חנוך דאום

אבל אתם מכירים אותו גם כשיקלובר מגרעינים
עיתונאי וקומיקואי
תאריך לידה: 16/12/1975
מזל: קשת

חנוך דאום ב-BIGI
:

הכירו את חנוך דאום:

משפחתו של חנוך דאום

חנוך דאום נולד ב-1975. אביו, הרב יחזקאל דאום ז"ל, כיהן כרב קונצרן תנובה והמושב רמת מגשימים ברמת הגולן. בצעירותו חנוך למד בישיבה לצעירים בירושלים, ולאחר מכן בישיבת ההסדר במעלות ובישיבת שיח יצחק. את שירותו הצבאי עשה בחיל השריון כחלק מישיבת הסדר. 

 

הטורים האישיים של חנוך דאום

חנוך דאום במהלך השנים כתב טורים ב"מעריב", "הצופה", "וואלה" וכיום כותב ב-7 ימים של "ידיעות אחרונות". כמו כן הוא שימש כמבקר הטלוויזיה של "מעריב". בנוסף לעבודתו בעיתונים, הוא עבד גם כאחראי תוכן בחברת "רשת" וב-2007 החל לעבוד בערוץ 10. 

 

המעבר לקשת

בשנת 2009 חנוך דאום החל לשמש כסמנכ"ל אסטרטגיה בזכיינית "רשת" של ערוץ 2. את התפקיד הוא עזב כשהחל לשמש כיועץ בכיר למנכ"ל רשת אבי צבי. את החשיפה הציבורית הגדולה קיבל בשנת 2012 כשהשתתפף בדוקו-ריאלטי "מחוברים".

 

המתנחל – חנוך דאום

החל משנת 2013 הוא הגיש את תוכניתו "המתנחל" בערוץ 10. בשנת 2019 חודשה התוכנית ועברה אל ערוץ 13. החל משנת 2015 הוא מנחה תוכנית בוקר יומית ברדיו תל אביב. חנוך דאום מופיע במופעי סטנדאפ שונים ברחבי הארץ. 

 

חנוך דם מגיע לערוץ הילדים

בשנת 2016, חנוך דאום החל לגלם את תפקידו של שיקלובר בקומדיה "גרעינים" ששודרה בערוץ הילדים, וכעת זמינה לצפייה ישירה ב-BIGI. באותה שנה חנוך השיק גם את תוכניתו "מחשב מסלול מחדש" שבה הוא מחפש משמעות לחיים במשבר גיל ה-40.

 

חנוך דאום בשנים האחרונות

בשנת 2018 חנוך דאום השיק את מופע הסטנדאפ החדש שלו "החיים הם תקופה קשה". בשנת 2020 הוא אף הוציא ספר אוטוביוגרפי הנושא את אותו השם ומצטרף לספריו הקודמים: "חגים, חוגגים ומה שביניהם", "מה אתה יותר יהודי או ישראלי", "אלוהים לא מרשה", "בשביל הנפש", "רב הנסתר" ו"נפש יהודית". 

 

באותה שנה החל להופיע גם בתוכנית "ארץ נהדרת" בפינה חדשה בשם "אוף דה רקורד" בה מארח פוליטיקאים לריאיון לא שגרתי. חנוך דאום הוא כוכב גם ברשתות החברתיות ועוקבים אחריו מאות אלפי אנשים.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: