דוד קיגלר

אבל אתם מכירים אותו גם כאלכס הטבח מהחולמים
שחקן
תאריך לידה: 09/11/1965
מזל: עקרב
עיר לידה: באר שבע, ישראל

דוד קיגלר ב-BIGI
:

הכירו את דוד קיגלר:

איך נראתה תחילת הדרך של דוד קיגלר?

דוד קיגלר למד משחק בבית הספר למשחק "בית צבי". את לימודיו הוא סיים ב-1990 והחל לשחק בתיאטרון באר שבע בהצגות: "כטוב בעיניכם", "הפסנתר של ברתה" והצגות נוספות. בשנת 1992 זכה במלגת קרן שרת. 5 שנים מאוחר יותר זכה בפרס השחקן המצטיין של פסטיבל עדו לתיאטרון אחר. 

 

דוד קיגלר בתיאטרון

לאחר שעזב את תיאטרון באר שבע, הוא שיחק בתיאטרון הבימה בהצגות: "ההולכים בחושך", "על עכברים ואנשים" ונוספות, כמו כן הוא שיחק גם בתיאטרון בית לסין, בתיאטרון הספרייה, בתיאטרון חיפה ואפילו יצר מופע סטנדאפ אישי. 

 

בשנת 2007 הוא כיכב במחזמר "מסביב לעולם בשמונים יום". חמש שנים לאחר מכן העלה בתיאטרון "אנסמבל הרצליה" הצגה הקרויה על שמו והוא משחק בה תפקיד ראשי: "קיגלר: חייו ומותו". משנת 2014 ועד 2019 הוא שיחש במנהל תיאטרון גבעתיים וכיום משמש כמנכ"ל תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער. 

 

דוד קיגלר בטלוויזיה

במהלך השנים דוד קיגלר השתתף בתוכניות טלוויזיה רבות: "זהו זה!" ,"לילה גוב", "הבורגנים", "יצפאן", "רמת אביב גימל", "רק בישראל", ועוד. בשנת 2003 הוא החל לקבל חשיפה משמעותית שנמשכה עד שנת 2006 בעקבות תוכנית ההומור "הרצועה". דוד השתתף גם ב"בובה של לילה" ו"האלופה".

 

אלכס הטבח מ"החולמים"

בשנת 2008, דוד שיחק בתוכנית הבידור "שבוע סוף". לאחר 3 שנים הוא חזר על מסך הטלוויזיה, הפעם לערוץ הילדים. בערוץ הילדים הוא גילם את דמותו של אלכס הטבח מ"החולמים". "החולמים" זמינה לצפייה ישירה בכל זמן שתרצו ב-BIGI. 

 

במהלך השנים דוד שיחק גם בסרטי הקולנוע: "שחקנים", "תמונות", "מפטיר ועוד". לאחרונה החל לשחק בסדרה "שנות ה-80" שם מגלם את דמותו של "קובי כדורגל". כמו כן הוא גם הגיח להופעה בסרט "מחילה" שיצא בשנת 2019.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: