עוז זהבי

אבל אתם מכירים אותו גם כסול מהאי
שחקן
תאריך לידה: 24/06/1983
מזל: סרטן
עיר לידה: ראשון לציון, ישראל

עוז זהבי ב-BIGI
:

הכירו את עוז זהבי:

הילדות של עוז זהבי

עוז זהבי נולד בראשון לציון. הוריו, אבי ויוספה, עברתו את שם משפחתם לזהבי מ"גולדשטיין". את שירותו הצבאי עשה בחטיבת הצנחנים בחברון. עוז סובל מהפרעת דחק פוסט טראומתי בעקבות אירוע ירי שחווה בזמן האינתיפדה השניה שלו כחלק משירותו הצבאי. 

 

תחילת הקריירה של עוז זהבי

בשנת 2006 התקבל אל הסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין. כבר במהלך לימודיו הנחה תוכניות ושיחק בסדרות טלוויזיה. אבל הפריצה הגדולה הגיעה בשנת 2007 כשהחל לשחק את תפקידו של סול בתוכנית "האי" של ערוץ הילדים (שמחכה לכם גם ב-BIGI). עוז שיחק תפקיד ראשי ב-"האי" עד שירדה מהמסך ב-2010. בשנת 2009 סיים בהצלחה את לימודיו בבית הספר למשחק. 

 

בשנת 2010 עבר למסך של המבוגרים כשהחל לשחק את תפקידו של איציק בנסולי ב"עספור". החל מ-2010 התמקד בעיקר בסדרות לקהל בוגר ובהשתתפות בסרטים. במהלך השנים השתתף עוז זהבי ב-6 פסטיגלים והשתתף בפרסומות של מגוון חברות.

 

עוז זהבי בזגורי אימפריה

בשנת 2014 כיכב עוז בתפקיד הראשי בסדרת הדרמה "זגורי אימפריה". הסדרה זכתה בפרס האקדמיה לטלוויזיה וזה אחד מהתפקידים הזכורים בקריירה של עוז. באותה שנה כיכב גם בתפקיד ראשי בסרט אמריקאי והחל להשתתף בתוכנית הבידור "הכל הולך" עד שנאלץ לעזוב את התוכנית בשביל החזרות למחזמר "שיער".

 

בשנת 2015 עוז שיחק את תפקידו של ברגר במחזמר "שיער" בתאטרון הקאמרי. באותה שנה שיחק גם בסרט ישראלי חדש ובשנת 2016 כיכב בסרט "ארבע על ארבע". באותה שנה שיחק גם בסרט
לעבור את הקיר" של קמה בורשטיין. 

 

בשנת 2018 חזר עוז אל מסך הטלוויזיה עם תפקיד בסדרה "יש לה את זה" ואחריה החל לשחק בסדרה "תיק נעדר". בשנים האחרונות עוז זהבי משחק גם על במות התאטרון בהצגות ומחזות זמר.

 

מערכות היחסים של עוז זהבי

עוז זהבי היה מאורס המשך חמישה חודשים לשחקנית ליהי קורנובסקי איתה היה בזוגיות במשך שנתיים. כיום הוא נשוי לשחקנית הגר דנון, והם מתגוררים עם ילדיהם בקדימה-צורן.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: