אביגיל הררי

אבל אתם מכירים אותה גם כליבי מהאי
שחקנית
תאריך לידה: 29/05/1989
מזל: תאומים
עיר לידה: תל אביב, ישראל

אביגיל הררי ב-BIGI
:

הכירו את אביגיל הררי:

אביגיל הררי לפני הפרסום

אביגיל נולדה בתל אביב וגדלה ברמת גן. את צעדיה הראשונים בתחום המשחק היא התחילה בגיל 5 כששיחקה בסרט הדרכה רפואי. שנה מאוחר יותר כבר הצטלמה לקלטות ילדים. כשהייתה רק בת 10, היא שיחקה בתפקיד הראשי בסדרה "מי גנב את ההצגה" לצד יון תמרקין. את לימודיה התיכוניים היא עשתה במגמת התיאטרון של תיכון תלמה ילין.

 

הקריירה המוקדמת של אביגיל הררי

בשנת 2002 שיחקה בהצגה "יום במוצה של ג'ו" בתיאטרון "הקאמרי". בשנת 2006 היה תפקיד הקולנוע המשעמעותי הראשון שלה בסרט "למראית עין" שזכה בשני פרסי אופיר. אביגיל אף הייתה מועמדת בקטגוריית "שחקנית המשנה הטובה ביותר". לאחר שנה זכתה בפרס "אריה הזהב" בפסטיבל הסרטים של ונציה. שנה לאחר מכן שיחקה בסדרה "אולי הפעם".

 

ליבי מהאי

החל משנת 2007 ועד שנת 2010 אביגיל גילמה את אחת מהדמויות הראשיות, ליבי, בסדרה "האי" של ערוץ הילדים (שזמינה לצפייה גם ב-BIGI). תפקידה ב״האי״ היווה את נקודת הפריצה שלה. החל מהעונה השנייה תפקידה בסדרה צומצם בעקבות שירותה הצבאי של אביגיל. לאחר סיום הסדרה החלה ללמוד משחק בבית הספר למשחק של יורם לוינשטיין, את לימודיה סיימה בהצלחה בשנת 2014.

 

אביגיל הררי בטלוויזיה ובקולנוע

בשנת 2014, עם סיום לימודיה, החלה לגלם את אחת הדמויות הראשיות בסדרה "מתים לרגע". באותה שנה גם שיחקה בסרט הקולנוע "מנפאואר". בשנת 2016 שיחקה בסדרה "האחיות המוצלחות שלי". שנתיים מאוחר יותר שיחקה בסרט "סיפור אחר" של הבמאי אבי נשר. בשנת 2019 החלה לשחק בסדרה "ביום שהאדמה רעדה". 

 

תפקידיה של אביגיל הררי בתיאטרון

כבר במהלך לימודיה אביגיל גילמה דמויות שונות על במת התיאטרון בהצגות: "אנה קארנינה", "אמת אלימה" והצגות נוספות. בשנת 2013, בעודה בחילוף סטודנטים בברלין מטעם בית הספר למשחק, היא מככבת בהצגת יחיד "אנטיגונה", עיבוד עכשווי למחזה. 

 

אביגיל שיחקה תפקידים רבים בתיאטרון באר שבע, הבולטים שבהם היו בהצגות: "רומיאו ויוליה", "חתונת הדמים", "בית ברנרדה אלבה" ועוד. בנוסף, היא שיחקה גם בתיאטרון גשר ("המחברת הגדולה") ותפקידים שונים בהצגות בתיאטרון הקאמרי: "ציד מכשפות", "אותלו", "הנכד", "עדי ראייה", "אניהו" ועוד.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: