יגאל שילון

אבל אתם מכירים אותו גם כמלך המתיחות
מנחה ויוצר טלוויזיה
תאריך לידה: 23/04/1946
מזל: שור
עיר לידה: תל אביב, ישראל

יגאל שילון ב-BIGI
:

הכירו את יגאל שילון:

ילדותו של יגאל שילון

יגאל שילון יצר וערך תוכניות רבות בטלוויזיה והיה מעורב בסרטי קולנוע מוכרים. הוא נולד וגדל בתל אביב, תחילה בשם יגאל שולקיס, עד ששינה את שם משפחתו לשילון. אחיו, דן שילון, הוא גם אחד מאנשי הטלוויזיה המוכרים בארץ. יגאל שילון הוא דודה של מנחת הרדיו והטלוויזיה עדי שילון. 

 

יגאל שילון בקולנוע

יגאל שילון החל לביים בסוף שנות ה-80 סרטי מתיחות רבים. סרטי המתיחות של יגאל שילון הפכו לסרטי קאלט פופולרים. סרטו הראשון היה "חייך אכלת אותה", ששמו הפך למטבע לשון שנמצא בשימוש גם היום. בנוסף יצר בין היתר גם את הסרטים: "ניפגש בסיבוב", "עבודה בעיניים" וסרטים נוספים. 

 

המעבר של יגאל שילון לטלוויזיה

בשנת 1989 יגאל שילון החל להופיע גם בטלוויזיה. הפעם הראשונה הייתה בתוכנית הלילית של גבי גזית בערוץ הראשון, שם הציג פינת פספוסים של תוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם. בנוסף יגאל הגיש פינה בתוכנית "רואים 6/6". מאוחר יותר הגיש את התוכנית "פספוסים פלוס" לצד אלי יצפאן ובהמשך הנחה תוכניות מתיחות נוספות, ביניהם "פספוסים" ששודרה בערוץ 2.

 

סתאאאם

בשנת 2012 חזר יגאל שילון לטלוויזיה עם התוכנית "סתאאאם" אותה יצר. בתוכנית (אותה הנחה עודד פז) מתחו את כוכבי ערוץ הילדים כשאת המתיחות ערכו ילדים שחקנים, ביניהם התאומות נוי והדר והזמר שחר טבוך. ב"סתאאאם" תוכלו לצפות בצפייה ישירה באתר BIGI. שנה לאחר מכן ביים וערך את התוכנית "אמבוש". וב-2015 יצר את השעשועון "תראו מי שואל".

כוכבים נוספים ב-BIGI
: