הכוכבים של היום שפרצו ב-"הבנים והבנות"

את הכוכבים האלו סביר להניח שכולכם מכירים. אבל ידעתם שהם פרצו לחיינו בתכנית המצליחה "הבנים והבנות"? תכנית מטורפת שעוקבת אחרי שתי קבוצות נערים: קבוצת הבנות, וקבוצת הבנים. הקבוצות מתחרות ביניהם במשימות שונות כשבסוף העונה יש קבוצה אחת מנצחת והם מוכתרים כשליטי הקיץ!

אנה זק

היא אחת מהכוכבות הכי גדולות שיש היום במדינה. בין אם מדובר על קמפיינים, סדרות מצליחות או שירים שלא יוצאים מהראש, אנה זק עושה הכל. בשנת 2014 פרצה אנה לחיינו בתכנית "הבנים והבנות" והחשיפה שלה גדלה בקצב יוצא דופן, כיום כמות העוקבים שלה באינסטגרם נמדדת במיליונים וב-2017 היא אפילו זכתה בתואר כוכבת הרשת של השנה. 

קים אור אזולאי

קים אור אזולאי הייתה רק בת 11 שפרצה לחיינו בתוכנית "הבנים והבנות". בעקבות ההשתתפות היא צברה אהדה רבה ברשת. שנתיים אחרי שהשתתפה ב"בנים והבנות" המשיכה קים להשתתף בסדרה "המתבגרים". אחר כך קריירת המשחק שלה התחילה להתפתח במהירות והיא השתתפה במגוון סדרות שחלקן זמינות לצפייה ישירה ב-BIGI. 

גל גברעם

כשגל הייתה בת 14, היא השתתפה בעונה השלישית של "הבנים והבנות". אחרי שהופיעה שם לראשונה, גל גברעם צברה פופולריות במהרה והפכה לאחת הכוכבות המוכרות בישראל. אחר כך היא החלה להנחות את התכנית "אונליין" של ערוץ הילדים (שמחכה לכם ממש עכשיו לצפייה ישירה ב-BIGI).

עומרי מזרחי 

עוד לפני שהפך לאושיית רשת ואייקון אופנה, עומרי מזרחי השתתף ב-2015 ב"בבנים והבנות". מאז הוא כבר הספיק לצבור קרוב ל-100 אלף עוקבים באינסטגרם, ולהפציץ בלוקים מטורפים שהוא משתף באופן קבוע בעמוד האינסטגרם שלו. 

רוצים לראות עוד מהבנים והבנות? חדשות טובות! התכנית מחכה לכם עכשיו לצפייה ישירה ב-BIGI. אז למה אתם מחכים? 

הכוכבים של היום שפרצו ב-"הבנים והבנות"