אינאזומה 11

2008 |

1 עונות

"אינאזומה 11" היא סדרת אנימה (סדרה מצוירת) יפנית על פי מאנגה (קומיקס) שמבוסס על סדרת משחקים מצליחה בשם "אינאזומה 11". העלילה מתרכזת בקבוצת הכדורגל של תיכון ריימון. קבוצת כדורגל חסרה מוטיבציה ועם רק 7 שחקנים. מארק אוונס, הקפטן של הקבוצה ונכדו של מייסד הקבוצה המקורית לפני 40 שנה, מחליט לאחד את הקבוצה היות והוא שוער מוכשר וכעת נשאר ללא קבוצה ובלי היכולת להראות את כישוריו. 

יום אחד מצטרף תלמיד חדש לבית הספר. אקסל בלייז, בעל בעיטת "טורנדו אש" שבזכותה נחשב לבועט אגדי. בעקבות הגעתו של אקסל לתיכון מחליט מארק לבנות מחדש את הקבוצה ומנסה לגייס אליה את אקסל. עם הזמן נראה שהמצב משתפר, עד שטראומה ישנה מערערת את אקסל ומשפיעה על ההחלטות שלו. 

כעת הקבוצה מקבלת אתגר חדש, התמודדות אל מול הקבוצה של אקדמיית רויאל. המשחק הזה ישפיע על עתיד הקבוצה משום שאם יפסידו במשחק, הקבוצה תסגר לנצח. האם הם יצליחו לנצח או שמא זה הסוף של הקבוצה? 

ב"אינאזומה 11", מלבד מארק ואקסל, תוכלו להכיר גם את ג'וד, נלי, שון, קווין, ג'ל, בובי, אריק, וילי, ויקטוריה, קסבייר, ביירון, הקטור ושחקני כדורגל נוספים. לכל אחד מהם יש דרך משלו לשחק ומהלכים שרק הוא מכיר. צופי הסדרה נחשפים לסיפור של קבוצת כדורגל חלשה שאולי תסגר בקרוב. קבוצה שנלחמת קשה כדי להיות קבוצה מאוחדת. הקבוצה הזאת עוד תסעיר את עולם הכדורגל!

פרקי העונה

עונה 1
קבוצת הכדורגל של תיכון ריימון היא קבוצת כדורגל בלי מוטיבציה, ויש בה רק 7 שחקנים. קפטן הקבוצה, מארק אוונס, מנסה לאחד את הקבוצה. הוא שוער מוכשר, ועכשיו הוא תקוע בלי קבוצה ובלי יכולת להראות את הכישורים שלו.
אניאזומה-פרק-1
פרק 1 - בואו נשחק כדורגל
מארק אוונס, הוא קפטן קבוצת הכדורגל של תיכון ריימון. כשהקבוצה על סף התפרקות, מארק מקווה לשפר את המצב אבל הוא יצטרך עזרה וקצת מזל טוב כדי לעשות את זה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-2
פרק 2 - קבוצת רויאל כאן
קבוצת ריימון מקבלת בשורה, הם עומדים לשחק במשחק ידידותי. אבל זה משחק נגד הקבוצה הכי קשוחה במדינה. כשהם עולים למגרש הם נראים אבודים, אלא אם מישהו יוכל לעשות נס ולהציל אותם.
21 דק'
אניאזומה-פרק-3
פרק 3 - הנה מגיעה הבעיטה הקטלנית
הקבוצה עדיין נרגשת מהניצחון המפתיע שלה נגד אקדמיית רויאל, אבל החבר'ה צריכים לעבוד קשה. קווין כועס על עצמו ומקנא באקסל שהבקיע גול. לו רק יכול היה לחשוב על בעיטה מיוחדת משלו.
21 דק'
אניאזומה-פרק-4
פרק 4 - הנה מגיע הדרקון
הגיע יו המשחק וקבוצת ריימון משחקת נגד קבוצה שכולם חוששים ממנה: תיכון אקולט. יש להם כמה טריקים מפחידים ואם מארק והחברים שלו לא יצליחו להבין איך שוברים את הכישוף, לא תהי הלהם תקווה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-5
פרק 5 - טורניר הספר הגדול
טורניר הספר הגדול עומד להתחיל, וקבוצת ריימון תשחק נגד הקפצנים הגבוהים של תיכון וו'יילד, במשחק הראשון. כולם מסכימים שאם לא ימצאו מהלך חדש, קבוצת ריימון תסיים עוד לפני שהתחילה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-6
פרק 6 - זו נפילת אינזומה
קבוצת ריימון מתרגשת לקראת המשחק נגד תיכון וו'יילד, חוץ משחקן אחד - ג'ק. הפחד שלו מגבהים מפריע למהלך נפילת אינזומה החדש, ובלעדיו, הכול יהיה אבוד. האם הוא יתגבר על הפחד בזמן כדי להציל את היום?
21 דק'
אניאזומה-פרק-7
פרק 7 - ההופעה בגדת הנהר
קבוצת ריימון מתאמנת לקראת המשחק הבא שלה, ואנשים מתחילים להגיע לאימונים ולרשום הערות עליה, כולל היריבים הבאים: קבוצת שטיפת מוח.
21 דק'
אניאזומה-פרק-8
פרק 8 - סייבורגי כדורגל מפחידים
עוד משחק לריימון נגד הרובוטים של תיכון שטיפת מוח. אף אחד לא הצליח להבקיע גולים נגדם, ובטוח לא לנצח, אבל אם ריימון רוצה יתרון, זה מה שהיא צריכה לעשות. אבל איך הם יבקיעו גול כשהסיכוי שלהם לנצח קטן כל כך?
21 דק'
אניאזומה-פרק-9
פרק 9 - התרוממותו של וילי
אקסל נפצע במשחק, ולא ישחק במשחק הבא של הקבוצה, אבל היריבה שלהם היא הקבוצה הכי חלשה בטורניר, אז לא אמור להיות קשה לנצח אותה. אבל קבוצת החנונים הזאת לא חלשה כמו שכולם חושבים.
21 דק'
אניאזומה-פרק-10
פרק 10 - המרגל של רויאל
קבוצת ריימון מתחזקת, אבל ככה גם הקבוצות האחרות בליגה. היריבים שלה נחושים לעצור אותה בכל מחיר, וחוצים את קווים אדומים כדי לעשות את זה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-11
פרק 11 - מוצאים מאמן חדש
משחק הגמר נגד רויאל יתקיים בעוד כמה ימים, אבל אם קבוצת ריימון לא תמצא לעצמה מאמן חדש, היא לא תוכל לשחק בגמר. כל הקבוצה מחפשת בזמן שהשעון מתקתק. האם הם ימצאו מאמן חדש בזמן?
21 דק'
אניאזומה-פרק-12
פרק 12 - הגמר - אקדמיית רויאל - חלק 1
קבוצת ריימון מגיעה לאקדמיית רויאל, למשחק הגדול, אבל פני שהם מתחילים לשחק, צריך לטהר את הערפל החשדות שמקיף אותם. ריי דארק מכין מלכודת לקבוצה, אבל איזו מלכודת?
21 דק'
אניאזומה-פרק-13
פרק 13 - הגמר - אקדמיית רויאל - חלק 2
כשריי דארק נלכד, המשחק נגד רויאל יכול להתחיל. הקרב צמוד מאד, והאוויר מתמלא במהלכי קיסר פינגווין. מי שינצח יהיה אלוף טורניר הספר.
21 דק'
אניאזומה-פרק-14
פרק 14 - 11 האגדיים
הקבוצה עדיין לא מאמינה שניצחה את רויאל והיא האלופה המחוזית החדשה. אחרי שאבק הניצחון נעלם, דמות מיסתורית נכנסת לבר של נודלס. האיש הוא אחד מאינזומה אילבן האגדית.
21 דק'
אניאזומה-פרק-15
פרק 15 - זהו זה - הטורניר הלאומי
ריימון אילבן בדרך לטורניר הלאומי והם נחושים לנצח בו. הם עובדים קשה כדי להגיע לשם, אבל יש להם בדרך המון מכשולים. קודם יש איום על צריף המועדון שלהם ואז עולה אפשרות שנתן יעזוב את הקבוצה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-16
פרק 16 - כדורגל - סטייל נינג'ה
כשנתן עדיין בקבוצה, ריימון אילבן יכולים להתקדם ולהתרכז בטורניר הלאמי. המשחק הראשון שלהם יהיה נגד תיכון שוריקן. אם הם לא ינצחו, החלום שלהם יסתיים עוד לפני שהתחיל.
21 דק'
אניאזומה-פרק-17
פרק 17 - ההחלטה של ג'וד
ריימון בקושי ניצחו את שוריקן ושומעים שקבוצת רויאל נהרסה לגמרי על ידי קבוצת תיכון זאוס. אם החבר'ה ירצו לנצח את זאוס, הם יצטרכו להתאמן אפילו קשה יותר, ואולי לגייס כמה שחקנים חדשים
21 דק'
אניאזומה-פרק-18
פרק 18 - פורצים את החומה הבלתי עבירה
כשג'וד שארפ מצטרף לקבוצת ריימון, הקבוצה מוכנה לשחק נגד תיכון פארם וחומת ההגנה הבלתי עבירה שלהם. אבל אם הם לא יתאמו את המהלכים שלהם, אז כל העבודה שלהם תהיה לחינם.
21 דק'
אניאזומה-פרק-19
פרק 19 - תחייתו של גאון
אריק איגל חוזר. כמו פניקס הוא מתרומם מהאפר וחוזר לבקר את חבריו הותיקים, וממש בזמן. קבוצת ריימון נואשת להשיג מהלכים חדשים והטריי-פגסוס של אריק הוא בדיוק הדבר שלו הם זקוקים כדי להמשיך לנצח
21 דק'
אניאזומה-פרק-20
פרק 20 - משולש זד הקטלני
קבוצת ריימון מתכוננת לשחק נגד תיכון קירקוו'וד, שבמקרה היא גם הקבוצה הקודמת של אקסל בלייז. כמה חברים בקבוצה הזאת עדיין כועסים על אקסל שעזב את הקבוצה ומוכנים לעשות הכול כדי להתנקם בו.
21 דק'
אניאזומה-פרק-21
פרק 21 - ההתנגשות עם תיכון קירקוו'וד
האחים מורדוקס רוצים לנקום באקסל שעזב את הקבוצה שלהם, וקבוצת ריימון צריכה למצוא כוח מספיק כדי להתגבר על המהלכים של האחים. אם ריימון לא יעבדו יחד, החלום שלהם להגיע לגמר, יסתיים.
21 דק'
אניאזומה-פרק-22
פרק 22 - הולכים מעבר ליד אלוהים
קבוצת ריימון עולה לגמר, אבל הם עדיין חוששים לשחק נגד קבוצת זאוס. מארק משוכנע שהוא לא טוב מספיק ומנסה לחשוב על מהלך חדש, ונדמה כאילו ריי דארק עובד על מזימה חדשה, מאחורי הקלעים.
21 דק'
אניאזומה-פרק-23
פרק 23 - אתגר מאלוהים
כשמשחק הגמר נגד זאוס מתקרב, הקבוצה עובדת קשה כדי להשתפר, אבל נדמה כאילו המהלכים שהם מחפשים נמצאים מחוץ לטווח ידם. האם הם יצליחו למצוא אותם לפני משחק הגמר?
21 דק'
אניאזומה-פרק-24
פרק 24 - הגיע הזמן למחנה אימונים
המשחק הגדול כמעט הגיע אבל מארק עדיין לא השתלט על מהלך יד מג'ין שלו. המאמן נודלס, מחליט לנסות טקטיקה חדשה וכולם מבלים לילה בבית הספר, במחנה אימונים.
21 דק'
אניאזומה-פרק-25
פרק 25 - הקרב האחרון
זהו זה, גמר הטורניר מגיע.תיכון זאוס מוביל בסערה במשחק ושום דבר ממה שריימון עושה לא מצליח להשפיע עליהם. הם באמת אלים? או שמשהו אחר מתרחש כאן?
21 דק'
אניאזומה-פרק-26
פרק 26 - אלוהים נגד מג'ין
קבוצת ריימון כבר ספגה שלושה גולים מידיה של קבוצת זאוס. המצב נראה מייאש, והשעון מתקתק לקראת סיום. אבל ממש כשנדמה שהכול אבוד, תקווה קטנה מופיעה האם יהיה להם מספיק זמן להפוך את התוצאה ולנצח?
21 דק'
אניאזומה-פרק-27
פרק 27 - החייזרים כאן
תחושות הניצחון של תיכון ריימון נמשכות זמן קצר בלבד, כשכמה דקות אחרי הניצחון שלהם, השמיים נופלים. פתאום כל כדור הארץ מוצף בחייזרים שהורסים את בתי הספר שמפסידים נגדם במשחקי הכדורגל
21 דק'
אניאזומה-פרק-28
פרק 28 - ריימון אילבן נלחמים חזרה
ריימון אילבן מנסים להציל את העולם ומשחקים נגד קבוצת החייזרים מתיכון אליוס, אבל זה כמו נמלה שנלחמת בפיל ענקי. בינתיים, ראש הממשלה נמצא בסכנה מהחייזרים.
21 דק'
אניאזומה-פרק-29
פרק 29 - מפילים את בלאק 11
ראש הממשלה נחטף על ידי החייזרים ומארק וחבריו נחושים לעזור לשחרר אותו. קרוואן אינזומה נוסע לפארק שבו הוא נחטף והם מתכוננים להביס את החייזרים, אבל הם נתקלים באויבים חדשים.
21 דק'
אניאזומה-פרק-30
פרק 30 - האיום של תיכון אליוס
שחקני ריימון אילבן לא מוכנים לוותר והם מנסים לשחק שוב נגד תיכון אליוס. אבל הם לא מצליחים כל כך. האם העובדה שיש להם מאמנת חדשה תשפר את הסיכויים שלהם?
21 דק'
אניאזומה-פרק-31
פרק 31 - החיפוש אחר הבועט האגדי
החדשות שאקסל הועף מהקבוצה משפיעות בצורה רעה על כמה משחקני ריימון, במיוחד על קווין. הוא רוטן כל הדרך למשחק הבא, בזמן שהם מחפשים בועט אגדי חדש לקבוצה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-32
פרק 32 - נסיך ארץ השלג
ריימון מתרגשים ומופתעים כשהם פוגשים בשון פרוסט, אבל הוא באמת טוב כמו שאומרים? יש רק דרך אחת לגלות, והיא, לשחק כדורגל נגדו.
21 דק'
אניאזומה-פרק-33
פרק 33 - מי החלוץ המרכזי החדש?
שון פרוסט מצטרף רשמית לקבוצה, אבל הם עדיין צריכים לעבוד על המהלכים שלהם. כשהוא מראה את דרך האימונים שלו לחבריו לקבוצה, אולי שון יצליחו להעלות את כל הקבוצה שלב.
21 דק'
אניאזומה-פרק-34
פרק 34 - תיכון אליוס תוקפים
ריימון מתחזקים בעזרת אימונים הגלישה שלהם, והם מוכנים לעמוד שוב מול תיכון אליוס. אבל האם הם יצליחו הפעם לנצח אותם? ואפילו אם כן, מה עוד תיכון אליוס מתכננים לעשות בעתיד?
21 דק'
אניאזומה-פרק-35
פרק 35 - אפסילון תוקפים
ממש כשכולם חושבים שכדור הארץ ניצל, תיכון אליוס תוקפים פעם נוספת בעזרת קבוצת אפסילון. החבר'ה האלה רציניים והם מנצחים תיכון חדש, קלויסטר דיויניטי. ריימון אילבן מגיעים כדי לנסות להציל את המצב.
21 דק'
אניאזומה-פרק-36
פרק 36 - הכוח החבוי
אחרי התבוסה של תיכון קלויסטר דיוינטי, ריימון מגיעים לעזרה, יחד עם סקוטי, השחקן החדש שהם גייסו בזכות סיליה. האם סקוטי יעזור להם במה שמצפה להם?
21 דק'
אניאזומה-פרק-37
פרק 37 - אקדמיית רויאל קמה לתחייה - חלק א'
ריימון יצטרכו את כל העזרה שיוכלו לקבל, כי ריי דארק חוזר לאזור בצוללת מוזרה. הוא הצליח להקים מחדש את קבוצת רויאל, יחד עם חברים ותיקים של ג'וד.
21 דק'
אניאזומה-פרק-38
פרק 38 - אקדמיית רויאל קמה לתחייה - חלק ב'
ריימון משחקים נגד אקדמיית רויאל החדשה, בזמן שג'וד מגלה שחבריו לשעבר משתמשים במהלכים אסורים שעלולים להרוס את חבריו לנצח.
21 דק'
אניאזומה-פרק-39
פרק 39 - וו'ייברן סופת שלג אחרונה
קרוואן אינזומה חוזר הביתה כדי שחברי הקבוצה יוכלו לנוח קצת ולהמשיך להתאמן. הם פוגשים ביריבים חדשים שבאים לעזור להם, ומגלים גם שהאימונים הקשים טיפה מוגזמים לחבר חדש בקבוצה שלהם.
21 דק'
אניאזומה-פרק-40
פרק 40 - אריק איגל בצרה
מיד אחרי שהם חוזרים הביתה, ריימון אילבן שוב צריכים לצאת לדרך, והפעם הם פונים לאוסקה, שהשמועה אומרת ששם נמצא הבסיס של תיכון אליוס.
21 דק'
אניאזומה-פרק-41
פרק 41 - המלכודת של דוואלין
הקבוצה מגלה שהסוד של טריפל סי, הוא בונקר תת קרקעי שמיועד לאימונים מיוחדים. אבל מאיפה הבונקר הזה הופיע פתאום? למרות החשש, חברי הקבוצה מתאמנים קשה לקראת המשחק הבא שלהם נגד אפסילון
21 דק'
אניאזומה-פרק-42
פרק 42 - אפסילון - הקרב הכי קשוח
המשחק נגד אפסילון מתחיל, וריימון יוצאים נגדם בכל הכוח. בינתיים, שון פרוסט עובר משבר זהות וזה מאיים על שלמות הקבוצה כולה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-43
פרק 43 - הטריק הסודי של סבא
חדשות לא צפויות מגיעות, ומארק שומע שעוד מחברת של סבא שלו נמצאת בפוקוקה, שם מארק פוגש בחבר הותיק של סבא שלו, שמספר לו סיפורים מעניינים על הסבא, ונותן לו מחברת ששמר עליה כל השנים האלה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-44
פרק 44 - יד מג'ין השנייה
משחק ידידותי נערך בין ריימון ובין קבוצת פוקסשור, והופך בעצם למשחק בין שני השוערים. גם מארק וגם דארן משוויצים במהלכים שלהם, ומנסים ללמוד מהלכים חדשים בזמן שסערה מתקרבת אליהם.
21 דק'
אניאזומה-פרק-45
פרק 45 - מכשיר סיסמי לרעידת אדמה
ממש ברגע שבו ריימון מרגישים בטוחים בעצמם, הם מקבלים קריאת השכמה כשהם חוטפים סטירה רצינית מקסביאר וקבוצת ג'נסיס שלו. הם מפסידים במשחק, והכי גרוע, הקבוצה עלולה להפסיד עוד משהו חוץ מהקרב על הכדור.
21 דק'
אניאזומה-פרק-46
פרק 46 - המבחן של הקפטן
אסון אחרי אסון תוקפים את קבוצת ריימון. קודם נתן מחליט לפרוש, ואז עוד חבר בקבוצה מחליט שהוא לא יכול להמשיך לשחק. מארק נשבר מזה ולא יכול לדבר עם אף אחד. האם הוא יפרוש גם מהקבוצה?
21 דק'
אניאזומה-פרק-47
פרק 47 - הקרב הגדול בים הדרומי
בדרך לאוקינאוו'ה, הקבוצה נתקלת בגולש בשם הרלי שאף פעם לא שיחק כדורגל בעבר, ובכל זאת מרשים אותם מאד בבעיטות שלו
21 דק'
אניאזומה-פרק-48
פרק 48 - בועט הלהבה
ריימון מגיעים לאוקינאוו'ה ומתחילים בחיפוש שלם אחר בועט הלהבה. רוב חברי הקבוצה משוכנעים שזה בעצם אקסל שחוזר אליהם, אבל הם לא יידעו עד שיפגשו את הבועט הזה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-49
פרק 49 - משחק הכדורגל הקצבי הקיצוני
מארק וחבריו שמים מאחור את הסיוט שהם עברו עם קסביאר ועכשיו הגיע הזמן ליהנות קצת. אבל הנאה אצלם, תמיד קשורה בכדורגל והם יוצאים לשחק נגד קבוצת מרי טיימס שבה משחק עכשיו הרלי, ידידם הותיק.
21 דק'
אניאזומה-פרק-50
פרק 50 - אגרוף הצדק
ריימון לא מצליחים כל כך במשחק נגד מרי טיימס, בגלל צורה המשחק הקצבית והמיוחדת שלהם. כדאי שהם ימצאו דרך לתזמן את המהלכים שלהם בצורה שונה, אחרת הם יפסידו במשחק
21 דק'
אניאזומה-פרק-51
פרק 51 - ההתקפה הנגדית של אפסילון
ממש כשהם חשבו שבטוח לחזור למגרש הכדורגל, ריימון מותקפים שוב על ידי החייזרים. והפעם זו שוב קבוצת אפסילון. הכוח של הקבוצה הזאת עלה והם אכזריים יותר מתמיד.
21 דק'
אניאזומה-פרק-52
פרק 52 - התחייה של האש
אפסילון המתקדמת ממש מרסקת את קבוצת ריימון במשחק, אבל אי אפשר לשבור את חבריו לקבוצה של מארק. הם הם יעבדו קשה, וייהנו מהמשחק, הם יוכלו לנצח את החייזרים ולהציל את כדור הארץ.
21 דק'
אניאזומה-פרק-53
פרק 53 - האפלה המקפיאה של אבק יהלום
הקבוצה מתרגשת כי אקסל חזר והם פונים הביתה לתיכון ריימון. לא הכול בסדר עם שון פרוסט, אבל בעזרת טיפול הוא יוכל לחזור לעצמו במהירות. ונקווה שזה יהיה מהר כי אבק יהלום מופיעים ומאתגרים אותם לקרב
21 דק'
אניאזומה-פרק-54
פרק 54 - ביירון, התגבורת של האלים
הקבוצה חוזרת ישר לעבודה למשחק גדול נגד אבק יהלום, הקבוצה הכי חזקה בתיכון אליוס. מארק והקבוצה התחזקו, אבל האם הם חזקים מספיק כדי לנצח את הכי טובים?
21 דק'
אניאזומה-פרק-55
פרק 55 - אתגר חדש
מארק נאלץ לעזוב את העמדה שלו בתור שוער, אבל המצב לא רע כמו שכולם חששו. הוא רק התקדם קצת במגרש והפך להיות מגן. אבל הוא יצטרך כישורים חדשים לגמרי. האם יצליח ללמוד אותם בזמן לפני המשחק הגדול?
21 דק'
אניאזומה-פרק-56
פרק 56 - מארק נגד אקסל
מארק וחבריו לקבוצה מבקרים באקדמיית רואיל. לחלק זה מעלה זיכרונות כאובים, אבל לחלק זו הזדמנות ללמוד מהלכים חדשים וטקטיקות חדשות. הקבוצה תצטרך אותם כי החייזרים מגיעים שוב ומכוונים ישר לכיוון תיכון ריימון.
21 דק'
אניאזומה-פרק-57
פרק 57 - הקבוצה המופלאה
הקבוצה מתאמנת ומקווה שיהיה לה יותר זמן להתכונן לקרב הקרב מול החייזרים, אבל הם מגיעים די מהר, והם חזקים יותר מתמיד. פרומיננס ואבק יהלום שילבו את הכוחות שלהם כדי ליצור את הקבוצה הכי חזקה שיש.
21 דק'
אניאזומה-פרק-58
פרק 58 - סופת אש
אבק יהלום ופרומיננס מכים בכל הכוח בקבוצת ריימון, בעזרת שילוב הכוחות שלהם, אבל תיכון ריימון מוצאים חור בהגנה שלהם ומצליחים להילחם חזרה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-59
פרק 59 - תיכון אליוס סוף סוף מגיעים
הסודות מאחורי תיכון אליוס מתחילים להיחשף ונדמה כאילו המאמנת לינה יודעת הרבה יותר מכפי שהיא מספרת. כשמעמתים אותה עם האמת, היא מספרת לקבוצה שכל התשובות נמצאות בהר פוג'י, אז הם יוצאים כולם לשם כדי לגלות את האמת.
21 דק'
אניאזומה-פרק-60
פרק 60 - תיכון אליוס נחשפים
מסך הסודיות סוף סוף הורם ומארק וחבריו חגלים סוף סוף מי אלה תיכון אליוס ומי עומד מאחוריהם. אבל החלק הקשה עדיין ממתין להם.
21 דק'
אניאזומה-פרק-61
פרק 61 - הקרב האחרון - חלק א'
הקרב האחרון עד הסוף התחיל. ריימון נגד ג'נסיס, וההתחלה נראית נוראית לגמרי. אם ריימון לא יצליחו למצוא איזה נשק סודי, הם בחיים לא יצליחו לנצח את החיילים של ג'נסיס. אלא אם שון פרוסט יוכל לחזור איכשהו למשחק.
21 דק'
אניאזומה-פרק-62
פרק 62 - הקרב האחרון - חלק ב'
הגורל של העולם מונח על הכתפיים של המשחק שמתנהל בהר פוג'י. ואם מארק וחבריו לא יצליחו למצוא דרך לנצח את קסביאר ואת הקבוצה שלו, שכוללת שחקנים חזקים ביותר, הכול יסתיים לנצח
21 דק'
אניאזומה-פרק-63
פרק 63 - האיום האינסופי
הקרב האחרון סוף סוף נגמר, ריימון מגלים את האמת מאחורי אסטרם ואבן אליוס, אבל יש עדיין תעלומות שמסתתרות מאחורי האמיתות. תעלומות שאולי הקרב האחרון באמת יוכל לפתור אותן
21 דק'
אניאזומה-פרק-64
פרק 64 - העימות בין ריימון לריימון
בדיוק כשהם חושבים שהם הקבוצה הכי חזקה בכל היקום, מגיעה עוד קבוצה שמחכה להוכיח להם שהם טועים. ולכן, ריימון אילבן צריכים הפעם להילחם נגד ריימון אילבן.
21 דק'
אניאזומה-פרק-65
פרק 65 - מהלך החברות האולטימטיבי
קיסרי האפלה חסרי רחמים ומכים את ריימון אילבן בעוצמה חזקה. הגיע הזמן לעצור ולנסות להגיע ללבבות של השחקנים ולנשמות שלהם, ויותר מזה, לנצח במשחק.
21 דק'
אניאזומה-פרק-66
פרק 66 - הקבוצה הכי חזקה בעולם: גרסת סופת שלג
הקרבות הסתיימו וריימון אילבן ניצחו. אבל לפני ההפתעה הבאה שמצפה להם, שון ומארק תופסים כמה דקות של היזכרות בכל הקרבות שהם עברו ובכל הניצחונות וההפסדים שלהם, עד לקרב האחרון
21 דק'
אניאזומה-פרק-67
פרק 67 - הקבוצה הכי חזקה בעולם: גרסת האש
אקסל מצטרף למארק ושון, שגם לו היו עליות ומורדות לאורך הדרך, תוך כדי המאבק נגד תיכון אליוס. ההיזכרות שלהם מובילה אותם למסקנה אחת: שהם אוהבים כדורגל ושהם לא רוצים להפסיק לשחק, לעולם!
21 דק'
אניאזומה-פרק-68
פרק 68 - ההתכנסות: מי תהיה נציגת יפן
למארק ולחבריו לקבוצה מצפה אתגר חדש לגמרי. טורניר כדורגל בינלאומי. המאמן הילמן אחראי לבחירת השחקנים שייצגו את יפן בטורניר, וכדי לבחור אותם, הם משחקים משחק כדורגל שאליו מוזמנים כל השחקנים הטובים במדינה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-69
פרק 69 - היוולדה של אינזומה יפן
משחק הבחירה התחיל ו- 22 שחקנים מתחרים על ההזדמנות לייצג את יפן בטורניר הבינלאומי. רק 16 שחקנים אמורים להיבחר לקבוצה. מי יהיו השחקנים של אינזומה יפן?
21 דק'
אניאזומה-פרק-70
פרק 70 - המאמן המקולל
הקבוצה היפנית שתייצג את יפן בטורניר הבינלאומי, כבר הוקמה, אבל למאמן החדש, טרביס, יש שיטות אימון משלו, שלא כולם אוהבים אותן.
21 דק'
אניאזומה-פרק-71
פרק 71 - אתגר לעולם
הקבוצה מתכוננת למשחק הגדול שלהם נגד אוסטרליה, אבל המאמן לא נותן להם להתאמן על המגרש. זה מתסכל את כולם וגורם להם לחשוד. איך הם יוכלו להתכונן למשחק בלי אימונים? ומה קורה בדיוק עם המאמן טרביס?
21 דק'
אניאזומה-פרק-72
פרק 72 - רוכבים על גל גבוה
גלים גבוהים הם יריבים חזקים, ואינזומה יפן יצטרכו לעבוד קשה מאד אם הם רוצים להתגבר על מהלך ההגנה של האוסטרלים
21 דק'
אניאזומה-פרק-73
פרק 73 - הקרב החם נגד אריות המדבר
הקבוצה מתכוננת למשחק הגדול הבא, במוקדמות אסיה, נגד אריות המדבר מקטאר. אבל לפני המשחק, הם צריכים לפתור את התעלומה של ההיעלמויות המיסתוריות של אוסטין בכל ערב.
21 דק'
אניאזומה-פרק-74
פרק 74 - האריה הישן מתעורר
אינזומה יפן חושבים שמצפה להם משחק קל נגד אריות המדבר, אבל המצב מתחיל להיות גרוע בשבילם, אחרי המחצית הראשונה, ורק שחקן הצעיר, אוסטין הובס אולי יוכל להציל אותם
21 דק'
אניאזומה-פרק-75
פרק 75 - מארק נגד ארצ'ר
הקבוצה מתכוננת למשחק הבא שלהם, אבל שחקן אחד עדיין משתהה מאחור. האם ארצ'ר יצליח להתאפס על עצמו ולהבין מה זה כדורגל באמת? המאמן נודל ומארק מנסים לעזור לו להבין את המצב.
21 דק'
אניאזומה-פרק-76
פרק 76 - החלפה אפשרית
הקבוצה מוכנה לקרב הבא, זמן שאתגר חדש נזרק עליה. קבוצה שמורכבת מהשחקנים הכי חזקים בכל הקבוצות היריבות שלהם מגיעה כדי לאתגר את אינזומה יפן ולקחת ממנה את ההזדמנות לייצג את יפן.
21 דק'
אניאזומה-פרק-77
פרק 77 - המאמן טרביס נגד המאמנת לינה
המשחק נגד ניאו בינלאומית מתחיל, אבל זה קרב קשה ביותר. בואו נקווה שהמאמן טרביס יוכל להבין את הכוח החבוי בשאר השחקנים כי אחרת אינזומה יפן תפסיד את ההזדמנות לייצג את יפן כולה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-78
פרק 78 - טריק האסטרטגיה האולטימטיבי של קמי
הקבוצה מתכוננת לקרב הבא שלהם, אבל זה לא מספק את המאמן טרביס. הוא אומר משהו למארק שגורם לו לחפש השראה למהלך חדש. קמי מנסה לעזור לו בזה, והם יוצאים להרפתקה מוזרה
21 דק'
אניאזומה-פרק-79
פרק 79 - ההחלטה של אקסל
אקסל נמצא באמצע משבר אישי שיכול להשפיע על כל הקבוצה, אבל הוא מנסה להחביא את זה מחבריו, שעסוקים בהכנות לקראת המשחק החשוב שלהם במוקדמות אסיה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-80
פרק 80 - הקרב האחרון
אקסל מקבל החלטה אבל זה ממש לא מקל עליו. זה גורם לו להיות עצבני וקשה להסתדר איתו, וזה לא עוזר לקבוצה שלו בזמן שהיא זקוקה לכל העזרה שהיא תוכל לקבל. בינתיים, מארק מקבל מכתב מוזר עם כתב יד מוכר מאד.
21 דק'
אניאזומה-פרק-81
פרק 81 - דרקון האש - הכי חזקה באסיה
יום המשחק סוף סוף מגיע, אבל יש בעיה. העבר של ארצ'ר חוזר לרדוף אותו שוב וזה יכול להרוס את כל הקבוצה. אם הם יגיעו למשחק, עדיין ממתינות להם כמה הפתעות גם על המגרש.
21 דק'
אניאזומה-פרק-82
פרק 82 - לחץ אזורי מושלם
אינזומה יפן משיגה נקודה ראשונה, אבל המשחק עדיין פתוח לגמרי. מי ינצח, קוריאה או יפן?
21 דק'
אניאזומה-פרק-83
פרק 83 - תתעורר קפטן
המחצית השנייה של המשחק החשוב מתחילה ומארק עדיין יושב על הספסל. המצב נראה לא טוב לקבוצת אינומה, אבל מי יודע מה יכול לקרות כשכאלב עומד על המגרש. יכול להיות שהוא זה שישנה את גורל הקבוצה?
21 דק'
אניאזומה-פרק-84
פרק 84 - הכרטיס שלנו לאליפות הבינלאומית
המשחק חייב להסתיים וזה יגיע בקרוב. קבוצה אחת צריכה לנצח, אבל הסיכויים עדיין שווים. האם הגיבורים של אינזומה יתקדמו שלב, או יחזרו הביתה בבושה?
21 דק'
אניאזומה-פרק-85
פרק 85 - הכרטיס שלנו לעולם
סוף סוף, אחרי משחק מלא דרמה, אינזומה יפן יוצאים לטורניר הבינלאומי. הקבוצה מגיעה לאי ליוקוט, אתר בו מתקיים הטורניר, וכמעט מיד מתחילה לפגוש באנשים ושחקנים חדשים.
21 דק'
אניאזומה-פרק-86
פרק 86 - זו הרמה העולמית
מארק וחבריו לקבוצה מתכוננים למשחק הראשון שלהם בטורניר. הם מקבלים הזמנה להשתתף במסיבה של היריבים הראשונים שלהם, אבירי המלכה, אבל נדמה כאילו יש מניע נסתר מאחורי ההזמנה הזאת
21 דק'
אניאזומה-פרק-87
פרק 87 - אבירי אנגליה - אבירי המלכה
הטורניר סוף סוף יוצא לדרך, ואינזומה יפן משחקים נגד אבירי המלכה, במשחק הראשון. האם הם יצליחו לגבור על האבירים מאנגליה, או שהם יישארו בתחתית הבית?
21 דק'
אניאזומה-פרק-88
פרק 88 - זה מוכן - בעיטת החותמת שלי
המשחק החשוב הראשון מגיע לנקודת שיא. האם השחקנים של אינזומה יפן יצליחו להראות מספיק כוח כדי לנצח את אבירי המלכה? הסיכויים עדיין שווים לגמרי.
21 דק'
אניאזומה-פרק-89
פרק 89 - מתקדמים מעבר ליד מוגן
אינזומה יפן עולים על גל הניצחון, טוב כולם, מלבד דארן שמרגיש כאילו הוא לא שייך בכלל לקבוצה. איך הם ישנו את דעתו? אולי בכך שיעזרו לו לפתח טכניקה מיוחדת משלו?
21 דק'
אניאזומה-פרק-90
פרק 90 - הקללה של רויאל - חלק א'
בדיוק כשנראה שהכול מסתדר, סיוט חוזר מהעבר של ג'וד. ג'וד לא בטוח אם הוא ראה את כאלב נפגש עם ריי דארק, אבל משוכנע שהוא חייב לבדוק את זה
21 דק'
אניאזומה-פרק-91
פרק 91 - הקללה של רויאל - חלק ב'
ג'וד ומארק יוצאים למרדף כדי לגלות את ריי דארק לפני שהוא יעשה שוב נזקים. בינתיים דברים ממש מוזרים מתרחשים בקבוצה האיטלקית, ומי זה מר די המוזר הזה?
21 דק'
אניאזומה-פרק-92
פרק 92 - אין מצב! יש עוד ג'וד אחד?!?
קבוצת איטליה אולי תפרוש מהטורניר בגלל תאונות שקורות לשחקנים שלהם, אבל אינזומה יפן נחלצת לעזרתם. ריי דארק מופיע, אבל הפעם עם קבוצה חדשה, וטוען שאם איטליה לא תנצח אותם, הם אלה שימשיכו בטורניר במקומה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-93
פרק 93 - פינגווין נגד פינגווין
הקבוצה המרושעת של ריי דארק, ושחקן הפרוייקט החדש שלה, ג'וליו אקוטו, מובילים התקפה על קבוצת איטליה, וכמה חברים מחליפים מיפן. המשחק צמוד ורק מהלך חדש שג'וד, כאלב, ודיוויד יוכל לקבוע את גורלו.
21 דק'
אניאזומה-פרק-94
פרק 94 - מבצר המחסומים
ריי דארק איכשהו גורם למשחק של אינזומה יפן נקד ארגנטינה להיות מוקדם ביום, ועכשיו מארק, ג'וד, כאלב ודיוויד מנסים לחזור למשחק בזמן. אבל הם לא מצליחים ונאלצים לצפות בטלביזיה בקבוצה שלהם.
21 דק'
אניאזומה-פרק-95
פרק 95 - ייאוש טוטלי - אינזומה יפן מפסידה?
רק נתן, הרלי ועוד כמה שחקנים נותרים לשחק נגד ארגנטינה החזקה, ומארק, והמאמן טרביס צופים במשחק מרחוק. האם דארן יצליח לחסום את הבעיטות לשער שלהם?
21 דק'
אניאזומה-פרק-96
פרק 96 - הסוד של קמי
אינזומה יפן מתאמנים קשה אחרי ההפסד לארגנטינה. אם הם יפסידו שוב, הם יעופו מהטורניר. איטליה מנצחת את אנגליה בעזרת ההדרכה של ריי דארק.
21 דק'
אניאזומה-פרק-97
פרק 97 - בעיטת הפתיחה האחרונה של אריק
אריק ובובי הם שחקנים בקבוצה האמריקאית, ועומדים לשחק נגד מארק ואינזומה יפן. גם מארק וגם אריק מתכננים לתת את כל מה שיש להם במשחק, אבל אריק נחוש עוד יותר כי אולי זה יהיה המשחק האחרון בחייו.
21 דק'
אניאזומה-פרק-98
פרק 98 - מארק נגד אריק
אריק מצליח להבקיע את הגול הראשון במשחק של אינזומה יפן נגד אמריקה. הוא נותן את כל מה שיש לו, כי הוא חושש שזה המשחק האחרון שלו.
21 דק'
אניאזומה-פרק-99
פרק 99 - ההחלטה של הפניקס
המשחק בין אמריקה לאינזומה יפן ממשיך, וככל שהוא מתקדם, הוא הופך למותח יותר. מי יצליח לנצח במשחק הגורלי הזה בין שתי הקבוצות?
21 דק'
אניאזומה-פרק-100
פרק 100 - פגישה עם אשליה
מארק חושב שהוא ראה שד בלילה, ומספר לחבריו על זה, והם לא מאמינים לו. אבל כשקסביאר וסקוטי הולכים לאיבוד ביער, הם מגלים שמארק סיפר את האמת. הכישורים שלהם בכדורגל נבחנים במשחק ביניהם ובין שני שדים.
21 דק'
אניאזומה-פרק-101
פרק 101 - התנגשות - טיגריס נגד עיט
הקבוצה מקבלת מכתבים מהבית, מחברים וממשפחות, וגם מכתב מיסתורי אחד. ארצ'ר עוזר לאוסטין, שעובר תקופה קשה בגלל געגועים לבית שלו, ואז מגיע גם אוכל מהבית שמעודד את כולם
21 דק'
אניאזומה-פרק-102
פרק 102 - זיכרונות מתעוררים - כל האמת על קמי
המאמן טרביס עורך משחק אימון בין אינזומה יפן ובין הקבוצה האדומה. קמי נזכרת בעוד דברים מעברה, המאמן טרביס מציע שוב טיפול בהיפנוזה, אבל מארק מנסה לעצור אותו ורוצה לעזור לקמי בעצמו
21 דק'
אניאזומה-פרק-103
פרק 103 - המשחק האחרון במוקדמות - ההחלטה של פאולו
אינזומה יפן סוף סוף מגיעים למשחק נגד אורפיאוס איטליה. האיטלקים עובדים על שליטה בטכניקה של ריי דארק, אבל חוץ מפאולו, שאר חברי הקבוצה לא בוטחים בריי דארק בכלל, ולכן מחליטים לשחק כמו שהם יודעים ומתעלמים מפאולו.
21 דק'
אניאזומה-פרק-104
פרק 104 - טקטיקת העל החזקה - מונה קטנצ'יו
המשחק בין אינזומה יפן ובין אורפיאוס איטליה ממשיך. אינזומה מבקיעים וגורמים לפאולו להתחנן בפני הקבוצה שלו לנסות בכל זאת לשחק על פי ההוראות של המאמן שלהם, ריי דארק.
21 דק'
אניאזומה-פרק-105
פרק 105 - קרב אכזרי! מארק נגד פאולו
הקרב נגד איטליה ממשיך. הקבוצה מבינה שג'וד ופאולו משחקים משחק דומה, מה שנותן לג'וד את המפתח לשבור את ההגנה המדהימה של איטליה. וסוד על צד סודי של ריי, נחשף
21 דק'
אניאזומה-פרק-106
פרק 106 - המשחק האחרון של ריי דארק
סוד על ריי דארק נחשף, והקפטן של איטליה פאולו, חוזר למגרש כדי להקשות את החיים לאינזומה יפן
21 דק'
אניאזומה-פרק-107
פרק 107 - המחברת האחרונה של סבא
אמריקה מפסידה לארגנטינה, ומעלה את אינזומה יפן למשחקי הגמר. המחברת האחרונה של סבא של מארק מגיעה עם המון יד, וכמה דברים מיסתוריים מתרחשים אצל סו וסיליה
21 דק'
אניאזומה-פרק-108
פרק 108 - האגדה של האי ליוקוט
בזמן שהקבוצה מתאמנת לקראת משחק הגמר הסופי שלה, שתי דמויות מיסתוריות מופיעות וחוטפות את סו וסיליה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-109
פרק 109 - קבוצת שמים
מארק והקבוצה שלו משחקים במשחק מותח נגד קבוצת שמים האגדית, כדי להציל את סו.
