חבורת נוטרי

2013 |

3 עונות

הגיבורים שיצילו את העולם מתזונה לא נכונה! תיאו, לינה, בן ונינה יוצאים למשימה בעקבות שבעת הממלכות. כל ממלכה מייצגת מרכיב מ-7 יסודות פירמידת המזון.

המטרה היא להביא אוכל בריא לארצם בניגוד לרצונו של הנבל, אלכס גרנד, להאכיל את כולם באוכל מתועש. במסע יגלו הגיבורים את הכוחות של התזונה ושל המרכיבים האבודים שהם מצילים.

"חבורת נוטרי" שואפת ליצור מסר חיובי סביב אכילה בריאה יחד עם תכנים על אבות המזון וחשיבות האוכל שאנחנו אוכלים. חבורת נוטרי כבר מחכה לכם לצפייה ישירה ב-BIGI!

פרקי העונה

תיאו נראה כמו ילד רגיל, אבל בעצם הוא גיבור שנבחר להציל את העולם מחוסר תזונה. תיאו וחבריו, לינה, בן ונינה, ובהנחיית סבא שלו, השומר הסגול, מנסים להביס את אלכס גראנד שרוצה לשעבד את העולם לתזונה לקויה תחת שלטונו
עונה חדשה לסדרת האנימציה הבריאה והחינוכית העוסקת בהרגלי אכילה בריאים, נכונים ומזינים. הסדרה שמה לה למטרה ללמד את צופיה הצעירים על המקורות הטבעיים של המזון שאנו אוכלים. במרכז הסדרה עומדים ארבעה ילדים סקרנים ואמיצים - ת'יאו, לנה, בן ונינה, שיוצאים למסע להצלת המזונות האבודים. במסעם, הם יפגשו בסוגים שונים של מזון וחומרי גלם, יחקרו את סגולותיהם הבריאותיות ויגלו את כוחו של המזון וחשיבותו.
לאחר שרשרת הרפתקאות מסמרות שיער, הגיבורים מגיעים אל הממלכה הירוקה. אלכס ונווס הגיעו גם הם לממלכה, אולם נראה שהם התכווצו בדרך. אלכס, נווס והגיבורים רוצים להשיג את האבן הירוקה, אשר נמצאת בראש הפירמידה אליה מורשה לעלות רק המנצח במשחקי ה"אולימפ-ירק". בעודם מתחרים במשחקים, הגיבורים מגלים את סודותיה של הממלכה ואף מגלים שגם כוחות הרשע זוממים להשיג את האבן הירוקה כדי להשמיד את הממלכה הירוקה באופן סופי. כדי לעצור את ההשמדה, הגיבורים יצטרכו ליצור את "שלשת האור", ותיאו יעמוד בפני בחירה קשה שעלולה להרחיק אותו לעד מחבריו.
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - הגיבור הקטן הגדול
תיאו ושאר הכיתה יוצאים לסיור מודרך במפעל של התאגיד הענק. תיאו הסקרן מרגיש שמשהו חשוד קורה במפעל. לינה, חברתו הטובה מצטרפת אליו ויחד הם יוצאים לבדוק אילו עוד דברים מתרחשים בתאגיד גראנד.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - חיפוש אחר אנרגיה
החבורה מתחילה את מסעה להצלת העולם מחוסר תזונה. הם הולכים עד לממלכה הצהובה, ממלכת הדגנים, שם המקומיים משועבדים לטיי-פה. תיאו מנסה לשכנע את המקומיים למרוד ולהתקומם יחד נגד השיעבוד.
23 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - ממלכה לבנה על-קולית
החבורה מגיעה אל הממלכה הלבנה. עליהם ליצור קשר עם המלכה הלבנה כדי שתעזור להם במשימתם. תיאו מוצא דרך לעשות זאת, והיא לנצח במירוץ המסורתי שנערך על ידי המקומיים בממלכה.
21 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - חופש לממלכה הצהובה
חבורת נוטרי נמצאים בממלכה הלבנה בזמן שבממלכה הצהובה ממתינים לאספקת חלב. אך מתעוררת בעיה, השומר הצהוב לפתע מאבד כל אמון בתיאו ובהיותו המושיע שמוזכר בנבואה, ויכול להציל את העולם מחסור תזונה.
21 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - טעם מתוק של סכנה
תיאו מחליט לפרוץ למפעל תאגיד גראנד. החבורה מתגייסת לעזור לו כמובן. לאחר מכן, השומר הסגול שולח את החבורה למסע בעקבות הממלכה הבאה, הממלכה הכתומה, הלוא היא ממלכת הפירות הקסומה.
21 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - הקסם שבפירות
בן עדיין שבוי תחת השפעת הגלים ההיפנוטיים שמציפים את כל ממלכת הסוכר. תיאו, לינה, טינה וגוגה הצליחו להימלט משם בזכות סיד. הם מחליטים לתכנן תחבולה כדי להצליח לחזור להוציא משם גם את בן.
21 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - בן הגדול
אלכס ונווס מצליחים להיכנס לממלכת הסוכר. חבורת נוטרי נכנסים גם הם, כדי להציל את בן שהופנט על ידי איש הממתקים. סיד מציג בפני החבורה את תנועת המחתרת של ממלכת הסוכר, בני ברית חשובים במאבקם להביס את איש הממתקים.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - מתגלגלים הלאה
החפרפרות מצרפות את חבורת נוטרי לביצוע התכנית שלהם להצלת ממלכת הסוכר מידיו של איש הממתקים. יחד, הם צריכים לנצח בתחרות ספורט-בישול מסורתית שנערכת בממלכת הסוכר, בשם "זירת הממתקים".
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - קשה לפיצוח
תחרות "זירת הממתקים" ממשיכה לשלב חצי הגמר. "גלגלי הרעם", קבוצתם של חבורת נוטרי, מנסים לגבור על קבוצות חזקות מאוד כדי להגיע אל הגמר. המאבק קשה ומתאגר במיוחד, משום שבמהלכו לפתע נגמר להם מלאי המזון.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - טעמו המר של הניצחון
הגמר הגדול של זירת הממתקים יוצא לדרך. החבורה נאלצת להמשיך ולנצח בתחרות כדי שיוכלו להגשים את התכנית שלה להשמדת אנטנת ההיפנוזה, ושחרור ממלכת הסוכר מידיו של איש הממתקים.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - הגלקסיה של אלכס גראנד
חבורת נוטרי הצליחו במשימתם, אך ברגע האחרון הופיע אלכס גראנד וגנב את האנטנה המהפנטת כדי להשתמש בה למטרותיו הזדוניות. ממלכת הסוכר התמוטטה, והחבורה כעת מתמקדת בנסיון לעצור אותו מהר לפני שיספיק להפעיל אותה
23 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - ממלכה תחת אש
החבורה יוצאת אל הממלכה האדומה, ממלכת הבשר והביצים. בדרך הם נתקלים במחזה מרהיב, אביר שחור מסתורי, ונראה שהוא נלחם בדרקון אמיתי! אלכס בינתיים כבר הקדים אותם אל הממלכה, והוא מתכנן להם שם הפתעה לא כל-כך נעימה.
23 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - קודם אדום
החבורה שלנו נמצאת עדיין בממלכה האדומה, שם הם עוד מנסים למצוא דרך ליצור קשר עם השומר האדום כדי להפוך אותו לבן בריתם. כדי לעשות זאת, תיאו מחליט להשתתף בתחרות מסוכנת לאמיצים בממלכה בלבד.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - זהירות, ממלכה חלקלקה!
מאחר ואלכס גנב את מחולל הנוטרי שלהם, נאלצים חבורת נוטרי להסתתר ביער. האביר השחור נחלץ לעזרתם, אך הם כבר מצאו לעצמם צרות אחרות. אחר כך, הם מגלים את ממלכת השומן, שם פרסמו תמונות שלהם כפורעי חוק מבוקשים.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - מהפח אל הפחת
החבורה מצליחה להסתנן אל ממלכת המזון המטוגן כדי להשתתף במירוץ המסורתי של המקומיים ולנסות תוך כדי כך לגנוב בחזרה את מחולל הנוטרי שלהם מידיו של אלכס. נינה בינתיים נשאר לשמור על המלך פיליפ ביער.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - בואו נשרוף את השומן הזה
אלכס שולט בדרקון הזועם ומאיים להשמיד את ממלכת השומנים. פיליפ מחליף צד, ומנסה לעזור במאבק נגד אלכס. לינה ונינה יוצאים ליער לרגל אחרי אלכס ונווס כדי להבין כיצד הוא מצליח לשלוט בדרקון.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - אחת מכנפי הדרקון
המאבק נגד אלכס והדרקון המאיים שלו ממשיך אל הממלכה האדומה. תיאו נחוש בדעתו לעצור את הדרקון בכל מחיר. הוא עוזר לתושבי הממלכה להתגונן מפני הדרקון, ולפתע דבר משונה קורה. תיאו מצליח לתקשר עם הדרקון, שמלמד אותו שיעור חשוב
21 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - שמש,מלח וזיעה
תיאו מצליח להבריח את הדרקון ממלכת הבשר, אך הוא לוקח איתו את גוגה. יחד עם ג'נביב וגוגה אדום הם מחליטים לחפש אותו בממלכת המלח, כדי להציל את גוגה ולמנוע מהדרקון מלהטריד את תושבי הממלכה אחת ולתמיד.
21 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - ממלכות על סף הכחדה
תיאו, ג'נביב ונווס הלכו למצוא את גוגה, שנלקח על ידי הדרקון הזועם. אלכס בינתיים, מתכנן מתקפה אדירה על הממלכה חסרת האונים.לינה ובן נשארו בממלכה האדומה, והם עוזרים במאמצים להתגונן אל מול המתקפה האדירה של אלכס.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - ממלכה אדומה צלויה
תיאו מנסה לחלץ את גוגה ממאורת הדרקון הזועם. ג'נביב ונווס ממתינים לו בחוץ, ובינתיים הממלכה האדומה מותקפת על ידי אלכס הפוקד על כמויות אינסופיות של חיילי מחלקה ג'י. האם תיאו וג'נביב יצליחו לחזור בזמן כדי להושיע את הממלכה האדומה?
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - שעועית טורבו
תיאו וחבורתו חזרו הביתה, ולבית הספר. אלכס שולח את נווס כדי שינסה לרגל אחריהם ולגלות פרטים על חייהם האישיים. החבורה, בינתיים מנסה לפרוץ למפעל תאגיד גראנד, משום שהם זקוקים לשעועית כדי לתת לגוגה, שיוביל אותם אל הממלכה הבא.
23 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - הקללה של רוח האור
בהגיעם לממלכה החומה, ממלכת הקטניות, גיבורינו פוגשים בשני עמים מסוכסכים זה עם זה, בוקרים ואינדיאנים. הם מצטרפים לאינדיאנים, שם הם לומדים אודות נבואה מסתורית. בהמשך מסתבר שיכול להיות שלינה בעצמה חלק מאותה נבואה.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-23
פרק 23 - להחזיק מעמד
לינה יוצאת למבחן מסוכן כדי להוכיח שהיא הלוחמת האגדית נוצת-נשר, בזמן שחבריה שבויים בידי האינדיאנים. היא חייבת להצליח במבחן, כי אם היא תיכשל, האינדיאנים יעלו את חבורת נוטרי באש.
21 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-24
פרק 24 - טורבו טורבו, בנג בנג!
חבורת נוטרי מתארחים אצל האינדיאנים, והם מנסים להגיע אל שטחם של אויביהם, הבוקרים כדי לנסות להשכין שלום בין הצדדים, ומגלים איך התחיל בכלל הסכסוך בניהם.בינתיים, מסעה הרוחני של לינה מתקדם והיא ממתינה למסר מהרוחות.
23 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-25
פרק 25 - החלום של מרדוק
השומר הסגול חוזר אחורה, ומספר לנו כיצד התחיל כל סיפור הנבואה אודות תיאו וחבורת נוטרי, מיהו נקסוס ושומרי הנוטרי השונים בממלכות השונות, ואיך בכלל קרה שנוטרילנד הגיעה למצב הנורא וחסר התזונה שלה.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-1-פרק-26
פרק 26 - הממלכות החדשות
שומרי הנוטרי ממשיכים בנסיון ההימלטות שלהם מפני אלכס במפעל תאגיד גראנד. הם מנסים להציל את המזונות השונים ולברוח הרחק מנוטרילנד לפני שיהיה מאוחר מדי. אלכס נחוש בדעתו לעצור אותם ולהוציא לפועל את תכניותיו הזדוניות לשעבד את נוטרילנד בעזרת ג'נאקס מאה.
