אאוץ'

2012 |

8 עונות

להיות רופא זה לגמרי BIGI, אבל עד שתסיימו את הדוקטורט יש לנו את הסדרה שהכי תעניין אתכם! אאוץ' נותנת לכם הצצה מיוחדת אל גוף האדם דרך העיניים של הרופאים בבית החולים. בחדר המיון תחשפו לתאונות ובעיות שונות ולתהליך הטיפול של הרופאים.

את הסדרה מנחים שני אחים תאומים רופאים – ד"ר כריס וד"ר זאנד. שניהם ילמדו אתכם בעזרת המקרים השונים על מדע, ביולוגיה ורפואה. בנוסף תוכלו לצפות גם בניסויים מעניינים ואפילו תוכלו לנסות חלק בעצמכם בבית!

חוץ מכריס וזאנד תכירו גם את צוות בית החולים, צוות האמבולנסים ובעלי תפקידים מצילי חיים נוספים. הסדרה מצולמת בבתי חולים בבריטניה והיא זמינה בדיבוב לעברית, לצפייה ישירה מכל מקום שרק תרצו עכשיו ב-BIGI.

שחקנים:

ד"ר כריס, ד"ר זאנד, ד"ר רונקס

פרקי העונה

תכירו את כריס וזאנד- זוג תאומים זהים, שהם במקרה גם זוג רופאים. בכל פרק, כריס וזאנד ייקחו אותנו אל מאחורי הקלעים של מקרי חירום מרתקים, נלמד כיצד צוותי החירום הרפואי מתמודדים מידי יום עם תאונות שונות ומשונות, ונכיר מקרוב את המכונה המופלאה ביותר בעולם - גוף האדם.
עונה חדשה לסדרה שחושפת אתכם אל עולם הרפואה! ד"ר כריס וד"ר זאנד נקראים לטפל במקרים חדשים, מלמדים אתכם יותר על גוף האדם ונותנים הצצה אל תהליך העבודה בבית החולים. הצטרפו אליהם אל עולם הרפואה!
רוצים לדעת מה קורה בחדר המיון? איך מטפלים בפצעים שנגרמו מתאונות שונות? איך נראה עולם הרפואה הדחופה מקרוב? ד"ר כריס וד"ר זאנד בעונה חדשה של אאוץ' יחשפו אתכם לכל מה שרציתם לדעת!
איך מטפלים בשבר ברגל? איך נראת עבודת מסיעי המיטות בבתי החולים? רוצים לגלות יותר על מערכת החיסון האנושית? ד"ר כריס וד"ר זאנד יעזרו לכם לדעת יותר בעונה החדשה של אאוץ'!
מה עושים בטיסה כשיש מקרה חירום רפואי? איך נראה תפקיד הרוקחים? ואיך אלכוהול משפיע על גוף האדם? התשובות לכל השאלות האלה, ושאלות נוספות, מחכות לכם בעונה החמישית של אאוץ'!
הסדרה אאוץ׳ לוקחת את הצופים להרפתקאות מדעיות מרתקות יחד עם צמד הרופאים כריס וזאנד! תתכוננו לשמוע על מקרים רפואיים מיוחדים וללמוד על גבולות הגוף האנושי. תצטרפו לצוותי חירום בזמן אמת כדי לראות מה קורה בשטח ויחד עם הרופאים בחדר המיון תפגשו מטופלים אמיתיים עם פציעות מכל מיני סוגים! בין אם זו ניסוי מטורף או תופעה מדעית- בכל פרק לומדים משהו חדש.
בעונה החדשה של אאוץ' ד"ר כריס וד"ר זאנד ילוו 2 תינוקות שעומדים להיוולד, ילמדו אתכם על חיסונים ויראו לכם איך מטפלים במקרים רפואים שונים! כל זה ועוד המון מידע מחכה לכם עכשיו בעונה 7 של אאוץ'.
התאומים הזהים כריס וזאנד הם גם רופאים! יחד הם הכינו לכם עונה חדשה כדי שתוכלו לדעת יותר על עולם הרפואה ומה שקורה מאחורי הקלעים. מוכנים לגלות עוד על גוף האדם? עכשיו ב-BIGI.
אאוץ_-עונה-1-פרק-1-1
פרק 1
בפרק זה כריס וזאנד עורכים ניסוי בשרירים שלהם, כדי להראות לנו כיצד הם עובדים! דוקטור כריס פוגש רימות שעוזרות לכף רגל פצועה להחלים, ודוקטור זאנד יוצא לשטח עם צוות אמבולנס חירום. בינתיים, בחדר המיון, יש מטופל עם אבן קטנה שנתקעה בראשו לאחר שנפל בחצר המשחקים, ומטופל אחר נפגע בצווארו לאחר שהדגים בעיטת קראטה.
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-2-1
פרק 2
בפרק זה כריס וזאנד מראים לנו מה באמת קורה כשאנו מתעטשים! דוקטור כריס מראה לנו מוח אדם אמיתי, ודוקטור זאנד יוצא לשטח עם צוות אמבולנס חירום. בינתיים, בחדר המיון, למטופלת אחת נתקע קרס דיג ביד, ומטופל אחר חושב שנתקעה לו ציפורן בתוך האף.
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-3-1
פרק 3
בפרק זה כריס וזאנד מדגימים לנו מה שולט בתנועות גופנו, בכך שהם מתעתעים במוחות שלהם! דוקטור כריס נותן לעלוקה למצוץ דם מידו, ודוקטור זאנד יוצא לשטח עם צוות אמבולנס חירום. בינתיים, בחדר המיון, למטופלת אחת נתקעה הלסת, ומטופל אחר זקוק לתפרים לאחר נפילה כואבת במיוחד.
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-4-1
פרק 4
בפרק זה כריס וזאנד בודקים במעבדה שלהם עד כמה כאב הם מסוגלים לשאת. דוקטור זאנד בודק כיצד הנעליים שאנו נועלים יכולות לשנות בצורה ניכרת את הדרך שבה אנו הולכים, ודוקטור כריס יוצא לשטח עם צוות אמבולנס חירום. בינתיים, בחדר המיון, מטופל אחד מגיע עם חשש לשבר בידו, ומטופל אחר עלול לאבד ציפורן לאחר פגיעת אצבע מדלת של רכב.
26 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-5-1
פרק 5
בפרק זה דוקטור כריס מחדיר צינורית מיוחדת לבטנו של דוקטור זאנד דרך אפו, כדי להוכיח שהאף, הפה והקיבה שלנו מחוברים זה לזה. דוקטור זאנד נכנס לחדר קר יותר מהקוטב הדרומי כדי לגלות כיצד גופנו מתמודד עם קור קיצוני, ודוקטור כריס צופה בחדר הניתוח ברובוט מדהים שמבצע ניתוח. בינתיים, בחדר המיון, מטופל אחד שבר את המרפק בניסיון לקפוץ כמו צפרדע, ומטופל אחר הצליח לתקוע אבן בתוך אוזנו!
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-6-1
פרק 6
בפרק זה דוקטור כריס יוצא לטיסה מפחידה במטוס פעלולים כדי להסביר מה קורה לגופנו כשחשים בחילה בזמן נסיעה. כריס וזאנד לובשים פיג'מות כדי לחקור את השינה - וזאנד סוף כל סוף מגלה אם הוא באמת נוחר! נוסף על כך, דוקטור כריס יוצא לשטח עם צוות אמבולנס חירום. בינתיים, בחדר המיון, מטופל סובל מכאבי בטן מסתוריים, ומטופלת אחרת נפגעה בידה לאחר תאונה במרוץ בנעלי עקב!
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-7-1
פרק 7
בפרק זה דוקטור כריס מחדיר מצלמה רפואית לאפו ובמורד הגרון, כדי לראות כיצד מיתרי הקול שלנו פועלים! דוקטור זאנד יוצא לשטח עם צוות אמבולנס חירום, ודוקטור כריס יוצא לסיבוב ברכבת הרים מפחידה, כדי לגלות כיצד גופנו מתמודד עם פחד. בינתיים, בחדר המיון, מטופלת אחת סובלת מכאבי בטן עזים, ומטופל אחר נפגע במרפק לאחר ריקוד "ברייקדאנס".
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-8-1
פרק 8
בפרק זה כריס וזאנד עורכים ניסוי מעניין בשתן, כדי להסביר ממה הוא מורכב, ולמה גופנו מייצר אותו. דוקטור כריס נפגש עם 180 הנחשים המסוכנים ביותר בעולם, כדי לגלות מה הנזק ההרסני שהארס שלהם עלול לגרום לגוף האדם, ודוקטור זאנד יוצא לשטח עם צוות אמבולנס חירום. בינתיים בחדר המיון, למטופל אחד יש חור גדול בראש לאחר תאונת אופניים, ומטופל אחר סובל מ"פנס" בעין לאחר נפילה מכיסא.
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-9-1
פרק 9
בפרק זה כריס וזאנד חוקרים מה קורה כשהדם שלנו מלא בחמצן - על ידי הכנת "מילקשייק דם"! דוקטור זאנד בודק אוסף רפואי מיוחד של חלקי גוף, כדי לגלות התפתחויות לא תקינות נדירות של איברים, ודוקטור כריס יוצא לשטח עם צוות אמבולנס חירום. בינתיים בחדר המיון, מטופל אחד סובל מפגיעה בפניו לאחר תאונת אופניים, ומטופל אחר סובל מזיהום באצבע לאחר שכסס את ציפורניו!
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-10-1
פרק 10
בפרק זה דוקטור כריס בולע גלולת-מצלמה מגניבה שתדגים לנו את המסע שהמזון עובר בגופנו. דוקטור זאנד מסביר עד כמה חזקות העצמות בגופנו, ופוגש מישהו שפיתח טכנולוגיה לגדל עצמות במעבדה. נוסף על כך, דוקטור כריס עובר מבחן - כשהוא משתתף בניתוח דמה מציאותי ביותר. בינתיים, בחדר המיון, תחרות ריצה של מטופל אחד מסתיימת בניתוח של מרפק שבור, ומטופלת אחרת סובלת מכאב בעין ומראייה מטושטשת.
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-11-1
פרק 11
בפרק זה כריס וזאנד יוצאים למשימה הכי מצחינה שלהם עד כה - כשהם יוצאים לבדוק כיצד הצורה, הגודל והמרקם של הצואה שלנו מעידים על בריאותנו! דוקטור זאנד מבקר במפעל הדם הגדול בעולם, ותורם דם כדי לראות כיצד הוא מעובד כדי להציל חיים, ודוקטור כריס מבלה עם צוות הצלה אווירי שמסוגל להגיע במהירות שיא לזירת האירוע. בינתיים, בחדר המיון, מטופלת אחת סובלת מחתך בידה שנגרם מזכוכית, ומטופל אחר זקוק להדבקה של חתך בראשו - לאחר שהתנגש בגדם עץ.
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-12-1
פרק 12
בפרק זה כריס וזאנד מסבירים כיצד אני נושמים - על ידי ניפוח ריאה אמיתית של חזיר, וזאנד מגלה כל מה שאפשר על השינויים הביולוגיים שמתרחשים בגופנו כאשר אנו עוצרים את הנשימה. דוקטור כריס בודק מקרוב מה תפקידם של הנזלת והליחה בגופנו, ואנו מגלים כיצד העור שלנו מחלים לאחר פציעה. בינתיים, בחדר המיון, מטופל אחד סובל מפציעה מדאיגה בעינו לאחר משחק מסוכן, ולמטופלת אחרת פגיעת ראש שעלולה להיות מסוכנת.
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-13-1
פרק 13
בפרק זה כריס וזאנד בודקים כיצד העור שלנו מגן על עצמו מפני טמפרטורה קיצונית, בכך שהם טובלים את ידיהם בחומר מסוכן כל כך- שהוא עלול להקפיא ברגע! דוקטור כריס מבקר במרפאת אלרגיות כדי לגלות כל מה שאפשר על תגובות אלרגיות, ופוגש שני מטופלים שנבדקים בשל חשש לאלרגיות מסוימות. צוות אמבולנס החירום יוצא לעזרת אישה שסובלת מכאבי בטן חמורים. בינתיים, בחדר המיון, מטופל אחד סובל משבר בידו, ומטופלת אחרת זקוקה לטיפול בכווייה, לאחר שהפילה בצל מטוגן על כף רגלה!
24 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-14-1
פרק 14
בפרק זה כריס וזאנד חושפים מה מסתתר בחיידקי רובד השיניים. דוקטור כריס בודק מכונית בשלט רחוק, שמונעת בכוח השתן שלו, ודוקטור זאנד מטפל ביבלת שלו! בינתיים, בחדר המיון, למטופלת אחת יש חתיכת אבן תקועה בסנטר, ולמטופל אחר יש בורג שתקוע במעלה אפו.
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-15-1
פרק 15
בפרק זה כריס וזאנד פוגשים את לארי, "הרובוט המקיא", כדי להדגים לנו את עוצמת הקיא. דוקטור זאנד יוצא למשימה לילית באופנוע להבאת דם לבית חולים בדחיפות. בינתיים, בחדר המיון, מטופל אחד נפל מאופניו, ומטופל אחר סובל מפציעת כדורגל.
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-16-1
פרק 16
בפרק זה כריס וזאנד מביטים מקרוב כיצד העין מתפקדת. דוקטור כריס מגלה מה תפקידו של שומן גופנו, בכך שהוא בודק את שומן גופו במיקרוסקופ. בינתיים, בחדר המיון, מטופל אחד סובל מפריחה מסתורית, ומטופלת אחרת סובלת מזיהום חמור מתחת לציפורן.
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-17-1
פרק 17
בפרק זה דוקטור כריס משתמש במצלמה זעירה כדי לחשוף מה קורה בתוך גרונו כשהוא בולע מזון, ודוקטור זאנד נכנס לחדר מיוחד שמונע ממוחו קבלת כל מידע חושי שהוא. בינתיים, בחדר המיון, מטופל אחד סובל מקרסול שבור, ומטופלת אחרת חתכה את תנוך אוזנה.
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-18-1
פרק 18
בפרק זה כריס וזאנד מביטים באוזניהם מקרוב, כדי להוכיח שלשעוות האוזניים יש תפקיד חשוב. דוקטור זאנד פוגש פרופסור שהוא חלוץ בתחום יצירת חלקי גוף. בינתיים, בחדר המיון, מטופלת אחת נפגעה באצבע בכף הרגל, ומטופלת אחרת בלעה בטעות סיכת שיער.
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-19-1
פרק 19
בפרק זה כריס וזאנד מראים לנו את העבודה המדהימה שהכבד שלנו מבצע. דוקטור כריס לוקח דגימות נזלת מהעוברים והשבים למחקר מועיל ביותר. בינתיים, בחדר המיון, מטופל אחד סובל משפה נפוחה עקב תגובה אלרגית, ומטופל אחר זקוק לניתוח כדי לתקן אף שבור.
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-20-1
פרק 20
בפרק זה כריס וזאנד מוכיחים שלכולנו יש "דיו סתרים" בגופנו. דוקטור זאנד צופה כיצד פולים כינים מתוך שיער, בעזרת שואב אבק! בינתיים, בחדר המיון, מטופלת אחת נתקלה עם ראשה בעמוד, ולמטופלת אחרת נתקעה חתיכת צבע-עיפרון בתוך האוזן.
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-21-1
פרק 21
בפרק זה כריס וזאנד משתמשים בחומצת קיבה אמיתית, כדי לבצע ניסוי שיחשוף את תחילת תהליך העיכול בגופנו. דוקטור כריס מוכיח שככל שאנחנו צעירים יותר, השמיעה שלנו טובה יותר! בינתיים, בחדר המיון, מטופל אחד שבר את ידו, ומטופל אחר נפגע בראשו מכידון האופניים שלו.
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-22-1
פרק 22
בפרק זה כריס וזאנד מראים כיצד הבל הפה שלנו ייחודי ממש כמו טביעות האצבע שלנו. דוקטור כריס מציץ אל מאחורי הקלעים של סדרת דרמה טלוויזיונית העוסקת בבית חולים, כדי לבדוק כיצד הם מצליחים לגרום לחלקי גוף מלאכותיים להיראות אמיתיים כל כך. בינתיים, בחדר המיון, מטופל אחד סובל מזיהום רציני בלחי, ולמטופל אחר נתקע משהו באוזן!
27 דק'
אאוץ_-עונה-1-פרק-23-1
פרק 23
בפרק זה כריס וזאנד מראים לנו טריק של הגוף שאפשר להדהים בו את החברים, וחושפים דרך נוספת שבה הגוף שלנו מרפא את עצמו כשהוא נפגע. נצפה גם בכמה מהקטעים המעניינים ביותר שהיו לנו בסדרה!
27 דק'
אאוץ_-עונה-2-פרק-1
פרק 24
כריס וזאנד חושפים את הכוח הטמון בנפיחות, דוקטור כריס מתאמן להיות אח באגף מלא במטופלים רובוטיים, ודוקטור זאנד פותח את ה"אוטו-אאוצ'"- מרפאה ניידת שתפתור תעלומות רפואיות. בינתיים, בחדר המיון, מטופלת אחת סובלת מחתך באפה, ומטופל אחר קיבל כוויה ביד.
27 דק'
אאוץ_-עונה-2-פרק-2
פרק 25
כריס וזאנד חושפים כמה רחוק הלב שלנו מסוגל להשפריץ דם, דוקטור זאנד פוגש כלבה מצילת חיים, ודוקטור כריס פותר תעלומות רפואיות ב"אוטו-אאוצ'". בינתיים, בחדר המיון, מטופל אחד סובל מפנים נפוחות בעקבות בעיה דנטאלית, ומטופלת אחרת חתכה את אצבעה.
27 דק'
אאוץ_-עונה-2-פרק-3
פרק 26
כריס וזאנד חושפים מה יוצא לנו מהפה כשאנחנו משתעלים, דוקטור זאנד מביט מקרוב בניתוח משנה חיים, ועוד תעלומות רפואיות מרתקות נפתרות ב"אוטו-אאוצ'". בינתיים, בחדר המיון, מטופלת אחת נפלה ונפגעה בראשה, ולמטופל אחר נתקע מטבע משחק באף.
27 דק'
אאוץ_-עונה-2-פרק-4
פרק 27
כריס וזאנד חושפים כיצד האף מסייע לנו לטעום מזון, דוקטור זאנד יוצא לשטח עם שירותי החירום, ודוקטור כריס מגלה איך הדפסה בתלת-מימד עובדת- כשהוא מדפיס את הגולגולת שלו. בינתיים, בחדר המיון, מטופלת אחת עוברת ניתוח בכף ידה, ומטופל אחר נפל וסובל מחתך בגבה.
27 דק'
אאוץ_-עונה-2-פרק-5
פרק 28
כריס וזאנד מדגימים לנו מה קורה כששלפוחית השתן מלאה, דוקטור כריס פוגש רובוט שמסוגל לטפל בתאים רעים, ודוקטור כריס פותר תעלומות רפואיות ב"אוטו-אאוצ'". בינתיים, בחדר המיון, מטופל אחד סובל מ"אצבע נקניקייה", ומטופלת אחרת בלעה מטבע.
27 דק'
אאוץ_-עונה-2-פרק-6
פרק 29
כריס וזאנד מנסים להתל בטמפרטורת הגוף שלהם, ה"אוטו-אאוצ'" פתוח לפתור עוד תעלומות רפואיות מרתקות, ודוקטור זאנד מנסה לשקר לגלאי אמת מבלי שהגוף שלו יחשוף אותו. בינתיים, בחדר המיון, מטופלת אחת סובלת מכאבי בטן מסתוריים, ומטופל אחר נחתך ברגלו בעקבות רכיבה על אופניים.
27 דק'
אאוץ_-עונה-2-פרק-7
פרק 30
כריס וזאנד מכינים גבינה לא רגילה בעזרת חיידקי גופו של זאנד, ב"עזרה ראשונה" תלמדו מה לעשות אם מישהו, חלילה, שובר את רגלו, ודוקטור כריס פוגש אדם בעל עין ביונית. בינתיים, בחדר המיון, מטופלת אחת נפגעה בזמן שביצעה עמידת ידיים, ומטופל אחר שבר את ידו.
27 דק'
אאוץ_-עונה-2-פרק-8
פרק 31
כריס וזאנד שורפים מזון לצורך ניסוי מדעי, דוקטור זאנד מבקר במרפאת אסתמה, וה"אוטו-אאוצ" פתוח לפתור עוד תעלומות רפואיות מרתקות. בינתיים, בחדר המיון, מטופל אחד החליק ממגלשה ושבר את פרק כף היד, ומטופלת אחרת זקוקה לניתוח בברך שלה שיצאה ממקומה.
27 דק'
אאוץ_-עונה-2-פרק-9
פרק 32
כריס וזאנד חושפים מה קורה כשכלי הדם נחסמים, דוקטור זאנד יוצא לעבור פיזיותרפיה, ודוקטור כריס יוצא עם שירותי החירום לעזור לאדם שסובל מכאבים בחזה. בינתיים, בחדר המיון, מטופל אחד נפגע בצווארו במהלך משחק רוגבי, ומטופל אחר נחתך בראשו בזמן ששיחק שהוא גיבור-על.
26 דק'
אאוץ_-עונה-2-פרק-10
פרק 33
כריס וזאנד ילמדו אותנו מה עושים אם מישהו, חלילה, נחנק, ה"אוטו-אאוצ'" פתוח לפתור עוד תעלומות רפואיות מרתקות, ונצפה בכמה מהקטעים הטובים ביותר שהיו בסדרה עד כה!
28 דק'
אאוץ_-עונה-3-פרק-1
פרק 34
מסע במערכת העצבים שלנו, טריק כיפוף מוח, מה מסתתר על הידיים שלנו, לייסי מכניסה סוכרייה לאף, ואוטו-אאוץ' שוב בדרכים.
27 דק'
אאוץ_-עונה-3-פרק-2
פרק 35
מאיפה מגיע הדם, ניתוח מוח שמשנה את חייו של בן, טסמין שפצעה את הרגל, קריאת חירום של גבר שיש לו פריחה על כל הגוף ושפתיים נפוחות.
27 דק'
אאוץ_-עונה-3-פרק-3
פרק 36
אולי מגיע עם סיכת שדכן באצבע לחדר המיון, כמה כוח יש לסרעפת שלנו בנשימה, ג'ושוע בן 8 נפל ונחבל בראש, טריק חדש של כיפוף המוח, ד"ר זאנד מקבל מטופלים באוטו-אאוץ' וכריס עונה על שאלות בוערות בפארק.
27 דק'
אאוץ_-עונה-3-פרק-4
פרק 37
לוגן שבר את היד במשחק כדורגל, איך נראה ומה זה בכלל שלשול, הסוודר של ג'ון עלה באש וג'אן מגיעה לטפל בו, טריק כיפוף מוח חדש, ד"ר כריס מקבל מטופלים באוטו-אאוץ' וכריס עונה על שאלות בפארק.
27 דק'
אאוץ_-עונה-3-פרק-5
פרק 38
למה העור באצבעות שלנו מתקמט אחרי שהייה ארוכה במים? איתן מגיע בגלל סחרחורת קשה לבית החולים, אלאן מתעלף ברחוב וג'אן מגיעה לטפל בו. אוטו אאוץ' עושה סיבוב בפארק ולוק מספר איך הוא מסתדר אחרי שעבר ניתוח לב.
27 דק'
אאוץ_-עונה-3-פרק-6
פרק 39
ג'וד בן ה-9 מגיע לחדר מיון עם אבן באוזן, נראה איך הכליות שלנו מתפקדות, הירך של ג'רלדין בת ה-76 יצאה מהמקום וג'אן באה לטפל בה. אוטו אאוץ' בפארק, ואיך ריאן מסתדר עם לקות הראיה שלו.
27 דק'
אאוץ_-עונה-3-פרק-7
פרק 40
ארין מגיעה לחדר המיון כי היא לא יכולה ליישר את הזרת, מה קורה בגוף שלנו כשאנחנו אוכלים, אישה קיבלה דימום אחרי לידה וג'אן מגיעה לטפל בה. כריס נלחם במחלות מידבקות ואוטו-אאוץ' מקבל בפארק מטופלים.
27 דק'
אאוץ_-עונה-3-פרק-8
פרק 41
הקרסול של ניאם נפגע והיא מגיעה לחדר מיון, נראה איך תינוקות ניזונים מהשליה של אימא שלהם, ג'ררד בן ה-75 פצע את הכתף וג'אן מגיעה לטפל בו. אוטו-אאוץ' בפארק מקבל מטופלים ונראה איך מטפלים בכוויות קשות.
27 דק'
אאוץ_-עונה-3-פרק-9
פרק 42
מתיו מקבל שתל באוזן ויכול לשמוע בפעם הראשונה בחייו, אליס פצעה את האף שלה ומגיעה לחדר מיון, מה קורה כשמשתעלים ומפיצים חיידקים סביב, לינדה מעדה ברחוב וג'אן מגיעה לטפל בה ואוטו-אאוץ' מקבל מטופלים בפארק.
28 דק'
אאוץ_-עונה-3-פרק-10
פרק 43
פרק ספיישל שמדבר על בגרות מינית- הזעת יתר בגיל ההתבגרות, חילוף מהיר של מצבי רוח, חצ'קונים, שערות בכל מיני מקומות חדשים וכו'.
28 דק'
rsz_אאוץ-עונה-4-פרק-44
פרק 44
כריס וזאנד נפגשים עם רובי שעוברת טיפולים קבועים בבתי החולים, את קאספר ששבר את רגלו. כריס וזאנד גם מנסים למלא את תפקידם של טייסי מסוקי האמבולנס ולנסות להקל על סבלם של חולים בעזרת צחוק.
28 דק'
rsz_אאוץ-עונה-4-פרק-45
פרק 45
כריס וזאנד מתארחים בבית חולים לילדים בלונדון. הם פוגשים בין היתר את הילד כריס הקטן שזקוק לניתוח בידו, ואת לילי שנפגעה במשחק כדורגל. הם חוקרים את מבנה האוזן, מבררים על תפקיד הרופא המרדים, ומגישים תוכנית בתחנת הרדיו של בית החולים.
28 דק'
rsz_אאוץ-עונה-4-פרק-46-min
פרק 46
כריס וזאנד חוקרים את סחוס העצם שעוזר בתנועה, מנסים לעבוד כמסיעי מיטות ברחבי בית חולים גדול, פוגשים את היידן שעומד לעבור ניתוח בלבו עקב בעיה תורשתית, ואת במטו-פןלת הולי שסובלת ממחלת ניוון שרירים ועוברת סדרת טיפולים.
28 דק'
rsz_1אאוץ-עונה-4-פרק-47
פרק 47
כריס וזאנד מאיישים את עמדת המוקדנים במוקד החירום, פוגשים את אוליבר שנפגע בשפתיו ואת קונור שהלחים מפגיעות רגל. בנוסף, חוקרים את תכונותיו של החמצן שאנו מפיקים מהאוויר וכיצד הוא עוזר לנו, ומבררים כיצד טכנולוגיית מכוניות מרוצים יכולה לעזור לחולים.
28 דק'
rsz_אאוץ-עונה-4-פרק-48-1
פרק 48
כריס וזאנד מחליפים את צוות התחזוקה בבית החולים, עורכים ניסויים וחוקרים את הרוק טכיצד הוא מועיל לנו. הם וממשיכים במעקב אחרי רובי שחולה בלוקמיה וטולה שנזקק לטיפולי דיאליזה. נוסף על כך, הם נפגשים עם אדם ועם טיאנה שנפגעו בתאונות קלות.
28 דק'
rsz_אאוץ-עונה-4-פרק-49-min
פרק 49
כריס וזאנד פוגשים בין היתר את דן שסובל משטפי דם ואת מת'יו שנפגע בתאונה. הם חוקרים את מערכת החיסון האנושית, מגלים כיצד מייצרים תאי גזע שיתאימו לכל מטרה, ומצטרפים לצוות הבידור של בית החולים.
28 דק'
rsz_אאוץ-עונה-4-פרק-50-1
פרק 50
כריס וזאנד מצטרפים אל צוות הניקיון של בית החולים ופוגשים את המטופלים איבי וריאן. הם ממשיכים לעקוב אחרי מטופלי החוץ הולי והיידן, וחוקרים לעומק מהי המשמעות של המצב שנקרא אוטיזם.
28 דק'
rsz_אאוץ-עונה-4-פרק-51
פרק 51
כריס וזאנד פוגשים את סופי שנחתכה בידה ואת כרמן שהלסת שלה יצאה ממקומה. נוסף על כך, הם חוקרים את תנועת הגז בבטן ובגרון, ומחליפים את נהגי האמבולנס המיומנים של בית החולים.
28 דק'
rsz_1אאוץ-עונה-4-פרק-52
פרק 52
כריס וזאנד עורכים ביקורי מעקב אחרונים אצל ה?מ?טו?פ??לים המיוחדים טולה, רובי, היידן והולי ומבררים מה מצבם. נוסף על כך הם פוגשים את מקנזי וקירה שנפגעו בתאונות, וחוקרים זכוכית חדשנית שעשוי לעזור בתיקון שברים בעצמות.
28 דק'
rsz_1אאוץ-עונה-4-פרק-53
פרק 53
כריס וזאנד משתלטים על מטבח בית החולים ומנסים להכין מטעמים, מבררים מהו השריר החזק ביותר בגוף ביחס לגודלו, פוגשים את אפריל שעוברת ניתוח להסרת השקדים, ואת שרלוט שנפגעה בצווארה.
28 דק'
אאוץ_-עונה-5-פרק-1
פרק 54
כריס וזאנד מנסים לעבוד כדיילים בצוות האוויר של מטוס נוסעים ולטפל במקרה חירום רפואי. כמו כן הם מסבירים על מפרקים ומתלווים למטופלים קיידן, מייסי וגרייסי בשגרתם היומית.
27 דק'
אאוץ_-עונה-5-פרק-2
פרק 55
כריס וזאנד מנסים להשתלט על מרפאת השיניים של בית החולים. כמוּכָן הם מסבירים על תלות האוזניים ומתלווים, בין היתר, למטופלים טני, גרייס, בת'אני ופרנקי בבית החולים ובבית.
27 דק'
אאוץ_-עונה-5-פרק-3
פרק 56
כריס וזאנד מנסים לבצע חילוץ עם צוות של משמר החוף, נפגשים עם מטופלות אאוץ' ולומדים כיצד הן חיות ומתמודדות עם מצבן הרפואי, מלמדים אותנו על קולטני התחושה במוח ומעבירים שיעור בעזרה ראשונה והחייאה.
27 דק'
אאוץ_-עונה-5-פרק-4
פרק 57
כריס וזאנד מנסים למלא את מקומם של עובדי הצוות של מזנון בית החולים. הם נפגשים עם המטופלים וויני, שון ואיתן, מלמדים אותנו על תפקידם של הריאות ושיעול, ולומדים כיצד מפענחים מעשי פשע בעזרת ראיות רפואיות.
27 דק'
אאוץ_-עונה-5-פרק-5
פרק 58
כריס וזאנד מנסים למלא את תפקיד המציל בבריכת השחייה, נפגשים עם מטופלי אאוץ', לומדים על בית החולים המוטס של חֵיל הָאֲוויר הבריטי, מלמדים אותנו על חשיבות צורת השיניים שלנו.
27 דק'
אאוץ_-עונה-5-פרק-6
פרק 59
כריס וזאנד מנסים למלא את תפקיד הָרוֹקְחִים בבית החולים, עונים על שאלות רפואיות ברחוב ובבית החולים, מסבירים לנו על השיער בגופנו, ומלמדים כיצד לטפל בכוויות בשיעור העזרה הראשונה.
27 דק'
אאוץ_-עונה-5-פרק-7
פרק 60
כריס וזאנד מנסים לבצע חילוץ משרפה עם צוות כיבוי ולהגיש עזרה ראשונה לנפגעים, נפגשים עם מטופלות אאוץ' ובודקים מה שלומן ומה שגרת החייהן, מלמדים אותנו על האופן שבו המוח לומד לפעול.
27 דק'
אאוץ_-עונה-5-פרק-8
פרק 61
כריס וזאנד נפגשים עם מטופלים שהגיעו לחדר המיון, עונים על שאלות בבית החולים וברחוב, מלמדים אותנו על תפקיד השסתומים במערכת כלי הדם, ומעבירים שיעור בעזרה ראשונה.
27 דק'
אאוץ_-עונה-5-פרק-9
פרק 62
כריס וזאנד מנסים להדריך בכיתת הדרכה ליולדות, נפגשים עם מטופלי אאוץ' מייסי וקיידן, ועוקבים אחר חיי היומיום שלהם, מלמדים אותנו על מבנה העצם האנושית ועל גדילה, ויוצאים לתחקיר בנושא החמצן בדמנו.
27 דק'
אאוץ_-עונה-5-פרק-10
פרק 63
כריס וזאנד מנסים להשתלט על תפקידו של ספר בית החולים, מסבירים לנו על אודות מערכת העיכול, עונים על שאלות רפואיות בבית החולים וברחוב, ומספרים לנו על מחקר מדעי חשוב על אחד היצורים המסוכנים ביותר בעולם.
27 דק'
אאוץ_-עונה-5-פרק-11
פרק 64
כריס וזאנד מנסים למלא את תפקיד המזכירה הרפואית במשרד הַקַבָּלה, עוקבים אחר השגרה והטיפולים של מטופלות-אאוץ' מילי ובולו, מלמדים אותנו כיצד הגולגולת מגנה על המוח שלנו, ומדגימים מה לעשות כשמישהו סובל מהתקף אלרגיה קשה.
27 דק'
אאוץ_-עונה-5-פרק-12
פרק 65
כריס וזאנד מנסים לבצע חילוץ ימי נועז, עונים על שאלות על הכליות ועל הלב, מלמדים אותנו על הדמעות ותפקידיהן, ויוצאים לתחקיר על רובוט שמסייע לילדים המתקשים בקריאת הבעות פנים.
27 דק'
אאוץ_-עונה-5-פרק-13
פרק 66
כריס וזאנד מנסים לבצע חילוץ נועז בעזרת מסוקים, נפגשים בפעם הארונה ונפרדים ממטופלי אאוץ' מילי, בולו, קיידן ומייסי, מלמדים אותנו אודות חוזק של הגידים ומבצעים ניסוי בקנה מידה גדול, ומעבירים שיעור עזרה ראשונה על טיפול בנפגע שחולץ מטביעה.
27 דק'
אאוץ_-עונה-5-פרק-14
פרק 67
כריס וזאנד יוצאים לתחקיר בפרק שמוקדש לבריאות הנפש. הם מראיינים אנשים שסבלו בעבר מהפרעות שונות והחלימו, סוקרים דרכים שונות שהוכחו כמסייעות בהפגה של לחץ חרדה ומתח, ומסבירים מה לעשות ואיך לנהוג כשמישהו קרוב עובר תקופה קשה בחייו.
28 דק'
אאוץ_-עונה-5-פרק-15
פרק 68
כריס וזאנד יוצאים לתחקיר מקיף בנושא האלכוהול והאופן שבו הוא משפיע על הגוף ועל האישיות. במסגרת התחקיר יתנסה זאנד בשתייה מופרזת של אלכוהול, בעוד כריס בוחן את תגובותיו ואת ההשפעות הגופניות של השתייה. נוסף על כך, נשמע ראיונות עם אנשי רפואה ועם צרכני אלכוהול שונים ונקבל תשובות על שאלות נפוצות.
28 דק'
אאוץ_-עונה-6-פרק-69
פרק 69
הכירו את רופאה חדשה בצוות המגישים, ד"ר רונקס. היא תיקח אותנו לסיור בבית החולים בו היא עובדת בחדר המיון. בנוסף, כריס וזאנד מסבירים כיצד הגנים שלנו הופכים אותנו למי שאנחנו, פוגשים שני מטופלי אאוץ' חדשים ומדגימים לנו דרך טריק מיוחד לעשות חור ביד.
28 דק'
אאוץ_-עונה-6-פרק-70
פרק 70
כריס וזאנד ילמדו אותנו על מבנה השלד וחוזקן של העצמות במעבדה, בעוד דוקטור רונקס יוצאת לשטח במענה לקריאות חירום. נלמד טריק מיוחד המאפשר לנו לראות... נקניקיות ונגלה דברים מסמרי-שיער כשנחקור את תופעת הצמרמורות.
27 דק'
אאוץ_-עונה-6-פרק-71
פרק 71
עקב תלונות על הגועל שהתוכנית מעוררת, כריס וזאנד חוקרים את מנגנון הבחילה וההקאה במעבדה. בהמשך, הם גם מגלים טריק חדש שנועד לבלבל את ראיית הצבעים שלנו. בנוסף, נפגוש את מטופלות אאוץ' אלישיה ופיבי, ונראה תחקיר אודות יתרונות הפעילות הגופנית.
28 דק'
אאוץ_-עונה-6-פרק-72
פרק 72
ד"ר זאנד צולל מתחת למים כדי להדגים לנו איך הדם נקרש, ודוקטור רונקס מגלה כיצד זיהוי עצמים באמצעות הד ובעזרת חוש השמיעה, כמו אצל עטלפים, עוזר למטופלים עם בעיות ראיה. נלמד גם כיצד לגרום לדברים להיראות גדולים יותר, והגיע הזמן לפגוש לראשונה את מועמדי פרס אאוץ'.
27 דק'
אאוץ_-עונה-6-פרק-74
פרק 73
מדוע הצואה דווקא בצבע חום? בואו נגלה יחד בניסוי במעבדה. בנוסף, ד"ר זאנד חוקר את מיומנויות הנשימה המופלאות הדרושות לצלילה ללא בלוני חמצן, נכיר את מטופלי אאוץ' ריו ואמיליה, ונלמד טריק מיוחד שיאפשר לנו לשתק זמנית את ידיהם של ידידינו.
28 דק'
אאוץ_-עונה-6-פרק-75
פרק 74
צוות הרופאים שלנו מגלים לנו אודות עצמות האף שמחממות את הנזלת כדי שנוכל לנשום בקלות רבה יותר, ואודות מדענים המגדלים מוח במעבדה בתחקיר אאוץ'. נלמד טריק מיוחד שיגרום לנו לעיוות של חוש הטעם, ונכיר מועמדים חדשים לפרס אאוץ'.
27 דק'
אאוץ_-עונה-6-פרק-76
פרק 75
גלו עד כמה מדהימות הידיים שלכם במעבדה, כשכריס וזאנד יוצאים לקרב אגודלים, ואיך מטוסים ללא טייס מסייעים בחילוצי חירום בתחקיר אאוץ'. נחזור לפגוש את מטופלי אאוץ' אלישה ופיבי, ונראה את כריס וזאנד עונים לשאלות הילדים המטופלים בבית החולים.
28 דק'
rsz_אאוץ_-עונה-6-פרק-77
פרק 76
דוקטור זאנד ממציא חידון טלוויזיה מטורף כדי לבחון את תגובותיו של דוקטור כריס, ודוקטור רונקס יוצאת לשטח עם צוות החירום של ביה"ח. הראפר די-לו מפגין את יכולותיו הקוליות המופלאות ובנוסף, נפגוש עוד מועמדים לפרס אאוץ'.
28 דק'
אאוץ_-עונה-6-פרק-78
פרק 77
כריס וזאנד מראים לנו בניסוי מעבדה איך המלח הוא המרכיב הסודי שמאפשר לנו להזיע. דוקטור רונקס מגלה כיצד טיפול גנטי מסייע למטופלים הסובלים מבעיות במערכת החיסון. נצא עם הרופאים למסדרונות בית החולים לענות על שאלות מטופלים, ובנוסף, נגלה כיצד לבלבל את עצמנו בקלות בין שמאל לימין.
28 דק'
אאוץ_-עונה-6-פרק-79
פרק 78
כריס וזאנד מגלים לנו במעבדה את הקרום המדהים העוטף ומגן על המוח, ומצלמים את עצמם לקליפ מוזיקלי מקפיץ. בינתיים, דוקטור רונקס יוצאת לשטח עם צוותי העזרה הראשונה, ובנוסף, נגלה טריק חדש לגרום לעמים להיראות גדולים יותר.
28 דק'
אאוץ_-עונה-6-פרק-80
פרק 79
כריס וזאנד מדגימים לנו כלי חדש שנועד לעזור בשמירה על שווי המשקל, וכיצד שחקנית הוקי מקצועית יכולה להגיע למהירות מסחררות. נמצא את התשובות לחידות רפואיות סבוכות במסדרונות ביה"ח וברחוב, ונגלה כיצד לבלבל את חוש המישוש של חברינו.
27 דק'
אאוץ_-עונה-6-פרק-81
פרק 80
כריס וזאנד מדגימים כיצד פועל המוח בניסוי מעבדה, ודוקטור רונקס איך לימוד עזרה ראשונה וטרינרית יכול לעזור לחיות המחמד שלנו. נמצא את התשובות לעוד חידות רפואיות במחלקות בית החולים, ונגלה טריק חדש לחיזוק הזרועות.
27 דק'
אאוץ_-עונה-6-פרק-82
פרק 81
פרק מיוחד - מסע בגוף הסוקר מקרים ומחקרים וניסויים הנוגעים לגוף כולו, תוך מתן דגשים על חלקים מסויימים ואופן תפקודם החל בגולגולת ועד לבהונות. בין היתר נלמד על הגולגולת, על שרירים טבעתיים וחשיבותם המכרעת, וכן על פיתוחים טכנולוגיים פורצי דרך בעולם הרפואה.
27 דק'
אאוץ_-עונה-6-פרק-83
פרק 82
פרק מיוחד המוקדש לזוכים בפרס אאוץ' הנכסף, שאת המועמדים השונים לו הכרנו במהלך העונה. אלו ילדים יוצאי דופן המתמודדים במצבים יוצאי דופן, ושאפילו הצילו חיים כאשר גילו אחריות, בגרות, תושיה רבה ורצון עז לעזור לעצמם, למשפחתם ולחבריהם.
28 דק'
אאוץ_-עונה-6-פרק-84
פרק 83
פרק מיוחד - מדריך לטיפול עצמי. כיצד להתמודד עם בעיות העולם סביבנו? מה השפעת המדיה החברתית על איכות השינה שלנו? מדוע אנחנו מתנהגים באופן שונה מהרגיל כשמדובר במערכות יחסים? וכיצד בוחרים בין מגוון אפשרויות הנוגעות לעתיד? כריס וזאנד נעזרים בעצות מומחים, ובנסיונם של אחרים כדי לענות על שאלות מעיקות.
29 דק'
אאוץ_-עונה-7-פרק-84
פרק 84
נכיר 2 תינוקות שעוד מעט יוולדו, ואת המשפחות שלהם, ג'וניור מגיע למיון עם חתך ביד, כריס וזאנד בודקים במעבדה את הקשת בכף הרגל, כריס וזאנד יפוצצו את המוח של הילדים, האתלטית אנה מקנאף תראה איך היא רצה ברגליים יחפות.
27 דק'
אאוץ_-עונה-7-פרק-85
פרק 85
דרושה מגיעה למיון עם חבלת ראש, נלמד במעבדה על השרירים והעצמות בפרצוף, נשתתף בחידון אאוץ, כריס, זאנד ורונקס עונים על שאלות במחלקות, הילדים לומדים להכין יומן מצב רוח, בפינת מתגברי המוחות ונלמד על השתלת איברים.
27 דק'
אאוץ_-עונה-7-פרק-86
פרק 86
ויקטוריה מגיעה למיון עם בעיה בציפורניים, נבדוק איך שומעים צלילים שונים במעבדה, רונקס תלמד ריקוד פופינג, כריס וזאנד יפוצצו את המוח של הילדים, נבדוק מה קורה עם תינוקות אאוץ וג'ק מגיע למיון עם פגיעה בצוואר.
27 דק'
אאוץ_-עונה-7-פרק-87
פרק 87
קמרון מגיע למיון עם פציעה בפה, נלמד איך להשמיע קולות שונים במעבדה, נשתתף בחידון אאוץ, נענה על שאלות במחלקות, אנושה תלמד את רונקס לטפס על קיר טיפוס, וויקטור מגיע למיון עם כתף כואבת.
27 דק'
אאוץ_-עונה-7-פרק-88
פרק 88
בנג'מין מגיע למון עם פציעה בקרסול, כריס וזאנד מלמדים על חיסונים, נבדוק מה קורה עם תינוקות אאוץ ומה קורה עם חסאן ואדוארד, נענה על שאלות במחלקות, נלמד איך אפשר להירגע בעזרת מדיטציה ופלוסי מגיעה למיון עם ידיים כואבות.
27 דק'
אאוץ_-עונה-7-פרק-89
פרק 89
פרנקי מגיע למיון עם חבלה ביד, נלמד על קנה הנשימה במעבדה, נשחק בחידון אאוץ, נקרא מחשבות בפינת מפוצצי המוחות, נכיר את המתחרים על פרס אאוץ, זאנד לומד על ריר וליחה, ולואיס מגיעה למיון אחרי ששאפה מכסה של עט.
27 דק'
אאוץ_-עונה-7-פרק-90
פרק 90
אבו באקר מגיע למיון עם חבלה באף, נלמד על הכתפיים במעבדה ונכיר את בונטיקס שמראה שליטה מושלמת בכתפיים, נבדוק מה קורה עם תינוקות אאוץ ומה קורה עם פין ואמיליה, נכיר את נעמי אלופת הקפיצה המשולשת.
27 דק'
אאוץ_-עונה-7-פרק-91
פרק 91
ג'ייק מגיע למיון עם פציעה קשה ברגל, נלמד על פיקת הברך במעבדה, נכיר את אלי, שחיינית פרלימפית, נלמד איך להתגבר על רגשות בפינת מתגברי המוחות, נפגוש עוד מועמדים לפרס אאוץ, וניקול מגיעה למיון עם חבלה ביד.
27 דק'
אאוץ_-עונה-7-פרק-92
פרק 92
סופי מגיעה למיון עם פציעה במרפק, נבדוק איך המוח אומר לשרירים לפעול, במעבדה, נבדוק מה קורה עם תינוקות אאוץ, נענה על שאלות במחלקות, נלמד איך להיות נחמדים לעצמנו, בפינת מתגברי המוחות, ודניאל מגיע למיון עם פציעת ראש.
27 דק'
אאוץ_-עונה-7-פרק-93
פרק 93
ג'ורג' מגיע למיון עם חבלה באצבע, נבדוק מה עושה בלוטת יותרת המוח במעבדה, נשחק בחידון אאוץ, נכיר מועמדים לפרסי אאוץ, נלמד איך להתנהג כשאנחנו מתאבלים על מישהו, נלמד על גשר לשיניים וג'סיקה מגיעה למיון עם פגיעה בצוואר.
27 דק'
אאוץ_-עונה-7-פרק-94
פרק 94
תומס מגיע למיון עם פציעה ביד, נלמד מה תפקיד הרצועות בגוף, רונקס תפוצץ את המוח של הילדים, נבדוק מה קורה עם תינוקות אאוץ ומה קורה עם פין ואמיליה, נראה איך אבא של ג'יימי מכין לו יד תותבת, ורומן מגיע למיון עם חתך בסנטר.
27 דק'
אאוץ_-עונה-7-פרק-95
פרק 95
אווה מגיעה למיון עם בעיה בעור, נלמד על נגיפים במעבדה, נשחק בחידון אאוץ, נבדוק את השמיעה הכיוונית שלנו, נלמד איך לעזור לחבר במצוקה,בפינת מתגברי המוחות, נכיר עוד מועמדים לפרסי אאוץ, ודמי מגיעה למיון עם כוויה ברגל.
27 דק'
אאוץ_-עונה-7-פרק-96
פרק 96
בפרק הזה, אנחנו נעקוב אחרי כל מיני מטופלי אאוץ, מהעונות הקודמות, ונראה מה קורה איתם היום.
27 דק'
אאוץ_-עונה-7-פרק-97
פרק 97
הפרק כולו יעסוק בכל מי שזכה בפרסי אאוץ, פרס מציל החיים, פרס האומץ האישי, פרס העזרה הראשונה, ופרס הלב גדול.
29 דק'
אאוץ_-עונה-7-פרק-98
פרק 98
הפרק כולו יעסוק בתזונה נכונה, בשיווק מוצרים בריאים, ומה אנחנו צריכים לאכול כדי להישאר בריאים.
28 דק'
אאוץ-עונה-8-פרק-99
פרק 99 - עמוד השדרה המדהים
הרופאים עושים ניסוי עם מנוף ענקי, אנחנו פוגשים בגוף מדהים, והרופא שיפסיד בחידון אאוץ' חוטף אותה בנזלת. הרופאים חושפים את הדיסקים המדהימים שמגינים על עמוד השדרה, ודר' כריס יוצא לחתור.
27 דק'
אאוץ-עונה-8-פרק-100
פרק 100 - להוציא את הלשון
דר' כריס מתלבש כלשון ענקית במעבדה כדי להראות לנו איך אוכלים אוכל, ותינוקות אאוץ' חוגגים את יום ההולדת הראשון שלהם.
27 דק'
אאוץ-עונה-8-פרק-101
פרק 101 - דר' עקרב
הרופאים מתחרים ראש בראש בתחרות אפייה, כדי להראות למה הצוואר שלנו צריך להסתובב, ודר' זאנד פוגש עקרב בעל כישורים רפואיים
27 דק'
אאוץ-עונה-8-פרק-102
פרק 102 - עושים צחוקים
הרופאים מגלים מה פחד עושה לגוף שלנו, בעזרת פיצוץ בלון ענקי, וגם מגלים מה גורם לתינוקות אאוץ לצחוק
27 דק'
אאוץ-עונה-8-פרק-103
פרק 103 - צלעות גיבורות על
הרופאים הופכים לגיבורי על כדי לחשוף למה ואיך כלוב הצלעות שלנו מעוצב כדי להגן עלינו. בחדר המיון, למטופלת יש אבן באוזן, ומטופל אחר בלע מטבע
27 דק'
אאוץ-עונה-8-פרק-104
פרק 104 - התראת דוקטור
הרופאים טובלים בבריכת ג'לי כדי להראות איך התאים שלנו פועלים. אנחנו מלגים איך לטפל בפציעת ראש בעזרה ראשונה, ומגלים למה התינוקות צריכים לישון יותר מדר' זאנד
27 דק'
אאוץ-עונה-8-פרק-105
פרק 105 - נזלת, נזלת, נזלת
יש חומר ירוק ודביק במעבדה, שבעזרתו הרופאי מסבירים איך המרה מעכלת שומנים, ויש מקרה רציני של התקפת נזלת בחידון אאוץ
27 דק'
אאוץ-עונה-8-פרק-106
פרק 106 - איך לאמן את המוח
הרופאים חושפים איך אפשר לאמן את המוח, בזמן ששתי משפחות מתחרות ביניהן באתגר הזיכרון, ודר' זאנד חוקר את ההבדלים בין תינוקות בני אדם ובין תינוקות חיות
27 דק'
אאוץ-עונה-8-פרק-107
פרק 107 - דר' זאנד המסריח
יש ניסוי במעבדה, שבו הרופאים חושפים את החלק במוח שלנו שעוזר לנו להריח. חוץ מזה, נפגוש את הגוף המדהים של איימי פולר, גולשת בסקייט שלג
27 דק'

סדרות נוספות