21 דק'
אניאזומה-פרק-110
פרק 110 - הקבוצה האפלה
חצי מהקבוצה, יחד עם חברים נוספים, משחקים משחק אכזרי נגד קבוצה אפלה, של עולם התחתית, כדי להציל את סיליה
21 דק'
אניאזומה-פרק-111
פרק 111 - התחייה של לורד דמון - שמים אפלים
לורד דמון האפל מקבל כוח ותופס שליטה על קבוצת שמים. האם מארק וחבריו יוכלו לנצח את האיום החדש ולברוח משם, כשהנשמות שלהם שלמות ובריאות?
21 דק'
אניאזומה-פרק-112
פרק 112 - ממלכת האפלה
הממלכה תופסת את המקום השני במשחקי הגמר, ומוכנה לעמוד מול אינזומה יפן. מק רובינגו מבקש ממארק לוודא שהקבוצה שלו תפסיד במשחק, והוא חושף סוד מטריד ביותר
21 דק'
אניאזומה-פרק-113
פרק 113 - המזימה של זולאן
רובינגו נאלץ לקבל את תוכנית אר אייץ', ועושה את זה כדי להגן על חבריו לקבוצה ועל המשפחות שלהם. עוד פרטים על התוכנית המרושעת של זולאן נחשפים, ומשחק חצי הגמר יוצא לדרך
21 דק'
אניאזומה-פרק-114
פרק 114 - אינזומה יפן נגד הממלכה
רובינגו מסביר את ההתנהגות המוזרה שלו לכולם, ובתמורה, הם מחליטים לעזור לו לטפל בבעיה. זולאן נלקח למאסר בגלל הפשעים שלו
21 דק'
אניאזומה-פרק-115
פרק 115 - התקפת נגד של הכדורגל של הממלכה
המחצית השנייה של משחק חצי הגמר ממשיכה. הממלכה משחקת כדורגל בלי ההשפעה של זולאן, מי ינצח במשחק הזה? אינזומה יפן, או הממלכה?
21 דק'
אניאזומה-פרק-116
פרק 116 - יוצא דופן - ענקים קטנים במיוחד
קבוצת אינזומה יפן מגיעה באיחור למשחק בין אורפיאוס איטליה וענקים קטנים, אבל כשהם מגיעים, הם מגלים שאורפיאוס הפסידה. ולא רק זה, אלא שמארק מגלה פנים מוכרות בקבוצה של ענקים קטנים
21 דק'
אניאזומה-פרק-117
פרק 117 - ההתפקה של בני האדם המשופרים
אינזומה יפן עומדת מול קבוצה אכזרית שהורסת את שטח העיר של ענקים קטנים. הסוד הגדול נחשף במלואו.
21 דק'
אניאזומה-פרק-118
פרק 118 - קבוצת זולאן האכזרית
אינזומה יפן משחקת משחק אכזרי נגד קבוצת זולאן, בה משחקים בני אדם משופרים שמשתתפים בתוכנית אר אייץ' של זולאן. אבל בסוף, קבוצת זולאן לומדת לקח חשוב ביותר.
21 דק'
אניאזומה-פרק-119
פרק 119 - היריבה האחרונה
מארק מתחבר מחדש לסבא שלו, ונלי מצטרפת לקבוצת אינזומה יפן, כמנהלת תפעול חדשה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-120
פרק 120 - אימון הידידות עם פאולו
אורפיאוס מחליטים לאמן את אינזומה יפן לקראת משחק הגמר, בכך שהם משחקים משחק ידידות איתם, ועוזרים להם להבין את המהירות והכוח של ענקים קטנים.
21 דק'
אניאזומה-פרק-121
פרק 121 - זה גדול! מס' 1 בעולם - 11 המשפטים
מארק משוחח עם אקסל על ההתקדמות של כל הקבוצה שלהם, מהרגע שהם התחילו לשחק. תוך כדי כך, החברים בקבוצה מתחילים להבין מה הם צריכים לעשות כדי לנצח.
21 דק'
אניאזומה-פרק-122
פרק 122 - אינזומה יפן- הקרב האחרון
משחק הגמר מתחיל, וענקים קטנים חזקים הרבה יותר מאינזומה יפן, יותר מכפי שמישהו חשב. האם אינזומה יפן יעמדו בלחץ?
21 דק'
אניאזומה-פרק-123
פרק 123 - הקרב על הפסגה - ענקים קטנים - חלק א'
משחק הגמר ממשיך. אינזומה יפן משווה את התוצאה, והמחצית הראשונה מסתיימת בתיקו.
21 דק'
אניאזומה-פרק-124
פרק 124 - הקרב על הפסגה - ענקים קטנים - חלק ב'
משחק הגמר עדיין לא הסתיים. אינזומה יפן וענקים קטנים ממשיכים לשחק בכוח ובמהירות, גם במחצית השנייה.
21 דק'
אניאזומה-פרק-125
פרק 125 - זה סופי - מס' 1 בעולם
אינזומה יפן מנצחת במשחק הגמר, והקבוצות לומדות לקח חשוב ביותר. דיוויד אוונס, הקטור ופאולו עוזבים את האי וחוזרים הביתה
21 דק'
אניאזומה-פרק-126
פרק 126 - סיום לימודים מלא בבכי
חברים ממועדון הכדורגל של ריימון והקפטן החדש של אינזומה יפן, נפגשים בטקס סיום הלימודים עם מארק וחבריו, ומחליטים לשחק משחק אחד אחרון.
21 דק'
אניאזומה-פרק-127
פרק 127 - הבעיטה של מחר
בפרק הסיום של הסדרה, משחק הסיום של הלימודים ממשיך, ומסתיים בתיקו.
21 דק'

סדרות נוספות