלים ולמנוע את פתיחת השער.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-42
פרק 42 - עימות כוכבי לכת (חלק 2)
טיילר ומאסטר וי נלחמים בצוות בלגן על הירח, בזמן שזורה, קיי פי וויקינג 9 מגיעים למאדים לנטרל את השער של סטאר-רינג. החבורה מגלה שמאוחר מדי, והשער כבר הופעל. בינתיים, בלשי הגלקסיה ותושבי נב סיטי צופים דרך הטלסקופים בזמן שטיילר נלחם בפושעים.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-43
פרק 43 - הנשק הסודי של סטאר-רינג (חלק 1)
זורה מזמינה את בריידי להצטרף לבלשי הגלקסיה, וגורמת למבוכה עם שאר החבורה. חללית לא מזוהה אחרת נכנסת לאטמוספירת כדור הארץ, וטיילר וזורה חוקרים. כשפסולת חלל מאיימת על נב סיטי, טיילר חייב לזמן טובוט חדש לעזור למאסטר וי לעצור את המתקפה.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-44
פרק 44 - הנשק הסודי של סטאר-רינג (חלק 2)
מאסטר וי וטיילר נמלטים מההתקפה של רו-בי ומנסים לעורר את זכרונו. כשהוא לא מוכן לשתף פעולה, רו-בי ממהר להולך הג'אבה המשודרג שלו במאדים. טיילר והטובוטים עוקבים אחריו ומגלים איך סטאר-רינג תמרן את הזיכרון של רו-בי אחרי שמצא אותו בצד השני של חור התולעת.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-45
פרק 45 - מתקפת העקרב הענקי!
ההתנהגות של בריידי כלפי החיפושיות שלה מכעיסה את בלשי הגלקסיה, אבל כשזורה משכנעת אותם לתת לו הזדמנות שנייה ולעזור לו למצוא את חיית המחמד הנעדרת שלו, טיילר מוצא את עצמו מקנא. באותו הזמן, ד"ר איקס נפגש עם הילדים כשהם נתקלים בעקרב. באמצעות נשק הגלקסיה שלו, ד"ר איקס הופך את היצור לענק ומאיים על העיר.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-46
פרק 46 - קורי סכנה!
רו-בי מתחפש לשואב אבק ועובר לביתו של טיילר. זורה מחליטה לעזור לבריידי למצוא את החיפושית שלו בעצמה. בינתיים, ד"ר איקס משלים את הניתוח של נוהלי הטובוטים ומשתמש בעכביש ענק לאיים על העיר.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-47
פרק 47 - הימלטות החיפושית של בריידי!
פולסר הכובש לוחץ על ד"ר איקס לסיים את הניסויים שלו, ומציע לו את כדור הארץ כפרס. זורה רוצה שבריידי יצטרף לבלשי הגלקסיה, אבל כשהוא מוחה, היא מחליטה לעזור לבריידי בחיפוש אחר החיפושית הנמלטת שלו לבד. ד"ר איקס מוצא את החיפושית ומשתמש בנשק גלקסיה3 להפוך אותה לענקית.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-48
פרק 48 - הבולען והעוזר החמקמק
כשבריידי עכשיו חבר בבלשי הגלקסיה, הצוות שולח אותו למשימות חילוץ חיות קלות. בינתיים, צוות בלגן תוקף את העיר, מצויד במכשיר המאפשר להם לחזות את המתקפות של הטובוטים. הטובוטים מתקשים לפגוע בפושעים, דבר הגורם למאסטר וי לזמן את העוזר המהיר כברק שלו, קוואנטום סטילת' לעזרה.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-49
פרק 49 - השילוב הסופי
כשותר שילוב אחד אחרון מהטובוטים, ד"ר איקס מתחבר עם סטאר-רינג. בינתיים, צוות בלגאן חוזר מהחלל עם שדרוג חדש למו. כשהמתקפות של מו חזקות מדי עבור מאסטר וי וקואנטום סטילת', הטובוטים משתלבים ליצור את השילוב החזק ביותר שלהם כאינטרגלקטיק מאסטר וי!
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-50
פרק 50 - לא נראה ולא בשליטה
ד"ר איקס בדרך לאסוך את התקיפה האחרונה של הטובוטים, ומוצא את מלון, שצוות בלגאן מחפש אותו. בלשי הגלקסיה מסכימים לעזור לאיני, מיני ומייני למצוא את החיה שלהם, אבל מלון מפלצתי מופיע וגורם להרס בעיר. טיילר ומאסטר וי חייבים להביא את קוואנטום סטילת' אם הם רוצים שיהיה להם סיכוי להחזיר את מלון לגודלו הרגיל.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-51
פרק 51 - החשיכה מקבלת שדרוג
כשרו-בי עוזב אחרי שהוא מרגיש באלומה מסתורית, זורה שולחת את קיי פי שיעקוב אחריו, להפתעת טיילר. אבל כשרו-בי מתגלה כשהוא קושר עם סטאר-רינג, טיילר מטיל ספק בחברות שלהם. בינתיים, רו-בי מנסה לשכנע את פיראט החלל להפוך דף ולהתנצל בפני הנסיכה, אבל סטאר-רינג מחליט להעניש אותו במקום. טיילר, זורה ואינטרגלקטיק מאסטר וי מנסים להתערב, אבל כשסטאר-מורנינג מחקה את כל המתקפות שלהם, אולי יהיה צורך בכל צבא הטובוטים להכניע אותו.
12 דק'
טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2-פרק-52
פרק 52 - לירח ומעבר!
בירח, סטאר-רינג כמעט מביס את הטובוטים לפני שבלתי מנוצח מגיע עם מתקפת פתע. סטאר-רינג משתמש בנשק גלקסיה 3 על עצמו, והטובוטים מתקשים למצוא דרך להביס את הנבל הענקי אחת ולתמיד. זורה מחליטה לתת לחלל לקבוע את הגורל של סטאר-רינג, אבל כשל בשריון שלו פותח חור שחור. רו-בי מחליט לעקוב אחר סטאר-רינג לרביע לא מוכר.
12 דק'
פרק-53-טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2
פרק 53 - לידת גיבור
ויקטור הוא אמן טאקוונדו שאפתן אך לא כל כך מצליח. לאחר שמצא שעון מסתורי בפארק, ויקטור לוחץ על כפתור שמפעיל את הטובוט, ליאון רובר. לאחר היכרות מהירה, השניים רואים משהו מתרסק לתוך העיר מהשמיים ויוצאים יחד להרפתקה הראשונה שלהם!
פרק-54-טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2
פרק 54 - שוד המוזיאון של באבלקאט
לאחר המפגש הראשון שלהם עם באבלקאט , ויקטור מציג בפני חבריו את הטובוט, ליאון רובר ושעון ה-וי שהפעיל אותו. תוך כדי כך מפעיל ויקטור טובוט חדש, ציקלון הוק, שרוצה מיד לבקר במוזיאון. בעודו שם, יש פיצוץ והטובוטים נקראים לפעולה כדי להציל את היום.
פרק-55-טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2
פרק 55 - תקיפת צלופח החלל!
לאחר ששמעו את הידיעה כי דגים המומים זמנית נצפו בחוף נאב סיטי, ויקטור וחבריו מבקרים באזור כדי לברר מה קרה. בזמן שהם מחפשים רמזים, הם מוצאים צעצוע בסלעים שהופך לטובוט תוקפני בשם "קפטן זאק". ויקטור והצוות חייבים כעת להחליט אם טובוט זה הוא חבר חדש עבור הצד שלהם או אויב אחר להילחם בו.
פרק-56-טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2
פרק 56 - אימא בסכנה! חלק א'
אמו של ויקטור משתתפת ביום הקריירה בבית הספר בכדי לתת מצגת על עבודתה כשוטרת. בינתיים, באבלקאט מחליט להשתמש במשטרה כפיתיון והופך את מכונית המשטרה בה נהגה אמו של ויקטור לרובוט שמתחיל לתקוף את העיר! עם הגעתו לזירת זירת הסצנה, ויקטור מבין שאמו נמצאת בסכנה, מה שלא מותיר לו ברירה אלא לקרוא לטובוטים להתחיל קרב נוסף!
פרק-57-טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2
פרק 57 - אימא בסכנה! חלק ב'
תוך כדי חיפוש אחר הטובוטים הנסתרים, באבלקאט מחליט להשתמש במשטרה כפיתיון והופך את מכונית המשטרה בה נהגה אמו של ויקטור לרובוט שמתחיל לתקוף את העיר! אימא של ויקטור עוזרת במהירות לאזרחים לבטיחות! עם הגעתו לזירה, ויקטור מבין שאמו נמצאת בסכנה, מה שלא מותיר לו ברירה אלא לקרוא לטובוטים להתחיל קרב נוסף!
פרק-58-טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2
פרק 58 - מחנה אימונים לניצחון
כהכנה למרוץ הרחפנים הגדול בבית הספר, ציקלון הוק מעביר את ויקטור מחנה אימונים לניצחון. לאחר שלבאבלקאט יש היתקלות לא נעימה עם רוקו, באבלקאט מתחייב לנקום! ביום המרוץ הוא הופך את הרחפן של רוקו לרובוט לוחם
פרק-59-טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2
פרק 59 - רכבת הרים של אבדון! חלק א'
ויקטור וברוס מקבלים אישור מאמם ללכת לפארק השעשועים החדש בנאב סיטי! בינתיים, פולסר מורה לבאבלקאט למהר ולעשות מהלך נגד הטובוטים. לאחר שגילה כי פארקי שעשועים פופולריים בקרב ילדים, באבלקאט מחליט לבקר!
פרק-60-טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2
פרק 60 - רכבת הרים של אבדון! חלק ב'
באבלקאט מתפרץ ליום הילדים בלונה פארק, והופך רכבת הרים לרובוט. לא רק שהרובוט הזה הוא יריב קשה עבור הטובוטים, אלא שגם באבלקאט לכד רבים מאורחי הלונה פארק ומאיים לשלוח אותם לחלל אלא אם ויקטור ימסור את נשק גלקסיה ארבע. עכשיו הכול תלוי בוויקטור למצוא דרך להציל את הטובוטים ואת האורחים, לשמור על נשק גלקסיה ארבע ולהביס את באבלקאט.
פרק-61-טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2
פרק 61 - הטובוט החזק ביותר, חלק א'
כאשר צילומי הגבורה של הטובוטים הופכים לוויראליים, ילדי נב סיטי מתחילים להעריץ אותם! כתוצאה מכך, קפטן זאק וליאון רובר הופכים לתחרותיים זה בזה ואפילו זארה וברוס סקרנים לדעת איזה טובוט הוא החזק ביותר. כאשר באבלקאט ופלאפי מגלים את הלחימה הפנימית הזאת הזו, הם רואים הזדמנות גדולה להתקפה!
פרק-62-טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2
פרק 62 - הטובוט החזק ביותר, חלק ב'
לאחר מרוץ תחרותי, ויקטור והטובוטים לא מצליחים למצוא את ליאון רובר. פלאפי מגיע דרך הולוגרמה כדי לומר להם שבאבלקאט לקח את ליאון רובר ומורה על כניעתם. עכשיו, ויקטור והטובוטים חייבים לצלול עמוק לתוך האוקיאנוס כדי להציל את חברם.
פרק-63-טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2
פרק 63 - משחקי ריגול ועקיצות לוח
באבלקאט שולח את פלאפי לאחר שחשב בטעות שכתובות הגרפיטי של רוקו הן הודעות ריגול מקודדות. כשרוקו גונב את עט הריגול של פלאפי, באבלקאט גורם לו לכתוב שמועות על הלוח וגורם לכאוס בבית הספר. ויקטור, ברוס וזארה מתעמתים עם רוקו ומבינים שהעט שולט בגופו ושצריך לקרוא לטובוטים.
פרק-64-טובוט-בלשי-הגלקסיה-עונה-2
פרק 64 - אביר הצדק עולה
מסלול מרוצי מכוניות בשלט רחוק נפתח במרכז העיר, וויקטור, ברוס וזארה בוחרים מכונית ישנה למרוץ. באמצעות שעון ה-וי הם מעירים את פאראגון: טובוט המשוכנע שהוא אביר. כאשר באלבקאט ופלאפי באים למרוץ, ויקטור ופאראגון חייבים לעבור את ההרפתקה הראשונה שלהם ביחד.

סדרות נוספות