על הדרך

2012 |

1 עונות

כוכבי מבצע קיפוד, להב גולן ומורין אמור, יוצאים לטיולים בעקבות החגים. על הדרך הם פוגשים אנשים מעניינים שמתקשרים אל החג, לומדים על הטבע וגם לומדים על עצמם. עכשיו ב-BIGI!

שחקנים:

להב גולן ומורין אמור

פרקי העונה

עונה 1
"על הדרך" היא תכנית טיולים בהנחיית כוכבי מבצע קיפוד. בכל תכנית המנחים יוצאים לטיול בעקבות אחד מחגי ישראל.
על-הדרך-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - חירות
לכבוד חג הפסח להב גולן ומורין אמור (כוכבי מבצע קיפוד) יוצאים לטייל ברחבי ישראל. על הדרך הם ייפגשו באנשים מעניינים שלהם קשר מיוחד למושג "חרות". בעקבות התערבות שמתקיימת בין להב ומורין, מאבד להב את חרותו ומורין הופכת להיות ה"בוסית" שלו למשך הטיול... אז איך להב יחזור להיות ילד חופשי? ואיך קיפודים קשורים לפסח?
15 דק'
על-הדרך-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - מסע
לכבוד חג הפסח אורי בן ברוך ואן מלגין (כוכבי מבצע קיפוד) יוצאים לטייל ברחבי ישראל. על הדרך הם ייפגשו באנשים מעניינים שלהם קשר מיוחד לנושא "מסע". אן מגיעה עם תיק מסעות ענק, אורי מופתע מכמות הדברים שהביאה ליום אחד וחושב שהגזימה לגמרי, אך לאט לאט מתברר כי במסע אתה אף פעם לא יודע איפה תהיה, את מי תפגוש ולמה תזדקק.
15 דק'
על-הדרך-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - זהות
לכבוד יום העצמאות כוכבי מבצע קיפוד יוצאים לטייל ברחבי ישראל. מורין ועדי מגיעות לעל הדרך לבושות זהה ולומדות איך נוצרת זהות אישית ואיך רוקדים ריקודי עם.
15 דק'
על-הדרך-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - עצמאות
לכבוד יום העצמאות כוכבי מבצע קיפוד יוצאים לטייל ברחבי ישראל. מורין ועדי שעדיין לבושות אותו דבר אבל כבר יודעות מה זה זהות, לומדות איך מגיעים לעצמאות ואיך מכינים פלאפל!
15 דק'
על-הדרך-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - עשייה
להב גולן ומורין אמור (מבצע קיפוד) יוצאים לטייל ברחבי ישראל. למורין יש חבר חדש והיא מבובלת מרוב אהבה, להב שם לב לעניין ו"עוקץ" אותה על כך אך זוכר גם לעזור כשצריך. יחד הם מגלים איך בחג השבועות כשעובדים קשה יש תוצאות... מה הם יכינו ביחד? ומה קשורה אהבה לחג השבועות?
16 דק'
על-הדרך-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - נתינה
"על הדרך" היא תכנית טיולים בהנחיית כוכבי מבצע קיפוד. בכל תכנית המנחים יוצאים לטיול בעקבות אחד מחגי ישראל.
16 דק'
על-הדרך-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - סליחה חלק א'
להב גולן ומורין אמור (מבצע קיפוד) יוצאים לטייל ברחבי ישראל. לרגל יום הכיפורים הם יפגשו את ד"ר מולקולה, יערכו איתו ניסוי מגניב וינסו לגלות איך סליחה מתקשרת למדע, לטבע ולמוסיקה.
15 דק'
על-הדרך-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - סליחה חלק ב'
להב גולן ומורין אמור (מבצע קיפוד) יוצאים לטייל ברחבי ישראל. לרגל יום הכיפורים הם יפגשו מוסיקאי על חוף הים ושפית בירושלים ויגלו דברים מפתיעים על החג.
15 דק'

סדרות נוספות