תיק יהלום

2007 |

1 עונות

סדרת מתח, המשלבת בתוכה הצצה אל עולם הכלבים וחושפת אתכם בין היתר לאילוף ופסיכולוגיה של כלבים. אי שם בקיבוץ על יד הכנרת נמצאת "כלביית הצפון". איתן מנהל הכלביה מחליט להקים נבחרת אילוף שתורכב מילדי הקיבוץ:

טלי (סהר גילבוע) – חובבת כלבים מושבעת המקדישה את כל זמנה להתנדבות בכלביה.
אנה (ענבר בנצ'יק) –  סגנית אלופת הארץ באילוף שמשפחתה זה עתה עברה מתל אביב לקיבוץ.
אליאב (עינן ברנע) – ילד עם בעיות התנהגות ורקע עברייני.
דור (ניר פורת) – לא אוהב כלבים אבל מאוד אוהב את אנה.

החבורה מוצאת את עצמה מעורבת בפרשת חטיפה של כלב הרבעה יקר העונה לשם "יהלום". הם יוצאים למסע שבמהלכו הם לומדים ומכירים את עולם הכלבנות, אחד את השני ומנסים כמובן לפצח את התעלומה – מי גנב את יהלום?

את העלילה "עוטפת" חקירה שהוזמנה ע"י איתן (רון ריכטר), בעל הכלב שנגנב, ובה נחקרים כל החשודים בגניבה. את נטע, מדריכת האילוף בכלבייה מגלמת שירי גדני.

שחקנים:

סהר גילבוע, ענבר בנצ'יק, עינן ברנע, ניר פורת, רון ריכטר ושירי גנדי.

פרקי העונה

עונה 1
טלי, אנה, אליאב ודור מוצאים את עצמם מעורבים בפרשיית חטיפה של כלב הבעה ששמו "יהלום". הם יוצאים למסע שבמהלכו הם לומדים ומכירים את עולם הכלבנות, אחד את השני, וכמובן שמנסים לפצח את התעלומה, מי גנב את יהלום? עכשיו ב-BIGI.
תיק-יהלום-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - כלביית הצפון
בקיבוץ ליד הכנרת נמצאת "כלביית הצפון". איתן המנהל מקים נבחרת אילוף שתורכב מילדי הקיבוץ: טלי, אנה, אליאב ודור. החבורה מוצאת עצמה מעורבת בפרשת חטיפה של כלב יקר בשם "יהלום", ומנסה לפצח את התעלומה.
23 דק'
תיק-יהלום-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - היהלום שבכתר
ילדי נבחרת האילוף של כלביית הצפון ממשיכים להתאמן לקראת התצוגה. הכלב "יהלום" נעלם מהתא שלו והילדים יוצאים לחפש אותו ברחבי הקיבוץ.
23 דק'
תיק-יהלום-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - טיפול שורש
אמנון מודיע שהוא מסרב לשלם כסף לחוטפים של יהלום, ומציע פרס כספי למי שימצא אותו. טלי משוכנעת שהיא יודעת מיהו החוטף ומחליטה לצאת לפעולה.
23 דק'
תיק-יהלום-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - יום אימוץ
נטע מארגנת יום אימוץ למען הכלבים העזובים. דור מגלה פרטים חדשים על אליאב, אנה מחליטה לעזוב את הנבחרת ואיתן מקבל מכתב נוסף מהחוטפים.
22 דק'
תיק-יהלום-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - המסיבה
אל הכלביה מגיע מוטי, יריבו הותיק של איתן. אמנון ונטע יוצאים ביחד לחפש את יהלום. דור מזמין את אנה למסיבה, אולם המצב מסתבך.
22 דק'
תיק-יהלום-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - לילה טוב
אליאב מתאמן עם ג'סי ונחלץ לעזרתה של כלבה במצוקה. נטע ואמנון מתקרבים, טלי דור ואנה מחליטים לשתף פעולה ויוצאים למארב.
22 דק'
תיק-יהלום-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - קישתא
יום התצוגה קרב ובא, וחברי הנבחרת עסוקים בהכנות אחרונות. אליאב פורץ אל ביתו של קישתא. הילדים מגלים עובדה מפתיעה.
22 דק'
תיק-יהלום-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - התצוגה
יום התצוגה הגיע ונבחרת "כלביית הצפון" מתמודדת מול נבחרת "הכלבייה של מוטי". נטע נאלצת לפרק את פינת האימוץ ולמסור את הכלבים, אך הילדים מנסים להציל את המצב.
22 דק'

סדרות נוספות