גיה באר גורביץ׳

אבל אתם מכירים אותה גם כבילי מהמלון של פיני
שחקנית, קומיקאית ויוצרת
תאריך לידה: 02/12/1991
מזל: קשת
עיר לידה: געתון, ישראל

גיה באר גורביץ׳ ב-BIGI
:

הכירו את גיה באר גורביץ׳:

גיה באר גורביץ' לפני הפרסום

גיה נולדה וגדלה בקיבוץ געתון בישראל. אביה נפטר ממחלת הסרטן כשהייתה רק בת 11. גיה מגיעה ממשפחה שמתעסקת במקצועות האומנות – אביה היה מנצח בתזמורת ודודה הוא הרקדן רמי באר. בשנת 2014 סיימה גיה את לימודיה בבית הספר למשחק "בית צבי". בנוסף סיימה לימודי ריקוד במרכז ביכורי העיתים. 

 

הפריצה של גיה באר גורביץ'

בשנת 2016 העלתה סרטונים יחד עם בן זוגה, יוגב יפת, שהפכו ויראליים ברחבי הרשת. בין הסרטונים נמצאת גם סדרת הרשת "בנהאל" אותם יצרו שזכתה לאהדה רבה. באותה שנה החלה להופיע בתוכנית "לילה טוב עם אסף הראל". בשנת 2017 החלה לשחק בעונה השנייה של "אנחנו במפה" וכמו כן גם בסדרה "ויקי ואני". 

 

המלון של פיני

בשנת 2017 גיה החלה לשחק בסיטקום האהוב של ערוץ הילדים "המלון של פיני" שזמין לצפייה ישירה גם ב-BIGI. גיה שיחקה את דמותה של בילי, בשלנית המלון. באותה שנה החלה להשתתף ב"טלוויזיה מהעתיד". שנה לאחר מכן החלה לשחק ב"צומת מילר" שהוביל לפריצה הגדולה שלה. כמו כן באותן שנים שיחקה גם ב"האחיות המוצלחות שלי".

 

גיה באר גורביץ' בארץ נהדרת

החל משנת 2019 היא שחקנית קבועה בצוות השחקנים של "ארץ נהדרת". בין דמותיה הבולטות ניתן למצוא את חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ', אלין כהן, טיילור מלכוב ועוד. נוסף על תפקידה בטלוויזיה, גיה היא חברת האנסבל של "ציפורלה" והשתתפה בהצגות: "קברט", "אלה גרוסמן", "הסיפור של תמר", "גיבורה", ספר הג'ונגל ועוד.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: