שירה קצנלנבוגן

מנחת עבר בערוץ הילדים
תאריך לידה: 19/06/1979
מזל: תאומים
עיר לידה: הוד השרון, ישראל

שירה קצנלנבוגן ב-BIGI
:

הכירו את שירה קצנלנבוגן:

תחילת הקריירה של שירה קצנלנבוגן

שירה קצנלנבוגן נולדה וגדלה בהוד השרון. בילדותה רקדה פולקלור ישראלי והופיעה בארץ ובחו״ל. בשנת 2005 היא סיימה את לימודיה ב״סטודיו למשחק ניסן נתיב״. כבר במהלך לימודיה השתתפה בפרסומות שונות ואף הופיעה על שער גיליון יום העצמאות של פנאי פלוס. 

 

שירה קצנלנבוגן בערוץ הילדים

בעודה בשנה ג׳, שירה הצטרפה לצוות המנחים של ערוץ הילדים יחד עם מיכאל אלוני. במהלך השנים היא הנחתה תוכניות אולפן שונות בשידור חי וגם את התוכנית ״ששטוס״. בהמשך שיחקה בסדרה הקומית ״הצלצול הוא בשבילי״ ובעונות 2 ו-3 של ״השמיניה״.

 

שירה קצנלנבוגן בתיאטרון

במהלך לימודיה, שירה הקימה יחד עם חבריה לכיתה את אנסמבל ״ציפורלה״. לאחר שסיימה את לימודיה, היא התקבלה לתיאטרון הקאמרי והתחילה לשחק בהצגה ״מלון פלאזה״.

 

בשנת 2007 החלה לשחק בהצגה ״הכתובה״ בתיאטרון הקאמרי. בשנת 2011 היא שיחקה בהצגה ״ילד הכרובית״, ומאוחר יותר גם בהצגה ״אולי פיל״. בהמשך ביימה את ההצגות ״שומר הסיפורים״ ו״איבונה״.

 

שירה קצנלנבוגן בטלוויזיה

בין השנים 2006 ל-2009 שירששה שימשה כמנחה בערוץ 24. באותן שנים היא גם שיחקה בדרמה המוזיקלית ״ילדות רעות״, ״חברות הכי טובות״, ״אולי הפעם״, ״רמזור״, ״דני הוליווד״ וסדרות נוספות. 

 

בהמשך שיחקה גם בסדרות: ״סרוגים״, ״״ג׳ינג׳י״ ועוד. בשנת 2011 שירה שיחקה בסרט הקצר ״תפרים״ שזכה בפרסים רבים.  בהמשך שיחקה בסרטים ״בשר תותחים״ ו״פרשת טוביאנסקי״.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: