הלם!

2020 |

1 עונות

אמן החושים והקסמים שכבש את האינסטגרם ואת הטיקטוק מגיע לתוכנית חדשה ובלעדית ב-BIGI! אתם מוכנים להכנס להלם? בכל פרק חדש שחר יארח אורחים שאתם בטוח מכירים, יבצע קסם או יקרא את המחשבות וישגע אותם לחלוטין!

אז מי מתארח? ליאל אלי ואוראל צברי שאותם הוא הולך קצת להחליץ. גם הטיקטוקרים המפורסמים יגיעו להתארח ויגלו איך עושים טרנזישן במציאות. קווין רובין יצא בשוק, ועידן תלם יתבונן בחפצים שמורמים בכוחות המחשבה. 

גם כוכבי העונה החדשה של הבנים והבנות יקבלו קריאה מיוחדת של המחשבות שלהם. אפילו הנציגה שלנו לאירוויזיון, עדן אלנה, תתארח. ואם אתם מרגישים נוסטלגים, מחכה לכם פרק שלם בהשתתפות כוכבי גאליס. 

אוהבים מתוק? גם אור שפיץ תתארח לפרק טעם במיוחד (או שלא…) והדוגמנית יעל שלביה תגלה תחושות חדשות. בפרק האחרון רותם כהן יגיע ויגלה שטלפתיה יכולה קצת לשגע אותך. אתם כבר בהלם? חכו שתתחילו לצפות ב-BIGI!

שחקנים:

שחר ליבנה

פרקי העונה

עונה 1
נגן טריילר
אמן החושים והקסמים, שחר ליבנה, בתכנית חדשה שתכניס אתכם ל״הלם״ דרך המסך! שחר מגיע לשגע את הכוכבים שאתם הכי אוהבים, קורא להם את המחשבות ומשגע אותם לגמרי! תתכוננו להיות בהלם
הלם-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - טלפון שבור
שחר מארח את ליאל אלי ואוראל צברי ומשגע אותם בקסמים קורעים מצחוק ומלחיצים בו זמנית. איך הם יגיבו כשישברו להם את הטלפון?
14 דק'
הלם-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - טיקטוק במציאות
שחר מארח את כוכבי הטיקטוק הכי גדולים בארץ בבית שלו, קורא להם את המחשבות, מייצר איתם את הטיקטוק המושלם, ומראה להם איך עושים טרנזישן, אבל במציאות!
12 דק'
הלם-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - אתגר המלכודות
שחר וקווין רובין, מלך האתגרים והאקסטרים, עושים את האתגרים הכי מטורפים שיש ! האם קווין יילחץ כשיצטרך לעבור מסלול מלכודות עכברים יחף?
18 דק'
הלם-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - גיימינג או כוחות?
שחר פוגש את עידן תלם, הגיימר הענק, ומראה לו איך מנצחים גיימר ענק בעזרת קצת קסמים. האם עידן יצליח להעיף חפצים בכוחות המחשבה?
13 דק'
הלם-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - המוח האנושי
שחר מארח את כוכבי העונה החדשה של הבנים והבנות, ומראה להם איך אפשר להשפיע על בנים ואיך על בנות, איך הם יגיבו כשהמחשבות שלהם יפוצצו זכוכית?
13 דק'
הלם-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - שמיעה על חושית
שחר פוגש את עדן אלנה בחדר החזרות, ומצליח לשמוע צלילים דרך מתוך המוח שלה . האם עדן תצליח לקרוא לו את המחשבות?
17 דק'
הלם-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - בואו לחלץ אותי!
שחר פוגש את כוכבי ״גאליס״, דניאל מורשת ותובל שפיר, מראה להם איך להרגיש אחד את השני מרחוק, ומדגים להם קטע היחלצות מחבלים פשוט מטורף !
15 דק'
הלם-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - טעים או מדהים?
שחר מגיע לבקר בבייקרי של אור שפיץ, ומראה לה דברים שאפילו היא לא ידעה על טעמים. האם הוא יצליח לגרום לאור לאבד את חוש הטעם?
13 דק'
הלם-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - סטיילינג מחשבות
שחר פוגש את יעל שלביה, וגורם לה להרגיש תחושות שבחיים לא הרגישה, איך היא תגיב כשהוא ישתלט לה על חוש המישוש?
16 דק'
הלם-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - מחיקת זיכרון
שחר פוגש את הזמר רותם כהן, ומשגע אותו לגמרי עם קטעי טלפתיה מטורפים! האם שחר יצליח לגרום לרותם לשכוח את השירים שהוא בעצמו כתב?
18 דק'

סדרות נוספות