20 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-2-פרק-27
פרק 27 - נחשים ושעועית
בעוד לינה מביאה את קאנו שבור והאינדיאנים בזמן לפגישה, תיאו ובן מנסים לחלץ את השומרת החומה מהמכרה. נינה וג'וני מוצאים מפת אוצר ונתפסים על ידי נחש מפותל ובטי.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-2-פרק-28
פרק 28 - סופה של הממלכה החומה
לינה ובן לא מצליחים למנוע מהמלחמה בין האינדיאנים לקאובויים לפרוץ. לינה רואה חזיון בו נאמר לה שדבר גרוע יותר עומד להתרחש, בעוד תיאו מנסה להציל את ג'וני ונינה. אלכס מצליח להרכיב נשק רב עוצמה ומאיים להשמיד את כל ממלכות המזון.
21 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-2-פרק-29
פרק 29 - זרע התקווה
התוהו ובוהו שולט בהריסות הממלכה החומה. כל הקטניות הושמדו והאינדיאנים והקאובוים, הנואשים למצוא אוכל, נלחמים כדי לקחת את מחולל הנוטרי מהחבורה. אלכס גרנד חוזר כמנצח לביתו, אולם לתיאו יש רעיון שעשוי להיות התקווה האחרונה להצלת הקטניות.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-2-פרק-30
פרק 30 - קטניות בכל הכוח
חבורת נוטרי נוסעת על הרכבת שמכילה את הקטניות האחרונות שנותרו, בדרכם לממלכה האדומה. אולם עליהם להתגבר על כמה הפרעות, ביניהן מכונה מעופפת בה נמצא נווס שמוכן לעשות הכל כדי למנוע מהרכבת להגיע ליעדה.
21 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-2-פרק-31
פרק 31 - מסלול התנגשות
בדרכם לממלכה האדומה מבינים הילדים שהרכבת המלכותית של אלכס עומדת למחוץ את הרכבת שלהם. מתפתח מרדף רכבות מהיר, בו נראה שכל מאמציהם של הילדים, השומרת החומה ופרופסור גיזמו לא יספיקו כדי להציל את קרון הקטניות האחרון.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-2-פרק-32
פרק 32 - האגדה על האבן של נפטון
חבורת נוטרי מאזינים בנמל לאגדה על האבן של נפטון ומבינים שיהיה עליהם לשוט בים כדי למצוא רמזים שיובילו אותם לממלכה הכחולה. אבל הם לא יהיו לבדם - אלכס, נווס ואפילו פריץ ופריץ הצעיר ייצאו להרפתקאה ימית גדולה בה יתמודדו עם הרבה סכנות - ועם הרבה פיראטים.
21 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-2-פרק-33
פרק 33 - חזרתה של אימת הימים
בעוד שחבורת נוטרי מפליגים בחפשם רמזים אודות הממלכה הכחולה, אלכס, נווס, פריץ ופריץ הצעיר נקלעים אל אותה הספינה, "אימת הימים". בסירה המסתורית הזאת הפיראט המפחיד אלכסנדר כחול הזקן והתוכי שלו קמים לתחייה. ביחד הם חוזרים להטיל אימה על הימים בחיפושם אחר האבן של נפטון, ואפילו חבורת נוטרי לא בטוחה מפניהם!
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-2-פרק-34
פרק 34 - גוגה אוגה
לאחר שספינתם נטרפה, חבורת נוטרי נסחפים אל אי הפחד. הם מאתרים את גוגה כחול, אולם הוא נמצא תחת שמירה של ילידי האי. תיאו וחבריו יצטרכו לחשוב על תוכנית לשיחרורו של גוגה אם ברצונם לגלות את מיקומה של הממלכה הכחולה. אולם הם לא יודעים שנקר עוקב אחריהם ואלכסנדר כחול הזקן הרשע מתכונן לתקוף.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-2-פרק-35
פרק 35 - היכונו לצלול
הממלכה הכחולה נמצאת בקרקעית האוקיינוס, ואפשר להגיע אליה רק בעזרת צוללת. כדי לקחת את הצוללת, תיאו ונינה יוצאים אל הממלכה הלבנה, בעוד לינה ובן נשארים כשבויים אצל אלכסנדר כחול הזקן. אולם בממלכה הלבנה מתרחשות צרות בלתי צפויות, כאשר טינה והתאומים, זאק ובלאק, מחכים לנקום את נקמתם.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-2-פרק-36
פרק 36 - אל מתלעות הכרישים
בעוד פריץ ומחלקת ג'י גונבים את הצוללת מהממלכה הלבנה, תיאו מותקף על ידי כרישים מכניים וטילי טורפדו במירוץ הרחפות. את לינה ובן מכריחים לקפוץ למים שורצים בכרישים ואלכסנדר כחול הזקן יוצא לחפש את האבן הכחולה. האם זה יהיה סופה של המשימה של חבורת נוטרי?
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-2-פרק-37
פרק 37 - הברית
דגים מפלצתיים תוקפים את חבורת נוטרי ואת הפיראטים שבצוללת. חבורת נוטרי כורתת ברית עם הפיראטים כדי לשרוד. כאשר הם מגיעים לממלכה הכחולה, הם מגלים שהממלכה ותושביה נמצאים בסכנה ויכולים להינצל רק אם הם יצליחו למצוא את שלוש החתיכות של האבן הכחולה אשר מוחבאות במעמקי האוקיינוס...
21 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-2-פרק-38
פרק 38 - זרועות התמנון
במעמקי הים, החבורה מוצאת תמנון ענק השומר על החתיכה השנייה של האבן הכחולה. לאחר מפגש תת ימי מסוכן, אלכסנדר כחול הזקן מסיים את הברית ועוזב את גיבורינו לכודים בתוך המים...
21 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-2-פרק-39
פרק 39 - מנגינת האבן הכחולה
אלכסנדר כחול הזקן מגיע אל ארמון הקרח ומחפש את החלק האחרון של האבן הכחולה. הודות לעזרה בלתי צפויה, החבורה מצליחה גם כן להגיע לארמון, רק כדי לגלות שהחלק האחרון של האבן הכחולה מוגן על ידי חידה מוסיקלית. בקרב האחרון מול אלכסנדר משהו נוראי קורה לתיאו...
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-2-פרק-40
פרק 40 - נשימתה האחרונה של הממלכה הכחולה
תיאו משתתף במפגש פלאי במקדש התזונה וממשיך במסעו להפוך לגיבור אמיתי. החבורה מתאחדת עם הטבע ומצליחה להגיע לממלכה הכחולה ללא ספינה. הממלכה הכחולה עומדת על סף כליה, כאשר האוויר בה אוזל. בינתיים, כחול הזקן וצוותו מצליחים גם כן להגיע לממלכה ולנסות לגנוב את האבן הכחולה.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-2-פרק-41
פרק 41 - מחסום הפחד
הילדים והפיראטים צריכים לעבור את מבחניו של נפטון כדי להשיג את האבן הכחולה. לאחר שהם חוצים את האגם המפלצתי, הם חייבים לעמוד מול האתגר הקשה מכל: התמודדות עם פחדיהם הגדולים ביותר. ואם הם ייכשלו, הממלכה הכחולה וכל תושביה ייעלמו בים לנצח.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-2-פרק-42
פרק 42 - מבחן הקלשון
בעוד הממלכה הכחולה מתחילה להיעלם ותושביה הופכים לדגים, הגיבורים חייבים לעמוד במבחן האחרון - מבחן הקלשון המסוכן. תיאו יצטרך לעמוד באתגר אחד נוסף במפגשו עם נפטון, בו הוא יצטרך להראות שגיבור אמיתי לא זקוק רק לאומץ
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-3-פרק-43
פרק 43 - הכוכב החבוי
תיאו והחברים צופים בכוכבים כדי לנסות ולגלות היכן נמצאת האבן הירוקה. הם צריכים לגלות מהו הקשר בין קבוצות כוכבים לבין כוכב חבוי ומסתורי, ומגיעים לבית קברות עתיק. בינתיים, אלכס, שגם כן מחפש אחר האבן, רוצה לפנות לעזרת הנביא כדי למצוא קיצור דרך לממלכה הירוקה. מי יגיע ראשון?
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-3-פרק-44
פרק 44 - קללת הירקות האבודים
על מנת להגייע לממלכה הירוקה, הגיבורים צריכים לפענח סמלים מסתוריים ולהתגבר על סכנות רבות. נראה שאלכס ונווס מצאו דרך פשוטה יותר להגיע, עד שהם מגיעים למבוך הקשת אשר מוביל אותם לכניסה לממלכה הירוקה. במבוך הם פוגשים בגיבורים וכולם מוצאים את עצמם מסתובבים במעגלים.
21 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-3-פרק-45
פרק 45 - ממלכת הילדים המסתורית
הגיבורים מגיעים אל הממלכה הירוקה ומוצאים ממלכה מסתורית בה חיים רק ילדים המגדלים ירקות ענקיים. אלכס ונווס מצליחים גם כן להגיע לממלכה, אולם נראה שהם התכווצו. האבן הירוקה אותה כולם מחפשים נמצאת בראש פירמידה שמורה היטב, ורק מי שינצח ב"אולימפ-ירק" יוכל להשיג אותה.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-3-פרק-46
פרק 46 - האבן השמורה
הגיבורים צריכים לנצח במשחקי ה"אולימפ-ירק" כדי להגיע לאבן הירוקה. כדי לעשות זאת הם צריכים לגבור על שחקנים מיומנים, רמאים, אלכס ונווס ואפילו על מרבי רגליים ענקיים. בינתיים, לינה מגלה תגלית נוראה בנוגע לעתידה של הממלכה הירוקה ונלקחת כשבויה על ידי אנקונדה מפחידה.
23 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-3-פרק-47
פרק 47 - ארבעת הסימנים
ארבע הקבוצות ממשיכות להתחרות בתחרויות ה"אולימפ-ירק" כדי להגיע לאבן הירוקה. הגיבורים מתאמצים כדי לנצח בתחרות "כדור - הירק". בינתיים, לינה מגלה כמה סימנים שכנראה מצביעים על סופה הקרב של הממלכה הירוקה.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-3-פרק-48
פרק 48 - שלשת האור ושלשת החושך
בעוד תיאו מתחרה בסופאו הרמאי ובטוקאן במסגרת משחקי ה"אולימפ-ירק", לינה מגלה שקיימת שלשה של אור שמסוגלת למנוע את השמדתה של הממלכה הירוקה - אך גם שקיימת שלשה מסוכנת של חושך אשר עלולה לשלוט בממלכה. על הגיבורים לגלות מהם שלושת האלמנטים אשר מרכיבים את שלשת האור עד שיתרחש ליקוי החמה, או שהממלכה הירוקה תושמד.
23 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-3-פרק-49
פרק 49 - מרתון הכוכבים
תיאו וטוקאן מתחרים בתחרות "מרתון הכוכבים" על מנת לנצח במשחקי ה"אולימפ-ירק" ולהשיג את האבן הירוקה. אולם אלכס ונווס מגלים שליקוי החמה העומד להתרחש עשוי לעזור להם להגיע לראש הפירמידה. בינתיים, מתגלה שאחד מילדי הממלכה הירוקה הוא למעשה אויב ותיק של הגיבורים ושואף לנקום בהם - ובכל העולם.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-3-פרק-50
פרק 50 - ליקוי החמה
מרתון הכוכבים מתקרב לסיומו, כאשר תיאו נלקח אל מקדש המזון. שם הוא מגלה מידע מפתיע בנוגע למשימתו בממלכה הירוקה. ליקוי החמה הופך לליקוי מלא וכל האויבים של הגיבורים מנצלים זאת כדי לטפס על הפירמידה ולחפש אחר האבן הירוקה.
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-3-פרק-51
פרק 51 - על סף טירוף
סוף העולם מגיע והממלכה הירוקה מותקפת על ידי צמחים טורפים. בתוך הפירמידה, הגיבורים מגלים את הסיפור האמיתי של השומר הירוק ושתי השלשות נלחמות כדי לזכות בכוחה של האבן הירוקה. רק שלשת האור תוכל לעצור את השמדתה של הממלכה, אולם כוחות הרשע מתאחדים וכמעט מצליחים להשיג את האבן הירוקה...
22 דק'
חבורת-נוטרי-עונה-3-פרק-52
פרק 52 - נתיבו של הכוכב הבודד
אינקה, בן ונינה נלחמים כנגד הצמחים הטורפים, בזמן שבתוך הפירמידה שאר הגיבורים מנסים לצאת ממבוך הזכוכית כדי לעצור את שלשת החושך. תיאו חייב לשחרר את האבן הירוקה לפני שהממלכה הירוקה מושמדת, אולם כדי לעשות זאת הוא יצטרך להחליט החלטה קשה שעלולה להפריד אותו מחבריו לנצח.
22 דק'

סדרות נוספות