אמנון וולף

אבל אתם מכירים אותו גם כג׳יי מהאי
שחקן
תאריך לידה: 21/07/1971
מזל: סרטן
עיר לידה: חיפה, ישראל

אמנון וולף ב-BIGI
:

הכירו את אמנון וולף:

תחילת הקריירה של אמנון וולף

אמנון נולד וגדל בחיפה. את לימודי המשחק שלו עשה בסטודיו למשחק ניסן נתיב. בשנת 1997 הצטרף לתיאטרון "גשר" שם שיחק עד לאחרונה. ההצגות הבולטות בהן השתתף אמנון וולף הן: "טרטיף", שלוש אחיות", "איש הכריות", ו"עיר – סיפורי אודיסה" שעל הופעתו בהצגה זו זכה בפרס התיאטרון הישראלי כשחדן המבטיח לשנת 1999. 

 

הקריירה של אמנון וולף בטלוויזיה

בשנים הראשונות אחנו שיחק תפקידים קטנים או תפקידים אורחים בסדרות שונות ביניהן: "שמש", "טירונות", "החברה הטובים", "האי" ו"זומזום" (ששלושתיהן שודרו בערוץ הילדים וזמינות לצפייה ב-BIGI) ועוד. בנוסף הוא שיחק גם בסדרות "מבצע קיפוד" ו"מקס ומוזה" ששדורו בערוץ לוגי וזמינות ב-BIGI.

 

בשנת 2010 החל לשחק בסדרה עספור שם גילם את שעיה. בשנת 2015 שיחק בתפקיד ראשי בסרט "ציפורי חול". בשנת 2017 שיחק בסרט "האיש שניסה למנוע מלחמה". באותה שנה החל לשחק גם בסדרה "שאטו עין כרם" ושנה לאחר מכן בסרט "מוצא אל הים". החל משנת 2019 הוא משחק בסדרה "אבא משתדל".

 

אמנון וולף בתיאטרון

אמנון וולף משחק כבר שנים רבות על במת התיאטרון, ולא רק בתיאטרון גשר. בשנת 2009 שיחק בהצגה "תורת היחסים", שנתיים מאוחר יותר החל לשחק בהצגה "שכנים" של תיאטרון "מופע". בשנת 2016 שיחק במחזות "מה עושים עם ג'ני?" ו"אישה בורחת מבשורה".בשנת 2017 הוא כיכב במחזה "ספינינג" שנכתב בהשראת "הקומה הראשונה" בספר "שלוש קומות". בשנת 2019 החל לשחק במחזמר "גבעת חלפון אינה עונה". 

 

קריירת הדיבוב של אמנון וולף

אמנו וולף החל לדבב בשנת 2004 ונראה כי מאז לא הפסיק. מאחוריו עשרות דמויות להן נתן את קולו. אמנון וולף דיבב בין היתר בסדרות ובסרטים: "בקוגן", "קסם של הורים", "סמי הכבאי", "נארוטו", "מלך האריות", "דמבו", "חבורת נוטרי" (שזמינה לצפייה ב-BIGI) ועוד רבים אחרים!

כוכבים נוספים ב-BIGI
: