גיים בוקס

2019 |

2 עונות

קווין רובין ועמנואל לוי מגיעים עם תוכנית היוטיוב הכי משוגעת ישר למסך שלכם! הצטרפו אליהם למאצ'ים מגניבים עם המשחקים הכי שווים שיש: טקן, פיפא, קול אוף דיוטי ועוד!

יחד עם אורחים שאתם בטוח מכירים: סמולקין, ראמן, זיג זאג זונג ועוד. הם ישחקו משחקים, יבצעו אתגרים, וקצת יתעללו אחד בשני על הדרך. עכשיו לצפייה ישירה בכל זמן שתרו ב-BIGI.

שחקנים:

קווין רובין ועמנואל לוי.

פרקי העונה

תכנית הגיימינג הכי משוגעת ביוטיוב מגיעה למסך! קווין רובין ועמנואל לוי משחקים אחד נגד השני את משחקי הוידאו הכי מגניבים. עם אורחים: אלין כהן, סמולקין, ,אתגרים והפתעות. תבואו הכיף עלינו.
מה קורה כשמשלבים גיימינג עם אתגרים ויוטיוברים מטורפים? ברוכים הבאים ל GameBox תכנית הגיימינג הכי משוגעת!
גיים-בוקס-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - Red Dead Redemption II
היום ב'גיים בוקס' עמנואל לוי וקווין רובין מנסים את מזלם במערב הפרוע. מי יפסיד וימצא את עצמו בגיגית סליים? תבואו, הכיף עלינו.
9 דק'
גיים-בוקס-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - Cuphead
היום ב'גיים בוקס' הגיימר ראמן מגיע לבקר. האם הוא ינצח את עמנואל לוי וקווין רובין? ובאיזה טעם יהיו הסוכריות שהם יצטרכו לאכול? תבואו, הכיף עלינו.
10 דק'
גיים-בוקס-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - Rocket League
היום ב'גיים בוקס' סמולקין מגיע להתחרות בעמנואל לוי וקווין רובין. מי ינצח ? ומי יפסיד? ואיך כל זה קשור לחליפת קרח? תבואו, הכיף עלינו.
11 דק'
גיים-בוקס-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - Tekken 7
היום ב'גיים בוקס' עמנואל לוי וקווין רובין מגלים מחדש את עולם ה- Tekken והמפסיד נלחם מול נינג'ה אמיתי. תבואו, הכיף עלינו.
12 דק'
גיים-בוקס-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - FIFA 19
היום ב'גיים בוקס' עמנואל לוי וקווין רובין מנסים את מזלם בפיפ"א. מי יבקיע גול ומי יישאר על הספסל? תבואו, הכיף עלינו.
12 דק'
גיים-בוקס-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - Call of Duty: Black Ops
היום ב'גיים בוקס' עמנואל לוי וקווין רובין מתמודדים מול אתגר קשה במיוחד שלא תרצו להחמיץ. תבואו, הכיף עלינו.
12 דק'
גיים-בוקס-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - Overcooked!
היום ב'גיים בוקס' אנג'ל ברנס מגיעה לבקר. האם היא תנצח את עמנואל לוי וקווין רובין? ובאיזה טעם יהיה הסושי שהם יצטרכו לאכול? תבואו, הכיף עלינו.
15 דק'
גיים-בוקס-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - Forza Horizon 4
היום ב'גיים בוקס' עמנואל לוי וקווין רובין מתחרים במרוץ מכוניות משוגע, והמפסיד צריך לבצע אתגר משוגע יותר. תבואו, הכיף עלינו.
9 דק'
גיים-בוקס-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - Crash Bandicoot
היום ב'גיים בוקס' עמנואל לוי וקווין רובין מארחים אורח מיוחד ומאתגרים אותו במשימה שכוללת דג מלוח ופלפל חריף. תבואו, הכיף עלינו.
12 דק'
גיים-בוקס-עונה-2-פרק-1
פרק 1 - פיצצו את קווין!
"קווין ועמנואל משחקים ריימן לג'נדס! מי יצליח להבקיע גול מטורף? מי יפסיד ויעמוד בשער מול שחקן כדורגל אמיתי? ספוילר: המשחק צמוד מתמיד! "
8 דק'
גיים-בוקס-עונה-2-פרק-2
פרק 2 - הקרב הכי מוגזם
"על הזירה מתאבקים במשחק UFC 3 קווין נגד עמנואל, Festivy נגד סאם רויאל - מי יצליח לנצח את אוראליטו האיום (שהוא בעצם אוראל צברי)? "
9 דק'
גיים-בוקס-עונה-2-פרק-3
פרק 3 - נכנסים למכונת שטיפה!
"קווין נגד עמנואל משחקים עם מרים גדיאל - ""חדר וחצי 2""! מי יפסיד ויכנס למכונת שטיפה ענקית? מי יריח גרביים סופר מסריחות? צפו בפרק המטורף של גיימבוקס! "
12 דק'
גיים-בוקס-עונה-2-פרק-4
פרק 4 - מקלחת קרח מטורפת
"תפעילו את החימום, תוציאו את הסוודרים כי בפרק הזה מתחרים בשלג!!! קווין ועמנואל מארחים את אחד הצופים שמתאגר אותם להיכנס למקלחת קרח מצמררת! "
9 דק'
גיים-בוקס-עונה-2-פרק-5
פרק 5 - הם שתו מיץ מסתורי
"הציפורים מצייצות, השמש זורחת ועמנואל וקווין מטיילים עם האופניים. אבל זה לא נגמר כאן.. הם עושים זאת תוך כדי משחק trials rising ושתיית מיץ מסתורי ולא טעים במיוחד!! ואם חשבתם שזה הכל - ארגנו להם מתחרה מטורף, הגיימר רונן GG "
8 דק'
גיים-בוקס-עונה-2-פרק-6
פרק 6 - קווין לא עמד בזה!
"15 אתגרים, 10 דקות, 4 משתתפים ומשחק אחד. צפו בפרק הכי משוגע ומלא אתגרים! קווין ועמנואל משחקים Brawl Stars עם אומפייר ואלפא Q "
12 דק'
גיים-בוקס-עונה-2-פרק-7
פרק 7 - למה עמנואל בכתה?
"קווין ועמנואל משחקים מורטל קומבט 11. הם עשו המון אתגרים, אבל לזה הם לא ציפו - המפסיד צריך להיכנס לבריכה מלאת ג'וקים! זה נגמר בבכי. "
10 דק'
גיים-בוקס-עונה-2-פרק-8
פרק 8 - היא נפלה מבניין
"קווין ועמנואל נגד ליהי בנין ואלעד לוי! משחקים במציאות מדומה מפחידה ביותר. זהירות: הפרק מכיל המון צרחות!! "
9 דק'
גיים-בוקס-עונה-2-פרק-9
פרק 9 - קווין איבד את זה (לגמרי!)
"קווין נגד עמנואל משחקים Forza Horizon 4! מי הפסיד ונסע במכונית על 250 קמ""ש? מה עמנואל הבטיחה לגל זהבי? קורעים את הכביש בפרק החדש של גיימבוקס. "
6 דק'
גיים-בוקס-עונה-2-פרק-10
פרק 10 - למה עפנו בשמיים?
"קווין נגד עמנואל בפרק אקסטרימי במיוחד! משחקים Ace Combat 7: Skies Unknown והמפסיד צריך לטוס בטרקטרון מעופף! "
9 דק'
גיים-בוקס-עונה-2-פרק-11
פרק 11 - נכנסנו למקלחת חרקים
"קווין ועמנואל משחקים SpeedRunners נגד אנג'ל ברנס, נדב הצב, דניס צ'רקוב ואלעד לוי! המפסיד במשחק נכנס למקלחת עם חגבים מגעילים במיוחד! מי בכה במקלחת? עולים על חליפת נוצות ומתחילים! "
11 דק'
גיים-בוקס-עונה-2-פרק-12
פרק 12 - מקלחת ה-ג-ו-ע-ל
"מה קורה שמשלבים משחק מכות אכזרי עם סביבה מסוכנת ודמויות שנראות כמו פלסטלינה מוזרה. קווין נגד עמנואל מארחים את ראמן , זיגי , פסטיוי ואומפייר. האתגר: לשחק בזמן שמחשמלים אותם! המפסיד צריך להיכנס למקלחת גועל! "
6 דק'
גיים-בוקס-עונה-2-פרק-13
פרק 13 - פורטנייט במציאות!
"חצי הגמר! דניס צ'רקוב, נדב הצב, ראמן גיימינג ופסטיווי מתחרים נגד עמנואל וקווין. מי יהיה מלך הפורטנייט - והפעם במציאות? פיינטבול, פורטנייט וכיף בפרק החדש של גיימבוקס! "
4 דק'
גיים-בוקס-עונה-2-פרק-14
פרק 14 - מסלול המוות
"הגמר הגדול! 15 אתגרים ומשחק אחד אחרון שיקבע מי יהיה המנצח הגדול של גיימבוקס 2. "
15 דק'

סדרות נוספות