מחשב מסלול מחדש

2020 |

2 עונות

את בן זיני את כבר בטוח מכירים! לוחם ההנדסה הקרבית שהתפרסם בזכות סרטון בו הוא מטפס על טנק, המשיך להעלות סרטונים הומוריסטים וכבש את הרשת. כעת, אחרי זוגיות מתוקשרת וארוכה הוא מתחיל דרך חדשה ובעצם בן זיני מחשב מסלול מחדש.

עלילת הסדרה "בן זיני מחשב מסלול מחדש" נותנת לכם הצצה לחייו של בן אחרי הפרידה, מנקודת מבטו. אושיית הרשת, השחקן והזמר מוריד מסכות וחושף בצורה אמיתית וכנה את החיים שאחרי. כעת בן זיני יוצר למסע ומחפש את דרכו המקצועית בנפרד. 

במהלך הסדרה "בן זיני מחשב מסלול מחדש" הוא יפגש שוב עם האקסית ויחשוף אותנו לתהליך ההקלטה וההפקה של שיר חדש. נכיר את המשפחה שלו ואפילו נקבל הצצה אל מאחורי הקלעים של הבנים והבנות! "מחשב מסלול מחדש" היא הזדמנות להכיר את בן זיני לעומק, לעבור יחד איתו תהליך ולהצטרף לדרכו המקצועית החדשה – כולל הצצה למאחורי הקלעים של צילומי הבנים והבנות!

שחקנים:

בן זיני

פרקי העונה

בן זיני מתחיל את מסע חייו לבד ומחפש את דרכו המקצועית, הרומנטית והנפשית. מה בן זיני יעבור במסע החדש? מה מצפה לו בדרך להיות כוכב בפני עצמו? ואיזה תוכניות חדשות יגלה?
בן זיני חוזר לחשב מסלול בפעם השנייה! בין צילומי הבנים והבנות לאתגר במסלול הנינג'ה, הוא ממשיך להתפתח בדרכו המקצועית ונאלץ להתמודד עם החלטות חשובות גם במובן האישי.
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-1-פרק-1
פרק 1
לאחר הפרידה הכואבת מטיילור בן זיני מחשב מסלול מחדש ויוצא לדרך חדשה-הפעם לבד ! רגע לפני שיוצא לדרך בן מחליט לסגור ומעגל לפתוח איך עבר עליו החודש הראשון מאז הפרידה ומה הוא מרגיש לגבי זה
12 דק'
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-1-פרק-2
פרק 2
אחרי שחישב מסלול מחדש ויצא למסע מטורף ולדרך חדשה לבדו, בן ממשיך להסתגל ללבד שלו ואפילו חוזר לקשר עם חברה מהתיכון שלו, עמית. איתה הוא הולך לאולפן הקלטות בדרך לשיר חדש!
14 דק'
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-1-פרק-3
פרק 3
כעבור חודש מהפרידה, בן צריך לפגוש לראשונה את טיילור על סט הצילומים של התכנית "אמבוש", אליה הם מצטלמים יחד כחלק מהעבר המשותף שלהם כצמד.
10 דק'
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-1-פרק-4
פרק 4
בן ואחיו עומרי פותחים את הבוקר שלהם באימון פוצ'יוולי בחוף. בן נקלע לשיחה עם מלצרית במסעדה, שנוזפת בו על כך שפגע בטיילור, ונאלץ להתמודד לראשונה עם ביקורת שלילית על הפרידה. לקראת יום ההולדת שלו, המשפחה של בן מחליטה לצאת לחופשה באילת וההכנות בעיצומן.
7 דק'
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-1-פרק-5
פרק 5
בן ומשפחתו נוסעים לחופשה באילת! בפעם הראשונה מזה 3 שנים, בן יוצא לחופשה בלי בת זוג. בן משתף את אביו ברגשותיו בנוגע לחופשה ולחגיגות בלי טיילור, מקבל חיזוקים ואף מגיע למסקנה שאולי הוא פנוי רגשית לקשר חדש
8 דק'
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-1-פרק-6
פרק 6
תפנית בעלילה! בן מתמודד עם הודעה מטיילור ומסכם את התקופה האחרונה. לאחר חופשת יום הולדת מפנקת, בן קם לבוקר של משפט כשתביעה משפטית מהעבר פוגשת אותו. במקביל, בשורה משמחת שמגיעה מהסוכנת שלו משאירה אותו בהלם.
11 דק'
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-1-פרק-7
פרק 7
אחרי לילה עם כאבי שיניים, בן קם ליום עמוס אך מהר מאוד מבין כי הכאבים חזקים ממנו והוא נאלץ לדחות את כל הפגישות כדי לעבור טיפול. בהמשך, הוא מגיע לפגישה גורלית שתקבע איך תראה ההופעה חדשה שלו.
13 דק'
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-1-פרק-8
פרק 8
בן מקבל שיחת טלפון מפתיעה מהזמר אדיר גץ שרוצה לשלב אותו בשיר החדש שלו! בן מתקש לכתוב קטע ראפ על הביט של השיר ומגיע להקלטות גורליות באולפן של אדיר. אחרי האולפן בן נוסע להיפגש עם עמית ומספר לה שהוא מרגיש סוף סוף שלם ובטוח בעצמו שהוא מוכן לקשר זוגי חדש ומתרגש מאוד לקראת יציאת השיר שלו
11 דק'
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-1-פרק-9
פרק 9
אחרי מסע מטורף של חודש וחצי, בו התמודד עם הפחדים הכי גדולים שלו, בן מסכם את התקופה. רגע לפני יציאת השיר החדש שלו, הוא צריך לשים את כל העבר מאחוריו.
13 דק'
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-2-פרק-1
פרק 1
בן זיני מחשב מסלול מחדש בפעם השנייה והפעם הדרך מתחילה בצילומים ל"הבנים והבנות", שם הוא נקלע לקושי שהפתיע אותו כבר ביום הצילום הראשון.
9 דק'
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-2-פרק-2
פרק 2
בן מנסה להתמודד עם הצרידות שתקפה אותו במהלך הצילומים וממשיך בהכנות לקראת השתתפותו בנינג'ה ישראל.
10 דק'
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-2-פרק-3
פרק 3
בן נופל ונפצע במהלך האימונים למסלול הנינג'ה, וחושב מה לעשות עם בת הזוג שלו מהעונה הראשונה, עמית.- האם להיפרד ממנה או לתת עוד צ'אנס?
9 דק'
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-2-פרק-4
פרק 4
הרגע הגדול הגיע! בן מסיים את הצילומים של הבנים והבנות ומגיע לנמל חיפה לעלות על מסלול הנינג'ה, אליו התכונן במשך חצי שנה! האם הוא יצליח לעבור את הקיר?
9 דק'
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-2-פרק-5
פרק 5
דווקא כשהכל מתחיל להסתדר לו, בן מקבל דו"ח מפקח תנועה שמשבש את היום והתוכניות שלו.
10 דק'
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-2-פרק-6
פרק 6
בן מגיע לאולפן הקלטות לעבוד על השיר החדש שלו, ונתקל בהפתעה לא צפויה.. הזמר יפתי קוטל אותו וטוען שהוא לא בדרך הנכונה להיות זמר אמיתי. איך בן יגיב?
8 דק'
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-2-פרק-7
פרק 7
בן מחליט שהוא צריך רגע לעצמו ויוצא לחופשה. יחד עם אחיו וחברים משותפים, הוא יורד לאילת ומאבד משהו שמאד יקר לליבו.
9 דק'
מחשב-מסלול-מחדש-עונה-2-פרק-8
פרק 8
התלבטויות אחרונות לקראת יציאת השיר החדש. בן לא מצליח להחליט באיזה שיר לבחור- הדואט עם אדיר גץ או דווקא השיר של יפתי? הוא טס לבולגריה לנקות את הראש ומגיע לתובנות מאד חשובות על המשך הקריירה שלו ועל החיים
12 דק'

סדרות נוספות