יעל בר זוהר זו-ארץ

מנחת עבר של ערוץ הילדים
תאריך לידה: 29/01/1989
מזל: דלי
עיר לידה: תל אביב, ישראל

יעל בר זוהר זו-ארץ ב-BIGI
:

הכירו את יעל בר זוהר זו-ארץ:

ילדותה של יעל בר זוהר

יעל בר זוהר נולדה וגדלה בתל אביב. במהלך לימודיה בתיכון היא הצטרפה ללהקת "השכנים של ציץ'", להקת נוער תל אביבית מוכרת בה היו חברים גם יהודה לוי, מושיק גלאמין, עודד פז ועוד. במסגרת הלהקה היא שיחקה את בת שבע במחזמר "דוד". בשנת 1999 התגייסה לצה"ל בתקן אמנית מצטיינת.

 

הפריצה של יעל בר זוהר

הצלחתה של יעל בר זוהר בלהקת "השכנים של צ'יץ" הובילה אותה לשחק בשנת 1995 את אחד התפקידים המרכזיים בטלנובלה "רמת אביב גימל" שהפכה את יעל בר זוהר גם לכוכבת ילדים. בעקבות כך החלה להנחות את התוכנית "טושטוש" לבני נוער בערוץ 2. ב-1997 הנחתה את תוכנית הבידור המוזיקלית "ערוץ 3 בעיר". באותה שנה הצטרפה לצוות המנחים של ערוץ הילדים. 

 

יעל בר זוהר בערוץ הילדים

במסגרת היותה מנחה בערוץ הילדים היא הנחתה את התוכניות "הכיתה המעופפת", "ששטוס", "7 בול", "כדור פורח" ועוד. בנוסף ב-1999 החלה להנחות תוכנית משלה בשם "גבולות בר זוהר" בה היא מנסה לבדוק את הגבולות שלנו ותנסה לראות כמה עוד אפשר למתוח אותן. התוכנית "גבולות בר זוהר" זמינה לצפייה ישירה בכל זמן שתרצו באתר BIGI. 

 

תפקידי ההנחיה של יעל בר זוהר

בשנת 1999 זכתה יעל בר זוהר בפרס מסך הזהב בקטגוריית "מנחה בתוכנית ילדים ונוער". בשנת 2004 החלה להנחות בערוץ 2 את התוכנית "תעביר את זה הלאה", וכמו כן הנחתה גם את טקס מלכת היופי ואת טקס פרסי האופנה. בהמשך הנחתה גם את תחרות הקדם אירוויזיון, השתתפה ב"פעם בחיים" ושפטה ב"הדבר הגדול הבא".

 

בשנת 2014 השתתפה בתוכנית "הצילו! אני לא יודע לבשל" ושנה לאחר מכן החלה להנחות את הגרסה המחודשת של "מהפך". בהמשך הגישה את "משפחה שכזאת" והחל משנת 2017 היא מגישה בערוץ רשת, שם הגישה בין היתר את התוכניות: "העולם הבוקר – החיים הטובים", "הערב", "הדו"ח היומי" ועוד. בשנת 2021 הנחתה את טקס הדלקת המשואות לצד דידי הררי. 

 

תפקידי המשחק של יעל בר זוהר

"רמת אביב גימל" בה שיחקה זכתה להצלחה רבה ורצה במשך 6 עונות. ההשתתפות בסדרה הובילה אותה לקדמת הבמה של עולם הבידור הישראלי. בשנת 2001 החלה לשחק בסדרה הקומית "שחר". 4 שנים מאוחר יותר החלה לשחק ב"טנלובלה בע"מ".

בשנת 2008 החלה לשחק בסדרת הדרמה "חשופים" בתפקיד הראשי. בשנת 2013 יעל בר זוהר הופיעה בתפקיד הראשי בסרט "בננות", וב-2019 שיחקה בסרט "אול אין". לאחרונה החלה לככב בסדרה "בעלת החלומות".

 

יעל בר זוהר בפסטיגלים

יעל בר זוהר היא אחת מהשחקניות שכיכבה רבות על במות הפסטיגל. היא עשתה את זה לראשונה בשנת 1996 עם השיר "החיים הם קרקס". היא הופיעה שוב על במת הפסטיגל גם ב-1998, 1999, ושנת 2000 בו אף זכתה בתחרות השירים עם השיר "הפיה הקסומה". בשנת 2003 היא השתתפה שוב בפסטיגל "סובב עולם" עם השיר "כוכב המדבר" שהלחין עופר ניסים. 

 

לפסטיגל היא חזרה שוב כעבור שנתיים בפסטיגל "גיבורי על" שם שרה את שיר הנושא ואת השיר "אהבה היא קסם". בשנת 2009, לאחר היעדרות של שלוש שנים, חזרה שוב אל במת הפסטיגל עם השיר "כן את יכולה". שלוש שנים מאוחר יותר הופיעה שוב בפסטיגל. במקביל הופיעה גם ב"מותק של פסטיבל". בשנת 2020 השתתפה בפעם התשיעית בפסטיגל במסגרת חגיגות ה-40 שלו. 

 

יעל בר זוהר מככבת

יעל בר זוהר הופיעה גם בהצגות ובמחזות זמר. בשנת 2004 היא כיכבה במחזמר "מרי לו" (בו הכירה את מי שהפך לבעלה – גיא זו-ארץ), שנה לאחר מכן ב"טרזן וג'יין" ומאוחר יותר ב"היפה והחיה". בשנת 2010 השתתפה במחזמר "לילה לא שקט". בשנת 2013 שיחקה לצד בעלה, גיא זו-ארץ, במחזמר "שלגיה והציד". בשנת 2017 חזרה אל תיאטרון הבימה לצד בעלה בהצגה "פעם בשנה". 

 

יעל בר זוהר גם דוגמנית

כשיעל בר זוהר הייתה ילדה, השתתפה בתשדירי שירות לזהירות בדרכים וחלב. בעקבות פריצתה היא החלה לקטוף קמפיינים מובילים. אחד הראשונים שבהם היה בגיל 15, מיד עם פריצתה, לחברת בגדי הים "פלפל". בהמשך כיכבה גם בקמפיינים של "פוקס", "ללין", "מגנוליה" ועוד.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: