ידידיה ויטל

אבל אתם מכירים אותו גם כניני מהשמיניה
שחקן
תאריך לידה: 02/10/1984
מזל: מאזניים
עיר לידה: רמאללה, ישראל

ידידיה ויטל ב-BIGI
:

הכירו את ידידיה ויטל:

ידידיה ויטל לפני השמיניה

ידידיה ויטל גדל בפרדס חנה-כרכור. אחותו הצעירה היא נוריה ויטל (שאתם בטח מכירים מהדמות של עלמה מ"האי"). בשנת 2001 השתתף בסרט "אסקימו לימון – החגיגה נמשכת". את שירותו הצבאי עשה בתיאטרון צה"ל ואחריו החל ללמוד בסטודיו למשחק ניסן נתיב. 

 

ניני מהשמיניה

בשנת 2005 ידידה החל לגלם את דמותו של ניני בסדרה הנוער האהובה של ערוץ הילדים "השמיניה". ידידיה שיחק בשלושת העונות המקוריות של הסדרה וכמו כן גם בסדרה ההמשך "השמיניה הדור הבא". לאחר מכן שיחק תפקיד משנה בסדרה "האי". כל הסדרות הללו זמינות עבורכם לצפייה ב-BIGI.

 

ידידיה ויטל בטלוויזיה

ידידיה שיחק בדרמה "לאהוב את אנה", התארח ב"הפיג'מות", "המובילים" ו"מנדלבאום בלש פרטי" ושיחק בשתי עונות הסדרה "בילי". בשנת 2009 השתתף במיני סדרה "תמיד אותו חלום". שנה לאחר מכן שיחק בעונה הראשונה של "מבצע קיפוד" של ערוץ לוגי. בין השנים 2009 ל-2011 שיחק בדרמת הנוער "חצויה".

 

ידידיה ויטל בתיאטרון

את דרכו בתיאטרון החל בשנת 2008 בתיאטרון גשר. בשנת 2009 הצטרף לתיאטרון בית לסין שם שיחק בין היתר בהצגות: "מנדרגולה", "הקוסם מארץ עוץ", "משאלה אחת ימינה" ועוד. בשנת 2014 שיחק בהצגה "שבטים", שנה לאחר מכן שיחק "באילוף הסוררת". ידידיה שיחק לאחרונה גם בהצגות: "החדר האחורי" ו"הנאהבים והנעימים".

כוכבים נוספים ב-BIGI
: