איילת מרגלית

אבל אתם מכירים אותה גם כאסתר מהאי
שחקנית
תאריך לידה: 26/07/1961
מזל: אריה
עיר לידה: קיבוץ גבים, ישראל

איילת מרגלית ב-BIGI
:

הכירו את איילת מרגלית:

תחילת הקריירה של איילת מרגלית

איילת מרגלית נולדה בקיבוץ גבים, כשהייתה בת 3 עברה עם הוריה לתל אביב. לאחר שחרורה מצה"ל וטיול של שנתיים בחו"ל, החלה ללמוד משחק ב"הסטודיה" ("תיאטרון החדר"), שם שיחקה ולמדה במשך 3 שנים. במקביל החלה ללמוד בחוג לתיאטרון באוניברסיטת תל אביב. לקראת סוף לימודיה לוהקה להצגה "ציד העכברושים" של תיאטרון "החאן". 

 

איילת מרגלית בתיאטרון

איילת מרגלית שיחקה בפעם הראשונה על במה מקצועית בתיאטרון "החאן". במסגרת התיאטרון שיחקה בהצגות: "האביב מתעורר", "מי תהום", "ינתי פרז", "נולדו אשמים". ב-1989 נסעה לניו יורק שם למדה שנתיים בבית הספר לתיאטרון מחול. בתום מלחמת המפרץ חזרה לארץ והחלה לשחק בהצגה "גפרורים" (1991) של בית לסין. לאחר מכן חזרה לשחק בתיאטרון החאן.

 

במהלך השנים היא שיחקה בין היתר בהצגה "הטיפול" (תיאטרון הפרינג'), על תפקידה בהצגה זו זכתה בפרס השחקנית של התיאטרון. ב-1998 ביימה את ההצגות "פריחת ההדרים", "בבושקה" והמשיכה לעסוק בתיאטרון. בשנת 2006 הצטרפה לקבוצת ״עניין מטריד״, תיאטרון חברתי שעוסק בבעיות מתבגרים מחיי היום-יום.

 

איילת מרגלית בטלוויזיה

ב-1994 שיחקה ב"זהב של שוטים", אחת הסדרות הראשונות בערוץ 2 החדש. ב-1999 שיחקה בסרט הטלוויזיה "איש משטרה". בשנת 2003 שיחקה בסדרת הטלוויזיה "משחק החיים". שנה לאחר מכן החלה לשחק בטנלובלה החרדית "החצר". בנוסף שיחקה גם בסדרות: "אהבה בשלכת", "רמזור", "אלביס, רוזנטל והאישה המסתורית", "סימני שאלה" ועוד. 

 

איילת מרגלית בערוץ הילדים

בשנת 2010 איילת שיחקה בסדרה "האי" של ערוץ הילדים, הזמינה לצפייה גם ב-BIGI בתפקיד של אסתר עיני למשך 2 עונות. בשנת 2011 החלה לשחק בסדרה "אליפים", של ערוץ הילדים, הזמינה לצפייה גם ב-BIGI. איילת שיחקה גילמה את חנה, מנהלת הפנימיה.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: