חיים זנאתי

אבל אתם מכירים אותו גם כויקטור מהאדומות
שחקן
תאריך לידה: 11/08/1967

הכירו את חיים זנאתי:

חיים זנאתי בתחילת הקריירה

חיים נולד וגדל באשדוד. את לימודיו עשה ישיבה ולאחר מכן שירת בגולני. בציעורותו היה חלק מצוות קומי בתוכנית הרדיו "דידי לוקאלי". ב-1989 השתתף לראשונה בסרט "אחד משלנו". אל המסך חזר בסדרה "תמונות יפואיות״ בשנת 1996. שנתיים לאחר מכן החל להופיע במופע הבידור "להישאר בחיים".

 

ויקטור מהאדומות

בשנת 2003 גילם את הדוור בסרט "פגישה עיוורת". שנה לאחר מכן החל לשחק בסדרה "אדומות" של ערוץ הילדים הזמינה לצפייה גם ב-BIGI. בשנת 2005 שיחק את תפקידו של יהודה קורדובה בסדרה "זינזאנה". בנוסף באותה שנה שיחק בסרטים "איזה מקום נפלא", "דיסטורשן" ו"החשוד האחרון". 

 

חיים זנאתי בתיאטרון

בשנת 2001 שיחק במחזמר "עמי ותמי" ובהצגה "אדונן של שתי משרתות". בשנת 2005 חיים שיחק במחזמר "בילבי". בשנים לאחר מכן שיחק בהצגות: "גבירותיי ורבותיי ילדיים למעלה", "מרתי", "Glow", "המכבים", "עוד חבר כזה ואבדנו", "שבחי ירושלים", "ככה זה לא תשובה".

בשנים האחרונות שיחק בהצגות "גלות", "דרושה עוזרת" ובגרסאת הבמה ל"חגיגה בסנוקר". בנוסף בשם האחרונות הוא משחק בתיאטרון אורנה פורת בהצגות: "רובין הוד", "מולן", "מורה לחיים" וגם שיחק בתיאטרון דימונה בהצגה "דינה".

 

חיים זנאתי על המסך

בשנת 2007 שיחק בסרט "מלך של קבצנים" ושנה לאחר מכן שיחק בתפקיד אורח בסדרה "האי" של ערוץ הילדים. בשנת 2009 שיחק גם בתפקיד אורח בסדרה "מנדלבאום בלש פרטי". בשנת 2011 השתתף בסדרה "רמזור" ובסדרה "אורים תומים". בשנת 2013 הוא שיחק בסדרה "הבורר". 

לאחרונה שיחק בסדרות: "צומת מילר", "מתים רגע", "שנות ה-80", אחת אפס אפס", "ג'ודה", "מותק בול באמצע" ו"ישמח חתני". בנוסף הוא שיחק גם בסרטים: "שושנה חלוץ מרכזי", "אבינו", "רוח חדשה" ועוד. 

 

קריירת הדיבוב של חיים זנאתי

בנוסף להופעותיו בתיאטרון, בטלוויזיה ובקולנוע, חיים זנאתי נותן את קולו לדמויות מצוירות שונות אותן מדבב. הוא דיבב את המלך ג'וליאן ב"מדגסקר", את גובר בסרט "הדרקון הראשון שלי" ודיבב גם בסרטים: "תזיזו ת'רגליים 2", "הפינגווינים ממדגסקר" ו"בייבי בוס".

כוכבים נוספים ב-BIGI
: